Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Call of Duty: Ghosts


Raven

Recommended Posts

killermonkey

Tehát ugyanaz az engine, csak ebben már lesznek menekülő halak :) A multi szempontjából mondjuk jó

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Raven

.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

bár én várom a ghosts-ot, de el kell ismerni, hogy innovativitásban eléggé hiányt szenvednek... ja és persze a negatív vélemény is vélemény (ahogyan a negatív reklám is reklám - marketing 101); márpedig ez egy fórum amit véleménycserére találtak ki. ;)

Edited by wYth-NRG
Link to comment
Share on other sites

GustyX

bár én várom a ghosts-ot, de el kell ismerni, hogy innovativitásban eléggé hiányt szenvednek... ja és persze a negatív vélemény is vélemény (ahogyan a negatív reklám is reklám - marketing 101); márpedig ez egy fórum amit véleménycserére találtak ki. ;)

Ami igaz igaz, ezzel egyetértek, mivel ez tény. De ez sok embert - CoD-tól függetlenül - nem érdekel, sõt, le is sz@rja.

Edited by wYth-NRG
Link to comment
Share on other sites

TetPeti

Nem akarok smemi cod haborut inditnai de gustyX ez röhejes:

4,akit érdekel maga a miliary téma, az valszeg többször is elõveszi még a kampányt, ha azt nem is, az egyéb játékmódokat

Akit érdekel ez a téma az pont hogy nem a codbol fogja majd "nézni/tudni" a dolgokat hanem bizony arról a maradék 9000 helyrõl ahol megbízható és pontos információkat kaphat az ember fegyverekrõl eszközökrõl stb stb nem pedig a legújabb kolofgyutiból.(most esetled mondhatnám az arma sorozatot mint mondjuk egy "tudásbázis" de még ott is sántít sok dolog). Mindenesetre szerintem a CoDok jol kikapcsolódásra mész lösz és ennyi aki "versenyszerûen" tolja azzal mar lehet gondok vannak (most komolyan hogy lehet egy ilyen 8 évesek is már profik 60 IQ-min játékkal "versenyezni" ? kitudja hamarabb eldobni a gránátot vagy a többet campelni? )de néha én is tolok pár gamét amikor valami pörgõs gyors és rövid kikapcsolódásra vágyom ,mondjuk a CoD Ghostsbol ez a kutya dolog nagyon betett de még meg lehet menteni a multival.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

amivel lehet versenyezni az a reflex,a pálya ismerete/fegyverek ismerete. de ez igazából minden fps-nél így van,ezek a fõ tényezõk amik megkülönböztetik a játékosokat,amúgy én azt hogy mindenki codot vesz én annak tudom be,hogy igazából ilyen típusú játékból nincs más ami picit is megérné és ha nincs komoly versenytársa egy elég jó névnek örvendõ sorozatnak akkor persze hogy mindenki ezt fogja megvenni és akármennyire nem látunk újításokat,az a játék mégis friss és új mapok vannak meg új fegyverek,meg esetleges apróbb dolgok,amit ha valakinek van pénze ugyanúgy megveszi minden évben,mintha dlc lenne.

igazából én nem szoktam codokkal játszani,régebben játszottam,de szerintem az elsõ ok amiért mindenki ezt veszi,mert casual lövöldét akar,nem pedig egy armát vagy bf-et és a piacon éppen én nem látok más versenyképes fps-t ami ugyanebbe a kategóriába esne.

pl nézhetjük a medal of honort,mint hasonló kategóriájú game,de szerintem akkor már inkább a cod,legalábbis én arról jót nem hallottam,a friss moh részekrõl.

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

mert casual lövöldét akar,nem pedig egy armát vagy bf-et és a piacon éppen én nem látok más versenyképes fps-t ami ugyanebbe a kategóriába esne.

pl nézhetjük a medal of honort,mint hasonló kategóriájú game,de szerintem akkor már inkább a cod,legalábbis én arról jót nem hallottam,a friss moh részekrõl.

Azért én a Battlefieldet simán a casual lövöldék közé sorolnám. Az Armahoz fölösleges is hasonlítani, mert ég és föld.

