Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Melyik Játékot Vásároltad Meg Legutóbb?


jardo

Recommended Posts

Hor1
18 minutes ago, gebali1991 said:

Nem tudom eldönteni hogy Surgeon Simualtor -féle marhulás vagy lehet is komolyan játszani, remélem lehet mert inkább azért vettem.

Ahogy néztem róla vidiket, nem is annyira az irányítás itt a probléma, hanem a fizika.

Hát.. A fizika miatt nem lehet irányítani. :D

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Pokémon Shield

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Portal Knights (Switch, E-shop)

RPG-sített Minecraft szebb látvánnyal. A demó már régóta fent van a gépen, leárazásra vártam, most kapott egy kisebb, 30%-ost. 

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Shadow of War: Definitive Edition 9,99 euró / 3500 Ft Humble Store (monthly +20% kedvezménnyel, össz. -40 euró)

Két mozijegy áránál kevesebb, ennyiért ha megbánom se bánom meg :D . Plusz néztem róla egy elég meggyőző videót hogy a postlaunch support milyen Puding!án kikalapálta azt a részt amit microtransaction fertőzött korábban (kivették, csak ugye maradt utána a grind ami rávett volna hogy fizess, de újrabalanszolták a resource-okat, orkokat, harcrendszert utólag elég rendesen). Állítólag jobb mint az előző, az meg hogy túl nagy ignorálható, szóval beleugrok. Éjjel talán, 112Gb letöltés (._.)

Resident Evil 2-nek lehet újra nekiesek egyszer a jövőben, de azt most kukáztam. Elegem van az ammo hiányból, az RNG feltámadásokból és nem bírom a Tyrant -ot (ha pedig szénné guide-olnám hogy redukáljam viccé, akkor meg értelmét vesztené), szóval félreteszem nyugdíjas éveimre.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Halo: The Master Chief Collection

Azt hittem sosem lesz alkalmam az XBox exkluzívokat tolni, mert egy maréknyi címért biztos nem vettem volna külön konzolt. Most meg sorra jön minden szépen lassan PC-re a portok meg Xbox game pass jóvoltából. Halo, GoW, State of Decay, Forza, Sea of Thieves, Sunset Overdrive (bár ez eléggé meh), stb. Már csak a Fable hiányzó részei jöhetnének :)

Tényleg micsoda korban élünk ahol újra elismerik a nagy cégek, hogy a PC a legsokoldalúbb platform :wub:

Nagyon várom, hogy nekiugorjak a Halo szériának. Teljesen friss élmény lesz, mert sosem játszottam. Ennyiért meg még teljes áron is nevetségesen alacsony az ár ami az új részen kívül mindent tartalmaz. Még, ilyesmit kérünk sokat!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

payskin
6 hours ago, kaszman1 said:

Halo: The Master Chief Collection

Ez tényleg kúl. Hagyok neki még egy kis időt, hogy megérkezzen és leérékelődjön, de valószínűleg én is bezsákolom majd egyszer.

Link to comment
Share on other sites

Edemking
7 minutes ago, payskin said:

Ez tényleg kúl. Hagyok neki még egy kis időt, hogy megérkezzen és leérékelődjön, de valószínűleg én is bezsákolom majd egyszer.

Hát azzal lehet várni egy jó ideig akkor. Ha jól tudom akkor kronológiai sorrendben egyenként jelennek meg a részek és nem egyszerre. Dec 2. érkezik a Reach de, hogy utana mikor jön a következő azt nem tudni, vagy legalábbis én nem láttam róla infót. 

Bár ha eddig kivártad te is akkor az a plusz 1-2 év már semmi. :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1
27 minutes ago, Edemking said:

Hát azzal lehet várni egy jó ideig akkor. Ha jól tudom akkor kronológiai sorrendben egyenként jelennek meg a részek és nem egyszerre. Dec 2. érkezik a Reach de, hogy utana mikor jön a következő azt nem tudni, vagy legalábbis én nem láttam róla infót. 

Bár ha eddig kivártad te is akkor az a plusz 1-2 év már semmi. :D

Fura, hogy így adják ki, én biztos eredeti megjelenési sorrendben akarnám játszani.

Link to comment
Share on other sites

Leon121
36 minutes ago, Hor1 said:

Fura, hogy így adják ki, én biztos eredeti megjelenési sorrendben akarnám játszani.

