Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Magyar Foci - 2. felvonás!


-StiF-

Recommended Posts

-StiF-

Itt folytassuk a diskurálást... Jócskán túlléptük az elõzõ topic megengedett limitét.

Link to comment
Share on other sites

Joey

Ez a győzelem rosszabbkor nem is jöhetett volna, már ha van ilyen.

Elkalapáltak egy olyan észt válogatottat, amiben annyi dinamizmus volt, mint egy csepeli hajódaruban, most meg lehet hallgatni Dzsudzsiék sértődött szövegelését, októberig meg mehet a "saját kezünkben van a sorsunk" mantra, holott maximum egy alternatív univerzumban lehetne egy csepp esélyünk 6 pontra. Miközben minden maradt a régiben, ugyanakkora szarok vagyunk, mint voltunk (ezen a meccsen sem voltunk jók) ezelőtt és ugyanakkora kókler maradt a Sanyi is. De nem ez a téma, hanem egy újabb sorsdöntő meccs, ahol majd a holland-b rúg nekünk egy ötöst.

Link to comment
Share on other sites

getro2

Nyugalom srácok, a hollandok narancssárgában tolják, kétharmaddal nyerni fogunk mint a krvaélet.

Arra azért kíváncsi vagyok, mi kéne ahhoz hogy Egervári végre lemondjon.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Ez a gyõzelem rosszabbkor nem is jöhetett volna, már ha van ilyen.

Elkalapáltak egy olyan észt válogatottat, amiben annyi dinamizmus volt, mint egy csepeli hajódaruban, most meg lehet hallgatni Dzsudzsiék sértõdött szövegelését, októberig meg mehet a "saját kezünkben van a sorsunk" mantra, holott maximum egy alternatív univerzumban lehetne egy csepp esélyünk 6 pontra. Miközben minden maradt a régiben, ugyanakkora szarok vagyunk, mint voltunk (ezen a meccsen sem voltunk jók) ezelõtt és ugyanakkora kókler maradt a Sanyi is. De nem ez a téma, hanem egy újabb sorsdöntõ meccs, ahol majd a holland-b rúg nekünk egy ötöst.

Pluszegy. Majd Stif megmondja, hogy idegenszívû balliberális nemzetellenes karvalyorrúak vagyunk, de jobban örültem volna most is egy kudarcnak, mert ez a gyõzelem pont egy dologra jó, az önigazolásra. Arra meg krvára nincs most szüksége a magyar focinak.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Pluszegy. Majd Stif megmondja, hogy idegenszívû balliberális nemzetellenes karvalyorrúak vagyunk, de jobban örültem volna most is egy kudarcnak, mert ez a gyõzelem pont egy dologra jó, az önigazolásra. Arra meg krvára nincs most szüksége a magyar focinak.

Szívem szerint én is örültem volna egy zakonak!

Most így meccs után örülök-e a gyõzelemnek vagy sem... Nem tudnám megmondani.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

amiben annyi dinamizmus volt, mint egy csepeli hajódaruban,

Héhéhé.

Nagyon jó kis daruink vannak. -_-

Link to comment
Share on other sites

Real013

Arra azért kíváncsi vagyok, mi kéne ahhoz hogy Egervári végre lemondjon.

Miért kéne lemondani? Melyik szöv. kapitánnyal voltunk jobbak? :unsure: Teljesen mindegy, ki ül ott kb.

Link to comment
Share on other sites

Joey

Miért kéne lemondani? Melyik szöv. kapitánnyal voltunk jobbak? :unsure: Teljesen mindegy, ki ül ott kb.

Real bazmeg, nézd meg a törököket. Jobb a keretük, az igaz, de Terim annyira gatyába rázta őket, hogy sanszosan pótselejtezhetnek majd. Előtte Rehhagel mit csinált a görögökkel?

