Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Magyar Foci - 2. felvonás!


-StiF-

Recommended Posts

Zoleee_The_Fanatic

Szóval igazoljak el Ausztriába, ha focizni akarok? :unsure:

Focizni lehet, csak inkább ne állj profinak /és erre értettem, amit írtam/, mert téged is meg fog fertõzni a magyar futball szennye. Betiltanám minimum 10 évre a profi focit itthon. Egy csõd az egész.

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Focizni lehet, csak inkább ne állj profinak /és erre értettem, amit írtam/, mert téged is meg fog fertõzni a magyar futball szennye. Betiltanám minimum 10 évre a profi focit itthon. Egy csõd az egész.

Az elõbb még örökre volt szó, most meg csak 10 év? :fuu:

Link to comment
Share on other sites

Joey

Összezavarja itt a szittya gyerekeket. <_<

---------

btw nem kell itt apokalipszist vízionálni egy takaréklángon égő, sokszor cask kolbászoló hollandoktól kapott 8-as után, minimum ekkora a két csapat közötti különbség, akár egyéni képességekről, akár felkészítésről/felkészülésről van szó.

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Az elõbb még örökre volt szó, most meg csak 10 év? :fuu:

Igazából tökmindegy, a lényeg, hogy egy jó darabig ne legyen itthon profi labdarúgás. Tutira jobban járna mindenki.

Link to comment
Share on other sites

Joey

Igazából tökmindegy, a lényeg, hogy egy jó darabig ne legyen itthon profi labdarúgás. Tutira jobban járna mindenki.

Ez a veszély eddig se fenyegetett.

Ha még egy gólt lőttek volna, az lett volna a legnagyobb vereségünk...

Bazmeg, hogy még így se tudunk történelmet írni.

-------------

Sanyi meg késett egy-két évet a lemondással.

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

btw nem kell itt apokalipszist vízionálni egy takaréklángon égõ, sokszor cask kolbászoló hollandoktól kapott 8-as után, minimum ekkora a két csapat közötti különbség, akár egyéni képességekrõl, akár felkészítésrõl/felkészülésrõl van szó.

Nekem ez soknak tûnt, pláne úgy, hogy igazán jó eredmény csak a gyõzelem lett volna. Oké, persze én is gondoltam, hogy ki fogunk kapni. Ha esetleg kikapunk 2-3 nullára, akkor arra még azt mondom, hogy ez belefér egy Hollandia ellen. Na de 8-1-re kikapni úgy, hogy igazán csak a gyõzelem lett volna az elfogadható eredmény - függetlenül attól, hogy Hollandia volt az ellenfél - szerintem enyhén nevetséges és felháborító. Körülbelül annyira szégyen ez a meccs is, mint a románok elleni.

Link to comment
Share on other sites

Joey

Nekem ez soknak tûnt, pláne úgy, hogy igazán jó eredmény csak a gyõzelem lett volna. Oké, persze én is gondoltam, hogy ki fogunk kapni. Ha esetleg kikapunk 2-3 nullára, akkor arra még azt mondom, hogy ez belefér egy Hollandia ellen. Na de 8-1-re kikapni úgy, hogy igazán csak a gyõzelem lett volna az elfogadható eredmény - függetlenül attól, hogy Hollandia volt az ellenfél - szerintem enyhén nevetséges és felháborító. Körülbelül annyira szégyen ez a meccs is, mint a románok elleni.

Amióta az eszemet tudom, ilyen rossz válogatottat még nem láttam, mint ami az utóbbi pár meccsen pályára lépett. A játékosállományunk is borzalmas, innentõl nem lehet elvárni egy x-et se egy holland válogatott ellen. Nem ezt a meccset kellett volna megnyerni.

Ahogy nézem az oldalakat, az egész webes közösség a válogatotton röhög, mert már a felháborodáson és a lemondáson már régen túllépett. Nem tudom, te minek vársz még el bármit ezektõl.

Link to comment
Share on other sites

a880120

Sanci lemondott.... nyilván, mindnyájan érzetük már a negyedik után, hogy ez lesz, és már nagyon régóta érett... de engem mégis szíven ütött most. Én akartam legjobban világgá kergetni, de mégis meghatott a dolog.

Õ volt a MÁGUS... az én MÁGUSOM. Szeretlek Sanyi! Sok sikert a kis kerted kapálásához!!!! Puszi!

Link to comment
Share on other sites

Joey
ha ugyanolyan büszkén tudunk lejönni a pályáról, ahogy felmegyünk, nagy baj nem lehet. Ha a szurkolók azt látják, hogy a szívünket-lelkünket kitesszük a gyepre, biztosan nem válunk céltáblává.
- Dzsudzsi

Sanci lemondott.... nyilván, mindnyájan érzetük már a negyedik után, hogy ez lesz, és már nagyon régóta érett... de engem mégis szíven ütött most. Én akartam legjobban világgá kergetni, de mégis meghatott a dolog.

