Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Neverwinter


Shudzsi

Recommended Posts

Shudzsi

lvl 42, új farkas fej sityak és vmi bundás köpeny: nem gyenge :D

Viszont kicsit beuntam. Nem tudom miért.

Link to comment
Share on other sites

jetine

lvl 42, új farkas fej sityak és vmi bundás köpeny: nem gyenge :D

Viszont kicsit beuntam. Nem tudom miért.

Nehogy feladd itt :D Tudom, hogy a szintezés unalmas, mert minden map ugyanarról szól... habár a végén legalább érdekesebb és szebb mappok lesznek, de a küldetés ugyanaz :D, de kellõen rövid a szintezés legalább. Habár nem 2 órát toltam 1 nap >< de az átlagnál rövidebb szerinte, és utána meg lesz több lehetõség szerintem. A PvP az tuti fun :D

Link to comment
Share on other sites

jetine

Micsoda mészárszék volt :D, ahhoz képest majdnem kikaptunk ><

[GSF] Picture

Amúgy ez a pvp nagyon megérõs, Head, Chest, Arms, Feet epic elég hamar megvan (talán túl hamar, nem nehezítettek a játékon) + a 2 fegyver is (rugónak persze). A legdrágább item, a Main hand Weapon nekem, ami 5200 Glory. Ha kikapunk az 370 glory, ha nyerünk, akkor 720 körül kapunk (+ még kaphatunk extra többletet, 50-300 körül). És egy meccs átlagosan 15 perc körül van, ergo ha mindig kikapunk (ami azért nehéz feladat), akkor is 15 meccs kell hozzá, ami kevesebb mint 4 óra Oo, 1 hét se kell hozzá, hogy az összes pvp cuccod meglegyen. Nekem még 2 win vagy 4 loss és meglesz a Cipõ, és utána már csak a 5200-as fegyver kell és kész is Oo és 2 hete se indult a játék az ingyeneseknek... remélem tolni fogják a kiegészítõket hozzá, hogy ne lehessen megunni.

Na persze ott vannak még a kiegészítõ itemek, ahhoz még instázni kell járni, ami már nehezebb feladat :D mert pvp-be még akár fun is lehet 5 rugó egymás mellett (habár 2 tank elég ellenük), de instán annyira már nem.

Link to comment
Share on other sites

dantesward

remélem jövõ héten vagy már hétfõn én is meg leszek 60 most per pill 49 lettem meg az imént kíváncsi leszek az ujj End game eseményekre mind pvp mind pve téren nagyon nem vágyok vissza wow-ozni remélem nem is kell már többet töprengenem ezen a kérdésen :)

Link to comment
Share on other sites

jetine

remélem jövõ héten vagy már hétfõn én is meg leszek 60 most per pill 49 lettem meg az imént kíváncsi leszek az ujj End game eseményekre mind pvp mind pve téren nagyon nem vágyok vissza wow-ozni remélem nem is kell már többet töprengenem ezen a kérdésen :)

A pvp az nagy fun, és jó is, ha egy kezdõ geart össze szeretnél szedni. Talán az egyetlen baja, hogy szerencsejáték :D, de azért akadnak olyan meccsek is, ahol szoros és élvezetes a játék.

Ma volt az elsõ Instám, és az is eléggé tetszett. Habár a végén befailoltam és meghaltam... így szegények 4-en ölték meg az utolsó bosst, vagy 30-40 percet álltam ott haszontalanul. És még ennek ellenére is nekem lett Epic nyakláncom ><.

Szerintem fun kis pörgõs játék, habár a fizetõsöknek elég sok elõnyük van, de még ennek ellenére is el lehet vele ingyenesként, csak max többet kell farmolni.

Én arra leszek kíváncsi, hogy mennyi idõnként lesznek új mapok / insták.

Link to comment
Share on other sites

Kevin_

Valaki elmagyarázza nekem mi is ez az Invocation?

A másik hogy elmentem az elsõ pvp-re elfoglaltuk a pontot de semmi ellenfél...És csak azt látom hogy kiírja hogy ez slain amaz és win :D ez valami bug vagy csak én voltam láma hogy lemaradtam?

Link to comment
Share on other sites

jetine

Valaki elmagyarázza nekem mi is ez az Invocation?

A másik hogy elmentem az elsõ pvp-re elfoglaltuk a pontot de semmi ellenfél...És csak azt látom hogy kiírja hogy ez slain amaz és win :D ez valami bug vagy csak én voltam láma hogy lemaradtam?

Az Invocation az imádkozás Istenhez a játékban. Óránként tudod megtenni Tûz közelében, vagy ha leraksz oltárt akkor ott, vagy a fõvárosban van rá egy nagyobb oltár, de ez lényegtelen, hogy hol vagy.

