Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fórum Aréna


Razon

Recommended Posts

Malleus

CMR2 bakker. Asszem ez volt az utolsó autós játék amivel komolyabban játszottam. Hatalmas nosztalgiafaktor. B) Fel is raktam a demót, meg mentem pár kört, de egyelõre elég szánalmas a teljesítményem. :)

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Már kíváncsiságból bejelentkeztem és láttam az eredményed. De az nem jó, mert jelenleg nekem a legjobb, azzal viszont nem :D.

Amúgy néztem a legjobbat, 0:12. Azt mégis, hogy, merre, miként????

Tudom hol rontok, de nem jön össze másképp :(. Roppant idegesítõ amúgy, amikor jól halad az ember és már az elsõ ponton 1,6 mp-vel gyorsabb, erre másik ponton ront. Meg hogy nem mindig jön ugyanúgy össze.

Egy jelzés egyébként jó lenne, kik vesznek részt benne.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Cheaterek, speedhackel, nézd meg a ghost replayt, úgy ugrál mint Neo a Matrix-ban :P Megjelenésekor szörnyû volt, de ahogy nézem most a heti és havi leaderboard teljesen normális :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

CMR2

Lehet tudnék még javítani, de gyûlölöm a havas pályákat :D

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Mirror's Edge

Ennek a beszerzését rátok bízom, nemrég volt a humble bundleban, hátha megvan és nem is tudtok róla.

Itt egy 100% save file (elég a Tagman.dat, a többi nem kell) hogy megnyíljon az összes time trial, csak tegyétek a C:/Users/name/Documents/EA Games/Mirrors Edge/TDgame/Savefiles folderbe és nevezzétek át a tiétekre

Pálya: HEAT

Postolni majd így:

Határidõ: 19.1.2014 vasárnap 20:00

Szavazás a következõ játék(ok)ra egy nappal a határidõ elõtt kezdõdik.

Good luck!

A link nálam Illegal download attempt-et generál vaalhányszor rá akarok kattintani...valami megoldás? pedig nemrég feltettem ME-t, gondoltam kipróbálom milyen a time trial (még végig nem jáccottam a játékot, anno kissé akadozott a gépemen :D )

Vegyétek semmisnek... kissé fáradt vagyok és elõbb vinnyogok, aztán kapok észbe h "jaa, lehet keresni is az oldalon" :D úgyh meglett :D

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Ez h 1 időt lehet postolni bevált dolog a fórumos versenyeken? szvsz jobb lenne ha mondjuk mindenki postolhatna 3mat, és akkor a végén sokkal jobb idők születnének. Mert most azért nem akarom berakni az időmet, mert többször nem lehet próbálkozni.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

A topic úgy tényleg felpörögne, lenne rivalizálás, stb.

Én speciel úgy vagyok vele, hogy inkább ne legyen rá kikötés. Simán linkelgetni lehetne, de a véglegest quote BB-kóddal

Link to comment
Share on other sites

Razon

Ez h 1 idõt lehet postolni bevált dolog a fórumos versenyeken? szvsz jobb lenne ha mondjuk mindenki postolhatna 3mat, és akkor a végén sokkal jobb idõk születnének. Mert most azért nem akarom berakni az idõmet, mert többször nem lehet próbálkozni.

Beirhatod idézetek nélkül,aztán ha nem javítasz rajta bekuldod megint rendesen. Egyszerûbb lesz így nekem osszeszamolni

A topic úgy tényleg felpörögne, lenne rivalizálás, stb.

Én speciel úgy vagyok vele, hogy inkább ne legyen rá kikötés. Simán linkelgetni lehetne, de a véglegest quote BB-kóddal

Lehet, kicsit szarul irtam le a nyitopostban de ott van hogy lehet mutogatni, ami quoteban van az végleges

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Mirrors Edge

Ehhez sincs több türelmem -_-

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Colin eddig 2:58.85 a Mirrors Edge meg 1:00.88 de már fájnak az ujjaim... hnap vagy csütörtökön rászánok még egy kis idõt, hátha javíthatok még rajtuk (ME is kb 15. alkalomra lett ilyen de még mindig látom h van 2-3 pont, ahol javíthatnék, csak nem tudom, hogy :) ahhoz képest h 4-5 éve nem toltam ez ilyen rövid idõ alatt nem is rossz... lehet monduk elõbb végig kéne vinni a tutorial részt h ismét megismerkedjek a játék irányításával :P ) aztán ha nem, majd bepakolom õket véglegesnek (a screenshotok már úgyis megvannak :D )

Link to comment
Share on other sites

Razon

Nem volt nálam az egerem, kipróbáltam touchpaddal mennyit futok Mirror's Edgeben, 57:93 lett, jobb mint vártam. Amúgy a weekly első majdnem 28 Km/h átlagsebesség, azt most hogy -_- Amúgy meg tele van cheaterekkel a monthly is, 360-370 méter körül van a pálya, de csomó olyan van aki 270et megy ami lehetetlen a checkpointok miatt. Miért jó ez nekik..

