Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Hearthstone


_Jazz_

Recommended Posts

_Jazz_
[GSF] Picture


A Hearthstone a Warcraft világára épített free-to-play digitális stratégiai, gyûjthetõ kártyajáték mikrotranzakcióval kiegészítve.
Egyelõre Windows és Macintosh rendszereken érhetõ el, késõbb iPad-en is hozzáférhetõvé válik.

Jelenleg zárt bétateszt folyik, hivatalos megjelenési dátum még nincs.





Minimális rendszerigény:
Operációs rendszer: Windows® XP/Windows® Vista/Windows® 7/Windows® 8 (legújabb Service Packok)
Processzor: Intel® Pentium® D vagy AMD® Athlon™ 64 X2
Memória: 2 GB RAM
Videokártya: NVIDIA® GeForce® 6800 (256 MB) vagy ATI™ Radeon™ X1600 Pro (256 MB) vagy jobb
Merevlemez: 3 GB HDD

Ajánlott rendszerigény:
Operációs rendszer: Windows 7/Windows 8 (legújabb Service Packok)
Processzor: Intel Core™ 2 Duo E6600 (2.2 GHz) vagy AMD Athlon 64 X2 5000+ (2.6 GHz) vagy jobb
Memória: 4 GB RAM
Videokártya: NVIDIA GeForce 8800 GT (512 MB) vagy ATI Radeon HD 4850 (512 MB) vagy jobb
Merevlemez: 3 GB HDD

Állandó internetkapcsolat szükséges!


QdXl3QtutQI



[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture
Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Éppenséggel akad egy kulcsom, 15db TF2 kulcsért vihetõ.

Link to comment
Share on other sites

Razon

Pár hasznos oldal:

Deck guidek

Arena draft

Persze nem kell pontosan követni mindet, inkább csak jó irányba terelnek.

Amúgy ti mit csináltok goldal, packeket veszitek vagy arenáztok?

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

Egy biztos, a Priest mind controlt nerfelni kell/ át kell alakítani...vagy ki kell vonni a játékból. Az ok, hogy 8 kristályos lap és valami erõset kell produkálnia, de míg más kasztoknál egy 8-as lap elpusztít valamit,vagy korrekt dmg-t okoz ( pl tömeg aoe 4 dmg-el minden ellenségre a mage-nél) addig itt ez olyan mintha elpusztíthatnál bármit instant az ellenség oldalán, és leidézhetnél azzal egy idõben egy ugyan olyan erõs lényt. Ergo neki van mondjuk egy 7/10 lénye, te le mind controlozod, ezzel kivonod a forgalomból, ráadásul lesz neked egy ugyan olyan erõs minionod megidézve. Még jó ,hogy a Blizz jelezte a fórumokon, hogy gondolkoznak mit kezdjenek vele, mert szerintük se maradhat így. Értelmesen egyedül a mage-el lehet a priest ellen védekezni ha meg van a spellbender secret :

[GSF] Picture

Ebbõl ha kettõ nálad van, akkor 50% esélyed megvan ha jól idõzíted, hogy ha jön a mind control zóna (értsd: elérte a priest a 8 kristályt) akkor ott lesz nálad, aktiválva is lesz, és a spellbendert mind control-lozza le. De kevés a játékban az ilyen counter lap...egyenlõre. Szóval még megoldás lehet, hogy a kasztokat felszerelik ilyen esetekre hasonló secretekkel, vagy lényekkel, esetleg spellekkel.

Link to comment
Share on other sites

Razon

Hát igen priestel sok probléma van most. 1/3 cleric 1 manért, rá shadow shield és ingyen húzza a lapokat. Aztán ott a két shadow word ami arra kényszerít hogy próbáld 4 attackon tartani a mobjaid mert egybõl leszedi. Lightspawn double HPval se piskóta azért, mellé lightwell :D Magenek meg túl sok aoe spellje van, sok még fagyaszt is, tegnap 7 körbõl 4et lefagyasztva töltöttek a minionjaim arenaban

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

Hát igen priestel sok probléma van most. 1/3 cleric 1 manért, rá shadow shield és ingyen húzza a lapokat. Aztán ott a két shadow word ami arra kényszerít hogy próbáld 4 attackon tartani a mobjaid mert egybõl leszedi. Lightspawn double HPval se piskóta azért, mellé lightwell :D Magenek meg túl sok aoe spellje van, sok még fagyaszt is, tegnap 7 körbõl 4et lefagyasztva töltöttek a minionjaim arenaban

Azért mondom, kb õ vele lehet counterzni. A lightwell a kisebbik gond, azt lelehet hexelni, birkázni, palával, huneterel 1-re tenni a hp-ját. De pl a shadow wordok ahogy mondtad nem kicsit op-k. De még mindig inkább azok mint a mind control.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

mage-nek talán még van a counterspell lapja még,asszem még talán azzal is kitudod ütni a mind controllt,de amúgy tényleg annál irritálóbb lap nem létezik. :D

Link to comment
Share on other sites

Razon

Már odáig fajult a dolog hogy direkt nem építek nagy lapokra, ilyen 3-4 attack minionokat rakok deckbe így semmi értékeset nem tudnak mind controlozni :D Ez mind egy class miatt.