Ha imádkozol, akkor kaphatsz ilyen buffokat, expet, diamondot, és minden nap 1x kapsz egy Ardent és egy Celestia Coint, amikbõl vehetsz egyéb cuccokat, az inventoryba, ha rányomsz a pénz ikonra, akkor látod mibõl mennyi van, és pár dolognál egybõl elköltheted, ha rányomsz a Spendre. A Celestialból 7 darab lehet max, és érdemes is kigyûjteni, mert csak a legdrágább láda éri meg az árát szerintem, csak persze az 1 hét gyûjtés mindig.

A pvp-rõl írtam lentebb, de a lényeg, hogy a játék akkor is túl sok glory-t ad, ha kikapsz, ezért elõfordul hogy afkolnak, és akkor rendszerint a csapat is afk lesz, mert 4-en nem nyerik meg, vagy nagyon nehezen. Én is így jártam elsõ meccsen, csak ott nálunk volt az afk... Az arénák kellõen kicsik, így harcot nem kerülhetsz el. Nekem összesen 2-3 ilyen meccsem volt, ahol afk tette tönkre az élményt, de a többi az bõven jó volt, szóval megéri a pvp, csak legyen szerencséd :D.

Link to comment
Share on other sites

jetine

PvP set, igényesen kiszínezve:

[GSF] Picture

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

dantesward

van egy kis problémám.

Egyedül egy foundrit sem tudok végig csinálni pvp-ben instant halok a qwest területeken is ahol 60 59 es mobok vannak simán kinyirnak

jelenleg 3 lila és jó pár 60 itemmel rendelkezem valami tipp.

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

jetine

Ránézésre nem látok olyan hibát, ami miatt a karaktered rosszabb mint másé Oo.

Amint mondasz questeket, azt sejtem hogy hol van, az a legutolsó terület, ott én is meghaltam rugóval.. egy cleric segítségével tudtam csak megcsinálni az ottani questeket, pedig addig egyedül csináltam mindent.

A pvp az elég random, ha olyan az ellenfél, hogy jó a csapata, akkor instant halsz, ez változó, én még 8500 GS-el is halok sokszor instant, ez majd idõvel jobb lesz.

Amin talán kicsit meglepõdök az a foundry Oo, abból én csináltam 4 félét is, és egyikkel se volt gondom (igaz azt is 8k GS felett), pedig a rugó az még kevésbé bírja mint a warrior. Lehet guildba kéne menned és csapattal menni ilyenekre, élvezetesebb és gyorsabb is szerintem. Mondom én, aki egyedül tolja.

Link to comment
Share on other sites

dantesward

van guild csak az egyéni játékot erõltetem többnyire néha partizokcsak dungi meg néha foundry de csak én vagy 60 as

A Sabertooth guild ban vagyok dragon szerveren

Link to comment
Share on other sites

jetine

Esetleg a guild alapítóknak van köze a Fairy Tail animehez? :D

Õszintén szólva én a rugóról tudok max beszélni, mert nekem az van, az én esetemben sokszor elõfordul, hogy futnom kell, hogy potit tudjak nyomni, de meghalni csak ritkán halok meg, instákba is utolsó helyen szoktam meghalni, habár ez nem vigasztal xD, a pvp-t érdemes tolni, hogy szedj össze onnan epic cuccokat, és azzal több lesz a hp-d, meg érdemes rúnákat is belerakni a ruhádba, ennél többet nem lehet tenni, ha csak nincs hirtelen 4-5 millió AD-d, hogy minden cuccod epic legyen és értelmes.

És ajánlom az aukciós házat, mert rugónak sok epic item, elég olcsó, és azokkal már kezdhetsz valamit, a játék erõsen orientál hogy AD-ot farmolj, de már kevésbõl is összetudsz kukázni értelmes cuccot, csak told le a napi questeket instákat és akkor hamar jól állhatsz.

Link to comment
Share on other sites

dantesward

Hát akkor ennyi a rugo egy op sxar azzal minden egyszerübb

Link to comment
Share on other sites

foxxi

Hát akkor ennyi a rugo egy op sxar azzal minden egyszerübb

Aha... nem is a CW meg a Cleric az Op... neem. :omg:

Clericem van, pvp-ben egyszersem tudtak még megölni! Egyszer sem! Igaz nem volt 10 killem ( mint CW-nek ), de 2-3an észrevéve, majd megrohamozva, majd kiteolva + heal, + buff + dps-el otthagytak és mentek mást ölni. baromi op a thief...

