Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Windows Phone


Razon

Recommended Posts

Razon

Hogy ne zavarjuk a kollégákat a mobilos topicban, ide jöhet minden kérdés, tipp és trükk Windows Phone-al kapcsolatban.

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Én 1-2 hónap múlva tervezek telefont venni. Nagyon szimpatikus a wp, de ahogy néztem appok terén nagyon elmarad a droidtól. Márpedig badával is ezért fürödtem be. A 8.1 azért majd segíthet dönteni remélhetõleg :)

Link to comment
Share on other sites

Razon

Én 1-2 hónap múlva tervezek telefont venni. Nagyon szimpatikus a wp, de ahogy néztem appok terén nagyon elmarad a droidtól. Márpedig badával is ezért fürödtem be. A 8.1 azért majd segíthet dönteni remélhetõleg :)

Nem annyira marad el, csak nehéz megtalálni a jókat, mert oficiális nem sok van, viszont annál jobbak a third party appok

------------

Action center jön 8.1be!

s8nmCGCeFmo

Link to comment
Share on other sites

Athesz

És olyat hol állsz neki keresni? :D

Link to comment
Share on other sites

Razon

És olyat hol állsz neki keresni? :D

A lent linkelt oldalakon :D

Link to comment
Share on other sites

Athesz

A lent linkelt oldalakon :D

Na ez öngól lett. :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Lumia Black update downloading...^^

Link to comment
Share on other sites

Razon

Lumia Black update downloading...^^

Na, csak elért oda is. :D

Én meg leszedtem a Touch updatet és kikapcsoltam a vibrálást, most néha összezavar, nem érzem a mikor lenyomom :D

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Még mindig határozottan az a véleményem h jó vétel volt. Ma erõs tesztelésnek volt alávetve. Zene lejátszó mûködik rendesen, GPS teljesen korrekt,letölthetõ magyaroszág térkép is van benne (meg bármely más ország is) kb 150 megát foglal, cirka 5% energiával elnavigált 1 órát. A kamerájával meg vagyok elégedve, pedig még vaku sincs, de ezt ugye már mondtam PMbe, nem izgat akinek fényképezni kell az vegyen fényképezõt ne telefontól várjon csodákat. A böngészõje is stabil.

Az android-é még az Xperia U-s hardver alatt is volt valami baja de ha a hóbortjait nem nézem akkor is lassabb volt ennél a böngészõje.Meg annak egyéb defektjei is voltak, ha a merketrõl jövõ frissítésenkénti önkényes App cserélgetést nem számolom akkor is tudnék még mondani pár bosszantó dolgot.

Egyedül a HERE Transit-ot a tömegközlekedéses appot nem tudtam életre hívni ,Pestet ismeri fel mint legközelebbi felismert város. :D

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Valakinek volt már olyan WP-n hogy felmásoltam a memókártyára zenéket és a zenelejátszó úgy látja mindet mintha 4x-5x is rajta lenne?? Pedig ha gépen megnézem akkor minden csak 1x van fent, nem is lehetne többször mert Ugye ugyanaz! Ötlet??

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Tesómnak hasonló problémája van T-s 520-on, de mintha ph fórumon valaki írta volna, hogy a black frissítés javította :unsure:

Link to comment
Share on other sites

smoke04

nekem nem talál semmiféle frissítést! legalábbis a beállítások/telefonfrissítés menüben! valahol tudok még frissítéseket keresni esetleg?

Link to comment
Share on other sites

Razon

nekem nem talál semmiféle frissítést! legalábbis a beállítások/telefonfrissítés menüben! valahol tudok még frissítéseket keresni esetleg?

ITT keresd ki a szolgáltatód és telefonod, írja hogy elérhetõ-e.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Amúgy ez a frissítés mire volt jó? :D

amit észrevettem, az a képernyõ forgatás kikapcsolása volt, más nem igazán szúrt szemet.

Leszámítva a "szellemeskedését": leteszem a telefont, erre a fõképernyõ és az oszlopos menü között elkezd váltogatni magától. Mintha egy szellem játszana vele a szemem elõtt :D <_< . Ráadásul még az akapkeresõ is bejött rajta úgy, hogy a visszagombot is pöcöktette valami, mert lehetett hallani a rezgését. Érdekes volt. Bár csak nem szellem, mert két helyen is csinálta ezt -_- :blink: :huh:.

Lumia 520.

Link to comment
Share on other sites

smoke04

ITT keresd ki a szolgáltatód és telefonod, írja hogy elérhetõ-e.

Telefonon erre a linkre nem tölt be semmit, majd otthon megnézem gépen is, de egyébként egy alkalmazás meg azt írta hogy 620-ra nem elérhetõ a frissítés, meg am a beépített szoftverfrissítõ is azt Írja hogy nem érhetõ el frissítés!

