Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fórum Harcosok


hunocsi

Recommended Posts

Joey

Ok, mondjuk hogy igazad van, de még így sem volt semmilyen vetélytársuk hard rock/punk körökben, legalábbis akik ilyen termékenyen és ilyen hosszú ideig zenéltek volna. Legalábbis nekem csak a kismillió alternatív cucc ugrik be, Kispál, Quimby, Ákos, stb. Pláne az elmúlt évtizedbõl.

EQY felsorolt lejjebb pár ilyen bandát.

btw költõi volt a kérdésem, de az tényleg furcsa, hogy még az anti-metal formák is fejbõl küldik a Tcs refréneket... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Tankcsapda

Mindkettõ nehezen viselhetõ, de a Tankcsapdát legalább ki tudom zárni a figyelmembõl, ha a háttérben zörög, az MSP énekese viszont az elsõ perc végére kiakasztott az... öhm... "énekhangjával".

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Tankcsapda

Szerintem azért sikeresek, mert nem akartak soha többek lenni, amik: egyszerû, könnyed rockzene, fogós dallamokkal, jól jegyezhetõ szövegekkel, amivel könnyû azonosulni, egyszerû arcok minden túlspilázás meg elszállás nélkül. F.sza, megbízható bulizenekar, mellesleg király énekessel.

Engem jobban érdekelne, hogy aki utálja, az vajon miért utálja õket? Meg egyáltalán, õket utálja, vagy a Tankcsapda pólós fiatalokat?

Link to comment
Share on other sites

Joey

Engem jobban érdekelne, hogy aki utálja, az vajon miért utálja õket? Meg egyáltalán, õket utálja, vagy a Tankcsapda pólós fiatalokat?

Nem utálom, csak érdemtelennek tartom az ilyen szintû mainstream sikert. Nem hallgatom, mert van ezernyi jobb alternatívája, legyen szó karcos énekrõl vagy "bulizenekarról".

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Borzasztó a zenéjük, nem bírom. A szöveg buta, nem tudok vele azonosulni, az "énekhangtól" a falra mászok, unalmas, és szerintem egyáltalán nem érdemlik meg azt a sikert, amit elértek. Olyan dallamuk nincs, ami megmozgatna, olyannyira egyszerûek, mint egy kavics, bár még egy kavicsban is több örömömet lelem, mert azt legalább lehet rugdosni, meg dobálni.

Ezért nem szeretem õket.

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Borzasztó a zenéjük, nem bírom. A szöveg buta, nem tudok vele azonosulni, az "énekhangtól" a falra mászok, unalmas, és szerintem egyáltalán nem érdemlik meg azt a sikert, amit elértek. Olyan dallamuk nincs, ami megmozgatna, olyannyira egyszerûek, mint egy kavics, bár még egy kavicsban is több örömömet lelem, mert azt legalább lehet rugdosni, meg dobálni.

Ezért nem szeretem õket.

Dehát éppen most rugdostad a Tankcsapdát is... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Razon

Tankcsapda

Mindkettõ nehezen viselhetõ, de a Tankcsapdát legalább ki tudom zárni a figyelmembõl, ha a háttérben zörög, az MSP énekese viszont az elsõ perc végére kiakasztott az... öhm... "énekhangjával".

+1, szavazattal együtt.

Link to comment
Share on other sites

bullet50

Engem az összes olyan zenekar irritál ami ilyen mentalitással mûködik, hogy rákenrol faxagyerekek vagyunk, de ugyanakkor nagy bunkók is.

Megbélyegzik az összes metál-rock mûfajt és hallgatót.

Link to comment
Share on other sites

Razon

Engem az összes olyan zenekar irritál ami ilyen mentalitással működik, hogy rákenrol faxagyerekek vagyunk, de ugyanakkor nagy bunkók is.

Megbélyegzik az összes metál-rock műfajt és hallgatót.

Engem nem szokott érdekelni melyik banda mennyire bunkó, ha tetszik a zenéjük, hallgatom, ha nem, nem :D Nem az fog dönteni hogy hogyan viselkednek.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Tankcsapda

Nem igazán szimpatizálok az együttessel,de van pár jó számuk,amikre néha rápörgök.

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Mondjuk egy Depresszió-Tankcsapda, Osszián-Tankcsapda, Pokolgép-Tankcsapda, Kispál-Tankcsapda és hasonló körben megtagadnám a szavazást.

Bevallom, eszembe jutott, hogy viccbõl indítom az Ossiant... :D Valamikor talán sort kerítek majd rá :D

Manic Street Poachers

Link to comment
Share on other sites

Joey

Dehát éppen most rugdostad a Tankcsapdát is... :unsure:

De a Tankcsapdával nem lehet megdobálni a rád támadó kóbor ebeket, nem teheted a nyelved alá, ha szomjas vagy és nem tudsz vele kacsázni a tavon. -_-

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

+1, szavazattal együtt.

Ezt a számot meghallgatva megint telítődtem a Tankcsapdával kb 10 évre. Aki megmagyarázza az évtizedes diadalmenetük miértjét, azt megsimogatom.

Szal ez inkább ellenszavazat, mint MSP-re leadott szimpátiavoks. -_-

Egy szó: alkohol.

Egyiket sem szívesen segíteném bárki más fölé, szóval ez a kör kimarad.

Link to comment
Share on other sites

hunocsi
Manic Street Preachers - Tankcsapda
6 - 5

3. forduló

Aviators
- Open Your Eyes vs. Mount Eerie - Appetite

ia2aoTYY9PI

u-kdsQ9goec



[GSF] Picture[GSF] Picture
last.fm - Wiki


Szavazási határidõ: Vasárnap 20:00
Link to comment
Share on other sites

Razon

Színes animeunikornokkal teli nyál vagy zúgós-zörgős zene, hát én ezt a kört most kihagyom.

Link to comment
Share on other sites

getro2

Eerie

Nagy pacsi az indítónak, bár meg kell jegyeznem a srác idei albuma valami botrányosan szar lett, az év egyik legrosszabb megjelenése. Ellenben az ilyen recsegős-ropogós lo-fi zúzások mindig képesek megmelengetni a szívemet. -_-

Link to comment
Share on other sites

Warfoki
Aviators

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Én vagyok a legjobban meglepõdve magamon, de ez inkább

Aviators

Erõsebb indulóval szemben nem sok esélye lenne, de hallgatható, míg a nagyon zaj, nagyon semmilyen másik inkább idegesített.

Link to comment
Share on other sites

_z0LEe_
Aviators

Link to comment
Share on other sites

bullet50
Mount Eerie

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Mount Eerie

Azt hittem elfogultságból írjátok, de ez tényleg úgy hangzik mint egy idegesítő zaj. Viszont láttam, pontosabban hallottam már durva példákat arra hogy mi különbség van bizonyos YouTube minőség és akár egy szemét 320kbps mp3 között is, szóval erre fogva (és remélve hogy nem lőttem mellé) rájuk szavazok. Inkább tőlük hallgatok meg még valamit, mint a másiktól. Aztán ha kiderül hogy igazam volt, jöhet pár album flac-ban.

Link to comment
Share on other sites

Tomina
Mount Eerie

Link to comment
Share on other sites

freezy
Mount Eerie

Link to comment
Share on other sites

oFF.
Mount Eerie

Link to comment
Share on other sites

Joey

Aviators

:unsure:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...