Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Call of Duty: Ghosts


Raven

Recommended Posts

Raven

előzetes (benne trailer-ben nem látott dolgok, többek között multiplayer)

tmA0cX0yZek

cliffek:

-új engine

-sp kiindulópont: megdől az aktuális hatalom (kormány + hadsereg), elnyomott helyzetből kell visszatámadni

-egy kutya is a társunk lesz

-mp-ben dinamikus pályák (változó környezet: árvíz, földrengés stb)

-futás közben átugrod az akadályokat, lehet előre csúszni, kihajolni sarok mögül stb

reveal trailer:

Zxnx3W-HA18

Link to comment
Share on other sites

tigor

Nagy Cod fun-ként már most meggyõzöt!:D De miért nem az FPS-ek között van a topic?

Link to comment
Share on other sites

Raven

Nagy Cod fun-ként már most meggyõzöt!:D De miért nem az FPS-ek között van a topic?

mer nem figyeltem. de majd átrakják.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Jónak ígérkezik, de nagyon remélem hogy komolyan gondolják a dinamikus mapeket, ha olyan lesz mint a BF3 egyik dlc-jében akkor az is nagy fail lesz :P

Az AI/halas résznél meg hangosan felnevettem, elég szarul jött ki a dolog amit mondani akart. :troll:

Ez az első CoD ami hónapokkal a megjelenése előtt elkezdett érdekelni, coop is jobb lesz, multi revamp, stb.

Link to comment
Share on other sites

Raven

Jónak ígérkezik, de nagyon remélem hogy komolyan gondolják a dinamikus mapeket, ha olyan lesz mint a BF3 egyik dlc-jében akkor az is nagy fail lesz :P

Az AI/halas résznél meg hangosan felnevettem, elég szarul jött ki a dolog amit mondani akart. :troll:

Ez az elsõ CoD ami hónapokkal a megjelenése elõtt elkezdett érdekelni, coop is jobb lesz, multi revamp, stb.

hát k.urvára ajánlom h megvedd!!!

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Én már elõrendeltem, szívem szerint a CE-t, de PC-s verziót tuti hanyagolják. A csúszást meg remélem nem újdonságként mutaják, mert nem az.

Kutyának nagyon nem örülök (Cpt Price helyett egy doggie...Wow :D), az alapszitu megint nem tetszik: globális háború...ismét...

Meg úgy állítják be, mintha az egész mögött valami részletesen kidolgozott világ lenne, mintha egy új RPG-rõl lenne szó :D

Grafikában néha mintha nem is next-gent látnék (bár mondjuk ez érdekel legkevésbé). Abban viszont reménykedem, hogy lesz a játékban fizika, minimális rombolhatóság, és nem csak egy-két effekt fog hú de jól kinézni.

Multi szokásos CoD lesz, de lehet a külsõn változtani, szal lehet pimpelni a karakterünket :D

Jön az új CoD, jó lesz ez.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Kutyának nagyon nem örülök (Cpt Price helyett egy doggie...Wow :D), az alapszitu megint nem tetszik: globális háború...ismét...

nem mindegy mi az alapszitu? évek óta nem ez a lényeg egy cod esetében.

Amúgy mitõl olyan nagyszám ez a cod ghosts....eddig?

nextgen ?

-> várható volt már

sprint & jump ?

-> MoHba már rég van

dinamicmap ?

-> várható volt már

fejlettebb AI ?

-> ideje volt már, bár nem sokat láttunk még a halakon kívül :lol:

saját karakter MP-ben ?

-> képességet nem befolyásoló skin módosítás, amit a játékos nem is lát, mivel ez egy fps... wow :)

halhatatlan kutya társ ?

-> kifogytunk az ötletekbõl?

Persze ettõl függetlenül várom, mint eddig minden cod részt, de azért ne essünk már hasra ettõl a bejelentõs videótól... Majd ha jönnek a késõbbi videók, és tényleg látszik a fejlõdés, na akkor lehet behugyozni. Például.

