Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Neverwinter


Shudzsi

Recommended Posts

jetine

hát ja, megnem szedné szét hogy weekend3 meg 2 kulcs.

amúgy elég hülyeség ez a rendszer, nem hiszem hogy 100 millió ember jutott volna kulcshoz....

Inkább ez, minthogy úgy járjak mint a 2. indulásakor, hogy a honlap se jött, nem hogy letudjam tölteni :D.

Link to comment
Share on other sites

dantesward

A képre kattintva bejön egy 35 ös Boss harc Stream videója nagyon tetszetõs jó szórakozást hozzá :)

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

jetine

Ti is kaptatok levelet, hogy megvagytok hívva a harmadik béta tesztre? Oo Mármint ez azt jelenti, hogy amúgy is kaptam volna, vagy csak azoknak küldte ki, akik már aktiválták amúgy is?

Link to comment
Share on other sites

dantesward

kaptam én is de redeem nem volt benne

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

én is kaptam, gondoltam bedobom itt hátha vkinek kell, de én se nagyon látom a kulcsot o.0

Link to comment
Share on other sites

jetine

Jah az nekem se volt, arra gondoltam, hogy ha már bent vagyok, akkor nem adnak Oo.

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

Jáj, végre volt rá pénzem :D

Viszont ezek szerint Gimli tévedett.

Amúgy nagyon tetszik a paci animációja, kanyarokban bedõl stb.

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

heureka

Csak nekem nem megy a béta szerver??

Link to comment
Share on other sites

jetine

Így 2. nekifutásra 2 óra alatt elértem a lvl 10-et Oo és a mage volt a kiválasztott alany. Hááát szerintem a Rouge bõven jobb volt. Itt már ezerrel tolni kellett a potikat, viszont a skillek látványosak és hasznosak, de túl papír vagyok sok ellenfél esetén.

Link to comment
Share on other sites

dantesward

Itt van pár pvp amit fel vettem jó szórakozás hozzá

=( STREAM FELVÉTEL EZÉRT ROSSZABB A MENÕSÉG)=

cGrSpo-O5IY

Z8kL-ziFuOo

Link to comment
Share on other sites

skybot

Na engem megvettek kilóra. Utóbbi idõk legjobb MMO-ja amivel játszottam. WoWot is beleértve. GW2-höz még nem volt szerencsém, de eddig ez a best. A lore is nagyon tetszik. Mikor jön ki hivatalosan? :D

Link to comment
Share on other sites

jetine

Na engem megvettek kilóra. Utóbbi idõk legjobb MMO-ja amivel játszottam. WoWot is beleértve. GW2-höz még nem volt szerencsém, de eddig ez a best. A lore is nagyon tetszik. Mikor jön ki hivatalosan? :D

Tekintve, hogy elméletileg ez volt az utolsó béta. Hamarosan :D Sajnos még nincs megjelenési dátum.

Tegnap még a Warriort is kipróbáltam, egy ideig tetszett, fõleg a jobb egérgombos töltõs támadása, de késõbb már annyira nem adta. Nekem a Rouge marad, ha egyszer megjelenik :D.

Link to comment
Share on other sites

Maledict

Mennyire van optimalizálva a játék? Mert nekem nem a legjobb már a gépem, viszont úgy nézem, hogy papíron el fog menni, de nem vagyok benne biztos? A gépem: Intel Core 2 Duo E4500, 2GB RAM, Nvidia 8600 GT a videókártya.

Hány kaszt lesz még a játékban?

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

Mennyire van optimalizálva a játék? Mert nekem nem a legjobb már a gépem, viszont úgy nézem, hogy papíron el fog menni, de nem vagyok benne biztos? A gépem: Intel Core 2 Duo E4500, 2GB RAM, Nvidia 8600 GT a videókártya.

Hány kaszt lesz még a játékban?

ha kell még van egy béta kulcsom és megnézheted.

Szerintem az optimizáció nem egy csúcs, de az esetek nagy részében zárt helyeken játszol= dupla fps a kinti részekhez képest.

Link to comment
Share on other sites

jetine

ha kell még van egy béta kulcsom és megnézheted.

Szerintem az optimizáció nem egy csúcs, de az esetek nagy részében zárt helyeken játszol= dupla fps a kinti részekhez képest.

Fighter hogy tetszik?

Link to comment
Share on other sites

Maledict

ha kell még van egy béta kulcsom és megnézheted.

Szerintem az optimizáció nem egy csúcs, de az esetek nagy részében zárt helyeken játszol= dupla fps a kinti részekhez képest.

Írtam PÜ-t.

