Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Liga BBVA tippversenye


Tomina

Recommended Posts

-StiF-

[GSF] Picture

:B

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Felőlem lehet más bajnokság is, viszont akkor azokban már tényleg kéne kicsit módosítani a szabályon. Legalábbis szerintem az már enyhén egysíkú lenne, hogy van 3-4 tippelős topic és mindegyikben fullra ugyanazok a szabályok.

Észt bajnokság amúgy felőlem mehet, ha elvállalod. B) /amúgy miért pont észt, akkor már miért nem valami jó kis afrikai vagy valamilyen trópusi szigeteki? B)/

Egy dolog viszont tuti: számolást én egyikben sem vállalok el, feltéve ha az a megnyitással is együtt jár. Pedig terveztem, hogy megnyitok 1-2-t, de így akkor nem. :D Pár éve, mikor elindult a spanyol, akkor Elindirék rábeszéltek, hogy számoljam tovább én - aki addig számolta, valamiért felhagyott vele -, mert hogy én annyira megbízható vagyok. Hát nagyon megbízható voltam, ugyanis vétettem egy pár elszámolást... :D

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Tényleg unalmas lenne, hiszen úgyse az a lényeg, hogy eltalálod-e az eredményt vagy sem.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Nem lesz szabály módosítás, mert nincs értelme és jobbat nem is találnánk ki...

Aki nyitja a topicot annak vezetnie is kell. Ennyi. Nem nagy kunszt létrehozni egy topicot... Megnyithatok én is 10 db-ot, ha senki sem vezeti.

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Tényleg unalmas lenne, hiszen úgyse az a lényeg, hogy eltalálod-e az eredményt vagy sem.

Tudom, hogy a tippelés a lényeg, viszont ha mindegyik topikban ugyanazok lennének a szabályok, akkor nekem nagyon az lenne az érzésem, hogy mindegyik egy kaptafára megy, és hiányzik a fantázia. Bár ez csak az én véleményem.

Aki nyitja a topicot annak vezetnie is kell. Ennyi. Nem nagy kunszt létrehozni egy topicot... Megnyithatok én is 10 db-ot, ha senki sem vezeti.

Miért éreztem ezt előre? :rolleyes:

Egyébként visszatérve a szabályokra. Oké, felőlem maradjon így, viszont ha annak idején volt a németben hétvégi győzelem-szám és joker forduló, akkor az akár most is lehetne. Nem történne katasztrófa, ha ezt a kis érdekességet belecsempésznénk az egyikbe /az angolba már nyilván nem/. De ez megint csak az én véleményem, innentől nem szólok bele...

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Inkább tippeljetek. :D

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Nem kell kétszer mondani. :)

Granada-Real Valladolid 1-1

Athletic Bilbao-Almería 1-0

Celta Vigo-Valencia 0-1

Atlético Madrid-Barcelona 2-2

Elche-Sevilla 0-2

Getafe-Rayo Vallecano 3-2

Betis-Osasuna 1-0

Espanyol-Real Madrid 1-2

Levante-Málaga 0-0

Villarreal-Real Sociedad 4-3

Edited by Zoleee_The_Fanatic
Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Egyébként visszatérve a szabályokra. Oké, felõlem maradjon így, viszont ha annak idején volt a németben hétvégi gyõzelem-szám és joker forduló, akkor az akár most is lehetne. Nem történne katasztrófa, ha ezt a kis érdekességet belecsempésznénk az egyikbe /az angolba már nyilván nem/. De ez megint csak az én véleményem, innentõl nem szólok bele...

Jó, tudod mit? Nyiss egy bajnokságot új szabályokkal és vezesd.

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Jó, tudod mit? Nyiss egy bajnokságot új szabályokkal és vezesd.

Félek én azoktól a szabályoktól. :troll:

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Mondtam: nem szólok bele innentől. -_- Sokkal jobb lenne, ha színesebb lenne, de nyilván az tudja, aki vezeti és ő dönti el. Egy dolog tuti biztos: számolni nem fogok, mert nagyon sok hibát vétettem anno is a spanyolban. Hiába néztem át többször is.

