Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fórum Aréna


Razon

Recommended Posts

Razon

Na szóval, hirtelen ötlet (F1 bajnokság topic/fórum harcosok volt az inspiráció) volt hogy csináljunk egy versenyt különbözõ játékokból.

Egyelõre ezek a játékok merültek fel:

Colin McRae Rally (bármelyik) - Time Trial

Trackmania Nations (Forever ha mindenkinek futna) - Time Trial

Super Meat Boy - Time trial valamelyik egyszerû de hoszabb pályán

Mirror's Edge - Time Trial

Icy Tower - Legmagasabb szint

Egy-egy forduló mehetne 2 hétig, egyszerre akár 2 játék is futhatna. Errõl véleményt kérek.

Más játékötletek jöhetnek nekem PMbe vagy ide a topicba, de csak olyanok amikben van scoreboard/timer, szóval semmi manuális mérés. Egy-egy pálya az adott játékban legyen max 3-4 perc körül hogy ne legyen fárasztó a több próbálkozás. Elõnyben a kisebb gépigényû játékok.

Ma/holnap el is indulhat az elsõ kör. Esetleg csinálunk egy szavazást és az alapján választunk játékot.

Topic név változhat , de ez egész univerzális.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Elõször összegyûjthetnénk pár játékot, ahova lenne legalább 6+ ember. Akár be is rakhatnánk szavazást, de ha jól emlékszem ott csak 1re lehet leadni a voksot :\

Mirrors Edge-ben én bármikor benne vagyok, sokunknak megvan a bundle-nek köszönhetõen, tehát lenne rá játékos az fix. Több cím most nem igen jut eszembe :P

Link to comment
Share on other sites

Razon

Itt egy Szavazás, ha van több játékötlet hozzátesztem, bármi is legyen az. Többre is lehet szavazni

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Szavaztam.

Link to comment
Share on other sites

Raven

l4d-ezni is össze lehetne ülni esténként, killer haverjának a teamspeak szerverét lehetne használni beszélgetéshez.

Colin McRae Rally (bármelyik) - Time Trial

a dirt már nem colin mcrae rally amúgy, de ha szándékosan csak az elõtte lévõ játékokra gondoltál akkor nem szóltam

Link to comment
Share on other sites

Razon

a dirt már nem colin mcrae rally amúgy, de ha szándékosan csak az elõtte lévõ játékokra gondoltál akkor nem szóltam

Igen azokra, hogy fusson a gyengébb gépeken is.

Amúgy kicsit szar ez a poll most veszem észre, de remélem mindenki tisztességes és nem fog kétszer szavazni. Vagy inkább csináljak strawpollt? az biztosabb.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Nem kell feltétlenül versenyezni, lehet az szervezett fórum party ismeretlenek ellen is, vagy egymás ellen, de miért lenne kötelező time trial formájában? Rengeteg játék nem alkalmas erre, ami valószínűleg sokunknak megvan.

Amikre vevő lennék:

CS:GO

League of Legends

DiRT3

L4D2 - a versenyfutás adott, de lehet versus is.

DmC Bloody Palace scoreboard-on aki beér annak ingyen fizetem a sört élete végéig.

StarCraft II - rettenetesen béna vagyok multiban, és minden egyes lose hetekre elveszi a kedvem. Ismerősökkel viszont más.

A lent említett ingyenes Trackmania.

Biztos másra is, csak most hirtelen ennyi jut eszembe.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Nem kell feltétlenül versenyezni, lehet az szervezett fórum party ismeretlenek ellen is, vagy egymás ellen, de miért lenne kötelezõ time trial formájában? Rengeteg játék nem alkalmas erre, ami valószínûleg sokunknak megvan.

Mert az nem követeli meg, hogy összeszervezzünk mindenkit egy idõpontra (ami szinte lehetetlenség lenne). Ha viszont van két heted, hogy beküld az eredményt, akkor sanszosabb, hogy találsz rá idõt.

Emelett persze lehet olyat is, amit te írsz.

Én Dirt-öket nem támogatom, nem nagyon van hozzá gépem.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

DmC Bloody Palace scoreboard-on aki beér annak ingyen fizetem a sört élete végéig.

Na megvan az új életcélom. :D

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Mert az nem követeli meg, hogy összeszervezzünk mindenkit egy időpontra (ami szinte lehetetlenség lenne). Ha viszont van két heted, hogy beküld az eredményt, akkor sanszosabb, hogy találsz rá időt.

Emelett persze lehet olyat is, amit te írsz.

Én Dirt-öket nem támogatom, nem nagyon van hozzá gépem.

Ó vagy úgy, hogy beküldős lenne. Emlékszem volt ilyen régebben a GS-ben is (2006 környékén talán?), aztán bejelentették hogy milyen jó mert külön weboldalt kapott és ott megy tovább (fordítok: kivágjuk, mosolygunk, és reklámozunk egy tök másik oldalt). 3 nap alatt bezárták ha jól emlékszem :D.

Link to comment
Share on other sites

Raven

Ó vagy úgy, hogy beküldõs lenne. Emlékszem volt ilyen régebben a GS-ben is (2006 környékén talán?), aztán bejelentették hogy milyen jó mert külön weboldalt kapott és ott megy tovább (fordítok: kivágjuk, mosolygunk, és reklámozunk egy tök másik oldalt). 3 nap alatt bezárták ha jól emlékszem :D.

a dirt 3-ban lehet úgy rally-zni h a valós rallyhoz hasonlóan egymás után felsorakoznak az autók és bizonyos idõközönként indulnak el, szóval egymáshoz képest elcsúsztatva de egy idõben versenyeznek a szakaszon. ezzel elég izgalmas és élvezetes versenyeket össze lehet hozni, fõleg h a 3. dirt-ben már van állítható idõjárás és lehet pl. éjszakai szakasz is. ezt is lehetne tolni custom lobby-ban (jam session) valami "gsf game night" keretében. kilelrrel régen játszottunk így néha és jó móka volt

Link to comment
Share on other sites

Razon

Ó vagy úgy, hogy beküldős lenne. Emlékszem volt ilyen régebben a GS-ben is (2006 környékén talán?), aztán bejelentették hogy milyen jó mert külön weboldalt kapott és ott megy tovább (fordítok: kivágjuk, mosolygunk, és reklámozunk egy tök másik oldalt). 3 nap alatt bezárták ha jól emlékszem :D.