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

Én meg ilyen anti - priest paklikat gyártok amik senki másra nem mûködnek hatékonyan csak ellene. Tele rakom silencelõs, kis dmg-es lapokkal, illetve spellekkel amik közvetlenül tudnak hero hp-t sebezni. Illetve mage, hunter, paladin paklimnál mindig ott a megoldás a lightwell ellen. :biglol:

Link to comment
Share on other sites

Hor1

FIFA óta nem kúrt fel ennyire játék.

Link to comment
Share on other sites

Razon

FIFA óta nem kúrt fel ennyire játék.

Bõvebben? Vagy a szokásos 30HPm van az ellenfélnek meg 1 és úgyis vesztek? :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Bõvebben? Vagy a szokásos 30HPm van az ellenfélnek meg 1 és úgyis vesztek? :D

Ez is megtörtént ma, csak nem 1-el hanem 4-el, de igen. :D

Plusz most olyanok a napi questek, hogy nyerj 2õt Priesttel, Shamannal, stb-vel. Na kb 2-3 óra után jött össze két Priest gyõzelem, meg egy Shaman, de a Priestbõl az egyik olyan volt, hogy instant feladta az ellenfél. :D

Mage-el pedig nagyon arattam. Mondjuk itt még az alap class pakli sincs unlockolva, úgyhogy azért 10-es szint felett jobb lesz, de addig háromszor kapott idegösszeroppanást. :D

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

Lehet utálni fogtok, de csináltam egy egész jó Priest decket, azóta Rankedbe már Platina First Star vagyok. :D

Itt van egyébként :

[GSF] Picture

Ha valaki akarja elmagyarázom mi, miért van benne, de így röviden: A kulcs szerepet az játssza, hogy nem nagyon játszol ki lényt, és tartalékolod a wild pyromancereket, illetve az olcsó varázslataidat. Ha rush pakli, akkor is tarts ki 3-4 körig valahogy , utána a pyro-k letisztítják a fieldet. Igazából ezzel a paklival minden szituációra van fegyvered, hosszasan elemeztem mi miért kerüljön bele. Még tudnék rajta fejleszteni, de majd csak akkor ha meglesznek a kulcsfontosságú lapok késõbb. Nem verhetetlen a deck, de ilyen 70%-ban nyerek vele, ez pedig több mint jó nekem.

Link to comment
Share on other sites

Razon

Mind blastot én kiszedném és raknék valami hasznosabbat helyette, valahogy nem bírom a direkt hero ellen spelleket, inkább több controllba szoktam nyomni. Mondjuk azure drake egész jól menne a packba szerintem.

Nekem Diamond 1 starig sikerült jutni, Rogue only :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Platinum 2 star Mage alap random pakli. Lassan majd csinálok sajátot.

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

Mind blastot én kiszedném és raknék valami hasznosabbat helyette, valahogy nem bírom a direkt hero ellen spelleket, inkább több controllba szoktam nyomni. Mondjuk azure drake egész jól menne a packba szerintem.

Nekem Diamond 1 starig sikerült jutni, Rogue only :D

A mind blast is fõleg katalizátor kártyaként van benne a pyro-hoz. Olcsó spell, és közvetlen dmg-et is nyom a hero-ra ugye. A mind vision olcsóbb lenne, de nagyon random faktor, hogy mit copyzik le, és nem feltétlenül lesz hasznos a számomra. Így marad a mind blast egyenlõre.

Ki akarok találni valami érdekesebb priest paklit. Itt vannak ezek a kártyák:

[GSF] Picture

Valahogy szeretnék deck-et építeni köréjük, de úgy ,hogy ne én jöjjek ki rosszul.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

nekem tegnap esett ki a második legendarym,malygos,ami a faceless manipulátorral nagyon durva a mage deckbe. :D

de amúgy általában inkább shamant szoktam tolni.

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Valamelyik nap néztem Ezt játszunk-videót róla a Guru Youtube-csatornáján, és tulajdonképpen kellemesen csalódtam. Nem annyira Magic-koppintás, mint gondoltam, meg nem is annyira csicsás-túldíszített, amitõl kicsit tartottam. Ami viszont nem tetszett:

1. az artwork, a rajzok. Kicsit unalmas már a gyermeteg Warcraftos feeling.

2. Nem látom igazán a mélységét. Kevés lap van, és ilyen kevés lapot még nehezebb egyensúlyba hozni, mint sokat. Mert sokféle lap esetén egy pakli ellen van egy másik, ami jó lehet, ami ellen meg megint másik az igazán ütõs, stb, és ez úgy kiegyensúlyozódik. Ehelyett a Blizzard most megint szívni fog azzal a pár lappal, folyamatos ide-oda balanszolás mellett is mindig lesz valami, ami ütõs. Ráadásul kevés a lap, hamar rá lehet unni.