Õ volt a MÁGUS... az én MÁGUSOM. Szeretlek Sanyi! Sok sikert a kis kerted kapálásához!!!! Puszi!

Most több szabadideje lesz, szvsz simán elhívhatod egy sörre. Plusz úgysincs megélhetése.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

:unsure:

Ha még egy gólt lõttek volna, az lett volna a legnagyobb vereségünk...

Hát, van így is rekord: nyolc gombócot még sosem kaptunk (két 7-0 a rekord).

Link to comment
Share on other sites

Joey

Hát, van így is rekord: nyolc gombócot még sosem kaptunk (két 7-0 a rekord).

Na, legalább Sanyi valamit hagyott a taktikai répán kívül mást is az utókorra. :B

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Szerintetek ki lesz a következõ kapitány? FM-es karrierrel ér pályázni? :unsure: Ádit kinevezem segédedzõnek, Real megy a támadósorba, Joey pedig a sajtószóvivõ lesz.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Szerintetek ki lesz a következõ kapitány? FM-es karrierrel ér pályázni? :unsure: Ádit kinevezem segédedzõnek, Real megy a támadósorba, Joey pedig a sajtószóvivõ lesz.

Annyi szimpatikus fociszeretõ narancsos van, valaki csak akad :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Szerintetek ki lesz a következõ kapitány? FM-es karrierrel ér pályázni? :unsure: Ádit kinevezem segédedzõnek, Real megy a támadósorba, Joey pedig a sajtószóvivõ lesz.

Kapd be -_-

Link to comment
Share on other sites

Joey

Szerintetek ki lesz a következő kapitány? FM-es karrierrel ér pályázni? :unsure: Ádit kinevezem segédedzőnek, Real megy a támadósorba, Joey pedig a sajtószóvivő lesz.

Már írom is a pályázatot. :B

Ha véletlenül mégsem tetszenél meg Csányinak (szerintem küldjünk el helyetted egy topmodellt az mlsz szövkap casting-showra), akkor Sousa lehetne nagyon sanszos befutó.

Annyi szimpatikus fociszerető narancsos van, valaki csak akad :rolleyes:

Egy holland 8-as után rögtön onnan akarsz kapitányt hozni, te idegenszívű? :troll:

Kapd be -_-

Ezek szerint te feleslegesen kúrtál vele. ^_^

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Kapd be -_-

Úgy gondoltam, a fórum harcosok szervezése mellett nem jutna idõd ilyen kevésbé fontos elfoglaltságokra. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

a880120

Kapd be -_-

Helyettesem nem akarnál lenni? Tudod... mikor lázam van, akkor beugorhatsz a bõrfotelembe, és megsimogathatod Király Gabi buksiját, hogy "ne aggódj pajti, még nem járt le a te idõd".

Link to comment
Share on other sites

Joey

Úgy gondoltam, a fórum harcosok szervezése mellett nem jutna idõd ilyen kevésbé fontos elfoglaltságokra. :unsure:

De ezt csak a felejthetetlen éjszaka után közlöd vele, ráadásul fórumon keresztül. Vigyáznod kéne ezekkel a megnyilvánulásokkal, mert könnyen elõrángathatják majd ellened Mezeiék.

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Helyettesem nem akarnál lenni? Tudod... mikor lázam van, akkor beugorhatsz a bõrfotelembe, és megsimogathatod Király Gabi buksiját, hogy "ne aggódj pajti, még nem járt le a te idõd".

Ajaj, a végén még a mackónadrág is lekerül. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Úgy gondoltam, a fórum harcosok szervezése mellett nem jutna idõd ilyen kevésbé fontos elfoglaltságokra. :unsure:

Ja, igen. De azt át tudom adni valami egyszerû földinek, mint pl. getro.

Link to comment
Share on other sites

getro2

Hátbazmeg. Megnéztem az elsõ 25 percet, 0-2, oké, innentõl nem érdekelt. Ledõltem, erre most felkelek ötkor, beugrik a meccs, fénysebességgel kapcsolok NSO-ra, és mi fogad:

"Egervári lemondott a 8-1-es vereség után"

:ninja: :ninja: :ninja:

Back to sleep.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Hát gyerekek, ez világi volt. :D Az a védhetetlen fejes öngól. Az ilyenekért éri meg élni. ^_^

Link to comment
Share on other sites

getro2

Hát gyerekek, ez világi volt. :D Az a védhetetlen fejes öngól. Az ilyenekért éri meg élni. ^_^

Azt legalább nyolcszor visszatekertem. :D Zseniális volt.

Link to comment
Share on other sites

bullet50

Én egy percet nem lâttam a meccsbôl, már nem is bánom. Agypusztítóbb lett volna azt nézni mint a bármelyik másik csatornát. :D

Link to comment
Share on other sites

Kevin_

klL99Z-exiA



Sousa? Hogy megint négy évig hallgassuk hogy "na majd most"!?
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...