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

Fighter hogy tetszik?

Nagyon fun lett szerintem(mobilis,aoe), de nekem nem tetszik - a dodge hiánya is furcsa(sprintelni tudsz helyette), fõleg hogy csak 2h kard van, a GW2-ben is zavart... Ha lenne csatabárd, de darálnék egyet :D

Bár nerfelték a papokat de szerintem akkor is marad az eredeti tervem: guardian fighter mint main, és egy kis healer pap pedig alt karakternek. Még az új kaszt szólhat esetleg ebbe bele, de egyenlõre nem tudni mi lesz... Gondolom ranger.

Ja meg elértem a 30-at és felvettem a paragon kasztot a tankkal (DnD presztizs kaszt) de egyenlõre nem volt nagy extra. Adott egy berakható új passzívot az tetszett de az egérre rakható skill pl nem igazán illik be (1 mobra charge és kis dmg).

Gondolom asok extra késõbb jár majd.

Összességében jó volt ez a hétvége is, várom a megjelenést ^^

Írtam PÜ-t.

ment válasz.

Link to comment
Share on other sites

jetine

Nagyon fun lett szerintem(mobilis,aoe), de nekem nem tetszik - a dodge hiánya is furcsa(sprintelni tudsz helyette), fõleg hogy csak 2h kard van, a GW2-ben is zavart... Ha lenne csatabárd, de darálnék egyet :D

Bár nerfelték a papokat de szerintem akkor is marad az eredeti tervem: guardian fighter mint main, és egy kis healer pap pedig alt karakternek. Még az új kaszt szólhat esetleg ebbe bele, de egyenlõre nem tudni mi lesz... Gondolom ranger.

Valahogy én is így voltam vele, hogy inkább fun, ahhoz képest, hogy harcos, szerintem nem tol olyan damaget, mint egy mage, vagy thief, persze cserébe valamennyire tankos. Talán az egyetlen elõnye, hogy aoe damage ezerrel. Elég keveset játszottam, de nem is bánom, így is 3x csináltam végig ugyanezt, ha még 1 meg kell tennem, tuti megunom :D, most már csak a végleges kiadás jöhet szóba.

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

Valahogy én is így voltam vele, hogy inkább fun, ahhoz képest, hogy harcos, szerintem nem tol olyan damaget, mint egy mage, vagy thief, persze cserébe valamennyire tankos. Talán az egyetlen elõnye, hogy aoe damage ezerrel. Elég keveset játszottam, de nem is bánom, így is 3x csináltam végig ugyanezt, ha még 1 meg kell tennem, tuti megunom :D, most már csak a végleges kiadás jöhet szóba.

Szerintem dmgben nagyon jó - ha tudod kezelni és kihasználod az AoE lehetõséget.

A tab skillje nagyon tetszett csak baromi sok idõ mire feltölt a csík, kb csak bossokra korlátozódik, kint sima moboknál volt olyan hogy 15 mob után még a felét, az az a minimum határt se érte el a csík.

Top DPS amúgy egyértelmûen a rugó lesz, a wizardtól nem is várom el mert ugye ez CC wizard.

A harcos ugye a túlélés oltárán áldoz kicsit a sebzésbõl.

Link to comment
Share on other sites

jetine

Akkor lehet csak amiatt nem tetszett, mert lassúnak éreztem. Nekem valahogy mindig is tetszettek a pörgõs karakterek, 2 kardos vagy 2 daggeres, esetleg Ranged karakterek, de a lényeg, hogy lehessen vele gyorsan darálni :D. Itt meg a játék a potikkal eléggé megkönnyíti a dolgunkat.

Link to comment
Share on other sites

Maledict

Köszönöm Shudzsi a kulcsot! Szerencsére időben lejött a játék, úgyhogy néhány órát tudtam még játszani vele. Indítottam egy Guardian Fighter-t és egy Two-handed Fighter-t. Kettejük közül az utóbbi valahogy jobban tetszett, úgyhogy ha megjelenik a játék egy ilyenem szinte biztos, hogy lesz. A harcrendszer nagyon hangulatos, végre túlléptek ezen az auto attack alapú förmedvényen. A grafika félelmetesen jól skálázható (akármelyik fizetős játékkal felveszi a versenyt e téren), még az én ratyi gépemen is ki tudtam csiholni belőle egy viszonylag elfogadható látványvilágot és fps számot. A küldetések elregélést néhol kicsit sótlannak éreztem, viszont még így is hangulatosabb, mintha eléd tolnának egy szöveget aztán kész. A karakterkreálás is nagyon jó, már most nagyon egyedi megjelenésű karaktereket lehet összeállítani, és az ilyen apróságok, mint vallás és származás plusz pontot érdemel. Végre egy kicsit adtak az első két betűre is az RPG-ből. Amit furcsának tartok egy kicsit az az utazás hiánya, és a sok instance-os küldetés. Az instákat még értem, lévén DnD-ről van szó, viszont ez a "bemegyek a kapun, töltöképernyő és a város másik felén bukkanok ki" megoldás nem tetszik annyira. Mondjuk lehet, hogy csak az elején van ilyesmi (7-es szintig jutottam), remélem később azért lesznek nagy erdők, ahol lehet bóklászni, mert ilyen grafikus motorral eszméletlen élvezetes lehet kalandozni (jobb gépeken :D ).