Link to comment
Share on other sites

anjunabeast

nem akarok szõrözni, de két dolog nem világos:

mivel nincsenek ilyen irányú tapasztalataim, így a pálya rombolását fenntartásokkal kezelném. ha azt nézzük, hogy milyen zúzás van bo2-ben néha (scorestreakek és az a kis millió robbanószer) akkor a 10 perces map végére nem marad majd más csak a pusztaság. vagy teszem azt a hijacked pályán elsüllyed a hajó a legdurvább "külsõs" segítségtõl? már alig várom a még több rakétavetõvel rohangáló hülye gyereket is. lehet mondani, hogy bf3, de tudtommal a páyák méretei a két játékban eléggé eltérõek.

oké oké, tudom, hogy ez nem így megy, azért is ülnek ott õk, hogy ezt megoldják.

a "pimpelést" se értem, hogy mire jó. akkora rohanás van multiban, hogy a kutyát se érdekli milyen színû gatyában rohangál a másik.

amúgy nagyon hangulatos lett a videó, remélhetõleg az optimalizálással se lesz gond.

Link to comment
Share on other sites

Raven

Amúgy mitõl olyan nagyszám ez a cod ghosts....eddig?

nekem pl. attól h jön az új iw féle cod, ami nagy dolog, tekintettel arra h mennyire ki nem állhatom a black ops-okat. pont lesz.arom h mennyire lesz forradalami, nekem eddig is tetszett. az meg megint nem érdekel h melyik újítás volt melyik másik játékban: nem játszok se moh-val, se bf-fel, nem véletlenül.

a "pimpelést" se értem, hogy mire jó. akkora rohanás van multiban, hogy a kutyát se érdekli milyen színû gatyában rohangál a másik.

téged nem érdekel, engem se... de h a kutyát nem érdekli, erõs túlzás. szerinted miért csinálják? :rolleyes: nem tetszik, nem használod. akinek meg ez kell, õ dolga, nem?

Link to comment
Share on other sites

GustyX

nem akarok szőrözni, de két dolog nem világos:

mivel nincsenek ilyen irányú tapasztalataim, így a pálya rombolását fenntartásokkal kezelném. ha azt nézzük, hogy milyen zúzás van bo2-ben néha (scorestreakek és az a kis millió robbanószer) akkor a 10 perces map végére nem marad majd más csak a pusztaság. vagy teszem azt a hijacked pályán elsüllyed a hajó a legdurvább "külsős" segítségtől? már alig várom a még több rakétavetővel rohangáló hülye gyereket is. lehet mondani, hogy bf3, de tudtommal a páyák méretei a két játékban eléggé eltérőek.

oké oké, tudom, hogy ez nem így megy, azért is ülnek ott ők, hogy ezt megoldják.

a "pimpelést" se értem, hogy mire jó. akkora rohanás van multiban, hogy a kutyát se érdekli milyen színű gatyában rohangál a másik.

amúgy nagyon hangulatos lett a videó, remélhetőleg az optimalizálással se lesz gond.

Dehogynem! Tök jól el lehet szöszölni a sok kis bisz-KisTehén! magunkra aggatásával :D. Meg azért csak jobb, ha nem ugyanazt a velünk szembe rohangáló skint látjuk killcamban, hanem valóban magunkat :D. Apróság, de én szeretem az ilyeneket, függetlenül hogy most látom-e, vagy sem. Mert azért mégiscsak látom.

nem mindegy mi az alapszitu? évek óta nem ez a lényeg egy cod esetében.

Amúgy mitől olyan nagyszám ez a cod ghosts....eddig?

Nyilván nem, de az első részt és a második nagy részét jobban élveztem, mikor hihető küldetéseket kellett végigtolni, nem pedig a fél világ romokban, mentsük már meg a tökös amerikai Puding!agyerekekkel.

Igaz, ez a jtékmenetet nem befolyásolja.

Új CoD, épp elég :D

nekem pl. attól h jön az új iw féle cod, ami nagy dolog, tekintettel arra h mennyire ki nem állhatom a black ops-okat. pont lesz.arom h mennyire lesz forradalami, nekem eddig is tetszett. az meg megint nem érdekel h melyik újítás volt melyik másik játékban: nem játszok se moh-val, se bf-fel, nem véletlenül.

