Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Melyik Játékot Vásároltad Meg Legutóbb?


jardo

Recommended Posts

Jelan

Steam:

Shadow Warrior Deluxe

Brütal Legend

Surgeon Simulator

Rise of The Triad

Shelter

GoG:

Clive Barker's Undying

Evolva

Ajcsiba kapcsiztam:

Far Cry 3 Blood Dragon Kareztõl

Platinum Warframehez Adit86-tól

ACIV Black Flag + SC Black List egy barátom nõvérétõl, aki a videókártyájához kapta ögüü

Ha megint le lesz értékelve Papers please akkor az még becsúszik, talán a Hard Reset is, de nagyon szemezek a Spec Ops: The Lineal, 4 euró kuponnal GMG-n és Steam kulcsot ad.

A Steam meg letiltotta a marketet Jan 03-ig, mert nem megszokott helyre lett töltve a pénztárcámba. :troll:

Link to comment
Share on other sites

Adi86

Ha megint le lesz értékelve Papers please akkor az még becsúszik, talán a Hard Reset is, de nagyon szemezek a Spec Ops: The Lineal, 4 euró kuponnal GMG-n és Steam kulcsot ad.

A Steam meg letiltotta a marketet Jan 03-ig, mert nem megszokott helyre lett töltve a pénztárcámba. :troll:

Hát igen, anno én is néztem, miután az új kártyámat meg kaptam. Egyébként nyugodtan vedd meg a Spec ops-the line-t mert többi szokot/lesz bundleban.

Link to comment
Share on other sites

Razon

Deus Ex: HR DC

Mark of the ninja special edition DLC

2 darab CS:GO kulcsért, ami 4€, jó vétel :D Na még van 3,5€ a walletemben, meglátjuk mi lesz az utolsó áldozat.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Már 1,39 eurót összeszedtem kártyákból, de még mindig nem vettem semmit... Hoard DLC-ket nem tudom, miért nem bírják leakciózni, most azért a plusz 5-6 pályáért és egy játékmódért vonakodok 2 meg 3 eurókat fizetni.

Link to comment
Share on other sites

Razon

Deus Ex: HR DC

Most néztem valaki accountján, ezt külön játéknak számolja? :blink: Szóval libraryban lesz majd nekem Deus Ex HR, Deus Ex HR Missing link és Deus Ex HR DC? :D És még az achievementek is resetelődnek. Nem is aktiválom egyelőre.

Link to comment
Share on other sites

siklara

Most néztem valaki accountján, ezt külön játéknak számolja? :blink: Szóval libraryban lesz majd nekem Deus Ex HR, Deus Ex HR Missing link és Deus Ex HR DC? :D És még az achievementek is resetelõdnek. Nem is aktiválom egyelõre.

Jaja, külön játéknak veszi a kettõt, én is meglepõdtem rajta, de az acsi resetrõl nem tudok semmit, szerintem azok maradnak...

Viccesen néz ki nálam is, hogy nemrég végigvittem a sima verziót, a másikhoz meg szinte hozzá se nyúltam még.

Link to comment
Share on other sites

Razon

Jaja, külön játéknak veszi a kettõt, én is meglepõdtem rajta, de az acsi resetrõl nem tudok semmit, szerintem azok maradnak...

Viccesen néz ki nálam is, hogy nemrég végigvittem a sima verziót, a másikhoz meg szinte hozzá se nyúltam még.

Úgy értettem hogy a DC külön számolja az achikat, szóval nulláról kezdek. Úgy terveztem hogy majd a DCben megcsinálom azokat amiket az alap verzióban nem, de úgy néz ki mindet meg kell majd :D

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Most néztem valaki accountján, ezt külön játéknak számolja? :blink: Szóval libraryban lesz majd nekem Deus Ex HR, Deus Ex HR Missing link és Deus Ex HR DC? :D És még az achievementek is resetelődnek. Nem is aktiválom egyelőre.

Én azért nem vettem meg, mert bár csábító a Missing Link mint a játékba szervesen épített küldetéscsomag, a grafikát "kissé" átszabták. Eltüntették mindenhonnan azt az arany színű atmoszférát ami a játék védjegye volt szinte :(. Nézz comparsion videót. Nekem ennyit nem ér a Missing Link, szóval még "időben nem vettem meg".

Jaja, külön játéknak veszi a kettõt, én is meglepõdtem rajta, de az acsi resetrõl nem tudok semmit, szerintem azok maradnak...

Viccesen néz ki nálam is, hogy nemrég végigvittem a sima verziót, a másikhoz meg szinte hozzá se nyúltam még.

Külön játék, külön achievement-ek, külön mentés.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Nem arról volt szó, hogy lesznek különbözõ updatelési lehetõségek, pont az ilyen visszásságok elkerülése érdekében?

