Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Archeage


moody

Recommended Posts

_Greb_

remélem mire odajutok már nem lesznek ekkora sorok.

Link to comment
Share on other sites

jetine

remélem mire odajutok már nem lesznek ekkora sorok.

Ismerõsöm 4 órája áll sorban D: egy ideig ez van, ez minden mmo-ra igaz.

Amennyire gyenge volt a játék indulása (early acces népnek), a free része annál jobb volt :I nem haltak meg a serverek és sok ideig tartó lagok sem voltak. Cserébe sorban állás van, de ez a legkevesebb.

Link to comment
Share on other sites

moody

Ismerõsöm 4 órája áll sorban D: egy ideig ez van, ez minden mmo-ra igaz.

Amennyire gyenge volt a játék indulása (early acces népnek), a free része annál jobb volt :I nem haltak meg a serverek és sok ideig tartó lagok sem voltak. Cserébe sorban állás van, de ez a legkevesebb.

délután kb 10 percet, este meg 1 órát álltam max sorba Orchidna szerveren... de azért a sok okos megmagyarázhatatlan okokból a kyprosa szerverre megy. csak gratulálni tudok.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

délután kb 10 percet, este meg 1 órát álltam max sorba Orchidna szerveren... de azért a sok okos megmagyarázhatatlan okokból a kyprosa szerverre megy. csak gratulálni tudok.

és melyik oldalon vagy?

Link to comment
Share on other sites

jetine

délután kb 10 percet, este meg 1 órát álltam max sorba Orchidna szerveren... de azért a sok okos megmagyarázhatatlan okokból a kyprosa szerverre megy. csak gratulálni tudok.

Én is a Kyp serveren vagyok, de tegnap induláskor se kellett sorban állnom, illetve ma reggel 9-10 között sem, szóval nem panaszkodom. Amúgy is 1-2 hétig tart ez az állapot, utána a hype megenyhül is a serverek megritkulnak, akkor meg mind1, hogy melyik serveren vagy.

Link to comment
Share on other sites

moody

Én is a Kyp serveren vagyok, de tegnap induláskor se kellett sorban állnom, illetve ma reggel 9-10 között sem, szóval nem panaszkodom. Amúgy is 1-2 hétig tart ez az állapot, utána a hype megenyhül is a serverek megritkulnak, akkor meg mind1, hogy melyik serveren vagy.

reggel 9kor nyilván nem kell sorba álni, az azért durva lenne :D de az "enyhülésre" nem fogok heteket várni, én játszani szeretnék már most. amugy meg meg mindenhol vannak ugyan úgy magyarok :D

Greb, keleti oldalt választottam. (Sotcione néven megtalálsz)

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Orchidna szervert választottam. nem fogok majdnem 4000es sort megvárni csak mert a magyarok töbsége valami okból a Kyprosa szervert választotta...

Orchidna szerveren csak 500as a sor és elég hamar be lehet jutni.

most 4000-es sor van.

Link to comment
Share on other sites

moody

most 4000-es sor van.

fél 3kor 400as volt kb?:D

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

fél 3kor 400as volt kb?:D

de azt elmondom a kyprossa-n sincs hosszabb sor. ögüü

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

4200 és CSÖKKEN :D

ha ez igy marad komoly bajok lesznek ám...

Link to comment
Share on other sites

Damnedking

reggel 9kor nyilván nem kell sorba álni, az azért durva lenne :D de az "enyhülésre" nem fogok heteket várni, én játszani szeretnék már most. amugy meg meg mindenhol vannak ugyan úgy magyarok :D

Greb, keleti oldalt választottam. (Sotcione néven megtalálsz)

Én tegnap reggel 8kor álttam 3,5ks sorba xD Aminek a végén kidobott vmi idiota üzenettel,lehet mer közbe át tabolva Teraztam :D

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

na,orchidna szerón vagyok a keleti oldalon,Grebby néven,úgy néz ki egyenlőre hogy nem is szaggat a laptopon,de majd elválik később combat közben. :D

am most akkor ki melyik szerón van? mindenki a kyprossan?

csak mert ott sem tűnt igazából nagyon hosszabbnak a sor.

Link to comment
Share on other sites

moody

a 3. teritorin járok és kezd elég monoton lenni a játék... jobbra számítottam megmondom õszintén :/

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

a 3. teritorin járok és kezd elég monoton lenni a játék... jobbra számítottam megmondom õszintén :/

:unsure:

nekem meg azért mégis csak bebe akad a játék a laptopon néha.

Link to comment
Share on other sites

moody

:unsure:

nekem meg azért mégis csak bebe akad a játék a laptopon néha.

nekem a nagy tömegtõl akad a játék, nem is a grafikától. egyébként indítanak új servereket elvileg. remélem lesz karakter migráció. nincs kedvem új karaktert indítani. amugy paladin lettem :P

Link to comment
Share on other sites

Razon

a 3. teritorin járok és kezd elég monoton lenni a játék... jobbra számítottam megmondom őszintén :/