Ez a nem véletlenül úgy hangzik, mintha a MoH-nak és a BF-nek is hú de szar multija, olyan mindenki által gagyinak tartott lenne.

Pedig nem az egyik sem.

Link to comment
Share on other sites

anjunabeast

nekem pl. attól h jön az új iw féle cod, ami nagy dolog, tekintettel arra h mennyire ki nem állhatom a black ops-okat. pont lesz.arom h mennyire lesz forradalami, nekem eddig is tetszett. az meg megint nem érdekel h melyik újítás volt melyik másik játékban: nem játszok se moh-val, se bf-fel, nem véletlenül.

téged nem érdekel, engem se... de h a kutyát nem érdekli, erõs túlzás. szerinted miért csinálják? :rolleyes: nem tetszik, nem használod. akinek meg ez kell, õ dolga, nem?

enyhe túlzás volt, jogos észrevétel... ha valakinek ez kell. :)

személy szerint jobban elgondolkodnék a vételen, ha ilyet nyögne be valamelyik fejlesztõ/illetékes arc, hogy "jobban szûrjük majd a csalókat". lehet szidni a bo2t, de félév alatt egyszer se találkoztam még pálya felett repkedõ, végtelenségig gránátot dobáló kartáccsal. ha valaki csal, akkor nagyon profin csinálhatja. habár szinte mindenkinek vannak olyan "aztakrva" pillanatai, hogy nehéz megítélni, ezért marad a naív, nincsenek csalók felfogás.

GustyX, azért mókás, hogy ott szereted magad viszont látni, amit elvileg el kellene kerülni a multi során. :D ha ezt akarod, akkor kívánok neked sok szép killcam pillanatot. :D

Link to comment
Share on other sites

Raven

Ez a nem véletlenül úgy hangzik, mintha a MoH-nak és a BF-nek is hú de szar multija, olyan mindenki által gagyinak tartott lenne.

Pedig nem az egyik sem.

a nem véletlenül azt jelenti h én a codot szeretem és semmi mást. engem nem is látsz a bf meg a moh topic-ban pattogni h a cod így, cod úgy, meg ezért sz.ar bf meg azért.

GustyX, azért mókás, hogy ott szereted magad viszont látni, amit elvileg el kellene kerülni a multi során. :D ha ezt akarod, akkor kívánok neked sok szép killcam pillanatot. :D

:omg:

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

a nem véletlenül azt jelenti h én a codot szeretem és semmi mást. engem nem is látsz a bf meg a moh topic-ban pattogni h a cod így, cod úgy, meg ezért sz.ar bf meg azért.

pattogni másik (fps) topicban a CODal, vagy az adott játékról beszélni a topicban 2 külön dolog; tehát még lehetnél pattogás nélkül is bf, moh topicban pl., mert nem kötelező "pattogni"

Dehogynem! Tök jól el lehet szöszölni a sok kis bisz-KisTehén! magunkra aggatásával :D. Meg azért csak jobb, ha nem ugyanazt a velünk szembe rohangáló skint látjuk killcamban, hanem valóban magunkat :D. Apróság, de én szeretem az ilyeneket, függetlenül hogy most látom-e, vagy sem. Mert azért mégiscsak látom.

én is szeretem az ilyen apróságokat, de pl. egy TPS-ben több értelmét látom (pl. Ghost Recon, Rainbow Six, stb)

+ remélem a pimpelést sem szarják el az alapból elérhető 3 lehetőség mellé vegyél még 20-at MS pontért / pénzért, stb

vagy teszem azt a hijacked pályán elsüllyed a hajó a legdurvább "külsős" segítségtől?

nekem tetszene egy hasonló ötlet:

a legdurvább airstrike-tól mondjuk elkezdene süllyedni a hajó és elindulna egy timer és lehetne menekülni a hajóról, stb... vagy folytatódna egy közeli kisebb szigeten a spawnolás és szépen átterelődne oda a harc...... simán lehetne összekötni kisebb pályákat így szerintem! ^_^

