Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fórum Harcosok


jardo

Recommended Posts

jardo

A másik topik két oldal híján tele volt, ennyi pedig nem lett volna elég az új játéknak, szóval a friss topik megnyitva, ezentúl itt folytatódik a játék. Ezzel párhozamosan a korábbi topik lezárásra került, de nem törlöm.

Az új kör témája a Legjobb főellenfél. Jöhet bármi, ami/aki szerintetek a legjobb, legegyedibb, legemlékezetesebb, legnehezebb, leggonoszabb, stb.

A nevezés menete a szokásos, PM-ben lehet jelentkezni, az üzenet tárgya Fórum Harcosok legyen (és ne más!), az üzenetben a karakter neve legyen, az, hogy melyik játékból van, illetve egy kép a karakterről.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

A másik topik két oldal híján tele volt, ennyi pedig nem lett volna elég az új játéknak, szóval a friss topik megnyitva, ezentúl itt folytatódik a játék. Ezzel párhozamosan a korábbi topik lezárásra került, de nem törlöm.

Az új kör témája a Legjobb fõellenfél. Jöhet bármi, ami/aki szerintetek a legjobb, legegyedibb, legemlékezetesebb, legnehezebb, leggonoszabb, stb.

A nevezés menete a szokásos, PM-ben lehet jelentkezni, az üzenet tárgya Fórum Harcosok legyen (és ne más!), az üzenetben a karakter neve legyen, az, hogy melyik játékból van, illetve egy kép a karakterrõl.

Jardo, átmentél EA-be? Fórum Harcosok 2 után Fórum Harcosok jön?

A nevezést még átgondolom.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Jardo, átmentél EA-be? Fórum Harcosok 2 után Fórum Harcosok jön?

Minek bonyolítsuk túl? :D

Link to comment
Share on other sites

UC

Vártam már :)

Küldtem egyet!

Link to comment
Share on other sites

Cori

Jardo, átmentél EA-be? Fórum Harcosok 2 után Fórum Harcosok jön?

rebootolunk. új engine, meg miegymás.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

rebootolunk. új engine, meg miegymás.

Oh, tehát a kihírezések meg a körök csilivilik lesznek? ögüü

Link to comment
Share on other sites

Cori

egyébként érdekes személyiséggel rendelkezõ bosst keresünk vagy olyat akivel a harc érdekes? esetleg mindegy, csak ellenfél legyen

Link to comment
Share on other sites

jardo

egyébként érdekes személyiséggel rendelkezõ bosst keresünk vagy olyat akivel a harc érdekes? esetleg mindegy, csak ellenfél legyen

Rád van bízva. :)

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Neveztem.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Eddig kemény 4 nevezés jött, plusz én, az 5. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Cori

Eddig kemény 4 nevezés jött, plusz én, az 5. :unsure:

elég sokáig be volt halva a topic, szerintem csak megfeledkeztek az emberek róla.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

elég sokáig be volt halva a topic, szerintem csak megfeledkeztek az emberek róla.

Vagy csak nem szerencsés a téma.

Este küldök én is, bár elég nehéz találni egy emlékezeteset.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Vagy csak nem szerencsés a téma.

Este küldök én is, bár elég nehéz találni egy emlékezeteset.

Én ilyenkor végigfutok a játékaim listáján, a mostanit is úgy találtam.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

elég sokáig be volt halva a topic, szerintem csak megfeledkeztek az emberek róla.

Küldök én 16ot, nem gond. Úgy legalább nyerek majd :troll:

Link to comment
Share on other sites

jardo

Hatan vagyunk eddig. :) Még kettõ, és akár el is indulhat a kör. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Cori

Vagy csak nem szerencsés a téma.

Este küldök én is, bár elég nehéz találni egy emlékezeteset.

szerintem baromi érdekes kör.

Link to comment
Share on other sites

XCube

Hatan vagyunk eddig. :) Még kettõ, és akár el is indulhat a kör. :rolleyes:

Egyet küldtem.

