Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Neverwinter


Shudzsi

Recommended Posts

Shudzsi
[GSF] Picture

A bétahétvégén felbuzdúlva gondoltam megnyitom a játék topikját.
Jelenleg a második bétahétvége tart még, 2 hét múlva lesz a 3. és egyben utolsó, ezt követõen várható valamikor az indulás, év elejét mondták, remélem tartják is.


Aki nem ismerné: A Cryptic(CoH,CoV, Champions Online, Star Trek Online) gondozásában készülõ játék egy újabb próbálkozás lesz a DnD-re épülõ netes játékok területén. A DDO-val ellentétben itt a Forgotten Realms világ van jelen, azon belül is ugye a névadó Neverwinter területe. A játék különbözõ party alapú kis dungeon sorozatokra épül, többi játékossal csak a városokban vagy nagyobb zónákban találkozhatunk. A küldetések közt akad jó sok ami nem instanceolt, ami meglepõ, de legalább ha gáz van mindig akad valaki aki segíthet :).
Jelenleg 4 kaszt van bent: Guardian Fighter, Trickster Rogue, Control Wizardm Devoted Cleric. Ha minden igaz az utolsó hétvégi tesztre már bekerül a Two Handed Fighter és az indulás után kezdik el betenni a többi kasztot, emlékeim szerint 25 lesz összesen.
Fajok terén már nagyobb a választék: Ember, Törp, Elf, Fél-elf, Fél-ork , Tiefling (démonszerû), Félszerzet, és elméletileg az utolsó a Drow lesz. Ezután már csak a karakter megformálása és pár egyéb dolog van hátra: tulajdonságpontok kikockázása, vallás és háttér választás.
Elég sablonosan kezdünk, hajótöröttként (eleve elég gyengus így de fura hogy a DDO-ban is pont így kezdünk :D). Miután magunkhoz vettük a kezdõ geart indulhat is a móka. A harc viszonylag izgalmas de sajnos akció közben nem lehet mozogni( álá GW2, Tera), a támadáshoz célozni kell, egér 2 gombjával támadunk a többi skill billentyû, a játék folyamán oldódnak fel az újabb és újabb skill slotok és maguk a skillek is. Van viszont egy védelmi mechanika mindenkinek a shift billentyûvel: a tankot kivéve minden karakter elugrik/kitér a támadások elõl, a tank viszont erre nem képes, õ a pajzsát tartva csökkenti le a sebzést ameddig bírja. A küldetések és párbeszédek nagy része szinkronizált. Az esetek többségében a különbözõ dungeon-ök végén egy boss legyõzése után kinyitható a láda amely a jutalmat tartalmazza, karakterre szabva, mindenkinek.
Grafika szerintem rendben van, nem egy crysis3 de bõven elég egy ilyen játékhoz, az animációkra ráférne egy kis heggesztés de a hangok és a hangulat kárpótol - szerintem.
Vannak még bugok, de ez még csak béta.
Mindent összevetve remek játék lehet, akár szereted a DnD rendszert akár nem, mindenki számára emészthetõvé tették.
Az egyetlen aggodalom a f2p miatt lehet, de lehet ingame is szerezni ilyen fizetõeszközt tehát minden csak idõk kérdése...

Jelenleg csak vásárlás után jár fix kulcs a bétára, egyébként vagy jelentkezel és imádkozol, vaaaaaagy figyeled a fb/twitter kiírásokat a kulcsosztásokat illetõen.
Ennyi lenne nagyjából, remélem minél több embernek megtetszik majd a játék :)
Link to comment
Share on other sites

Athesz

18UP2HW3TMg

xARD6ykGq6Y

xePKGtYSh3o

Link to comment
Share on other sites

jetine

Én már több bétát nem akarok :D gondolom a karakterek le lesznek törölve, így feleslegesnek érzem mindig újrakezdeni. Kipróbálni jó volt, de most már a véglegest várom max - aztán lehet többet nem is játszok vele, pedig tényleg jó -.

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

Én már több bétát nem akarok :D gondolom a karakterek le lesznek törölve, így feleslegesnek érzem mindig újrakezdeni. Kipróbálni jó volt, de most már a véglegest várom max - aztán lehet többet nem is játszok vele, pedig tényleg jó -.

elvileg nem lesz wipe csak induláskor.

én szerintem még 30-ig elviszem a karim megnézném a paragon kasztot vagy mit...

Link to comment
Share on other sites

jetine

Unatkoztam és csináltam egy videót az egyik küldetésrõl :D

A grafika az max, de ez a mp4-be renderelés az egészet tönkre teszi.

