Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Melyik Játékot Vásároltad Meg Legutóbb?


jardo

Recommended Posts

jardo
A topik előző részének mérete elérte a maximális 100 oldalt, így bezárásra került. A továbbiakban itt lehet eldicsekedni a legújabb szerzeményekkel.
Link to comment
Share on other sites

GustyX

The Bureau: XCOM Declassified - steam akció. Pedig nem terveztem.

Link to comment
Share on other sites

jardo

ACIII: The Tyranny of King Washington DLC - A sok negatív vélemény miatt eddig ódzkodtam tõle, de igazából valahol mélyen mindig ott volt bennem, hogy ki akarom próbálni, érdekel a története (még ha az alapjátéktól tulajdonképpen független is), kíváncsi vagyok az új képességekre, stb. Az árát továbbra is borsosnak tartom, 3,5k volt úgy, hogy mindegyik részére 50% OFF volt, de végül is tartom magam annyira AC-rajongónak, hogy mégiscsak bevállaljam. (Ráadásul ahogy olvastam, ha nem csak gyorsan végigszaladunk a fõküldetéseken, akkor akár 6-8 óra is kihozható belõle, ami azért elég korrekt.)

The Dark Knight Rises - Ez az elsõ androidos vásárlásom (eddig csak ingyenes cuccokat próbáltam), szóval pezsgõbontás, konfettiesõ, háromszoros hurrá, miegymás. :D 225 HUF-ra volt leárazva (legutóbb, mikor néztem, még 1500 körül volt), ennyit meg bõven megért. :) Videók alapján amúgy nem tûnik rossznak, a játékmenet hasonló, mint a nagygépes Arkham-részekben, szóval ha csak nem sikerült kegyetlenül elbaltázni valamit (amit kétlek), akkor jól fogok szórakozni vele.

Modern Combat 4: Zero Hour - Ha már az elsõn túlestem, rögtön dupláztam is és vettem még egy játékot Androidra. Ezért kicsengettem az 1500 Forintot, de amit a képek és videók alapján láttam belõle, az teljesen meggyõzõ volt. A grafika brutálisan jól néz ki, a pályák változatosnak tûnnek, és ami a legfontosabb, az irányítás is korrekt, legalábbis a gameplay felvételekbõl ez jött le.

Link to comment
Share on other sites

Razon

ACIII: The Tyranny of King Washington DLC - A sok negatív vélemény miatt eddig ódzkodtam tőle, de igazából valahol mélyen mindig ott volt bennem, hogy ki akarom próbálni, érdekel a története (még ha az alapjátéktól tulajdonképpen független is), kíváncsi vagyok az új képességekre, stb. Az árát továbbra is borsosnak tartom, 3,5k volt úgy, hogy mindegyik részére 50% OFF volt, de végül is tartom magam annyira AC-rajongónak, hogy mégiscsak bevállaljam. (Ráadásul ahogy olvastam, ha nem csak gyorsan végigszaladunk a főküldetéseken, akkor akár 6-8 óra is kihozható belőle, ami azért elég korrekt.)

Én is megvettem (vagyis a season pass járt Deluxe AC3hoz), szerintem simán jó volt. Nem mondanám hogy kiadnék érte 10+ eurót, de jó szórakozást nyújtott, részenként 2 óra megvolt úgy hogy nem 100%oltam ki, szóval összesen a 6+ óra nagyon reális. Tetszett ez az epizodikus megjelenés, olyan mintha egy sorozat következő részére vártam volna :D

Link to comment
Share on other sites

GustyX

:D :D :D

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Az igen.

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Wasteland

Retro RPG hangulatom van + belefutottam a Wasteland 2 topikba, szóval a vége az lett, hogy 3 dodóért lekaptam a gog-ról.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Wasteland

Retro RPG hangulatom van + belefutottam a Wasteland 2 topikba, szóval a vége az lett, hogy 3 dodóért lekaptam a gog-ról.