Nekünk van egy közepesen szar állományunk, amiből sokkal többet is ki lehetne hozni, mint azt, hogy oda-vissza elverjük az észteket és a sikeres csapaton ne változtass-elvet követve majd a hollandok ellen is felbhasszunk egy Elek-Hajnal középpályát. Nemcsak új edző kell, hanem egy kikezdhetetlen külföldi edző, akiről lepattannak a hazai, féltékeny edzői kar szardobálásai, de előtte még verjen minket körbe hússzor a világ összes szar válogatottja, hogy esetleg belássa azt mindenki, hogy a hazai pénztemető foci sehová nem vezet. Nem egy új kapitány hozná a megváltást (attól csak annyit kéne elvárni, hogy a meglévő elemeket használja ki a legjobban), hanem a paradigmaváltás és a bebetonozott sportági döntéshozók teljes cseréje.

Héhéhé.

Nagyon jó kis daruink vannak. -_-

Direkt neked találtam ki ezt a gyöngyszemet. :(

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Múltkor olyan feliratot láttam egy darun, hogy "DAKO PUMPA" :blink:

Link to comment
Share on other sites

bullet50

Én semmi értelmét nem látom, hogy jöjjön egy új kapitány. Megint elkezdene próbálkozni, egy külföldi azt se tudná kik játszanak a csapatban vagy mibõl érdemes meríteni :D

A csapatnak kéne szellemileg és hozzáállásban megerõsödnie.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Egervári egy vicc, ettõl függetlenül nem hiszem, hogy másik kapitány sokkal másabb lehetne, hacsak nem tudja motiválni a lusta rohadékokat. Bár a címeres meznek elég motivációnak kéne lennie, de a nagy "sztárok" alibifocit játszanak, nehogy a klubjukból kidõljenek, így várhatjuk az eredményeket, nem fognak jönni.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Real bazmeg, nézd meg a törököket. Jobb a keretük, az igaz, de Terim annyira gatyába rázta õket, hogy sanszosan pótselejtezhetnek majd. Elõtte Rehhagel mit csinált a görögökkel?

Majd ha ki tudunk fizetni ilyen szintû edzõket, akkor azt mondom, menjen a csere. A némettel meg a hollanddal sem voltunk elõbbre...

Link to comment
Share on other sites

Joey

Én semmi értelmét nem látom, hogy jöjjön egy új kapitány. Megint elkezdene próbálkozni, egy külföldi azt se tudná kik játszanak a csapatban vagy mibõl érdemes meríteni :D

A csapatnak kéne szellemileg és hozzáállásban megerõsödnie.

A mentális megerõsödésrõl már lekésett a mostani garnitúra. Ezt ugyanúgy beléjük kéne nevelni, mint a technikai, taktikai alapokat és ezt már az U csapatokban is alapvetõ követelménnyé kéne tenni.

A motiváltság megint érdekes kérdés. Teljesen rossz a focisták nagy részének hozzáállása. Dzsudzsák egy sértõdött kis majomként nyilatkozott a tegnapi meccs után, ahelyett, hogy örült volna, hogy nem gyújtották rájuk a stadiont. Egervári meg egy kis önkritikával azonnal felállt volna padról, de ugyanúgy nem tette, mint Csank '97-ben a jugók elleni megaláztatás után, aki bevallottan a megélhetéséért dolgozott tovább a válogatott mellett.

Az a gáz, hogy amíg a magyarok az Európa braziljai szarság jegyében dagasztják az alsó középszer mocsarát, simán beláthatnák, hogy egy undorító, focinak nem nevezhetõ betonjátékot kéne felépíteniük, amit minden válogatott gyûlölne és nézni is rossz lenne, de az 1-0-ák igazolhatnák az elképzelés esetleges helyességét. :D Gyors, született szélsõkkel és erõs ékkel simán végig lehet vezetni meccsenként 1-2 kontrát, de ha gólt nem is rúgunk, az egy pont jobb mint a nulla. :troll:

Egy stadionnyi pénzt elkülönítenék egy megkérdõjelezhetetlen szakmai képességekkel bíró külföldi kapitányra, és lazán beáldoznám a következõ selejtezõsorozatot keretépítésre. Még mindig jobb, mint a Fhaszrajzoló önámító nyilatkozatát hallgatni elõrelépésrõl... a világranglistán... :ninja:

Link to comment
Share on other sites

bullet50

A mentális megerõsödésrõl már lekésett a mostani garnitúra. Ezt ugyanúgy beléjük kéne nevelni, mint a technikai, taktikai alapokat és ezt már az U csapatokban is alapvetõ követelménnyé kéne tenni.

