Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fórum Aréna


Razon

Recommended Posts

GustyX

Azt hittem az aréna azért van hogy mindenféle játékkal kapcsolatos dolgot beírhasson az ember. De akkor hogy ne legyen akkora OFF felteszem a kérdést hogy PS2 höz ki milyen lábbelit javasolna. Most kompoziton van és RGB RCA megoldáson gondolkodom. Láttam eBay en pár eurós kínai kábelt de úgy sejtem olcsó húsnak híg a leve alapon nem érdemes.

Ez már nem az az aréna, amire te gondoltál.

Így is akkora OFF marad, mivel ez egy "fórum-versenyes" topic :D

Link to comment
Share on other sites

Razon

Annak az idõszaknak vége, szerintem simán elfér egy mindenes játékos topic, eddig úgyis a Mit játszol topicba szoktunk kibeszélni ilyeneket.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Razon

Most így a téli idõszakban mit gondoltok, mehetne pár kör?

Kisebb játékokra gondoltam, browser játékok, letölthetõ flash játékok, rendes játékok max 1-2 giga mérettel hogy mindenkinek legyen alkalma/kedve kipróbálni õket.

Olyanokra gondoltam mint a multitask game, robot unicorn attack, stb. amihez elég pár percre leülni és kirpóbálni.

Írjatok ha érdekel, az excel táblázatokat és eredményhírdetést magamra vállalom ismét.

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Felőlem mehet... 21-26 csak, amikor nem leszek gépközelben, a többi alkalommal valahogy megoldom meló mellett :)

Mobil játék nem jöhet szóba? Képet lopni azon is lehet.... és ott is akadnak kompetitív/pontszámra menő játékok...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...