Azért az nem kicsit retro :D Amúgy remek játék csak idõigényes én személy szerint már lusta lennék nekiülni, nélkülözve a modern kor kényelmi funkcióit.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Ma kellett volna legkésõbb megjönnie, amit Zavviról rendeltem. CONSPIRACY!

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Ma kellett volna legkésõbb megjönnie, amit Zavviról rendeltem. CONSPIRACY!

Megjött a Silent Hill, jobban örültem volna a DMC-nek elõbb, de nem mintha szerda délutánnál hamarabb neki tudnék ülni játszani.

Link to comment
Share on other sites

jardo

The Walking Dead: Season One Episode 2-5 - Régóta vártam már, hogy leárazzák õket, most darabja 440 HUF volt. :) Az elsõ rész és a 400 Days már megvan korábbról, ideje volt ezeket is beszerezni. :)

ACIV: Black Flag - Freedom Cry DLC - Közel 70 órám van az alapjátékban, ami nálam akár még az év játéka címre is esélyes, szóval nem volt kérdés, hogy ezt a DLC-t megjelenéskor fogom megvenni. :) 3k volt egyébként.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

The Walking Dead: Season One Episode 2-5 - Régóta vártam már, hogy leárazzák õket, most darabja 440 HUF volt. :) Az elsõ rész és a 400 Days már megvan korábbról, ideje volt ezeket is beszerezni. :)

ACIV: Black Flag - Freedom Cry DLC - Közel 70 órám van az alapjátékban, ami nálam akár még az év játéka címre is esélyes, szóval nem volt kérdés, hogy ezt a DLC-t megjelenéskor fogom megvenni. :) 3k volt egyébként.

Ez a néger assassin DLC?

Link to comment
Share on other sites

jardo

Ez a néger assassin DLC?

Az. Adewalé a főszereplője, aki Edward mellett mindig ott áll a hajó kormányánál. (Első tiszt? Másodtiszt? Fedélzetmester? :D Nem vágom, hogy vannak ezek a rangok.) 15 évvel játszódik a Black Flag eseményei után, itt már képzett assassin a csávó.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Az. Adewalé a fõszereplõje, aki Edward mellett mindig ott áll a hajó kormányánál. (Elsõ tiszt? Másodtiszt? Fedélzetmester? :D Nem vágom, hogy vannak ezek a rangok.) 15 évvel játszódik a Black Flag eseményei után, itt már képzett assassin a csávó.

Nah 2 év múlva már emberi áron lesz, akkor végig is játszom az alapjátékkal.

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Dear Esther

1,5 ejrót megért. -_-

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Reaper of Souls Collector's Edition elõjegyezve a CDG-nél. Valószínûleg úgy is máshonnan veszem meg mert tuti lesz jobb ajánlat, ez inkább amolyan legyen egy talonban is biztosíték, hogy ha minden kötél szakad akkor tõlük veszem.

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Just Cause 2

2,99 €

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Divekick 2 pack, alig várom, hogy újra használjam a fightstickemet ögüü

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

GOG-ról:

Darwinia

Sacrifice

Rune

Ezzel én idénre befejeztem a vásárlást. Gondolkodtam egy Dishonored-en, de ráér az még késõbb is.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Divekick 2 pack, alig várom, hogy újra használjam a fightstickemet ögüü

2 gomb kell a játékhoz :D.

Link to comment
Share on other sites

tsfatinternet

Bioshock csomag Steamen 2965 forintért. Egyenlõre.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

2 gomb kell a játékhoz :D.

That's the point!!!!

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Nah végre vettem már én is játékokat, igaz nem mostaniak, de legalább olcsóak voltak :lol:

Test Drive Unlimited 2 (Premium Games kiadás)- 499Ft

Fear3 (Premium Games kiadás) - 499Ft

Need for Speed 2 Unleashed - 499Ft

Need For Speed Carbon - 99Ft

Medal of Honor Allied Assault Warchest - 99Ft

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...