JMssvVmT0Zc

Link to comment
Share on other sites

heureka

Valakinek van egy fölösleges accountja?:D

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

elkezdtem nézni a lementegetett képeimet, és már hiányzik :D

gw2 óta nem tetszett ennyire játék o.0

Link to comment
Share on other sites

dantesward

Pár videóm az elmúlt bétáról nem a legjobb minõség mert a streamom ról tettem youtubra.

Bh5T_NzJ_Ik

gtOyLHRDZg4

_-5r7PRgj1s

stream csatornám itt meg nézhetitek a többi videóm is.

http://hu.twitch.tv/dantesward

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Izé... topic címe nincs egészen rendben. A NWN más. Ez csak Neverwinter.

Link to comment
Share on other sites

jetine

Köszi a kulcsot ismét :D.

Az elõzõ már erre a bétára nem érvényes?

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

Köszi a kulcsot ismét :D.

Az elõzõ már erre a bétára nem érvényes?

3x kérdeztem a facebook oldalukon de semmi válasz, biztos ami biztos kértem egyet....

Link to comment
Share on other sites

jetine

3x kérdeztem a facebook oldalukon de semmi válasz, biztos ami biztos kértem egyet....

Sebaj, majd kiderül, ha odajutunk :D Kipróbálok mégis valami más karaktert is indulás elõtt.

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

Sebaj, majd kiderül, ha odajutunk :D Kipróbálok mégis valami más karaktert is indulás elõtt.

juj tényleg, már elérhetõ lesz a 2h fighter.

kb 100% hogy fightert kezdek csak nem tudom melyik jön be jobban :D

Link to comment
Share on other sites

jetine

juj tényleg, már elérhetõ lesz a 2h fighter.

kb 100% hogy fightert kezdek csak nem tudom melyik jön be jobban :D

Én valami casterre gondoltam. Habár 99%, hogy Rouge lesz a végleges, annyira darál és minden pite vele, hogy kár kihagyni :D, szeretem az ilyen pörgõs karaktereket.

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

hozzáadtam, kell új kulcs :(

Link to comment
Share on other sites

jetine

hozzáadtam, kell új kulcs :(

Annyi baj legyen, ezért szereztük :D Logitech legalább, örül a billentyûzetem :3

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

Annyi baj legyen, ezért szereztük :D Logitech legalább, örül a billentyûzetem :3

az lehet, de én haverom miatt csinálhattam egy új fb accountot hogy biztos legyen neki is kulcsa xD

Link to comment
Share on other sites

dantesward

Nem tudom hogy értitek ezt a kulcs dolgot.

Én PC Gamers ről szeretem a kulcsom kaptam még lovat is, ott nem írta hogy csak erre a bétára lenne jó.

A honlapon is a Downloads van már csak nekem, és nem a Beta singed up.

Akkor most, hogy van ez?

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Upsz, kijavítanád?:)

Sajnos nem ezen a részlegen praktizálok. :s38:

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

Nem tudom hogy értitek ezt a kulcs dolgot.

Én PC Gamers rõl szeretem a kulcsom kaptam még lovat is, ott nem írta hogy csak erre a bétára lenne jó.

A honlapon is a Downloads van már csak nekem, és nem a Beta singed up.

Akkor most, hogy van ez?

Én Curse oldaláról szereztem, és a reedem keynél hozzá tudtam adni, sõt kiírta hogy betaweekend 3, meg ott volt hogy betaweekend2 kulcsom is van/volt.

Szerintem csak annak jár minden bétára a kulcsa aki megvette. vagy nem..

Link to comment
Share on other sites

dantesward

nekem Pl csak ennyit ír.

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

nekem Pl csak ennyit ír.

[GSF] Picture

jó, nekem még azt is kiíra konkrétan hogy Curse kulcsom volt.

De elfogadta az újat és be is jegyezte hogy weekend 3.

Link to comment
Share on other sites

jetine

jó, nekem még azt is kiíra konkrétan hogy Curse kulcsom volt.

De elfogadta az újat és be is jegyezte hogy weekend 3.

Jaja, nekem is. Szerintem ha az elõzõ kulcs még jó lenne, akkor biztos nem fogadná el.

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

Jaja, nekem is. Szerintem ha az elõzõ kulcs még jó lenne, akkor biztos nem fogadná el.

hát ja, megnem szedné szét hogy weekend3 meg 2 kulcs.

amúgy elég hülyeség ez a rendszer, nem hiszem hogy 100 millió ember jutott volna kulcshoz....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...