Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Titanfall


smoke04

Recommended Posts

Jelan

Nekem meg nem mûködik :D .

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Amúgy nekem sem indult (vagyis kidobott a játék) elsõre. De utána gond nélkül ment :unsure:

Annyira látszik btw h régi cod fejlesztõk csinálták ezt a játékot is. Hasonló a graf beállítás, pl a mw3 is insane grafikai beállítás alatt mosottas volt, de felette olyan kristálytiszta és szép ez a játék. Nehezen ismerem fel a Source engine-t most, nagyon felturbózták :D

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Amúgy nekem sem indult (vagyis kidobott a játék) elsõre. De utána gond nélkül ment :unsure:

Annyira látszik btw h régi cod fejlesztõk csinálták ezt a játékot is. Hasonló a graf beállítás, pl a mw3 is insane grafikai beállítás alatt mosottas volt, de felette olyan kristálytiszta és szép ez a játék. Nehezen ismerem fel a Source engine-t most, nagyon felturbózták :D

Nekem elindulni, rányomok, hogy play és nem tud kapcsolódni szerverhez.

És ezen kívül meg vajmi kevés köze van egymásnak a kettõhöz.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Amúgy nekem sem indult (vagyis kidobott a játék) elsõre. De utána gond nélkül ment :unsure:

Annyira látszik btw h régi cod fejlesztõk csinálták ezt a játékot is. Hasonló a graf beállítás, pl a mw3 is insane grafikai beállítás alatt mosottas volt, de felette olyan kristálytiszta és szép ez a játék. Nehezen ismerem fel a Source engine-t most, nagyon felturbózták :D

source motor fut alatta? :blink:

gondolom akkor a minimum beállításokhoz nem kell egy über gép,de akkor mért nem lehet egy 32 bites verziót is kiadni bétázni. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

EA Support...kellemes csalódás. Megkérdeztem mennyi idõt kell várni a feliratkozás után, hogy kapjak egy kulcsot....amire azt a kérdést kaptam, hogy milyen platform :D "ok wait a minute.....done". :D

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

ja,lehet hogy most próbálnak jobb színben feltűnni. :D

erre ez a legjobb példa:

[GSF] Picture

:D

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Múltkor is írtam többször is supportnak, mert nem tudtam aktiválni régi játékokat és hasonló módon ment mint a mostani, tehát részemrõl az egyik legjobb helpdesk amivel találkoztam. Egyetlen hátránya a hosszú várakozási idõ, normális esetben is legalább 25 perc

Link to comment
Share on other sites

djlaczoka

nekem is hasonló módon lett meg :D

Szóval, azért az EA elég jól nyomja ezt a részét, ahol a játékosoknak segítenek !

na holnap meglátjuk, hogyan sikerült a cucc :troll:

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Ha nem vettem volna meg a SzarField 4-et, akkor megrendelném ezt a játékot.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Ha nem vettem volna meg a SzarField 4-et, akkor megrendelném ezt a játékot.

Ugyanez, kutyaszimulátor helyett :troll:

Link to comment
Share on other sites

Feared

Én tegnap majdnem 2 órát vártam, holott a chat 45-50 percet írt, és senkit sem kapcsoltak.

Haveromat kb. 30 perc alatt beengedte a chat ugyanakkor, fura...

Ma reggel is 5-10 percet írt, 20perc után lelõttem.

Talán intõ jel, hogy pénzt ne adjak a Titanfallért... :D

Az tuti, hogy béta nélkül 4-5 ezer forintnál többet nem adok érte, elég unalmasnak tûnik videók alapján. Kb. mint egy új cod, csak mechekkel.

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

Én tegnap majdnem 2 órát vártam, holott a chat 45-50 percet írt, és senkit sem kapcsoltak.

Haveromat kb. 30 perc alatt beengedte a chat ugyanakkor, fura...

Ma reggel is 5-10 percet írt, 20perc után lelõttem.

Talán intõ jel, hogy pénzt ne adjak a Titanfallért... :D

Az tuti, hogy béta nélkül 4-5 ezer forintnál többet nem adok érte, elég unalmasnak tûnik videók alapján. Kb. mint egy új cod, csak mechekkel.

60 eurót single nélkül tényleg nem ér...de érdemes kipróbálni. Jó móka.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

60 eurót single nélkül tényleg nem ér...de érdemes kipróbálni. Jó móka.

Pont az a jó, hogy nincs benne single, nem fecséreltek arra plusz erõforrást egy multis címnél.