A motiváltság megint érdekes kérdés. Teljesen rossz a focisták nagy részének hozzáállása. Dzsudzsák egy sértõdött kis majomként nyilatkozott a tegnapi meccs után, ahelyett, hogy örült volna, hogy nem gyújtották rájuk a stadiont. Egervári meg egy kis önkritikával azonnal felállt volna padról, de ugyanúgy nem tette, mint Csank '97-ben a jugók elleni megaláztatás után, aki bevallottan a megélhetéséért dolgozott tovább a válogatott mellett.

Az a gáz, hogy amíg a magyarok az Európa braziljai szarság jegyében dagasztják az alsó középszer mocsarát, simán beláthatnák, hogy egy undorító, focinak nem nevezhetõ betonjátékot kéne felépíteniük, amit minden válogatott gyûlölne és nézni is rossz lenne, de az 1-0-ák igazolhatnák az elképzelés esetleges helyességét. :D Gyors, született szélsõkkel és erõs ékkel simán végig lehet vezetni meccsenként 1-2 kontrát, de ha gólt nem is rúgunk, az egy pont jobb mint a nulla. :troll:

Egy stadionnyi pénzt elkülönítenék egy megkérdõjelezhetetlen szakmai képességekkel bíró külföldi kapitányra, és lazán beáldoznám a következõ selejtezõsorozatot keretépítésre. Még mindig jobb, mint a Fhaszrajzoló önámító nyilatkozatát hallgatni elõrelépésrõl... a világranglistán... :ninja:

Sok igazság van abban amit mondassz, így lenne csak esély kijutni valahova ha nem bízzuk magunkat a szerencsére meg a véletlenre. Csak az a kérdés merül fel, hogy akkor jobb lenne-e ha azt a betonjátékot kéne nézni. Azt hiszem ez jött fel akkor is mikor néztük a görög csapat és samaras szenvedéseit :D Ha az a cél, hogy végre kijussunk valahova a közeljövõben, ami már nem lenne rossz ennyi idõ után, akkor valóban ezt lehet megjátszani.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Majd ha ki tudunk fizetni ilyen szintû edzõket, akkor azt mondom, menjen a csere. A némettel meg a hollanddal sem voltunk elõbbre...

Terim ingyen vállalta el a nemzeti 11 irányítását...

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Terim ingyen vállalta el a nemzeti 11 irányítását...

De csak erre a 3 meccsre, nem?

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Terim ingyen vállalta el a nemzeti 11 irányítását...

Ha mákunk van, Pinyõ is elvállalja a kapitányságot B)

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Zombori Taktikus Sándor kell ide.

[GSF] Picture

Erre a képre annyi mindent lehetne írni, inkább nem is írok semmit.

Link to comment
Share on other sites

a880120

Ha mákunk van, Pinyõ is elvállalja a kapitányságot B)

Én Véber Gyugyó mellé rakom a voksom, de õt követõen nekem is Ati a választottam ^^

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Egervárinak is megvannak a hülyeségei. Szerintem Komant el kell felejteni, a gyerekben semmi dinamika, az meg, hogy mekkora meglátásai vannak elõ sem jön, mert még egy jó kiugratást, szöktetést nem láttam tõle idén...

Inkább még 2-3 bukaresti vereség, de épüljön egy új keret, akár 17-8 évesekbõl, mert azt senki sem gondolhatja, hogy majd Dzsudzsák vagy Elek változik képesség és mentalitás terén akármit is...

Link to comment
Share on other sites

bullet50

Úgy látom nektek koman a mumusotok, pedig tegnap is adott 2 gólpasszt :D

Szerintem csak annyi a baj vele, hogy nem neki való pozícióban van játszatva.

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Számomra kerékkötõ, lassítja a támadásokat, körülményes, lefutják, elnyomják.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

bekell hívni Husztit, majd õ bedarálja Gerzsonnal az oranjet. -_-

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Meg Völgyi Dani is kell, bever Stekelenburgnak három olyan gólt, amilyet még soha nem látott B)

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

és az ki?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...