(lehetne egy ilyen játékmód is, hogy a SAS osztag a hajó belsejéből indul miután elkezd süllyedni a hajó és van 10 percük míg totál elsüllyed a hajó és ennyi idő alatt kell elérni a hajó felszínén a végébe a helikopterhez -miközben folyton robbannak a csövek-, mint a MW1 singleplayerben, és a másik csapatnak meg ezt kéne megakadályoznia + mondjuk lehetne lőni a helikopterről is ha valakinek sikerül a hajóról átugornia, hogy tovább csavarjuk a dolgot, stb)

vagy pl. metrós, alagutas pályán rászakadna a játékosokra, stb... lehetne ezt cifrázni

Link to comment
Share on other sites

Raven

engem inkább az érdekelne h pl. milyenek lesznek a pályák multiban. mw3 elég angy visszalépés volt designban mw2-höz képest. a helyszínválasztások se voltak feltétlenül jók, de a layoutok se. nem kell ennyire gyors, közelharcra kihegyezett multi szerintem, mw2-ben jól el volt találva a nagy csatatér és a közelharc. amit meg sose fogok megérteni, h miért hagyják a korábbi részek pályáit rohadni, amikor megállnák a helyüket egytõl egyik az aktuális részben is... legalább fizetõs dlc-ben hoznák át, de h sehogyan sem, azt nem értem.

a nuke-ot remélem megtartják vagy bármilyen más "grandiózus" killstreak-et hoznak helyette.

+ az akimbos dolgokat igazán kivehetnék. elsõdleges fegyverek lehetnek erõsek, tõlem low recoil is, de egy másodlagosnak olyannak kéne lennie h - ahogy a neve is sugallja - csak utolsó lehetõségként gondolj rá, ne az legyen h lespawnolsz és nyomod a 2-es gombot.

Link to comment
Share on other sites

Cori

királyság de minek 4. CoD topic erre? akár össze is lehetne vonni a 4et... no mindegy

amugy vicc az egész széria már. raktak bele egy kutyust, van grafika (ha ezt kell a következő 10 évben néznünk, akkor már nem is olyan szép...)meg mozognak a halak? nagy világmegváltás tényleg.

a single mint mindig egy misét biztos megér, a multi rész meg már MW2/Black Ops 1 óta uncsi.

Link to comment
Share on other sites

anjunabeast

Oké köszönjük. A nem tetszik valami is egy vélemény, csak az általában senkit se érdekel, mert beszélgetni nem lehet róla és már baromi unalmas is a kötelezõ cod fikázás.

Hogy miért nem hozzák vissza a régi pályákat szerintem érthetõ valamilyen szinten. A legtöbben úgy állnának hozzá, hogy minek vegyék meg újra, amiért egyszer már valamilyen formában fizettek (dlc, megvett lemez stbstb). Ingyen pedig miért érné meg a fejlesztõknek? Jófejségért pedig nem hiszem, hogy kapnának pénzt (bár ahhoz nem tudok hozzászólni, hogy mennyi új arcot nyernének az ilyen felfogással, ezáltal pedig megérné e nekik a befektetett munka, mert nem vagyok a témában kompetens). Mondjuk az mw3ban a Terminal nagyon bejött és az ingyen volt.

Egy régebben népszerû pálya, kijavítva/módosítva viszont megállná a helyét szvsz. Vagy egy teljesen új környezetbe helyezve a már meglévõ elrendezést.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

cod ghost - woof dlc

- new guns & shit

U-IG7BEt6JY

Link to comment
Share on other sites

Raven

Oké köszönjük. A nem tetszik valami is egy vélemény, csak az általában senkit se érdekel, mert beszélgetni nem lehet róla és már baromi unalmas is a kötelezõ cod fikázás.

+1

sok közléskényszeres paraszt. meg se veszik a játékot de nekik kötelezõ véleményt mondani mindig mindenrõl :D

Oké köszönjük. A nem tetszik valami is egy vélemény, csak az általában senkit se érdekel, mert beszélgetni nem lehet róla és már baromi unalmas is a kötelezõ cod fikázás.