Ráadásul konzolon a Reach csak utólag jelent meg a gyűjteményhez (vagy lehet, hogy még meg se jelent, nem vagyok biztos benne). 

Mondjuk annyiból nem baj, hogy a Reach sokkal kiforrottabb már, legalábbis szerintem azért az első résznek vannak durván nyögvenyelős részei.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
1 hour ago, Hor1 said:

Fura, hogy így adják ki, én biztos eredeti megjelenési sorrendben akarnám játszani.

Úgy hogy tudom a Reach előzmény, nem? Vagy az az ODST volt? Nem hülyeség ha kronológiai sorrendben jönnek ki.

Link to comment
Share on other sites

Edemking
27 minutes ago, SaltyDave said:

Úgy hogy tudom a Reach előzmény, nem? Vagy az az ODST volt? Nem hülyeség ha kronológiai sorrendben jönnek ki.

Reach 1-2-3-ODST-4. Így van a kronológiai sorrend. 

Link to comment
Share on other sites

Hor1
4 hours ago, Leon121 said:

Mondjuk annyiból nem baj, hogy a Reach sokkal kiforrottabb már, legalábbis szerintem azért az első résznek vannak durván nyögvenyelős részei.

A könyvtáras, végtelen folyosós, amikor özönlenek a halottizék? :D

Kb ennyire emlékszem belőle.

3 hours ago, SaltyDave said:

Úgy hogy tudom a Reach előzmény, nem? Vagy az az ODST volt? Nem hülyeség ha kronológiai sorrendben jönnek ki.

Kronológiailag oké, de egy előzmény részbe, általában tesznek olyan utalásokat, apróságokat, amiket az ért, aki korábbi részekkel játszott. Én ha tehetem megjelenési sorrendben kezdek el egy sorozatot.

Plusz egy játékmenetileg kiforrottabb rész után játszani egy korábbit eléggé kényelmetlen élmény tud lenni.

Link to comment
Share on other sites

Leon121
3 hours ago, Edemking said:

Reach 1-2-3-ODST-4. Így van a kronológiai sorrend. 

Az ODST ha jól emlékszem, a második rész ostrom ideje környékén játszódik szerintem. Megjelenésben a 3 után jött, de történetben nem.

3 minutes ago, Hor1 said:

A könyvtáras, végtelen folyosós, amikor özönlenek a halottizék? :D

Kb ennyire emlékszem belőle.

Az is, meg néhány pár zárt űrhajós rész se túl jó móka. Szerintem a Halo akkor működik a legjobban, amikor nagy nyílt pályán kell megoldást találni, járművekkel, vagy azok nélkül, ahogy tetszik. Legalábbis én olyankor imádom. :) 

Link to comment
Share on other sites

Edemking
1 hour ago, Leon121 said:

Az ODST ha jól emlékszem, a második rész ostrom ideje környékén játszódik szerintem. Megjelenésben a 3 után jött, de történetben nem.

Az is, meg néhány pár zárt űrhajós rész se túl jó móka. Szerintem a Halo akkor működik a legjobban, amikor nagy nyílt pályán kell megoldást találni, járművekkel, vagy azok nélkül, ahogy tetszik. Legalábbis én olyankor imádom. :) 

Én nem játszottam sose velük, csak egy pcgamer cikket néztem róla és ott ez a sorrend volt. 

Forrás: https://www.pcgamer.com/halo-the-master-chief-collection-pc-release-date/

 

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Total War Warhammer 2: Shadow & Blade DLC preorder, 6,5 euró Humble Store

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Star Wars: Jedi Fallen Order 13k notebook.hu dobozos. Filóztam sokat hogy ez vagy Sekiro, ez lett. 

Star Wars: The Complete Saga (LEGO)

Star Wars: The Clone Wars

Utóbbi kettő együtt volt 7,5 fanaticalról. Idénre meg is vagyok. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
SaltyDave

K*rva életbe.

Call of Duty: Modern Warfare -33% battle.net 40 euró.

Haverral már körözünk körülötte egy ideje, de mindig lebeszéltük egymást hogy drága, meg én nem multizok, ő meg R6Siege őrült és minek és... és megvette. Censored!. Most én is, hogy toljuk együtt. De hát na, megjött a 13. havi első fele szóval azt mondtam jó'vanfszomlegyen :D . 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cori
17 hours ago, SaltyDave said:

K*rva életbe.

Call of Duty: Modern Warfare -33% battle.net 40 euró.

