Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Te Milyen Zenét Hallgatsz Most éppen?


-StiF-

Recommended Posts

payskin

A nap égető kérdése azokhoz, akik értik a mai zenét: a látszólag csetlőbotló, 2-ig elszámolni alig bíró, borzasztóan öltözködő, hanggal abszolút nem rendelkező, kedvesemet selypítős, sapkás ByeAlexből mikor lett valaki? Ha tudnátok linkelni egy számot, videót, valamit erről a pillanatról, nagyon megköszönném, erről ugyanis sikerült lemaradnom.

Quote

Esetünkben még azt is szétkamuzták a szervezők, hogy lehet-e vizuált hoznunk! Amire azt mondták, hogy NINCS ELÉG ÁRAM! (Közben azóta már láttam képeket ott megépített színpadokról.) Ezt is elfogadtuk, pedig én már nemigen szeretek enélkül fellépni, mert lehet itt kommentekben gúnyolódni rajtam, de igen, azt hiszem tartok ott, hogy ha már odaviszem a cuccaimat, a stábomat, a zenekaromat, és a dalaimat, akkor elvárhatom azt is, hogy ne basszanak át, mert pontosan azért vagyok ilyen amilyen, mert én nem csak magammal szemben de a közönségemmel szemben is maximalista vagyok!

:blink:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
6 hours ago, payskin said:

A nap égető kérdése azokhoz, akik értik a mai zenét: a látszólag csetlőbotló, 2-ig elszámolni alig bíró, borzasztóan öltözködő, hanggal abszolút nem rendelkező, kedvesemet selypítős, sapkás ByeAlexből mikor lett valaki? Ha tudnátok linkelni egy számot, videót, valamit erről a pillanatról, nagyon megköszönném, erről ugyanis sikerült lemaradnom.

:blink:

Miből gondolod, hogy lett valaki? :blink:

Link to comment
Share on other sites

payskin

Napokig foglalkozik vele a sajtó, hogy nem lépett fel valahol, ahol 2000 ember várt rá (HE?), mert nem voltak alkalmasak a körülmények, a szervezők több szerződésben kötött pontot nem tartottak be, és hogy neki mégis jár a pénz, mert  olyan stábja és technikája van, hogy milliós gázsijuk van. Nézem a képeket és egy kis vékony, rövid hajú, szénné tetovált gizda fickót látok mindenhol, akiről azt sem tudom kicsoda.

Számomra ByeAlex egy mikrofonba kapaszkodó, sapkás, szakállas hobó, aki fahangon selypítette a "Kedvesem"-et 2013-ban egy szál gitár kísérettel, és naná, hogy őt küldtük az Eurovíziós Dalárdába, ahol nyilván nem rúgott labdába, de valami meglepően jó helyezést ért el, talán benne 10-ben volt, már nem emlékszem.

Szóval, érted: két tök ellentmondó kép: az egyik, ami bennem él erről az emberről, a másik meg egy modern közönségkedvenc tetovált valaki, akire 2000-en lettek volna kíváncsiak egy tóparti rendezvényen? Mi van?! Ki ez? Mi ez? De nem is ez érdekel igazán, hanem az a pont, amikor sapkás hobóból valaki lett. Mert valójában erről maradtam le.

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

A kereskedelmi tv-k felkarolták, tehetségkutató műsorban zsűrizett, "celebesedett", az underground világból a mainstreambe lépett át - mind zeneileg, mind személyiségét tekintve, ennyi.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Hofit idézve: mikor már valaki volt, akkor volt senki.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
On 8/25/2021 at 9:55 AM, payskin said:

Napokig foglalkozik vele a sajtó, hogy nem lépett fel valahol, ahol 2000 ember várt rá (HE?), mert nem voltak alkalmasak a körülmények, a szervezők több szerződésben kötött pontot nem tartottak be, és hogy neki mégis jár a pénz, mert  olyan stábja és technikája van, hogy milliós gázsijuk van.

Hát itt nem lennék a szervezők helyében. Nem mellesleg ha nem ment el a fellépésre, akkor a stábnak minek is gázsi? 

Link to comment
Share on other sites

payskin
On 8/28/2021 at 4:33 PM, Lord_KROK said:

ha nem ment el a fellépésre, akkor a stábnak minek is gázsi

Elment. Pont azért kell a stábnak a gázsi, mert teljes létszámban és technikával felvonultak.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
3 minutes ago, payskin said:

Elment. Pont azért kell a stábnak a gázsi, mert teljes létszámban és technikával felvonultak.

Jah, úgy más, persze

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
kaszman1

 

Odab.szós, bár az eredetit is imádom ez a kedvenc verzióm.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Lord_KROK

 

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Lord_KROK

 

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

A mai naphoz nagyon is illik nekem :

 

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Cím nagyon igaz lesz erre a hétre :dry: :

 

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

 

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Végre egy pozitív dolog is kijött tik-tokról :D Várom a spotify megjelenést!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Lord_KROK

Pont 10 éve ismerem ezt a számot

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
XCube

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

 

1 hour ago, XCube said:

 

Pár órája én is ezt hallgattam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Lord_KROK

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Lord_KROK

 

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

 

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

 

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...