Hogy miért nem hozzák vissza a régi pályákat szerintem érthetõ valamilyen szinten. A legtöbben úgy állnának hozzá, hogy minek vegyék meg újra, amiért egyszer már valamilyen formában fizettek (dlc, megvett lemez stbstb). Ingyen pedig miért érné meg a fejlesztõknek? Jófejségért pedig nem hiszem, hogy kapnának pénzt (bár ahhoz nem tudok hozzászólni, hogy mennyi új arcot nyernének az ilyen felfogással, ezáltal pedig megérné e nekik a befektetett munka, mert nem vagyok a témában kompetens). Mondjuk az mw3ban a Terminal nagyon bejött és az ingyen volt.

Egy régebben népszerû pálya, kijavítva/módosítva viszont megállná a helyét szvsz. Vagy egy teljesen új környezetbe helyezve a már meglévõ elrendezést.

közben rájöttem h az elõzõ részekkel még bõven jáccanak konzolon, szóval nem "rohadnak" még a pályák. a pc meg nyilván nem semzpont ilyen kevés játékossal, ezért nehéz hibáztatni õket.

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Oké köszönjük. A nem tetszik valami is egy vélemény, csak az általában senkit se érdekel, mert beszélgetni nem lehet róla és már baromi unalmas is a kötelezõ cod fikázás.

+1

sok közléskényszeres paraszt. meg se veszik a játékot de nekik kötelezõ véleményt mondani mindig mindenrõl :D

Csak sajnos ez egy Call of Duty topik, nem pedig a Call of Duty fanboyz only topik.

Nyilván nem, de az elsõ részt és a második nagy részét jobban élveztem, mikor hihetõ küldetéseket kellett végigtolni, nem pedig a fél világ romokban, mentsük már meg a tökös amerikai Puding!agyerekekkel.

Azért a hihetõ egy nagyon, nagyon erõs szó. Nekem is az elsõ rész tetszett jobban (a másodikkal kicsit már elszálltak, a három meg szerintem senkinek nem tetszett :lol: ), mert nem volt túl irreális ahhoz, hogy bevegye a gyomrom. De például a végén a bázis ostroma...erre egy hadsereg kell, nem 20-30 ember :D

Link to comment
Share on other sites

Raven

a három meg szerintem senkinek nem tetszett :lol:

nekem tetszett az is ;) jó lesz ez. sok bújkálós, lassabb tempójú küldire számítok a név + sztori kiindulópont alapján, azoknak mindig jó hangulata volt a codban.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

nekem tetszett az is ;) jó lesz ez. sok bújkálós, lassabb tempójú küldire számítok a név + sztori kiindulópont alapján, azoknak mindig jó hangulata volt a codban.

ja, az örök kedvenc mw1es prypat is milyen cool volt!! ^_^

aztán persze próbálták többször is meglovagolni ezt a "lopakodós" részt, de sosem sikerült olyan hangulatot teremteni, mint ami ott volt a füves-álcázós ruhában :)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Pripyat tényleg az egyik leghangulatosabb része volt az elsõ résznek, de azért a folytatásokban is voltak jó részek. Ha jól emlékszem a Prágai is hasonló volt. Sõt a 3. rész coop küldije, a lezuhant repülõvel, azt rongyosra toltam Killerrel, asszem top ~10ben voltunk világranglistán :D

MW3ban tetszett a coop nagyon, kedvenceim a support+assault-ok (havas pályán bombák hatástalanítás, AC légvédelemmel, a másik pedig a turretes), ott volt még a survival, de az nagyon kiforratlan volt sajnos. Nem értem miért nem lopják el az ötleteket a Treyarch zombimódjától. Esetleg majd a Ghostsban :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

TMYso30L9zI

Link to comment
Share on other sites

GustyX

TMYso30L9zI

:D :D :D

Amúgy már hivatalos, hogy nem is új engine, hanem egy még továbbfejlesztett verzió :D. Bár nekem aztán oly mindegy. Ha az elõzõ jönne némi fizikával megspékelve, már jó lenne.

Link to comment
Share on other sites

Raven

engem az se zavarna ha megint u.a. az engine lenne, legalább nem kell gépet fejleszteni hozzá.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...