Link to comment
Share on other sites

siklara

Én azért nem vettem meg, mert bár csábító a Missing Link mint a játékba szervesen épített küldetéscsomag, a grafikát "kissé" átszabták. Eltüntették mindenhonnan azt az arany színû atmoszférát ami a játék védjegye volt szinte :(. Nézz comparsion videót. Nekem ennyit nem ér a Missing Link, szóval még "idõben nem vettem meg".

Nekem se tetszett, hogy kivették belõle, nélküle zavaróan steril lett a játék kinézete és még a gépigénye is mintha magasabb lenne. El is ment a kedvem az újrajátszástól elég gyorsan.
Link to comment
Share on other sites

jardo
Fight Night Champion - Kockáztatok, remélem, hogy nem fogom megbánni azt az 1500 HUF-t, amit rááldoztam. :unsure: Igazából csak a Champion mód érdekel (ami mondjuk állítólag elég rövidke), de azt olvastam, hogy a korábbi részekhez képest valamelyest egyszerûbb, és ezáltal kicsivel könnyebb is lett a játék, pl. egyszerûsödött a védekezés, a jobb analóg kar helyett újra gombokon vannak a támadások, átalakult az ellentámadások rendszere, stb., szóval meglátjuk majd, mi sül ki belõle. Legrosszabb esetben legfeljebb elbohóckodunk "coopban", mondjuk néhány sör mellett. :D
Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Flatout Ultimate Carnage

Hoard: Dynamite Roll DLC (khurvákfhaszáját, 3 euró, de kell -_-)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Borderlands 2 Ultimate VH Upgrade 2. Kuponnal 1 euró volt csak, de azt is az eddigi vásárlásokból összejött creditbõl fizettem :lol:

Link to comment
Share on other sites

DarkSl4yer

Giana Sisters: Twisted Dreams - Rise of the Owlverlord

Kártyákból eladott pénzbõl. :)

Link to comment
Share on other sites

Razon

Dishonored GOTY - 5 kulcs (kártyákból szedtem össze rá a pénzt :D)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG
Tomb Raider Collection 5 kulcs
Link to comment
Share on other sites

kisgarzo

DayZ. Nagyon-nagyon bejött eddig :)

Link to comment
Share on other sites

Jimkingdom

Dishonored GOTY - 5 kulcs (kártyákból szedtem össze rá a pénzt :D)

Végre Grat :P

Link to comment
Share on other sites

Razon

Végre Grat :P

Thx, marha jó vétel volt, sokat el fogok vele szórakozni.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Flatout 2 - Nagyon flatoutozni támadt kedvem az ünnepek alatt, de a játék az albiban maradt, úgyhogy némi mérlegelés után megvettem Steamen, ha már -75% van rá és összegyûlt az ára a kártyákból.

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Nekem se tetszett, hogy kivették belõle, nélküle zavaróan steril lett a játék kinézete és még a gépigénye is mintha magasabb lenne. El is ment a kedvem az újrajátszástól elég gyorsan.

A gépigénye egyértelmûen magasabb... nálam az alap+a Missing Link simán futottak gyári medium-high beállítások mellett, ez viszont már indítás után gyökeres grafika-visszavételre kényszerített, ami nagyon nem tetszett...vagy a WiiU verzióhoz készült grafikai tuning az oka, vagy valami más újdonság, nem tudom, de Steam fórumán kutatva találtam rá megoldást (2 dolgot ki kellett kapcsolni registryben) és utána a játék pont úgy nézett ki, mint régen és olyan gyors is volt :D engem csak a 18 giga lezabált hely ami aggaszt, és tántorít el attól h huzamosabb ideig a gépen tartsam, különben asszem ezzel is tennék egy stealth végigjátszást :D

Nem arról volt szó, hogy lesznek különbözõ updatelési lehetõségek, pont az ilyen visszásságok elkerülése érdekében?

Elvileg jah, errõl volt szó... én is azt hittem, h a játék majd szépen lecseréli a korábbi verziót de meglepve láttam h nem... Raptr is külön tartja számon a kettõt :)

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

A gépigénye egyértelmûen magasabb... nálam az alap+a Missing Link simán futottak gyári medium-high beállítások mellett, ez viszont már indítás után gyökeres grafika-visszavételre kényszerített, ami nagyon nem tetszett...vagy a WiiU verzióhoz készült grafikai tuning az oka, vagy valami más újdonság, nem tudom, de Steam fórumán kutatva találtam rá megoldást (2 dolgot ki kellett kapcsolni registryben) és utána a játék pont úgy nézett ki, mint régen és olyan gyors is volt :D engem csak a 18 giga lezabált hely ami aggaszt, és tántorít el attól h huzamosabb ideig a gépen tartsam, különben asszem ezzel is tennék egy stealth végigjátszást :D

Elvileg jah, errõl volt szó... én is azt hittem, h a játék majd szépen lecseréli a korábbi verziót de meglepve láttam h nem... Raptr is külön tartja számon a kettõt :)

Woowowow. Szóval meg lehet csinálni hogy pont úgy nézzen ki mint az eredeti. Érdekelne hogyan, és hogy tényleg teljesen visszaállítja-e a régi arany "atmosphere" effekteket vagy overlay-t vagy hívják ezt bárminek is, vagy csak valami részmegoldás. Mert lesz ugye encore day steam-en, mint mindig, és így már lehet hogy érdekelne.

