Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Magyar Foci - 2. felvonás!


-StiF-

Recommended Posts

getro2

NSO hír:

"Válogatott: a matek maradt! Hogyan szerezhetjük meg a második helyet?"

:scare:

Ja meg ez:

"Egervári a 15. a kapitányok örökrangsorában

Az elmúlt 30 évben csak Mezey Györggyel tudott jobb mérleget produkálni a válogatott."

Agyam eldobom, komolyan.

Link to comment
Share on other sites

Joey

Ja meg ez:

"Egervári a 15. a kapitányok örökrangsorában

Az elmúlt 30 évben csak Mezey Györggyel tudott jobb mérleget produkálni a válogatott."

Agyam eldobom, komolyan.

További párhuzam, hogy már Sanyinak is van Irapuatója.

Link to comment
Share on other sites

getro2

További párhuzam, hogy már Sanyinak is van Irapuatója.

Erre most rá kellett keresnem, hogy mit is jelent pontosan. :D

Szerintetek amúgy ki jön Sanya után? (azt már nem merem feltenni, hogy kinek lenne érdemes. :D)

Link to comment
Share on other sites

Joey

Nekem mindegy, de igazából egy szakmailag feddhetetlen külföldinek örülnék a legjobban. Mehetne a saját feje után és nem tudná kikezdeni a hazai, úgynevezett szakvezetés, mint ahogy tette azt Koemannal vagy Lotharral. Mondjuk rajtuk nem is nehéz nyelvet köszörülni, de annyira azért nem hiteles Bognárok meg Mezeik szájából. :D

De amíg ilyen játékosállományunk van, mint a tegnapi 11, addig tényleg mi is ülhetnénk a padon.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

kedden mindenki a puskásba. :B

Link to comment
Share on other sites

Hor1

"Nem Andorra ellen játszottunk, és ez megbosszulta magát." - Dzsudzsák :D

Link to comment
Share on other sites

Joey

"Nem Andorra ellen játszottunk, és ez megbosszulta magát." - Dzsudzsák :D

Lehet, hogy õ lepõdött meg legjobban, amikor Van Persie jött vele szembe a pályán. :troll:

Link to comment
Share on other sites

Tomina
[GSF] Picture
Link to comment
Share on other sites

Joey

Azóta már leszedte a postot kis torkos. :D Valaki írta, hogy azért a buktát megkapta. :D

Link to comment
Share on other sites

freezy

Teljesen kimaradt nekem a tegnapi meccs 'sajnos'. Ma látom,hogy 8-1..hát. oké. : D

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Dzsudzsi meg ezek szerint mégis a (szopó)rollerrel vitte a csapatot Amszterdamba...

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Dzsudzsi meg ezek szerint mégis a (szopó)rollerrel vitte a csapatot Amszterdamba...

De aztán nyolcas került a kerékbe.

Link to comment
Share on other sites

Kevin_

face post

Na akkor sünt szarjatok két hétig ne süteményt

Link to comment
Share on other sites

Joey

Na akkor sünt szarjatok két hétig ne süteményt

Mintha a játékosokon múlt volna az a 8-as.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Mintha a játékosokon múlt volna az a 8-as.

Hámer kin múlt?

Link to comment
Share on other sites

Joey

Hámer kin?

A komplett hazai focin. Az a 11 ember, aki pályára lépett, elvileg az országunk labdarúgásának a krémje, akiket a lehető legjobban felkészítettek, mind technikailag, mind mentálisan, mind taktikailag. Nem hiszem el, hogy ideális feltételek megléte esetén ennyire világtalanok lettek volna. Ők is részesei annak, hogy rendszeresen a fasz rossz oldalán vagyunk, de szvsz még ők a kisebbik rossz.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

A komplett hazai focin. Az a 11 ember, aki pályára lépett, elvileg az országunk labdarúgásának a krémje, akiket a lehetõ legjobban felkészítettek, mind technikailag, mind mentálisan, mind taktikailag. Nem hiszem el, hogy ideális feltételek megléte esetén ennyire világtalanok lettek volna. Õk is részesei annak, hogy rendszeresen a fasz rossz oldalán vagyunk, de szvsz még õk a kisebbik rossz.