Szerintem is jó kör, egészen sok eszembe jutott az érdekestõl a nehezen legyõzhetõn át a pokolian gonoszig, végül egy kultikus figurát választottam.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Küldeni nem fogok, egyszerűen mert annyi ötletem van hogy nem tudok választani, másrészt fölösleges lenne olyat küldeni akivel a nevezők nagy része igen valószínű hogy meg sem küzdött. Kezdetnek ott van például a teljes Metal Gear Rising: Revengeance aminek minden bossfight-ja annyira dinamikus, sokrétű és hátborzongatóan beleélős olyan libabőröztető momentumokkal tömve hogy választani sem tudnék. Az első "FORCE OF NATURE!" pillanat a játék elején, a már-már vadnyugati leszámolás / párbaj Samuel harc, vagy mondjuk a legvégső bossfight a játékkal először ismerkedők számára simán EGY ÓRÁS folyamatos harc 45524393 "this isn't even my final form" mechanikai változásokkal és a túlzásba esés túlzásba vivése sem kifejezés rá, plusz brutálisan nehéz és az elsőtől az utolsó pillanatig adrenalinpumpáló, ami azért komoly teljesítmény egy egy órán át tartó, folyamatosan változatos és izgalmas harc esetében. aztán ott van a DmC3 ami a "bossfight" mint játékelem példaértékű ékköve, és kapásból ott van mindkét Vergil (az eredeti DMC3-as és a rebootolt sztoris DmC-s), az egyik kimeríti a "legmenőbb nagykabátos karakter" kategóriát, a másiknak pedig olyan érvelése van a hataloméhsége mellett hogy szemrebbenés nélkül mellé akartam állni. Plusz ott a fantasztikus színészi játék is mögötte.

Armstrong szenátornál durvább bossfight a világon nincs, csak hát ha kb. innen senki nem játszott az adott játékkal akkor fölösleges is indítani, az első "random gof of war type boss" -al szemben 0 szavazatot kap majd.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Küldtem egyet. Remélem még nem indította senki.

Salty: Sztem nem fontos, h játszottunk-e az adott játékkal. Pl. ha én a Mariobol a teknõst indítom valószínûleg nem az lesz a mérvadó, h játszottunk-e vele vagy sem. :)

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Küldtem egyet. Remélem még nem indította senki.

Salty: Sztem nem fontos, h játszottunk-e az adott játékkal. Pl. ha én a Mariobol a teknőst indítom valószínűleg nem az lesz a mérvadó, h játszottunk-e vele vagy sem. :)

Úgy értem, ha valaki harcolt az adott boss ellen, vagy csak nézett róla egy videót, az markánsan eltérő véleményt jelenthet... maradva Armstrong példájánál, videón közel sem olyan "jó" mint egy égbe érő kolosszus mondjuk a Castlevania-ból. De ha te harcolsz ellene, pillanatok alatt megérted hogy mennyi mindenre kell figyelni, jól csinálni, egyetlen apró hiba az életedbe kerülhet akár, hirtelen gondolkodnod kell a nem kevés mechanikájával, miközben adva van az adrenalinpumpáló audiovizuális élmény... míg a Castlevania említett kőóriása egy nagyjából fél kézzel is lejátszható unalmas platformer, csak százszor jobban néz ki videón.

Link to comment
Share on other sites

Razon

ha valaki harcolt az adott boss ellen, vagy csak nézett róla egy videót,

Nálam tökugyanaz a kettõ, videóból le tudom szûrni mi jó egy boss fightban.

Indítottam volna Jokert vagy Wheatleyt, de már tuti indította õket valaki, ezért nem fáradozom.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Errõl lemaradtam, sebaj.

Csak spoileres is lehet ez at éma, mert nem szeretném megtudni, hogy õ egyébként az apám.

Meg azért ha egy szupergonosz legPuding!ább jelemmel rendelkezõ bosst akarjuk megismerni, ahhoz nem elég egy kép/boss fight videó.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Én speciel a karakter jelleme miatt küldtem azt akit :unsure:

Link to comment
Share on other sites

jardo

Most vagyunk nyolcan. Elkezdjük a játékot, vagy várjunk, hátha összejön még 4 induló?

Link to comment
Share on other sites

UC

Szerintem kezdjük, 7 napja hirdetted ki a fordulót, ennyi idõ alatt szerintem aki akart, az nevezett.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...