Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Hearthstone


_Jazz_

Recommended Posts

Damnedking

Háh :D Thrall vs Thrallt nyertem online 2-30ról forditottam 2-1re aztan feladta :'DDDD

Link to comment
Share on other sites

Damnedking

0balance game :'DD Priestel nem lehet veszíteni :D vagy 100-0ba állok vele szánalmas kis hílelös noobzor champ :D Dehát leszarom kellenek a 3win/10 pontok :D

Link to comment
Share on other sites

Plata

Ez a slussz poén benne,hogy BETA de már kéri a blizzard a pénzedet :D Nem azt mondom hogy szar játék,csak aki nem tehetõs annak 100x annyi idõ lesz egy adott szintet elérni benne :) Kaját és egy béta free játékot összehasonlitani :S Komoly gondok vannak itten :(

Ez megint felesleges baromság és rinya,arénán nem saját kártyáiddal játszol hanem azzal amit a gép oszt,szóval arénán tök mindegy mennyi vett kártyád van,mert egyikkel sem játszhatsz.

0balance game :'DD Priestel nem lehet veszíteni :D vagy 100-0ba állok vele szánalmas kis hílelös noobzor champ :D Dehát leszarom kellenek a 3win/10 pontok :D

Én a huntert szeretem,és már sok papot vertem el vele. :wub:

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Na, végre, vagy 30 pack nyitás után megvan az elsõ legendarym.:D

Link to comment
Share on other sites

Mikimano

Na, végre, vagy 30 pack nyitás után megvan az elsõ legendarym.:D

én hoggert kaptam, priceless faceless manipulatorral

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

nekem malygos-om van a manipulatorral,vicces hogy két db malygossal egy arcane eplosion annyit sebez mint egy pyroblast. :D

elég durva a kis mana costu spellekkel,ha életben tudom tartani. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Razon

1 hete nem játszottam, gondoltam belépek megnézni dailyt stb. Volt 115 goldom, mondom veszek egy packet. 3 common, rare, Nozdormu :D

Disenchant lesz a vége, de a 400 dust se kevés

Link to comment
Share on other sites

Plata

Én az előbb játszottam egy nagyon mókás meccset,4-es pappal kikaptam egy rugót,aki tele volt jobbnál jobb lapokkal.Eszetlen jó kártyái voltak nyolcadik körben 10 élete maradt 0 minion,nekem két taunt is volt lent és loptam tőle két klassz kártyát.Erre inkább feladta.Csupa állati jó és érdekes kártyája volt. :biglol:

Ja az volt az érdekes hogy rugó kártyája szinte egy sem volt,csupa epic meg rare meg még legendary is.

Link to comment
Share on other sites

Damnedking

Pff szánalmas,emberke olyan arany legendary kártyákat dobált a boardjára mint az a gnome vagy mi ami megidéz egy repair botot,aztan vmi chargos divine shieldes szart aztan még pluszba ragnarost :DDD Nem gáz,28-0-ba vertem a csicskát,ilyen op fos kártyákkal igy kiszopni :D delete game thanks :'DDDDDD

Link to comment
Share on other sites

Roose

Hát nekem ez az erána nem megy :D :biglol:

Raktam en is ossze pap paklit. 10/9 megvolt tegnap is ma is, mondom raprobalok mar arenara ha mar osszejott a penz. Hatha van pap is benne. Volt, összeállítottam egy paklit, nagyon hasonlót mint a sima playes jatekoknal, vagy fel oraig gondolkoztam mik menjenek bele. Zsinórba 3 vereség. Egyszerûen semmi nem jött úgy ahogy kellene... 3. arénám ahol rögtön 3 off :D Nem tudom mit kellene csinalni :D Igaz ez is 3 pakk de 150 golddal kevesebb :blink:

Link to comment
Share on other sites

Athesz

A gyökér gmail berakta a spamba a meghívómat. te jó ég ha nem keresek egy megrendelést sosem találom meg. <_<

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Eddig megvan a druida, sámán pluszban meg játszottam 4et playerek ellen. Eddig tetszik. :)

Link to comment
Share on other sites

Razon

Eddig tetszik. :)

Pár óra és más véleményen leszel :D

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Pár óra és más véleményen leszel :D

Nem hiszem. :)

---

Ez hogy anyázhatott. :D

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Razon

Nem hiszem. :)

magasabb MMRen a játékosok fele egy darab mage buildet játszik ami annyira idegesítő hogy agybaj. De szerencsére resetelték a laddert, így most gyilkolok mindenkit :D

Amúgy simán mehetsz rankedbe, semmit se veszíthetsz.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Na az úgy tényleg marha érdekes lehet. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Razon

Na az úgy tényleg marha érdekes lehet. :huh:

A build lényege hogy addig húzza a játékot freezekkel (lefagyasztja a minionjaid, nem támadhatnak, ezt néha 3-4 körön keresztül) meg damage immune secretekkel amíg nem jön el a 8. kör, aztán 2 spellel elintéz. SEMMIT nem lehet ellene tenni, egy warrior deck egész megbízható ellene, meg egy warlock rush deck, azon kívül szarhatod.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

A mage mocsok idegesítõ.

