Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Steam


wYth-NRG

Közvélemény kutatás!  

83 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

SaltyDave

Kösz. Valamelyik újsághoz mellékletként megvan és már ki is játszottam, de Steam-rõl egyszerûbb, ingyér' meg a hülyének is megéri. -_-

GS-hez volt.

Link to comment
Share on other sites

Malleus

Azért a déli félteki Spring Sale-en besírtam :lol:

Most rádobtak még egy lapáttal (vagy csak én nem vettem észre eddig), és már mûködik a déli félteki interface is. Keressetek rá valamire! :D

Link to comment
Share on other sites

Raven

Ingyen Enclave steam key

Regisztrálni kell, aztán confirm és jön a key. Nagy valószínűséggel spam folderbe jön majd,

hehehe, sejtem h lyukadtál ki itt :D

a spamos tippért kösz, egész du. vártam az emailt :D

Link to comment
Share on other sites

Razon

hehehe, sejtem h lyukadtál ki itt :D

a spamos tippért kösz, egész du. vártam az emailt :D

Redditen láttam valamelyik subredditen, gondoltam megosztom.

Amúgy azt se tom milyen játék ez, dehát ha ingyen van méne, hátha egyszer játszok vele :D

Link to comment
Share on other sites

Raven

Redditen láttam valamelyik subredditen, gondoltam megosztom.

Amúgy azt se tom milyen játék ez, dehát ha ingyen van méne, hátha egyszer játszok vele :D

akkor mellélõttem, pedig elég szép véletlen lett volna. valaki megemlítette a fórumon az enclave-et, eszembe jutott h milyen király játék és rákerestem steamen h fent van-e. aztán a fórumjában láttam ezt a linket és regiztem, de nem jött email és el is feledkeztem róla. (spamban volt végig)

amúgy jó játék. rune-t ismered? egyik legkirályabb játék amit kb senki se ismer. na, az enclave a rune-hoz hasonló stílusú játék.

Link to comment
Share on other sites

nvblind

Érdemes lecsapni mindenkinek arra, amit kinézett mert ezek az akciók maradnak már a sale végéig (természetesen a villámakciók kivételével).

Akit pedig esetleg érdekelnek olcsóbban játékok a Store-ból, az dobhat egy privit.

Link to comment
Share on other sites

Razon

Akit pedig esetleg érdekelnek olcsóbban játékok a Store-ból, az dobhat egy privit.

[GSF] Picture

Külföldön vagy vagy mi? :D Kérek egy skyrim legendaryt 7.50ért

---------------------------------------

Amúgy ha valaki arra számít hogy a játékok amik most voltak salen olcsóbbak lesznek karácsonykor, ne tegye :D A leakelt emailben írták hogy egyforma árak lesznek mert túl közel van a két sale egymáshoz.

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Plusz szerintem panasz sem lehet ezekre az árakra :)

Link to comment
Share on other sites

Ideniel

15 euróm maradt Steam tárcában, ennél többet már nem akarok költeni erre a kiárusításra. Mit tanácsoltok?

Assassins Creed III

vagy

Fary Cry III és még pár játék a következõ listából:

Beat Hazard Complete

Bleed

Retro/Grade

Lilly Looking Through (haters gonna hate)

Stealth Bastard Deluxe

vagy

az összes játék az elõbb felsorolt listából

vagy

az utolsó petákomat is a még hiányzó Pinball FX2 asztalokra költöm ögüü

Link to comment
Share on other sites

Raven

ezt hogyan döntse el más helyetted? ízlés dolga ki mivel akar játszani. én az ac3-at venném.

Link to comment
Share on other sites

Ideniel

ezt hogyan döntse el más helyetted? ízlés dolga ki mivel akar játszani. én az ac3-at venném.

Nem azt kértem, hogy helyettem döntsétek el, csak tanácsot szerettem volna kérni.

Assassin's Creed III-ról például rendre azt hallom, hogy a legrosszabb epizód a sorozatból, kérdés, hogy 15 euróért megéri-e szerintetek az alapjáték (DLC-ket tartalmazó Deluxe kiadás 27,50).