Az meg igaz, hogy a CoD-on és Battlefield-en kívül nincs is ma már más nagy cím. A MoH nagyot bukott, mások nem is nagyon próbálkoznak.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Azért én a Battlefieldet simán a casual lövöldék közé sorolnám. Az Armahoz fölösleges is hasonlítani, mert ég és föld.

Az meg igaz, hogy a CoD-on és Battlefield-en kívül nincs is ma már más nagy cím. A MoH nagyot bukott, mások nem is nagyon próbálkoznak.

jó,igen a bf is egyfajta casual lövölde,de azért a bf és cod között is van különbség. a cod azért casualabb mint a bf,ezért írtam így.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Nem akarok smemi cod haborut inditnai de gustyX ez röhejes:

4,akit érdekel maga a miliary téma, az valszeg többször is elõveszi még a kampányt, ha azt nem is, az egyéb játékmódokat

Akit érdekel ez a téma az pont hogy nem a codbol fogja majd "nézni/tudni" a dolgokat hanem bizony arról a maradék 9000 helyrõl ahol megbízható és pontos információkat kaphat az ember fegyverekrõl eszközökrõl stb stb nem pedig a legújabb kolofgyutiból.(most esetled mondhatnám az arma sorozatot mint mondjuk egy "tudásbázis" de még ott is sántít sok dolog). Mindenesetre szerintem a CoDok jol kikapcsolódásra mész lösz és ennyi...

Ez komoly??? Eddig azt hittem, hogy – a videójátékok között – a Call of Duty sorozat nyújtja a leghitelesebb katonai információkat, taktikákat, technikákat, fegyverinformációkat stb.. Akkor most nagyon csalódott vagyok…

Ha egyedül, többedmagammal épp most AK47-tel, M4-gyel akarok terrorista skinbe bújtatott poligon babákra lövöldözni, vagy kiélvezekdni, hogy amerikai katonákat lõhetek halomra, akkor tökéletes a CoD. Ezt az igényt bõven kielégíti.

Edited by wYth-NRG
Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

jó,igen a bf is egyfajta casual lövölde,de azért a bf és cod között is van különbség. a cod azért casualabb mint a bf,ezért írtam így.

Casual helyett én inkább a felhasználóbarátot mondanám, sokakat elrettent (ez kicsit túlzás azért, de valamilyen szinten igaz) a bf szintű multi. Sokkal komplexebb mint egy CoD, több minden játszik közre egy adott pályán.

Ha egy átlagos casual délután el szeretne ütni 1-2 órát agyatlan lövöldével (értsd kikapcsolódásként), akkor szerintem szívesebben ül le CoDozni, legalábbis én ezen a véleményen vagyok.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Casual helyett én inkább a felhasználóbarátot mondanám, sokakat elrettent (ez kicsit túlzás azért, de valamilyen szinten igaz) a bf szintû multi. Sokkal komplexebb mint egy CoD, több minden játszik közre egy adott pályán.

Ha egy átlagos casual délután el szeretne ütni 1-2 órát agyatlan lövöldével (értsd kikapcsolódásként), akkor szerintem szívesebben ül le CoDozni, legalábbis én ezen a véleményen vagyok.

Dettó. Igaz, én mindig kikapcsolódni ülök le multizni és a BF3 DM is tökéletes erre :D.

Õsszel csak annyi lesz a bajom, hogy BF4-MW-WD közül melyiket válasszam :D

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Casual helyett én inkább a felhasználóbarátot mondanám, sokakat elrettent (ez kicsit túlzás azért, de valamilyen szinten igaz) a bf szintû multi. Sokkal komplexebb mint egy CoD, több minden játszik közre egy adott pályán.

Ha egy átlagos casual délután el szeretne ütni 1-2 órát agyatlan lövöldével (értsd kikapcsolódásként), akkor szerintem szívesebben ül le CoDozni, legalábbis én ezen a véleményen vagyok.

ez igaz, márcsak a cod jármûvek hiánya és a kisebb mapok miatt is kevésbé "komplex" ( :D ) a multi

Dettó. Igaz, én mindig kikapcsolódni ülök le multizni és a BF3 DM is tökéletes erre :D.

Õsszel csak annyi lesz a bajom, hogy BF4-MW-WD közül melyiket válasszam :D

WD ^_^

Edited by wYth-NRG
Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Én várom a Ghosts-ot.

Nem fikázom, de tudom, hogy mostanság nem repül a sorozat.