Én tegnap majdnem 2 órát vártam, holott a chat 45-50 percet írt, és senkit sem kapcsoltak.

Haveromat kb. 30 perc alatt beengedte a chat ugyanakkor, fura...

Ma reggel is 5-10 percet írt, 20perc után lelõttem.

Talán intõ jel, hogy pénzt ne adjak a Titanfallért... :D

Az tuti, hogy béta nélkül 4-5 ezer forintnál többet nem adok érte, elég unalmasnak tûnik videók alapján. Kb. mint egy új cod, csak mechekkel.

A CoD-hoz meg semmi köze. Ismétlem, SEMMI köze.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Pont az a jó, hogy nincs benne single, nem fecséreltek arra plusz erõforrást egy multis címnél.

ja,érdekes hogy pár címnél pont azért szidjuk a fejlesztõt mert erõforrást pazarol egy single részre (lásd bf széria),most meg azért szidják mert nem. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Cori

A CoD-hoz meg semmi köze. Ismétlem, SEMMI köze.

nem játszottam a játékkal, de nekem a FPS animációk mind a CoDra emlékeztetnek, a célzásrendszer szintén codos, 0 recoillal. nekem ez a 6v6 rendszer sem tetszik, mert túl kevés a játékos és a botok meg segghülyék. a mechek nagyon bejönnek, de a játék többi része nem.

60 eurót single nélkül tényleg nem ér...de érdemes kipróbálni. Jó móka.

nem kell bele single, egy szál se, ha tényleg multi címként akarják eladni, de akkor legyen normális support, és jó sok map.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

nem játszottam a játékkal, de nekem a FPS animációk mind a CoDra emlékeztetnek, a célzásrendszer szintén codos, 0 recoillal. nekem ez a 6v6 rendszer sem tetszik, mert túl kevés a játékos és a botok meg segghülyék. a mechek nagyon bejönnek, de a játék többi része nem.

nem kell bele single, egy szál se, ha tényleg multi címként akarják eladni, de akkor legyen normális support, és jó sok map.

Melyik animáció is emlékeztet a CoD-ra? Teljesen más az egész mozgás rendszer, ergó az animációk is újak ennél nagyobb rúgást pedig nem lehet ilyen sebességû játéknál a fegyverekre rakni, mert csak szenvedés lenne a botok pedig abból a célból vannak amibõl a creepek a MOBA játékokban, farmolni õket.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Melyik animáció is emlékeztet a CoD-ra? Teljesen más az egész mozgás rendszer, ergó az animációk is újak ennél nagyobb rúgást pedig nem lehet ilyen sebességű játéknál a fegyverekre rakni, mert csak szenvedés lenne a botok pedig abból a célból vannak amiből a creepek a MOBA játékokban, farmolni őket.

reload vagy a futás pl, de mondom csak a belső nézetes animációkról beszélek.

szóval a játék célja, h gyilkolj, h lehívd a mecheket amikkel szintén mechek ellen harcolsz?

Link to comment
Share on other sites

Jelan

reload vagy a futás pl, de mondom csak a belsõ nézetes animációkról beszélek.

szóval a játék célja, h gyilkolj, h lehívd a mecheket amikkel szintén mechek ellen harcolsz?

A mechet úgy képzeld el, mint a tankokat BF-ben és ugye nem muszáj beszállni magától is mûködik. De tulajdonképpen igen, ez a lényege.

Link to comment
Share on other sites

Cori

A mechet úgy képzeld el, mint a tankokat BF-ben és ugye nem muszáj beszállni magától is mûködik. De tulajdonképpen igen, ez a lényege.

ühüm. hát ki kéne próbálnom, mert játék közben azért minden más. bár ha tetszik ha nem, nem hiszem h meg fogom venni megjelenéskor.