Félek én azoktól a szabályoktól. :troll:

Érdekes lenne az pedig. B)

Link to comment
Share on other sites

Tomina

amúgy jelzem: én buktam matekból, szóval. :troll:

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

biztos tippelnénk páran... de német, olasz, francia, holland, késõbb magyar is jöhetne.

semmi értelme, el fog halni a végére hidd el.

Egyébként visszatérve a szabályokra. Oké, felõlem maradjon így, viszont ha annak idején volt a németben hétvégi gyõzelem-szám és joker forduló, akkor az akár most is lehetne. Nem történne katasztrófa, ha ezt a kis érdekességet belecsempésznénk az egyikbe /az angolba már nyilván nem/. De ez megint csak az én véleményem, innentõl nem szólok bele...

Joker-kör a BL-tippversenynél volt, de lényegtelen.

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

amúgy jelzem: én buktam matekból, szóval. :troll:

Én általánosban 4-5-ös, gimiben 4-es voltam. Utána főiskolán is a matek volt az egyetlen, ami ment, semmi más... Hülye nem vagyok hozzá, viszont figyelmetlen sokszor igen. A tippversenynél is ezért vétettem annak idején sok hibát. Meg sokszor az volt, hogy húztam-halasztottam az összeszámolást, többször is összegyűlt 2-3 forduló. Volt olyan is, hogy néha az éjszaka közepén nem túl kipihenten számoltam össze az összeset, ami addig összejött. :troll: :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tomina

semmi értelme, el fog halni a végére hidd el.

legutóbb se a tippelők hiánya miatt maradt abba. -_-

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Joker-kör a BL-tippversenynél volt, de lényegtelen.

Mindegy, a mondanivalóm lényege ugyanaz.

legutóbb se a tippelők hiánya miatt maradt abba. -_-

Azért arra emlékszem, hogy a németnél végig nagyon kevesen voltunk, és egy idő után a spanyol is elkezdett apadni. A PL és a BL azok, ami igazán mentek végig, ha jól emlékszem.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Meg a talján. -_-

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Ha már itt tartunk: nem tudja valaki, hogy a 2012-es EB tippjeivel végül is mi lett? Jardo elvileg még azóta is számolja. :troll: :D :lol: De mintha az eredményt sehol sem láttam volna... Engem azért érdekelne, hogy hol végeztem, legalább kíváncsiságból.

Link to comment
Share on other sites

Tomina

nem lett összeadva, jardo pedig gyanúsan eltûnt a sport részlegbõl.

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Meg a talján. -_-

Volt digó tippverseny is? :huh: Arra nem is emlékszem. :unsure:

nem lett összeadva, jardo pedig gyanúsan eltûnt a sport részlegbõl.

Akkor sok értelme volt az egésznek. -_- Azért kár érte.

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

legutóbb se a tippelõk hiánya miatt maradt abba. -_-

németet már 4-en tippeltük :D Olasz + Spanyol meg 5-6 ember ment :D

Link to comment
Share on other sites

Tomina

németet már 4-en tippeltük :D Olasz + Spanyol meg 5-6 ember ment :D

na igen, németre nem volt nagy igény. :D

az se baj, ha nem vagyunk annyira sokan, csak akkor mindenki tippeljen rendszeresen.

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Azért szerintem csak úgy van értelme igazán, ha legalább 8-10 tippelõ összejön.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Granada-Real Valladolid 2-1

Athletic Bilbao-Almería 2-0

Celta Vigo-Valencia 0-1

Atlético Madrid-Barcelona 2-0 :B

Elche-Sevilla 0-1

Getafe-Rayo Vallecano 1-1

Betis-Osasuna 1-0

Espanyol-Real Madrid 0-2

Levante-Málaga 1-1

Villarreal-Real Sociedad 1-1

Edited by -StiF-
Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Hol a nép?

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Ki akarna erre a bajnokságra tippelni?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...