Haverral már körözünk körülötte egy ideje, de mindig lebeszéltük egymást hogy drága, meg én nem multizok, ő meg R6Siege őrült és minek és... és megvette. Censored!. Most én is, hogy toljuk együtt. De hát na, megjött a 13. havi első fele szóval azt mondtam jó'vanfszomlegyen :D . 

Hogy fut? Milyen a géped? Haverom azt mondta Bétában, hogy rosszul is fut és szarul is nézett ki alacsonyabb beállításokon (gépe i5 4570, gtx 970, 16gb RAM)

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
3 hours ago, Cori said:

Hogy fut? Milyen a géped? Haverom azt mondta Bétában, hogy rosszul is fut és szarul is nézett ki alacsonyabb beállításokon (gépe i5 4570, gtx 970, 16gb RAM)

i7 2600k, GTX1060 6Gb, 8Gb RAM, bétáztam vele 6 órát (tehát ez csak multi experience) de kb. maxon hozta a 60-at. Pár apróságból kellett visszavenni. A live verziót most indítom el először.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

XCube
On 11/30/2019 at 8:30 AM, SaltyDave said:

Star Wars: The Complete Saga (LEGO)

Én ezzel nagyon jól szórakoztam még 2013 -ban. Jópofa és nem csak gyerekeknek, de emellett van benne kihívás is.

 

 

És hogy ne csak OFF legyen, ezeket vettem a Black Friday Sale -en:

Steam:

  • Hellblade: Senua's Sacrifice
  • Starship Titanic
  • TRON 2.0
  • Deus Ex: Mankind Divided

GoG:

  • Crysis + Crysis Warhead (a 64bit -es támogatás miatt)
  • Venom. Codename: Outbreak
  • Pandemonium!
Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
1 hour ago, XCube said:

Én ezzel nagyon jól szórakoztam még 2013 -ban. Jópofa és nem csak gyerekeknek, de emellett van benne kihívás is.

Általános iskolában orrvérzésig toltuk haverral az elsőt, ketten egy billentyűzeten. A másodikat már nem szerettem annyira, illetve anno kalóz változatban megvolt ez is és nem volt szimpi pár kicserélt pálya (az űrhajósok változtak meg egész másra), de megmondom őszintén féltem hogy el fog tűnni a kínálatból így hogy jön a LEGO Skywalker Saga ami mind a 9 filmet felöleli és MARVEL mintára open world lesz mission select-el (illetve tudsz érák között választani, és átrendezi a galaxist hozzá). 

Aktívan dolgozok rajta hogy barátnőm megszeresse a Star Wars-t, veszett ügy de próbálkozom :D . Aztán bepróbálom ezt egy idő után co-op-ozni :D . 

7 hours ago, Cori said:

Hogy fut? Milyen a géped? Haverom azt mondta Bétában, hogy rosszul is fut és szarul is nézett ki alacsonyabb beállításokon (gépe i5 4570, gtx 970, 16gb RAM)

No, túl is vagyok 3 órányi multin. Minden maxra tolva betonstabil 60, egyszer se röccent meg, fenti configgal. Ami hiba előfordulhat hogy nem szereti a különböző overlay-eket, szóval ha Geforce Experience-t használsz zárd be, illetve első spawnon állandóan dev.error 6068 vagy 6070 üzenettel crashelt az asztalra. Erre 2 megoldást találtam: C:\Documents -ben van egy Modern Warfare mappa, benne player és player 2 mappa, ezeket törölni kell, mert a bétából maradtak ott és a grafikus beállítások cfg szinten változtak picit a live és a béta között, és a live rossz cfg-ből próbálja betölteni a játékot ami crash-hez vezetett. Illetve borderless window-t állítólag nem szereti, de fullscreenből is egy pillanat alatt alt-TAB-ol szóval oké. Discord-al használtam haverral, azzal az overlay-el (sarokban jelezve ki beszél) nincs gondja.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
On 11/30/2019 at 8:30 AM, SaltyDave said:

Star Wars: Jedi Fallen Order 13k notebook.hu dobozos. Filóztam sokat hogy ez vagy Sekiro, ez lett.

Ez azóta is jön. Gondoltam egy ilyen kaliberű hazai bolt megbízható, meg picit spórolok mert képesek 400Ft-ot felszámolni átvételkor fizetésért, kifizettem előre.