Link to comment
Share on other sites

Razon

Woowowow. Szóval meg lehet csinálni hogy pont úgy nézzen ki mint az eredeti. Érdekelne hogyan, és hogy tényleg teljesen visszaállítja-e a régi arany "atmosphere" effekteket vagy overlay-t vagy hívják ezt bárminek is, vagy csak valami részmegoldás. Mert lesz ugye encore day steam-en, mint mindig, és így már lehet hogy érdekelne.

Miért jó az neked hogy húgysárga az egész világ? :unsure: Néztem comparison videót, az upgrade után sokkal szebb és jobb a játék.

Link to comment
Share on other sites

jardo

2013 (mást már nem tervezek ma és holnap :D):

1. Fortix [steam]

2. Assassin’s Creed

3. Assassin’s Creed: Revelations

4. Assassin’s Creed III – Freedom Edition

5. Gears of War 3: RAAM’s Shadow DLC

6. Gears of War: Judgment

6. Sleeping Dogs

7. Sleeping Dogs: Year of the Snake DLC

8. The Witcher 2 – Enhanced Edition

9. Call of Duty: Modern Warfare 3

10. Max Payne 3

11. Inversion [már nincs meg]

12. 800 MS pont

13. Batman: Arkham City GOTY

14. Medal of Honor: Warfighter [már nincs meg]

15. Crysis 2

16. 2100 MS pont

17. WRC: Powerslide

18. Call of Juarez: Gunslinger

19. Sniper: Ghost Warrior [már nincs meg]

20. The Walking Dead: Episode 1

21. Spec Ops: The Line

22. The Saboteur

23. Terminator: Salvation [már nincs meg]

24. Forza Horizon

25. Ghostbusters: The Video Game

26. Red Dead Redemption: Undead Nightmare

27. Crysis

28. STCC: The Game 2 [steam]

29. X-Men Origins: Wolverine

30. The Lord of the Rings: War in the North

31. L.A. Noire: A Slip of the Toungue DLC

32. L.A. Noire: Reefer Madness DLC

33. L.A. Noire: The Naked City DLC

34. L.A. Noire: Nicholson Electroplating DLC

35. Binary Domain

36. GTA V

37. F1 2013 Classic Edition

38. Kane & Lynch: Dead Men

39. The Walking Dead: 400 Days

40. Assassin’s Creed IV: Black Flag – Buccaneer Edition

41. Dishonored

42. Tomb Raider

43. Zoo Tycoon

44. Ghost Recon: Future Soldier

45. The Dark Knight Rises [Android]

46. Modern Combat 4: Zero Hour [Android]

47. Assassin’s Creed III: The Tyranny of King Washington DLC

48. Assassin’s Creed IV: Black Flag – Freedom Cry DLC

49. The Walking Dead: Episode 2

50. The Walking Dead: Episode 3

51. The Walking Dead: Episode 4

52. The Walking Dead: Episode 5

53. The Wolf Among Us: Episode 1

54. Civilization: Revolution

55. Fight Night Champion

Durva, megmondom őszintén, most kicsit meglepődtem, hogy ilyen hosszú ez a lista. :unsure: Oké, a különféle DLC-ket mind külön számoltam, meg pl. a TWD egyes epizódjait is, de akkor is. Bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy ezeknek a játékoknak a többségét vagy cseréltem, vagy nagyon olcsón, 1-2-3k környékén (vagy még annyiért sem...) vettem, illetve van olyan is a listán, amit úgy kaptam. De legalább elmondhatom magamról (és ezzel kicsit nyugatom is magam :D), hogy amiket vettem, azokat szinte kivétel nélkül végig is játszottam, ez alól - egy-két játéktól eltekintve - csak az kivétel, amiket az ünnepi hajtásban még nem volt időm befejezni vagy elkezdeni, úgyhogy ezek jövő év elejére csúsznak át. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Razon

2013 (csak a steam historyt nézve időrendben)

Batman Arkham City GOTY (ez lehet 2012 végén volt)

Prince of Persia Complete

Deus Ex DLC

CS:GO

Alan Wake+DLC

Mortal Kombat

Mark of the ninja

Origin Bundle

még egy bundle (FTL, Eets, Trine2?)

Mafia 2, CIV 5 ingyen giveawayből :D

Thief 1+2+3

Assassin's Creed IV

Mark of the ninja DLC

Don't Starve

Deus Ex HR DC

Dishonored GOTY

Amennyi saját pénzt költöttem és nem kártyákból meg más marhaságokból jött össze: kb. 30€

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...