(Mivel nincs nagy konkurencia ezért nincsenek is rákényszerülve erre sajnos - amit GustyX írt, hogy "miért veszem meg ugyanazt a "szart"?" a legtöbbje DLC szintû, kieg.nek elmegy; de nem grandiózus újítás amitõl hanyatt kéne esnünk)

Tehát nem azt mondom, hogy "szar" lenne, de azért azt illene beismerni, hogy megkopott egy kicsit a sorozat újítások terén. Az okokat mindenki tudja már. ;)

Edited by wYth-NRG
Link to comment
Share on other sites

_DooM_

Amúgy én sem értek egyet azzal, hogy aki az új CoD-okat megveszi, az hülye, mert ugyanazt veszi meg újra és újra.

Az tény, hogy a játékmenet gyakorlatilag semmit nem változott már régóta, a grafika és a fizika (már amennyire ezt annak lehet nevezni) is szinte változatlan, de felmerül a kérdés, hogy ami jó, azon minek (gyökeresen) változtatni? Igaz, hogy a csõszerû, nagyon lineáris, szkriptelt játékmenet miatt lassan inkább egy interaktív akciófilm lesz a CoD, mintsem játék, de amíg szórakoztat, mi vele a probléma?

Fel lehet fogni úgy is (sõt, szerintem csak így lehet, akármilyen újításokról is beszélnek a fejlesztõk) az új részeket, mint egy nagy DLC-t, új küldetésekkel, pályákkal, fegyverekkel és játékmódokkal.

Edited by wYth-NRG
Link to comment
Share on other sites

_DooM_

A negatív vélemény is vélemény, s nem látok sem a hangnemben, sem a mondanivalóban kivetni valót.

Továbbá akármennyire is rókabõr szagú a cucc, el kell ismerni, hogy szórakoztató (legalábbis az eddigi részekbõl kiindulva). Szerintem a grafika bõven okés, nyílván nem egy Crysis 3 vagy Metro Last Light (vagy bármi egyéb, ma durvának számító játék), de még (szerintem) szépnek nevezhetõ, s ráadásul gyors is! Hiába tenném le az állam a látványtól, ha mindehez 10 FPS társulna.

Egyébiránt máig a Batman: Arkham Asylum (illetve a folytatása, az Arkham City) az egyik legszebb TPS a számomra, holott a mára õsréginek számító UE3 fut alatta (nyílván kicsit feltupírozva). Hasonlóan a HL2 is egy nagyon szép játék, pedig az sem mai csirke. Ennyit számít a hangulat, a pályák dizájnja.

Viszont ami már valóban cikinek nevezhetõ, az a statikus környezet! Már a Max Payne 2-ben (ami az itt felsoroltak között is messze a legrégibb) is volt épkézláb fizika, mégha a játékmenetre nagy hatással nem is volt, inkább csak látványelemként szerepelt.

Az "okos halak" meg a halhatatlan kutya társ helyett inkább ez kellene.

Továbbá az az érvelés, hogy ha "nem vetted meg, ne is panaszkodj" teljesen helyénvaló!

Edited by wYth-NRG
Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Továbbiakban jó lenne ha érdemben is hozzá tudnátok szólni a témához.

Takarítás és retorzió inc -_-

Az off ésvagy flamewar produkció fõszereplõi megjelenés sorrendjében:

Maledict, Raven, Chuck_Norris, TetPeti, _DooM_, Copiedname, aluminiumtrioxid. Jutalmuk szóbeli figyelmeztetés, ezen felül páran a moderátori figyelmeztetést is figyelmen kívül hagyták...

Persze voltak más résztvevõk is, de azok egyetlen post után abbahagyták.

Edited by wYth-NRG
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
SaltyDave
[GSF] Picture
Link to comment
Share on other sites

wolfman8

Ez a kép k.r.ára tökéletes! XD

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
wYth-NRG

pedig az, 12pm az amcsi idõ

Link to comment
Share on other sites

anjunabeast

igen, utólag már rájöttem, hogy igen csúnyán benéztem az idõpontot. :)

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Engem megvettek.

Bár a "knee slide"-ot újdonságként említeni pofátlanság. Meg néha úgy tûnt, hogy 1v1-ben a fegyverrel nem lõttek, de kill+100 :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...