Történt ez 2 héttel ezelőtt péntek éjjel, amikor is a termék még "raktáron" jelzéssel szerepelt megrendeléskor. Hétfőn feltételezem én feldolgozták (erről értesítő e-mail-t küldenek az automata köszönjük rendelését levél szövegezése szerint, azóta se jött). Szerdán utána kérdeztem telefonon: hát őőő nem volt raktáron, de igen feldolgoztuk megkaptuk a pénzt, ma jött be raktárra holnap kezdik kiszórni a kollégák. Eltelik csütörtök, péntek. Következő hétfő. Még egy SMS értesítőt, e-mail-t, csomagkódot, semmit nem kaptam. Megkérdezem az online ügyfél szolgálatot chat-en ugyan mi van: "háát őőő izé ma jött be ma vagy legkésőbb holnap délelőtt átadjuk a futárnak, onnan még 2-3 nap".

Mondom akkor vagy most azt mondod nekem, hogy legkésőbb csütörtökre itt van a meghirdetett 2-3 munkanap (hiszen rendeléskor volt még raktáron webshop szerint) helyett már a 11.-et tapossuk majd akkor, vagy addig baszakszok az ügyfélszolgálattal amíg visszaadjátok a pénzem, mert ez így nem pálya, nem erről volt szó. "Előreláthatólag valószínűleg ott lesz". Értem én hogy szerencsétlen nem tud mást mondani.

Kíváncsian várom. Eddig semmi értesítő hogy átadták volna legalább a futárnak és lenne egy csomagazonosítója.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Itthoni házhozszállítással vásárlással fix, hogy nem fizetek előre.

És az informatikai boltok a legnagyobb szardarabok, a sose up-to-date fostalicska netes rendszereikkel.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
29 minutes ago, Hor1 said:

Itthoni házhozszállítással vásárlással fix, hogy nem fizetek előre.

És az informatikai boltok a legnagyobb szardarabok, a sose up-to-date fostalicska netes rendszereikkel.

Pickpack pontra kértem, úgy én se fizettem volna előre.

Link to comment
Share on other sites

Cori
2 hours ago, SaltyDave said:

Ez azóta is jön. Gondoltam egy ilyen kaliberű hazai bolt megbízható, meg picit spórolok mert képesek 400Ft-ot felszámolni átvételkor fizetésért, kifizettem előre.

Történt ez 2 héttel ezelőtt péntek éjjel, amikor is a termék még "raktáron" jelzéssel szerepelt megrendeléskor. Hétfőn feltételezem én feldolgozták (erről értesítő e-mail-t küldenek az automata köszönjük rendelését levél szövegezése szerint, azóta se jött). Szerdán utána kérdeztem telefonon: hát őőő nem volt raktáron, de igen feldolgoztuk megkaptuk a pénzt, ma jött be raktárra holnap kezdik kiszórni a kollégák. Eltelik csütörtök, péntek. Következő hétfő. Még egy SMS értesítőt, e-mail-t, csomagkódot, semmit nem kaptam. Megkérdezem az online ügyfél szolgálatot chat-en ugyan mi van: "háát őőő izé ma jött be ma vagy legkésőbb holnap délelőtt átadjuk a futárnak, onnan még 2-3 nap".

Mondom akkor vagy most azt mondod nekem, hogy legkésőbb csütörtökre itt van a meghirdetett 2-3 munkanap (hiszen rendeléskor volt még raktáron webshop szerint) helyett már a 11.-et tapossuk majd akkor, vagy addig baszakszok az ügyfélszolgálattal amíg visszaadjátok a pénzem, mert ez így nem pálya, nem erről volt szó. "Előreláthatólag valószínűleg ott lesz". Értem én hogy szerencsétlen nem tud mást mondani.

Kíváncsian várom. Eddig semmi értesítő hogy átadták volna legalább a futárnak és lenne egy csomagazonosítója.

Sekirot kellett volna steamről venni :D 

De egyébként egyetértek @Hor1-gyel abban, hogy itthon sose fizetnék előre... mindig késnek, csúsznak a megrendelések, tiszta szégyen az egész kiszállítós téma Magyarországon. 

Anno még 8 éve mikor PS3-ra vásároltam a játékokat Angliából (Game.co.uk) előre kellett fizetni egyértelműen országon kívülről vásárlok, DE 3 (!!!!!!!!!) nap alatt megérkezett a csomagom ANGLIÁBÓL MAGYARORSZÁGRA. HÁROM nap alatt... itthon meg nem egyszer vársz többet is rá :D Vicc.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...