3. Random hatások?! Épp eléggé bosszantó, ha nem olyan lap jön, ami kéne, miért kell még random célzást is berakni? Ez csak csökkenti a stratégiai mélységet.

De ennyi morgással együtt is érdekesnek tûnik, jó végre valami újat látni tõlük. Könnyed pár perces kikapcsolódásnak tûnik, szívesen venném mondjuk egy androidos változat mihamarabbi megjelenését. :)

Link to comment
Share on other sites

_Jazz_

Ez is megtörtént ma, csak nem 1-el hanem 4-el, de igen. :D

Plusz most olyanok a napi questek, hogy nyerj 2õt Priesttel, Shamannal, stb-vel. Na kb 2-3 óra után jött össze két Priest gyõzelem, meg egy Shaman, de a Priestbõl az egyik olyan volt, hogy instant feladta az ellenfél. :D

Mage-el pedig nagyon arattam. Mondjuk itt még az alap class pakli sincs unlockolva, úgyhogy azért 10-es szint felett jobb lesz, de addig háromszor kapott idegösszeroppanást. :D

Átérzem. :DD

Nem igazán akarok/szeretek egyszerre ennyi hõssel játszani, inkább csak a kiválasztott main hõsömet nyúznám, de így muszáj a dailyk miatt "szenvedni" a többivel is, de semmi kedvem szintezni velük, és így lvl1-en nem túl effektívek.

Valamelyik nap néztem Ezt játszunk-videót róla a Guru Youtube-csatornáján, és tulajdonképpen kellemesen csalódtam. Nem annyira Magic-koppintás, mint gondoltam, meg nem is annyira csicsás-túldíszített, amitõl kicsit tartottam. Ami viszont nem tetszett:

1. az artwork, a rajzok. Kicsit unalmas már a gyermeteg Warcraftos feeling.

2. Nem látom igazán a mélységét. Kevés lap van, és ilyen kevés lapot még nehezebb egyensúlyba hozni, mint sokat. Mert sokféle lap esetén egy pakli ellen van egy másik, ami jó lehet, ami ellen meg megint másik az igazán ütõs, stb, és ez úgy kiegyensúlyozódik. Ehelyett a Blizzard most megint szívni fog azzal a pár lappal, folyamatos ide-oda balanszolás mellett is mindig lesz valami, ami ütõs. Ráadásul kevés a lap, hamar rá lehet unni.

3. Random hatások?! Épp eléggé bosszantó, ha nem olyan lap jön, ami kéne, miért kell még random célzást is berakni? Ez csak csökkenti a stratégiai mélységet.

De ennyi morgással együtt is érdekesnek tûnik, jó végre valami újat látni tõlük. Könnyed pár perces kikapcsolódásnak tûnik, szívesen venném mondjuk egy androidos változat mihamarabbi megjelenését. :)

Hát ha a Blizzardtól egyelõre nem is várható androidra, de a kínaiak már dolgoznak a droidos ripoff verzión. :DD

8tTtLKYRMG8

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

nekem elsõ dolgom az volt mikor elkezdtem,hogy minden classt felhúztam lvl 10-re,mert ugye akkor meg lesz a teljes basic deck,ezután meg pár aréna kör után ki is derült hogy melyik a bejövõs. :D

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

alap +100gold ha felhúzol mindent lvl10-re.

Amúgy az aréna is full random. Nyilván elver az olyan, akinek a random több epic meg legendaryt dobott be választhatónak, meg bemákolta a jó lapokat, én meg csak néhányat. :D

Deck bontásnál se volt még szerencsém, összesen talán 1 epic esett eddig. :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Deck bontásnál se volt még szerencsém, összesen talán 1 epic esett eddig. :D

Nekem meg egyse. -_-

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Egy "fuck you" emote nagyon hiányzik ebbõl a játékból.

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

Csináltam egy olyan paklit, hogy csak minion van benne, meglepõen jól mûködött. :lol:

Tele raktam charge-olós lényekkel, aztán amikor többet nem találtam olyanokkal amik battlecry-al tudnak sebezni. Mint pl a törpék, vagy a nightblade. Ilyen 60-70%-os eddig a nyerési arány.

Link to comment
Share on other sites

Razon

Újdonságok:

Új ranked system, 25 rank lesz (mindegyikben X csillag), magasabb rankokon már lehet lefelé is menni. Aztán lesz egy bónus rank "Legend", oda csak a legjobb játékosok jutnak fel. Ranked havonta fog resetelni.

[GSF] Picture

500 ranked winért egy karakterrel kapunk majd arany karaktert, ugyanúgy animálva lesznek mint az arany kártyák.

Arena 12 winig megy majd, jobb rewardokkal

Mind control 10 mana lesz.

Reconnect.

iPad, iPhone, Android, Windows 8 RT (gondolom ezzel együtt majd WP8 is) verziók 2014 második felében.

Singleplayer: bossok, 30 kártyás rewardok

Kiegészítők, új kártyák stb.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...