Elsőre ennyit tudok mondani. Nekem tetszik a játék, már várom a megjelenését, én tuti, hogy folytatom. Egy srác azt mondta, hogy novemberben jelenik meg a játék... remélem tévedett.

És egy kérdés: kettős kasztok lesznek a játékban?

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

Köszönöm Shudzsi a kulcsot! Szerencsére idõben lejött a játék, úgyhogy néhány órát tudtam még játszani vele. Indítottam egy Guardian Fighter-t és egy Two-handed Fighter-t. Kettejük közül az utóbbi valahogy jobban tetszett, úgyhogy ha megjelenik a játék egy ilyenem szinte biztos, hogy lesz. A harcrendszer nagyon hangulatos, végre túlléptek ezen az auto attack alapú förmedvényen. A grafika félelmetesen jól skálázható (akármelyik fizetõs játékkal felveszi a versenyt e téren), még az én ratyi gépemen is ki tudtam csiholni belõle egy viszonylag elfogadható látványvilágot és fps számot. A küldetések elregélést néhol kicsit sótlannak éreztem, viszont még így is hangulatosabb, mintha eléd tolnának egy szöveget aztán kész. A karakterkreálás is nagyon jó, már most nagyon egyedi megjelenésû karaktereket lehet összeállítani, és az ilyen apróságok, mint vallás és származás plusz pontot érdemel. Végre egy kicsit adtak az elsõ két betûre is az RPG-bõl. Amit furcsának tartok egy kicsit az az utazás hiánya, és a sok instance-os küldetés. Az instákat még értem, lévén DnD-rõl van szó, viszont ez a "bemegyek a kapun, töltöképernyõ és a város másik felén bukkanok ki" megoldás nem tetszik annyira. Mondjuk lehet, hogy csak az elején van ilyesmi (7-es szintig jutottam), remélem késõbb azért lesznek nagy erdõk, ahol lehet bóklászni, mert ilyen grafikus motorral eszméletlen élvezetes lehet kalandozni (jobb gépeken :D ).

Elsõre ennyit tudok mondani. Nekem tetszik a játék, már várom a megjelenését, én tuti, hogy folytatom. Egy srác azt mondta, hogy novemberben jelenik meg a játék... remélem tévedett.

És egy kérdés: kettõs kasztok lesznek a játékban?

Nekem a tank jobban bejött, sokkal több benne a potenciál meg a skillek is jobban variálhatóak.

elvileg hamarosan jönnie kell, év elejét igérték és már elérhetõ volt az 50es határ is, véglegesben talán 60 lesz?

Az elsõ igazi szabad terep az 20 körül volt egy erdõ tele vérfarkasokkal meg egyéb finomságok, de elõtte is volt nyíltabb hely : bandita város, ork erõd (itt kellett elõször potit innom :D)....

Amúgy szívesen a kulcsot - eredetileg havernak szereztem de azt mondta nem izgatja a játék o.0

Link to comment
Share on other sites

dantesward

Nincs valami magyar Fun site ahol kicsit több infót tudnék olvasni a játékról pl and game ah opciók menük stb

kicsit kevésnek tartom az infót amit ad a honlapjuk meg ami át jött 2 bétáról.

Link to comment
Share on other sites

dantesward

Amennyiben van akkora érdeklõdés egy magyar fun site üzemeltetésére Neverwinter-re akkor én vállalom a honlap elkészítését és designelését karban tartását ha van egy csapat vagy guild akik aktívan fordítanak rá idõt hogy írezzenek és fordítsák a híreket az oldalra.

Amit ajánlani tudok:

Reklám nélküli honlap

Joomla motorral

( nem gagyimeló )

itt a BETA oldal kezdetleges változata.

A domain Free azért van benne utótag

neverwinter-hungary.comuf.com/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...