Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fórum Aréna


Razon

Recommended Posts

Razon

Uhh de rohadt idegesítő az arland :fuu: Pont az van benne ami nekem nem megy, jól időzített ugrások. Hiába csinálom szinte hibátlanul az első részt, a szellőzőnél elcseszem -_- na most meg alt taboztam és crashelt, szerintem jegelem egy ideig.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Borzasztóan szívatós pálya... :lol: Rögtön az első ugrásnál nem mindegy, hogyan érkezel, mert belassulhatsz... Azt már nem is említem, amikor visszafelé ugrasz át a szögesdróton, és walljumpolni kell a nem túl széles szellőző oldalán, mindezt úgy, hogy az agregátor vagy mi tetejére érkezzél :troll:

Igen, ezért is tetszett meg régebben ögüü

Amúgy itt a videóm amit említettem

nhIBUxvf9Pg

Igaz ez pont a kicsivel rosszabb idő, de a régebben ezzel asszem havi top1 voltam kb 2 napig :troll:

Tegnap meg ahogy visszanéztem, olyan új shortcutokat láttam a ghostoktól, így kicsit sikerült lefaragni még a régi rekordomból is :P

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Igen, ezért is tetszett meg régebben ögüü

Amúgy itt a videóm amit említettem

nhIBUxvf9Pg

Igaz ez pont a kicsivel rosszabb idõ, de a régebben ezzel asszem havi top1 voltam kb 2 napig :troll:

Tegnap meg ahogy visszanéztem, olyan új shortcutokat láttam a ghostoktól, így kicsit sikerült lefaragni még a régi rekordomból is :P

Úgy látom, itt kb. azon fog menni a verseny, hogy ki lesz a második mögötted... :D

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Igen, ezért is tetszett meg régebben ögüü

Amúgy itt a videóm amit említettem

nhIBUxvf9Pg

Igaz ez pont a kicsivel rosszabb idõ, de a régebben ezzel asszem havi top1 voltam kb 2 napig :troll:

Tegnap meg ahogy visszanéztem, olyan új shortcutokat láttam a ghostoktól, így kicsit sikerült lefaragni még a régi rekordomból is :P

Uhh... én közel se ilyen útvonalat jártam be eddig bakker :D Asszem hnap délelõtt még 3x megnézem és megpróbálom memorizálni, aztán belecsapok a lecsóba picit :D

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Meglett a cél végül (40 alatt), de nem a legjobb köröm, érzem hogy tudok jobbat... nagyon szarul kezdtem. Egy másik próbálkozásommal meg eszméletlen jó kezdtem, de rosszul ment az ugrálós rész, bénán érkeztem helyenként, de még úgy is pár tizeddel lett rosszabb csak. Össze kéne gyúrni a két kört, úgy simán faragtam volna még fél másodpercet legalább :troll:

Link to comment
Share on other sites

Razon

Nem semmi, nekem a legjobb idõm 41 környékén van :D Majd megnézem a ghostod, hátha tanulok valami újat. De szerintem nem fogok próbálkozni, idegesítõ pálya -_-

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

No, összeszedem az összeset 1 posztba h ne kelljen visszakutatni:

Colin - Sweden

Colin - England

Mirror's Edge - Heat

Mirror's Edge - Arland

Amilyen zaklatott állapotban voltam ma délután, a 47.50 is kész csoda... a Colinnál meg nincs az az isten h be tudjam jól állítani a Fordot így soha az életben nem lesz jobb (pedig 2x is sikerült az elsõ szakaszt pozitívan kezdeni...de a betonos részen valamin mindig elcsúsztam), úgyh részemrõl ennyi az eheti verseny :)

Link to comment
Share on other sites

MailMan

CMR2 - UK

2:47.96

Te helikopterrel mentél? :D De komolyan, azt hogy, milyen beállítással?

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Semmit nem állítottam :D Próbálkoztam beállításokkal, de a gyári mindkét helyen jó volt nekem. Egy helyen volt egy kis levágás a fák között, de az is csak fél másodpercet hozott.

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Szedjük már ki ezt a fost, h csak 1 eredményt lehet. Versenyezni akarok..

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Szedjük már ki ezt a fost, h csak 1 eredményt lehet. Versenyezni akarok..

???

Nem teszed qouteba az eredményed csak a határidõ elõtti utolsó percben, akkoris a legjobbat.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Szedjük már ki ezt a fost, h csak 1 eredményt lehet. Versenyezni akarok..

Mi tart vissza?

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Az h már küldtem be időt, de b.assza a csőrömet h jobbat ment nálam, főleg h tudom h én is hibáztam a körben, és láttam h bőven lehet jobbat menni. Már előtte is felvetettem ezt. Amúgy annyi is elég lenne h csinál 1 google dokumentumot amit elérhetővé tesz a játékosok számára ahova ők beillesztik a linkeket, a végén meg összegezne és viszlát.

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Az h már küldtem be idõt, de b.assza a csõrömet h jobbat ment nálam, fõleg h tudom h én is hibáztam a körben, és láttam h bõven lehet jobbat menni. Már elõtte is felvetettem ezt. Amúgy annyi is elég lenne h csinál 1 google dokumentumot amit elérhetõvé tesz a játékosok számára ahova õk beillesztik a linkeket, a végén meg összegezne és viszlát.

mit rinyálsz, vedd már észre hogy neked itt nem osztottak lapot kistáska...

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

mit rinyálsz, vedd már észre hogy neked itt nem osztottak lapot kistáska...

A te kislányos hőbörgésedhez nem hasonlítható az én domináns, tekintélyt parancsoló stílusom.

vagy ez a 2 ugyanazt jelenti? :NOTSURE:

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Read only google doc tényleg jó, de én is speciel csak most írtam quote-ban pár nappal zárás előtt. Előtte viszont linkeltem videót és időt is, tehát annyira nem nagy gond.

Attól mert lenne google doc, az még nem jelenti azt, hogy az emberek majd elkezdik postolgatni állandóan az idejüket.

Link to comment
Share on other sites

Raven

Read only google doc

u fukin wot m8

killer szerint túl sok fájdalomcsillapítót vettél be mert aspirin szindrómás vagy...

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

u fukin wot m8

killer szerint túl sok fájdalomcsillapítót vettél be mert aspirin szindrómás vagy...

wat wat

Összetéveszt John McClain-el -_-

Link to comment
Share on other sites

Razon

Na én is berakom

Mirror's Edge - Heat

Mirror's Edge - Arland

CMR 2 - Sweden

CMR 2 - England

Az angol mappal nem sokat szarakodtam, utálom :D

Amúgy van google doc, az eredmények majd ott lesznek.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

CMR - England

elég szar idõ,de nem nagyon volt idõm próbálgatni,úgyhogy futottam egyet és bepostolom hogy legyen azért egy idõm. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Razon

Nem tudom adunk-e még idõt olyanoknak akik részt vettek az elsõ körben de a másodikban nem, vagy cseszhetik és jöhet a következõ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...