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Weekly elsõ már elsõ két méter után fél másodperc elõnyben van, de hogy hogyan, azt nem tudom..

Link to comment
Share on other sites

Razon

Weekly első már első két méter után fél másodperc előnyben van, de hogy hogyan, azt nem tudom..

Van valami trükk amivel lehet gyorsítani, bár semmi kedvem próbálgatni mert azt mondják nehéz. Balra kell nézni aztán valahogyan irányt váltani és az ad valami boostot. Fogalmam nincs hogyan működik nem próbáltam. De ez a 28 Km/h nekem úgy is gyanús

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

mint a strafe-elés quakeben, lehet gyorsítani rögtön az elsõ mozdulatnál

Link to comment
Share on other sites

Jelan

mint a strafe-elés quakeben, lehet gyorsítani rögtön az elsõ mozdulatnál

Quake 3 Defrag ^_^

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Na, gondoltam megpróbálom én is. CMR-ben elég reménytelennek érzem magam (kb. pezsgõt bontottam, amikor 3 percen belül sikerült - látszik, az én gyerekorromból kimaradt :D ). Viszont a Mirror's Edge egész jól megy, jó sok próbálkozás és nem kevés Photoshop õsz hajszál árán egy 54:51-et sikerült összehozni :)

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

CMR-t gyakorlom, de a ME-t szerintem kihagyom: felraktam ugyan, de még életemben nem toltam, és most idõm sincs rá, hogy komolyabban belemélyedjek.

Amúgy szerintetek a CMR demo-ban ugyanolyan idõt lehet futni, mint a teljesben? Mert kedvem támadt tolni a játékot, de úgy tûnik, hogy nem lehet fenn egyszerre a demo és a teljes :unsure: Viszont emiatt nem akarok az esetleges következõ körben jogtalan elõnybe vagy hátrányba kerülni.

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Pontozás vagy ilyesmi lesz? Mármint a több különbözõ játékból összeadódik valami, vagy csak a külön-külön játékokban elért gyõzelem a cél?

Link to comment
Share on other sites

Razon

Pontozás vagy ilyesmi lesz? Mármint a több különbözõ játékból összeadódik valami, vagy csak a külön-külön játékokban elért gyõzelem a cél?

Gondolkodtam valami ilyenen, de így elõnyben lennének olyanok akik minden játékkal játszanak, szoval nemtom

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Szerintem el kéne különíteni a játékstílusokat. Én szívesen vezetnék 1 autós részleget, van is ötletem hogy a következő játék lehetne mondjuk a rally trophy, aztán rallisport challange, undergroundok, juiced, dirt, richard burns stb...

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Gondolkodtam valami ilyenen, de így elõnyben lennének olyanok akik minden játékkal játszanak, szoval nemtom

És az miért baj? Mondom ezt úgy, hogy a Mirror's Edge-dzsel nem fogok játszani. Aki minden játékkal játszik, az sanszosan több idõt fektet bele, mint aki a felét passzolja, ergo simán elõrébb is illik állnia egy összesített ranglistán.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Minek ide összesített ranglista? Ráérünk még ezzel, ha lesz is valami. Egyelõre legyen csak ME- Heat - Béla, ME - tetõ - Józsi, ME - pokol - Joe....

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

És az miért baj? Mondom ezt úgy, hogy a Mirror's Edge-dzsel nem fogok játszani. Aki minden játékkal játszik, az sanszosan több időt fektet bele, mint aki a felét passzolja, ergo simán előrébb is illik állnia egy összesített ranglistán.

mert akkor nem biztos hogy nagy késztetést fognak érezni akik később akarnak csatlakozni. :unsure:

amúgy is csak funból csináljuk,nem kell ide ilyen ranglistra,elég játékonként is.

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Minek ide összesített ranglista? Ráérünk még ezzel, ha lesz is valami.

Hogy tudjam, miért játszunk :unsure: Pl. ha lesz kollektív összesítés, akkor próbálok játszani a Mirrors Edge-val is, ha nem, akkor csak azzal, ami megy. Szabályok meg elõre legyenek lefektetve, ha már lesznek. Vagy felõlem közben is folyamatosan formálódhatnak, csak akkor mindenképp én jöjjek ki gyõztesként.

Link to comment
Share on other sites

Razon

Hogy tudjam, miért játszunk :unsure:

Pl. ha lesz kollektív összesítés, akkor próbálok játszani a Mirrors Edge-val is, ha nem, akkor csak azzal, ami megy. Szabályok meg előre legyenek lefektetve, ha már lesznek. Vagy felőlem közben is folyamatosan formálódhatnak, csak akkor mindenképp én jöjjek ki győztesként.

Fun.

Ez az hogy minek kényszeríteni emberek játékokra amit nincs kedvük játszani. Max. úgy tudnám elképzelni hogy minden játéknak lenne még külön összesített listája (pl. Mirror's Edge time trialok), de ezzel meg megint az a probléma hogy ha valaki később csatlakozik esélye sincs nyerni. Nem hardkór verseny a cél itt, hanem szabadidőben rászanni pár percet játékokra és az eredményeket összehasonlítani másokkal.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...