Far Cry III-at iszonyatosan agyonhype-olták, így utólag gyakran találkozok azzal a kritikával, hogy a sandbox funkciók jelentõs része csupán a sztori elõrehaladtával oldható fel, a történet viszont elég gagyi, ezért kérdezném azokat, akik esetleg próbálták, hogy szerintük így megér-e 7,50-et, fõleg úgy, hogy már megvan a Blood Dragon.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

a far cry 3 bõven megér annyit,szerintem hatalmas lett az a játék :rolleyes:

az ac-kat én viszont személy szerint rohadtul nem szeretem,szóval arról nem tudok nyilatkozni,de a far cry-t én ajánlani tudom. B)

Link to comment
Share on other sites

Razon

Mindkettő jó játék, ha egy árban lennének akkor AC3, így nehéz döntés :D Azok az indie játékok az én szememben semmit nem érnek (max 1$ humble bundle, de talán még az se).

Két nagyon különböző játék, egyikkel sem jársz rosszul szerintem, bár engem az AC3 25+ órára lekötött, a Far Cry 3t meg csak a fősztori miatt játszottam.

Link to comment
Share on other sites

Mikimano

ac3 bukós volt, far cry 3 meg jó volt de hát SP

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Mindkettõ jó játék, ha egy árban lennének akkor AC3, így nehéz döntés :D Azok az indie játékok az én szememben semmit nem érnek (max 1$ humble bundle, de talán még az se).

Két nagyon különbözõ játék, egyikkel sem jársz rosszul szerintem, bár engem az AC3 25+ órára lekötött, a Far Cry 3t meg csak a fõsztori miatt játszottam.

:taps: :s16: :taps:

Far Cry 3 - teljesen új, de ha nem lenne az, akkoris jó volna.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Ha szeretsz lopakodni, akkor inkább a Far Cry. Az AC3-ban vicc ez a rész, fõleg hogy elvileg errõl kéne szólnia a játéknak, míg a FC-ban pofásan lehet rejtõzködni és tervezgetni. Mindkét játék unalmas lesz kb. a kétharmadánál, az AC a nem mûködõ játékmechanika, a FC meg a repetivitás miatt, én mégis utóbbit ajánlanám.

Link to comment
Share on other sites

Ideniel

Jól van, akkor Far Cry 3 lesz, maradék pedig megy a Beat Hazard Complete Pack-ra és a Stealth Bastard Deluxe-ra. AC3 meg majd ismét terítékre kerül akkor, ha végre sikerült ledarálnom a második generációs AC címeket.

Ezen kívül gyakorlatilag nem vettem más játékot a Dust: An Elysian Tail-en és pár nevetségesen alacsonyra leértékelt DLC-n kívül. Részben azért, mert nyáron már rendesen bevásároltam, másrészrõl meg kicsit többet költöttem egy játékra a korábban tervezettnél - PC-s Injustice-t ugye itthon betiltották az idióta tiltott önkényuralmi jelképekrõl szóló törvény miatt (Red Son Superman skin), így cirka 3-4 ezer forinttal többért tudtam csak beszerezni GamersGate-rõl. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Raven

Jól van, akkor Far Cry 3 lesz, maradék pedig megy a Beat Hazard Complete Pack-ra és a Stealth Bastard Deluxe-ra. AC3 meg majd ismét terítékre kerül akkor, ha végre sikerült ledarálnom a második generációs AC címeket.

Ezen kívül gyakorlatilag nem vettem más játékot a Dust: An Elysian Tail-en és pár nevetségesen alacsonyra leértékelt DLC-n kívül. Részben azért, mert nyáron már rendesen bevásároltam, másrészrõl meg kicsit többet költöttem egy játékra a korábban tervezettnél - PC-s Injustice-t ugye itthon betiltották az idióta tiltott önkényuralmi jelképekrõl szóló törvény miatt (Red Son Superman skin), így cirka 3-4 ezer forinttal többért tudtam csak beszerezni GamersGate-rõl. :angry:

http://store.steampowered.com/app/210950/?snr=1_7_15__13

greatest of all time

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Jól van, akkor Far Cry 3 lesz, maradék pedig megy a Beat Hazard Complete Pack-ra és a Stealth Bastard Deluxe-ra. AC3 meg majd ismét terítékre kerül akkor, ha végre sikerült ledarálnom a második generációs AC címeket.

Ezen kívül gyakorlatilag nem vettem más játékot a Dust: An Elysian Tail-en és pár nevetségesen alacsonyra leértékelt DLC-n kívül. Részben azért, mert nyáron már rendesen bevásároltam, másrészrõl meg kicsit többet költöttem egy játékra a korábban tervezettnél - PC-s Injustice-t ugye itthon betiltották az idióta tiltott önkényuralmi jelképekrõl szóló törvény miatt (Red Son Superman skin), így cirka 3-4 ezer forinttal többért tudtam csak beszerezni GamersGate-rõl. :angry:

Nem értem minek kellett betiltani, ha a tonnányi második világháborús játékkal semmi baj nem volt, amikben szó szerint minden sarkon volt egy sarló kalapács vagy horogkereszt.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Nem értem minek kellett betiltani, ha a tonnányi második világháborús játékkal semmi baj nem volt, amikben szó szerint minden sarkon volt egy sarló kalapács vagy horogkereszt.