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Telefonon erre a linkre nem tölt be semmit, majd otthon megnézem gépen is, de egyébként egy alkalmazás meg azt írta hogy 620-ra nem elérhetõ a frissítés, meg am a beépített szoftverfrissítõ is azt Írja hogy nem érhetõ el frissítés!

620-ra waiting fro approval. Csak türelem.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Nekem semmi ilyen bajom nem volt.

T mobileos 520as.

-Zenét másolni annyi volt h csatlakoztattam a készüléket az szólt h új eszköz, magától felajánlotta h telefonról fel is telepítette a szoftvert hozzá. És azzal kellett másolni nem "maszekból copypaste"-val.

Ez az: http://www.windowsphone.com/hu-hu/how-to/w...app-for-desktop

És szimplán pár másodperc alatt átdobált a telefonra mindent amit akartam és zokszó nélkül ment.

Updatehez:

"A Windows Phone GDR3 olyan újdonságokat biztosít mint a Bluetooth 4.0 LE támogatás, az appok bezárásának lehetõsége, valamint a kijelzõ elforgatásának lehetõsége és rögzítése. "

Plusz ha maszekból frissíted az "érintést" vagy mi a neve magyarul, lentebb a link, akkor végre nem rezeg a gomb. De kell hozzá black update.

Link to comment
Share on other sites

smoke04

620-ra waiting fro approval. Csak türelem.

oks Köszi az infót!

Nekem semmi ilyen bajom nem volt.

T mobileos 520as.

-Zenét másolni annyi volt h csatlakoztattam a készüléket az szólt h új eszköz, magától felajánlotta h telefonról fel is telepítette a szoftvert hozzá. És azzal kellett másolni nem "maszekból copypaste"-val.

Ez az: http://www.windowsphone.com/hu-hu/how-to/w...app-for-desktop

És szimplán pár másodperc alatt átdobált a telefonra mindent amit akartam és zokszó nélkül ment.

Updatehez:

"A Windows Phone GDR3 olyan újdonságokat biztosít mint a Bluetooth 4.0 LE támogatás, az appok bezárásának lehetõsége, valamint a kijelzõ elforgatásának lehetõsége és rögzítése. "

Plusz ha maszekból frissíted az "érintést" vagy mi a neve magyarul, lentebb a link, akkor végre nem rezeg a gomb. De kell hozzá black update.

eddig is csak úgy átmásolgattam szimplán és nem volt ilyen, de majd Megpróbálom úgy ahogy te mondod

Link to comment
Share on other sites

UC

Valakinek volt már olyan WP-n hogy felmásoltam a memókártyára zenéket és a zenelejátszó úgy látja mindet mintha 4x-5x is rajta lenne?? Pedig ha gépen megnézem akkor minden csak 1x van fent, nem is lehetne többször mert Ugye ugyanaz! Ötlet??

Szia, nekem volt ilyen, de amikor leszedtem minden képet, és kiszedtem, majd formáztam a memóriakártyát, akkor megszûnt. Azóta nincs rajta zene, mert nem telefonról hallgatom, viszont idõnként a fotókat két példányban készíti el. Lövésem sincs miért, de már annyi mindent kipróbáltam, már egy ideje nem foglalkozom vele.

Ja, géprõl nekem is mindenbõl csak 1 van/volt láthatóan.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Athesz

Valaki nem tudja hogyan lehet megoldani hogy Paypalt kapcsoljak a telefonhoz?

Illetve a módszer megvan, csak miért nem látom? :D

AEeW9gmlQgA

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Puding!a. Errõl ennyit. <_<

Ott van a PayPal a sorban ha átállítom más országra a területi beállításoknál, pl h Anglia viszont mikor be akarom állítani elõször akkor nem a fiókomat kéri a telefon hanem a számlázási adataimat, ott viszont országot nem választhatok mert azt ugye megadtam a telefonnak. Úgy h bukó...

Link to comment
Share on other sites

Athesz

eBook könyvolvasó tesztek:

-Tiny eBook Reader

- Nem olvas be SD kártyáról nincs mit hozzáfûzni innentõl.

-Tucan reader

- Ugyan fel van sorolva egy rakat kiterjesztés de ennek ellenére 10bõl 1et nyit meg a többinél errorozik olyan kiterjesztésre is ami a listájában van.

-MoHoo Reader

- Szép jó gyors de a valóban használt ebook kiterjesztésekbõl csak az epubot olvassa be.

-Fiction Book Reader

- Ugyan õ már tud epubot is és mobit is de még mindig válogatós bár nem annyira mint a Tucan reader de még mindig van amit nem nyit meg "csak úgy" plusz van fájl limit 50db-ra.

És a nyertes: :D

-Coffee Reader epub+mobit is olvas és gyors.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...