Igen beküldős, ezért Top score vagy time trial.

Nagy élmény volt amikor beküldtem a tuningolt NFS Carbon autómat, aztán viszont láttam a következő szám DVDjén :D Vagy a driftes pontszerzés, ott egész sok pontom is volt.

Amúgy ha CMR nyer (spoiler: eddig úgy néz ki), lehet a 4es/5ös? Mindenkinek futna? Vagy inkább 2.0 (600 mega csak) Beszerzést rátok bízom :D

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Igen beküldős, ezért Top score vagy time trial.

Nagy élmény volt amikor beküldtem a tuningolt NFS Carbon autómat, aztán viszont láttam a következő szám DVDjén :D Vagy a driftes pontszerzés, ott egész sok pontom is volt.

Amúgy ha CMR nyer (spoiler: eddig úgy néz ki), lehet a 4es? Mindenkinek futna?

Én egyszer a Lego Star Warsos score-ral kerültem be az újságba, első tízből valahanyadikként.

Nekem jó a négyes, az még Warfokinak is futna.

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

Igen beküldõs, ezért Top score vagy time trial.

Nagy élmény volt amikor beküldtem a tuningolt NFS Carbon autómat, aztán viszont láttam a következõ szám DVDjén :D Vagy a driftes pontszerzés, ott egész sok pontom is volt.

Amúgy ha CMR nyer (spoiler: eddig úgy néz ki), lehet a 4es/5ös? Mindenkinek futna? Vagy inkább 2.0 (600 mega csak) Beszerzést rátok bízom :D

Legyen a 2. Szerintem senki sem kötne bele..:D

Link to comment
Share on other sites

Razon

Legyen a 2. Szerintem senki sem kötne bele..:D

Én is inkább erre gondoltam, 4est elég nehéz beszerezni.

Szavazás meddig menjen? Éjfél? +1 nap? Már kezd kialakulni a mezõny, szerintem egész jó és senkinek nem lesz gondja vele.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Én is inkább erre gondoltam, 4est elég nehéz beszerezni.

Szavazás meddig menjen? Éjfél? +1 nap? Már kezd kialakulni a mezõny, szerintem egész jó és senkinek nem lesz gondja vele.

Még az autót és a pályát is meg kell szavazni. Esetleg lehetne egyszerre két szakasz, igazi rallysan.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

CoD4 arcade, MW2-3 Spec Ops+Survive; HAWX 2, GR Future Soldier Guerilla - (konzolosok is jöhetnek :D), Max Payne 3 arcade módja. DMC3-4.

Csak pár tipp.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Még az autót és a pályát is meg kell szavazni. Esetleg lehetne egyszerre két szakasz, igazi rallysan.

Ha már rally, akkor a topiknyitónak és ötletgazdának adjuk a megtiszteltetést, hogy kiválassza az elsõ játék autóját és pályáját. Aztán lehet a következõ játék melyikjét és hogyanját meghatározó ember mondjuk a gyõztes.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Fú, cod mw3 spec ops. Havas pályán killerrel még mindig az overall top20ban vagyunk :troll:

Link to comment
Share on other sites

Razon

Ha már rally, akkor a topiknyitónak és ötletgazdának adjuk a megtiszteltetést, hogy kiválassza az első játék autóját és pályáját. Aztán lehet a következő játék melyikjét és hogyanját meghatározó ember mondjuk a győztes.

Országot, pályát stb. választani random.org lesz szerintem, így nem lesz saját kedvenc stb. Na de még nincs vége a szavazásnak, holnap valamikor délután szerintem mehet is az első kör.

CoD4 arcade, MW2-3 Spec Ops+Survive; HAWX 2, GR Future Soldier Guerilla - (konzolosok is jöhetnek :D), Max Payne 3 arcade módja. DMC3-4.

Csak pár tipp.

CoDok még talán futnának mindenkinek, de a többinek túl magas a gépigénye szerintem.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Csak szóllok, hogy pl a CMR 2 demója valami 40 mega és pont egy autó, meg egy track van benne :lol:

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Max Payne 1-2 New York Minute is hasonlóan idõre megy. Igaz nem emlékszem, hogy milyen módon tünteti fel fejezetek közt.

Link to comment
Share on other sites

Razon

Max Payne 1-2 New York Minute is hasonlóan idõre megy. Igaz nem emlékszem, hogy milyen módon tünteti fel fejezetek közt.

Jó ötlet max payne is, majd utánanézek hogyan mûködik, aztán a következõ szavazásba belerakom.

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Colin jöhet... a 2005 ott hever a szomszédos gép vinyóján (GoG-os kiadás... azon már gond nélkül futtattam ) de kis kereséssel bármelyik korábbi verziót be tudom újítani...a többi játék meg tárhely kérdése :D

Link to comment
Share on other sites

UC

A szavazásba nem szeretnék belszólni, ami lesz abban jó eséllyel benne vagyok, kivéve ha az adott játék túl új és nincs meg, vagy nem szeretem :D

Ha autós, akkor tuti benne vagyok! :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...