Mert az világháborús játék, ott lehet.

Link to comment
Share on other sites

Ideniel

Mert az világháborús játék, ott lehet.

Tehát megtörtént esemény alapján mehet az önkényuralmi jelkép, egy alternatív univerzumban játszódó, a kommunista ideológiát egyébként húsbavágóan kritizáló fiktív történet alapján nem?

Superman: Red Son

Úgy baromság ez a törvény, ahogyan van. Aktuálpolitikai ízlés szerint, ad hoc módon történõ vagdalkozást legitimálni lehet vele, mást nem nagyon. Az meg, hogy a hazai játékújságírás gyáván lapított az ügy kapcsán, több mint szánalmas.

na, off vége

Nincsenek kiemelve a hátralévõ 24 órában érvényes bestseller deal-ek, szóval nálam most így fest a lista.

Tomb Raider (kábé minden cím és DLC)

Garry's Mod

Age of Empire II HD + III Collection

Shadow Warrior és Classic Redux

The Stanley Parable

Dust: An Elysian Tail

CoD: Black Ops I és II

Scribblenauts Unlimited

Europa Universalis IV

Fura, hogy pont a Tomb Raider tarolt most ekkorát. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Mikimano

új bundli, bvigyétek mert awsum

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Tehát megtörtént esemény alapján mehet az önkényuralmi jelkép, egy alternatív univerzumban játszódó, a kommunista ideológiát egyébként húsbavágóan kritizáló fiktív történet alapján nem?

Superman: Red Son

Úgy baromság ez a törvény, ahogyan van. Aktuálpolitikai ízlés szerint, ad hoc módon történő vagdalkozást legitimálni lehet vele, mást nem nagyon. Az meg, hogy a hazai játékújságírás gyáván lapított az ügy kapcsán, több mint szánalmas.

na, off vége

Nincsenek kiemelve a hátralévő 24 órában érvényes bestseller deal-ek, szóval nálam most így fest a lista.

Tomb Raider (kábé minden cím és DLC)

Garry's Mod

Age of Empire II HD + III Collection

Shadow Warrior és Classic Redux

The Stanley Parable

Dust: An Elysian Tail

CoD: Black Ops I és II

Scribblenauts Unlimited

Europa Universalis IV

Ez van. Az belefért " ismeretterjesztő, oktatási, tudományos, művészeti célból vagy a történelem, illetve a jelenkor eseményeiről szóló tájékoztatás céljából követi el." ezek valamelyikébe. De most már teljesen más szabályok vannak, így szvsz butaság a betiltott önkényuralmi jelkép szabályozására fogni a játék meg nem jelenését.

Black Ops 2 esetében jobban jársz egy dobozos verzióval.

Link to comment
Share on other sites

Adi86

Tehát megtörtént esemény alapján mehet az önkényuralmi jelkép, egy alternatív univerzumban játszódó, a kommunista ideológiát egyébként húsbavágóan kritizáló fiktív történet alapján nem?

Superman: Red Son

Úgy baromság ez a törvény, ahogyan van. Aktuálpolitikai ízlés szerint, ad hoc módon történő vagdalkozást legitimálni lehet vele, mást nem nagyon. Az meg, hogy a hazai játékújságírás gyáván lapított az ügy kapcsán, több mint szánalmas.

De PSN megtudnám venni Ultimate Edition-t, ki érti ezt.

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Semmi számomra érdekes nincs a Steam leárazásai között. Aki mondjuk Tomb Raider fan és még nincs meg valamelyik rész, takarodjon a Steam-re mert hihetetlen árakon dobálják az ember után. Engem viszont Lara-baba mindig is totál hidegen hagyott, szóval 85-os leárral sem kell. Van még Age of Empires 2 HD, de abból megvan az eredeti még, annyit meg nem ér, hogy nagyobb felbontásban bambuljam. Pláne, hogy már egy éltre elegendőt játszottam vele. A Torchlight II érdekelt volna, de arról meg lemaradtam. E'van. Jah, és ha valakinek a Garry's Mod kell, a mostani Humble Bundle-ban is benne van, szóval nézzétek meg melyik éri meg jobban.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...