De ami a legidegesítõbb, az a nagyon sokszor elõforduló badluck.

Mikor van a paklidban 22 minion, kezdésnél cseréled az összes kártyát, és úgy is csak spellt kapsz. :D ( Vagy kegyesen egy nagy manacostú miniont. )

Meg csak spellt húzol fel már ötödik kör óta.

Vagy hogy az ellenfél pont azt az egyetlen kártyát húzza fel 20 lapból, ami megmentheti.

Vagy, hogy van négy spelled, amivel megölhetnéd az ellenfeled, hiába vannak lent tauntjai. 8 kártyád van még lent, tehát a fele az olyan, hogy nyersz vele. Ehhez vedd hozzá, hogy ebben a nyolcban van még 1 vagy 2 laphúzó lapod, és a következõ körben egyiket sem kapod. Túléled a kört, és azt az egyetlen lapot kapod, amivel nem nyersz. :DD

Ilyenek túlságosan gyakran fordulnak elõ. :D

Link to comment
Share on other sites

jetine

Ez hogy anyázhatott. :D

Valahogy úgy, ahogy ez a tag D: , mondjuk nem irigyeltem, mert az elsõ 8 kártyámból 7 taunt volt, ráadásul low mana cost-tal :D

[GSF] Picture

Elsõ indításnak jó volt a játék, minden karaktert unlockoltam, 4-1-es normal game. Warrior tetszett meg elsõ látásra. Remélem így tudok haladni továbbra is :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Kevin_

Én is kaptam meghívót.

Megvan a 9 hõs, sámi 8-as, vari-7es, rankeden 3 rankot léptem ebben 4 winstreak.

A Vari a kedvencem a deckem ilyen full 2-3 manaigényû lapokkal.

Pozitívumok

-casual barát

-fun(játék a tábla elemeivel, szinkronhangok (murlock :D), warcraft nosztalgia)

-afk rendszer

-hõsök, lapok egyedisége

-ranked rendszer, nincs bukta :D

Negatívumok

-paklikorlát (30 kártya)

-kártyakorlát(mi az hogy nem lehet vinni 5 sheep spellcardot? :D)

-manaigényes lapok 7+-s már szvsz igencsak felesleges, mikor lerakhatsz 3 vakarékot meg valami spellcardot, de ez lehet hogy csak az én stílusom)

-válaszcsapás, egyenlítés lehetõsége meccs közben minimális, van egy technikád és vagy rommá vered az ellent hogy mozdulni sem bír vagy borzalmasan bebukod.

-ranked rendszer, nincs bukta wtf

Az egészbõl virít hogy populáris, ha megengedtek egy analógiát, én egy hónapja a M&M: Duellal játszom és ahhoz képest olyan mint pókerhez a fekete péter. Szóval egyszerû, játékos, szórakoztató. De hiányzik nekem belõle a meccs közbeni agyalás. Megvan az a lapod ami kell lerakod. Ha nincs, cumi.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

elég broken lenne pár lap,ha bármennyit vihetnél,a legtöbb kártya játékban van limit.

ha te csak kis lényeket akarsz vinni,akkor neked a 6-10 kör között végig üres marad a kezed,amivel elég nehéz bármit is megnyerni,mert nem fogod tudni megszórni lapokkal,ha csak nem vagy tele lap húzókkal,õ meg ugyebár olyan lapokat fog lerakni amikkel semmit nem fogsz tudni kezdeni.

persze ha még ezelõtt megnyered akkor bevállhat,de amúgy kétlem.

amúgy meg,match közben elég sok mindent ellehet szúrni és vannak matchek ahol az egyik fél 4hp-ról hozza vissza,de persze nem olyan hú de sûrûn.

Link to comment
Share on other sites

SH4D0W

felesleges kulcsomnak gazdit keresek :)

Link to comment
Share on other sites

SH4D0W

elkelt.

Link to comment
Share on other sites

Roose

Tegnap este toltam én is ilyet :D A kártyáim a végén minden körbe elégtek már mert tele volt a kezem :D

[GSF] Picture

Ez pedig csúfos vereségnek indult, de 3hpval a végén elvertem a gyereket úgy, hogy közben még shadow formba is volt :D

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...