Ahogy olvasgatom, hamarosan lesz balance és a CW + Cl -bõl visszavesznek. Már eldöntött. ( bár nem értem, miért nem inkább a többi értékét hozzák fel erre a szinre. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

jetine

A rugóval az a baj, hogy sok van belõle... a készítõk a queue rendszert is elcseszték az insta téren... vársz 1 órát és behív 3 rugó és egy 1 CW közé... nem értem mibe telne egy olyan rendszer, hogy 1 guardian 1 cleric legyen bent, és a többi DPS.

Amúgy nem mondanám, hogy op, engem is vert már meg warrior 3 sec alatt, lehet minden skillje összejött és critelt, de elég gyors volt... ki kell ismerni a karaktered.

Az meg oké, hogy a cleric kihealeli magát, de kíváncsi lettem volna arra a 3 tagra aki ennyit bénázott... kapsz 1 stunt és 1 rugó szétszed, fõleg ha bejön neki az op 30k-s sebzése xD.

Link to comment
Share on other sites

Kevin_

new character slot-ot csak fizetõs játékosoknak lehet?

Link to comment
Share on other sites

jetine

new character slot-ot csak fizetõs játékosoknak lehet?

Jaja

60 dolláros pack-ért kaphatsz +1-et

200 dolláros pack-ért meg +3-at. (meg egyéb haszontalan dolgokat, mint 2 millió AD... azért ez vicc, 60-as szinten epicbe öltözhet azonnal >< én meg épp azon gondolkodtam, hogy 1 hét után miért voltak olyan árak, hogy 500k, mikor 1 nap jó ha 50k-t összeszedsz, de akkor tényleg jó napod van.

Link to comment
Share on other sites

foxxi

A rugóval az a baj, hogy sok van belõle... a készítõk a queue rendszert is elcseszték az insta téren... vársz 1 órát és behív 3 rugó és egy 1 CW közé... nem értem mibe telne egy olyan rendszer, hogy 1 guardian 1 cleric legyen bent, és a többi DPS.

Amúgy nem mondanám, hogy op, engem is vert már meg warrior 3 sec alatt, lehet minden skillje összejött és critelt, de elég gyors volt... ki kell ismerni a karaktered.

Az meg oké, hogy a cleric kihealeli magát, de kíváncsi lettem volna arra a 3 tagra aki ennyit bénázott... kapsz 1 stunt és 1 rugó szétszed, fõleg ha bejön neki az op 30k-s sebzése xD.

Erre a legjobban nekem a mai napig is a Rift LFG rendszere használható. ott pont igy van - HEALER - TANK - DPS, baromi nehéz lehet megcsinálni :)

Link to comment
Share on other sites

jetine

Erre a legjobban nekem a mai napig is a Rift LFG rendszere használható. ott pont igy van - HEALER - TANK - DPS, baromi nehéz lehet megcsinálni :)

Az a vicc, hogy pár napja mikor behívott engem 1 ember mellé, és kaptam lead-et, akkor fél óra alatt 20 embert kickeltem ki, mivel Cleric 1 se volt köztük... csak kérdem én, hogy mi a retekre kell 1 órát várni, ha közben ennyi ember vár instára? Simán van elég ember, hogy 5-10 insta mennyen egyszerre. És még csak nem is arra várunk, hogy legyen benne Cleric meg Tank, mert ugyanúgy 1 óra után 3 rugó közé dob be... érthetetlen ez a rendszer.

Link to comment
Share on other sites

Kevin_

Az Auction Brokert kivették?

Link to comment
Share on other sites

jetine

Az Auction Brokert kivették?

Szüneten van, mióta volt a rollback. Nekem is eltûnt belõle 3 cucc (ami miatt nem aggódok, mert nem sokat értek). Gondolom valahogy visszaállítják a károkat. Legalább is remélem, csak tippelek ><

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
tyber16

Regisztráltam a játék honlapján,de miután a klienst letöltötte a játék indítómenüjében nem tudok bejelentkezni nem a jelszót nem fogadja el,másnak is csinálta ezt ?

Link to comment
Share on other sites

jetine

Regisztráltam a játék honlapján,de miután a klienst letöltötte a játék indítómenüjében nem tudok bejelentkezni nem a jelszót nem fogadja el,másnak is csinálta ezt ?

Ha arra gondolsz, hogy a Login-ra nyomsz és nem történik semmi, akkor az azért lehet, mert ma jelenik meg a játék (eddig nyílt béta volt). Gondolom dolgoznak valamin, szóval csak türelem kell és menni fog valamikor.

Link to comment
Share on other sites

tyber16

nos a játék már megjelent,de én még mindig nem birok login-elni incorrect passwordot vay username-t ír ki,valaki tud erre valamit ?

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

nos a játék már megjelent,de én még mindig nem birok login-elni incorrect passwordot vay username-t ír ki,valaki tud erre valamit ?

régen volt ilyen h username helyére az emailt kellett írni, ezt esetleg megpróbálhatod.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...