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

Látom mindenki nekem esett...:) Én arra gondoltam, hogy 60 euró egy only multiplayer játékért picit sok. Mass Effect 3 multiban is hiába voltak új kasztok és pályák, megunta az ember nagyon hamar...illetve ha ebben is kifizetem a 60 eurót, majd még 60ért lesznek DLC-k, akkor ismét az EA nyert. :D

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Látom mindenki nekem esett...:) Én arra gondoltam, hogy 60 euró egy only multiplayer játékért picit sok. Mass Effect 3 multiban is hiába voltak új kasztok és pályák, megunta az ember nagyon hamar...illetve ha ebben is kifizetem a 60 eurót, majd még 60ért lesznek DLC-k, akkor ismét az EA nyert. :D

azért teljesen más eset amikor az a multiplayer csak ilyen coop jellegû leaderboardos vagy pvp.

az utóbbi ugyanis sokkal tovább képes lekötni az embert.

a single amúgy is csak egy 6 órás darab lenne amitõl még +10 gigával többet foglal a játék és ráadásul a multis része is szarabb lesz,mert kevesebb idõ jutott rá. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Cori

Látom mindenki nekem esett...:) Én arra gondoltam, hogy 60 euró egy only multiplayer játékért picit sok. Mass Effect 3 multiban is hiába voltak új kasztok és pályák, megunta az ember nagyon hamar...illetve ha ebben is kifizetem a 60 eurót, majd még 60ért lesznek DLC-k, akkor ismét az EA nyert. :D

a DLCs dologban igazad van, de a másikban szerintem nem. pl az UT széria vagy a BF bad company elõtti részek is multisak voltak és elkérték értük a teljes árat. mondjuk azokat lehetett botok ellen tolni, ezt meg nem tudom, h lehet-e. (valszeg nem mivel ilyen az új trend)

Link to comment
Share on other sites

Feared

Pont az a jó, hogy nincs benne single, nem fecséreltek arra plusz erõforrást egy multis címnél.

A CoD-hoz meg semmi köze. Ismétlem, SEMMI köze.

Marha sok köze van COD-hoz, ha csak a fejlesztõkbõl indulok ki...de ezen kívül pl a futás, újratöltés animációja egy az egyben mw sorozatból és bo2-bõl ismerõs. Ezzel semmi bajom, számomra az elsõ hulladék cod a ghosts, a többit szerettem. :D

Már jó 2 órát toltam a bétát, összességében tényleg jó móka, csak az a gond, hogy kevés az egész. Nem érzem, hogy több száz órára le tudna kötni. Kíváncsi vagyok hány pálya lesz pl. Fegyverbõl ha jól látom kapunk max 4-5 félét és annyi, ez is karcsú.

Meg aztán majd itt is vásárolhatunk tengernyi dlc-t, ha teljes játékélményt akarunk?

11 ezret sokallok érte, talán 5-6 ezret megér majd egy leárazáskor.

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

Marha sok köze van COD-hoz, ha csak a fejlesztõkbõl indulok ki...de ezen kívül pl a futás, újratöltés animációja egy az egyben mw sorozatból és bo2-bõl ismerõs. Ezzel semmi bajom, számomra az elsõ hulladék cod a ghosts, a többit szerettem. :D

Már jó 2 órát toltam a bétát, összességében tényleg jó móka, csak az a gond, hogy kevés az egész. Nem érzem, hogy több száz órára le tudna kötni. Kíváncsi vagyok hány pálya lesz pl. Fegyverbõl ha jól látom kapunk max 4-5 félét és annyi, ez is karcsú.

Meg aztán majd itt is vásárolhatunk tengernyi dlc-t, ha teljes játékélményt akarunk?

11 ezret sokallok érte, talán 5-6 ezret megér majd egy leárazáskor.

Játékrendszer miatt nem hiszem, hogy sokat dobnának rajta új fegyverek meg pályák...mindenhol szaladgálsz és hentelsz.

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Marha sok köze van COD-hoz, ha csak a fejlesztõkbõl indulok ki...de ezen kívül pl a futás, újratöltés animációja egy az egyben mw sorozatból és bo2-bõl ismerõs. Ezzel semmi bajom, számomra az elsõ hulladék cod a ghosts, a többit szerettem. :D

Már jó 2 órát toltam a bétát, összességében tényleg jó móka, csak az a gond, hogy kevés az egész. Nem érzem, hogy több száz órára le tudna kötni. Kíváncsi vagyok hány pálya lesz pl. Fegyverbõl ha jól látom kapunk max 4-5 félét és annyi, ez is karcsú.

Meg aztán majd itt is vásárolhatunk tengernyi dlc-t, ha teljes játékélményt akarunk?

11 ezret sokallok érte, talán 5-6 ezret megér majd egy leárazáskor.

ez csak béta!!! biztos, hogy több fegyver, pálya stb lesz benne! eleve itt csak 14 szint van pl. bár az bennem is felmerült, hogy meddig kötne le vajon, de szerintem megveszem 1-2 héttel megjelenés után, mire kijavítják az induláskor elõjövõ hibákat!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...