Játszott már ez a válogatott egy teljesen vállalható 5-3at a hollandokkal, az egy olyan meccs volt, amire büszkék lehetünk. Ha emelt fõvel kapunk ki azzal nincs problémám, onnan lehet fejlõdni. De az ilyen behúzott farokkal szopni ki nagyon, na az felháborító.

Link to comment
Share on other sites

Joey

Játszott már ez a válogatott egy teljesen vállalható 5-3at a hollandokkal, az egy olyan meccs volt, amire büszkék lehetünk. Ha emelt fõvel kapunk ki azzal nincs problémám, onnan lehet fejlõdni. De az ilyen behúzott farokkal szopni ki nagyon, na az felháborító.

De miért háborodnál fel, ha azt kapod, amit vársz? Ja, én is elvárnám, hogy a belüket kitegyék a pályára és állva haljanak meg, bízni nem bízom benne. Saját magukért se tudnak kiállni, nem tekintem úgy, hogy minket képviselnének, így igazából nem is érzek túl sok érzelmi kötödést a mostani csapat iránt, még ha a válogatottak mindig kiemelt helyen álltak nálam (ilyen téren a kéziseink vagy épp a pólós szakág nem egyszer meg is könnyeztetett, gyomorgörcsöt okozott meg hasonlók).

Egyértelmû volt, hogy van egy gyenge (a 2011-esnél gyengébb) keretünk, van egy alkalmatlan kapitányunk, meg mögötte egy olyan labdarúgó kultúra, amibõl állatorvosi lóként tanulmányokat lehetne készíteni korrupcióról és szakmaiatlanságról. Megszokásból még meg-megnézem a meccseket, ha nincs jobb dolgom, de már nem is tudom mikor éreztem olyan izgalmat és örömöt (vagy éppen mikor adtak rá okot), mint a 2003-as magyar-lett után.

Most kapunk egy új kapitányt, de igazából a hátország ugyanaz marad, ugyanazzal a ratykó bajnoksággal és utánpótlásképzéssel.

---------

1-8: a magyar csapat amszterdami taktikájának elemzése :biglol:

Link to comment
Share on other sites

Real013

Most kapunk egy új kapitányt, de igazából a hátország ugyanaz marad, ugyanazzal a ratykó bajnoksággal és utánpótlásképzéssel.

---------

Stadionok helyett ezért kellene külföldi szakembereket hozni az utánpótlások élére. (Stadionokkal jár amúgy edzõközpont-fejlesztés is, vagy csak stadiont húznak fel? Az edzõközpontoknak több értelme lenne...)

Link to comment
Share on other sites

Joey

Stadionok helyett ezért kellene külföldi szakembereket hozni az utánpótlások élére. (Stadionokkal jár amúgy edzőközpont-fejlesztés is, vagy csak stadiont húznak fel? Az edzőközpontoknak több értelme lenne...)

itt egy összesítés a tervezett beruházásokról

Szerintem kussolj, mert titeket is megkentek. :troll:

Egyébként meg vicc, hogy a többi sportágra a focival szemben mennyi pénzt költenek.

Link to comment
Share on other sites

getro2

"MLSZ: Egervári elherdálta az esélyt"

Bazzeg, erre már nem lehet mit mondani. Be kéne tiltani a hivatásos focit, legalább 20 évig.

Link to comment
Share on other sites

a880120

Nemzeti sport címlapját láttátok?

Én mondjuk tök feketén álmodtam meg a meccs közben, de az túl költséges lett volna. Ez a megoldás is tetszik.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Miket találni az interneten :D (Igen, Egervári, igen, Menekülés a gyõzelembe)

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

getro2

Nemzeti sport címlapját láttátok?

Én mondjuk tök feketén álmodtam meg a meccs közben, de az túl költséges lett volna. Ez a megoldás is tetszik.

Pont most akartam linkelni :D Eléggé eltalálták.

Ja igen, a kép:

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Real013

Szerintem kussolj, mert titeket is megkentek. :troll

Majd egyszer megnézem az új stadiont és ennyi. Ha lesz majd csapat, meg minõségi foci is, majd kimegyek többre is... Egyébként a büdös életbe nem lesz tízezer ember abba a stadionba, maximum ha az avatóra valami külföldi nagycsapatot hívnak....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...