Quote of this decade MMO téren :D

Link to comment
Share on other sites

Richo25

Én még mindig nem tudtam kipróbálni :D mindig 4000es sor mindenütt

Link to comment
Share on other sites

Cid

sziasztok

enis elszerettem volna kezdeni a jatekot netalan meg a patron statuszert is hajlando lettem volna fizetni ha tetszik

de ez egy vicc, hogy 4000res sort kell kivarjak, hogy belephessek, (ami egyebkent 400al csokken kb orankent, vagyis 10 orat kene varjak ra hogy belogolhassak :D )

tobb mint 10 eve jatszom MMO-kkal de ilyen egy elb*szott kezdest meg egyiknel sem lattam, (raadasul nagyon sokan meg fizettek is erte, nem is keveset)

ja reggel volt szerver restart akkor bejutottam es megjegyzem azt is , hogy mar most televan az egesz botokkal

Link to comment
Share on other sites

VladoXX

Szerintem szándékosan raktak be ilyen gyenge szerverparkokat hogy aki nem bírja a 4000 es sort kivárni az fizet patront(bár headstartkor is voltak queue-k és akkor még csak patronosok játszhattak) hogy , aztán csak egy hónappal késõbb tudja meg hogy mekkora freemium az egész játék, patron nélkül vannak dolgok amiket nem használhatsz pl. a privát kert ahol ültetni tudsz.Csak odáig toltam bétába(szóval még kitudja hogy miket nem lehet használni patron nélkül), rájöttem hogy trion a no tricks stb. dumája csak 1 kamu volt, Defiance ot is elcseszték múlt hónapba.Lényeg hogy trion már azért is nagy pénzt kaszál hogy egyeltalán beléphess a játékba, bár okosabbak nem lépnek ki belõle ha egyszer belépnek(Bár ez is csak mégnagyobb queue-t okoz mert az emberek nagy része afkol).

Link to comment
Share on other sites

laarson

Szerintem szándékosan raktak be ilyen gyenge szerverparkokat hogy aki nem bírja a 4000 es sort kivárni az fizet patront(bár headstartkor is voltak queue-k és akkor még csak patronosok játszhattak) hogy , aztán csak egy hónappal késõbb tudja meg hogy mekkora freemium az egész játék, patron nélkül vannak dolgok amiket nem használhatsz pl. a privát kert ahol ültetni tudsz.Csak odáig toltam bétába(szóval még kitudja hogy miket nem lehet használni patron nélkül), rájöttem hogy trion a no tricks stb. dumája csak 1 kamu volt, Defiance ot is elcseszték múlt hónapba.Lényeg hogy trion már azért is nagy pénzt kaszál hogy egyeltalán beléphess a játékba, bár okosabbak nem lépnek ki belõle ha egyszer belépnek(Bár ez is csak mégnagyobb queue-t okoz mert az emberek nagy része afkol).

jah a patron free-ben online töltõdik csak vissza.

Link to comment
Share on other sites

Cid

Szerintem szándékosan raktak be ilyen gyenge szerverparkokat hogy aki nem bírja a 4000 es sort kivárni az fizet patront(bár headstartkor is voltak queue-k és akkor még csak patronosok játszhattak) hogy , aztán csak egy hónappal késõbb tudja meg hogy mekkora freemium az egész játék, patron nélkül vannak dolgok amiket nem használhatsz pl. a privát kert ahol ültetni tudsz.Csak odáig toltam bétába(szóval még kitudja hogy miket nem lehet használni patron nélkül), rájöttem hogy trion a no tricks stb. dumája csak 1 kamu volt, Defiance ot is elcseszték múlt hónapba.Lényeg hogy trion már azért is nagy pénzt kaszál hogy egyeltalán beléphess a játékba, bár okosabbak nem lépnek ki belõle ha egyszer belépnek(Bár ez is csak mégnagyobb queue-t okoz mert az emberek nagy része afkol).

akkor nalam pont az ellenkezojet ertek el,mert ha ez jovoheten sem lesz javitva nalam biztos kapja az unisntallt

amugy aki befizetett a patronra annak is 6-7 oras varakozas van (forumon irtak)

Link to comment
Share on other sites

moody

akkor nalam pont az ellenkezojet ertek el,mert ha ez jovoheten sem lesz javitva nalam biztos kapja az unisntallt

amugy aki befizetett a patronra annak is 6-7 oras varakozas van (forumon irtak)

sokat nem vesztesz. én ma kb fél órát ha játszottam, aztán léptem ki olyan unalmas az egész. semmi érdekes/látványos terület nincs. a játék sincs jól optimalizálva. a dungeonok (amik nálam fontosak) gyengére sikerültek. vagyis csak 1be jutottam le, de az sem volt nagy szám... bár még így is különb sok mmonál, de én inkább megvárom a wow új kiegét, azzal legalább megint el leszek egy jó darabig :D

Link to comment
Share on other sites

Richo25

RIFT sokkal jobb volt, ez tipikus random MMO, átláthatatlan, nem letisztult, fos grafikával és UI-val.

Link to comment
Share on other sites

moody

RIFT sokkal jobb volt, ez tipikus random MMO, átláthatatlan, nem letisztult, fos grafikával és UI-val.

a számból vetted ki a szót. mondjuk az uivel nem volt sok bajom :D

Link to comment
Share on other sites

Damnedking

Azt hittem leszed a Tera-ról amitõl néha az egem égnek áll meg a p2w rendszere már egy ideje szétkurt@ az economyt vki 1millió goldal más meg 10k goldal rohangál.... Teraban jobban élvezem a szintezést,igaz most már egész gyors fõleg az avatar fegyók miatt de még mindig élvezetesebb a combatja miatt,de lehet a 10. kari utan uncsi lesz mindig ugyanazok a questek :D Pedig nem tûnt rosznak ez az Archeage :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...