Jump to content
GSForum - Segélyvonal

League of Legends , the 3rd


Mikimano

Recommended Posts

DarkPhoenix

nem tudom, hogy a PBE-n játszott-e már valaki Namival, vagy tud-e róla valamit, DE

érdemes lesz megvenni mint új supportot, ha a régiek közül mind megvan? nyújt valami újat? csak mert Syndrát akarnám megvenni - utóbbi idõben megtetszett Salce és PL nyomán -, de nincsen fölös 12600 a két champre. :/

Link to comment
Share on other sites

Mikimano

nem tudom, hogy a PBE-n játszott-e már valaki Namival, vagy tud-e róla valamit, DE

érdemes lesz megvenni mint új supportot, ha a régiek közül mind megvan? nyújt valami újat? csak mert Syndrát akarnám megvenni - utóbbi idõben megtetszett Salce és PL nyomán -, de nincsen fölös 12600 a két champre. :/

syndra léggé megéri a pénzét, kicst fifikás figyelni a bogyókra és a combókra, de jó

Link to comment
Share on other sites

DarkPhoenix

syndra léggé megéri a pénzét, kicst fifikás figyelni a bogyókra és a combókra, de jó

akkor eldõlt. :) köszi!

Link to comment
Share on other sites

Richo25

Syndra

Nekem nagyon bejön a champ, mindenki mondja rá, hogy up up, de szerintem meg csak nehéz, kell pár meccs megszokni. Biztosan kipróbálták Syndrat akik megvették csináltak elsõre egy szar statot, mert nem egy Ryze IQ Tier champ, és refundolták, mert akkor rakták be a refund lehetõséget kb. Ja meg azóta buffolták mind a 4 spelljét.

Link to comment
Share on other sites

Mikimano

Nekem nagyon bejön a champ, mindenki mondja rá, hogy up up, de szerintem meg csak nehéz, kell pár meccs megszokni. Biztosan kipróbálták Syndrat akik megvették csináltak elsõre egy szar statot, mert nem egy Ryze IQ Tier champ, és refundolták, mert akkor rakták be a refund lehetõséget kb. Ja meg azóta buffolták mind a 4 spelljét.

range buff óta lett használható

Link to comment
Share on other sites

Syliander

Csak válaszolva az elõbbikre. Friendlyt, Helpfult, teamworköt 100 körül kapsz... honorable opponenthez elég 30. Direkte nehezen elérhetõvé tettek mindent leszámítva a honorable opponent-et.

Link to comment
Share on other sites

Richo25

Csak válaszolva az elõbbikre. Friendlyt, Helpfult, teamworköt 100 körül kapsz... honorable opponenthez elég 30. Direkte nehezen elérhetõvé tettek mindent leszámítva a honorable opponent-et.

És akkor majd tudok válogatni melyiket mutassa??

Link to comment
Share on other sites

Fletley9

sg fórumon volt már errõl téma....emberkének 100+ teamwork volt azt nem kapott semmit se.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Miért nem nyafiblog lett az alcím? :D

Link to comment
Share on other sites

blacky

sg fórumon volt már errõl téma....emberkének 100+ teamwork volt azt nem kapott semmit se.

mert ugyan azoktól az emberektõl kapta. Ha együtt játszasz 2-3 másik emberrel állandóan és minden meccs után honorálnak azt nem számolja.

Link to comment
Share on other sites

DarkPhoenix

És akkor majd tudok válogatni melyiket mutassa??

ez az, amit én sem értek... ha valaki tudja, ossza már meg legyen szíves, hogy ha esetlegesen valakinek több ilyen szalagja is van, akkor azok közül mindet mutatja, csak a legutolsót, vagy a játékos dönti el? nem tiszta...

szerk.: most olvastam hivatalos fórumon: az újabb felülírja a régebbit. volt valaki aki írta, hogy először a piros, majd a zöld volt meg neki, aztán mikor megkapta a sárgát, akkor az maradt bent.

Link to comment
Share on other sites

Fletley9

mert ugyan azoktól az emberektõl kapta. Ha együtt játszasz 2-3 másik emberrel állandóan és minden meccs után honorálnak azt nem számolja.

A számoltra értette :), teamwork nekem is 70+ (persze az nem száz) de sehol semmi még.....amúgy meg nem értem akárhogy számolom négy sarka van minden téglalapnak és így is csak az egyikre fér szalag

Link to comment
Share on other sites

Kevin_

Tribunalt csinálja valaki? Már nem jár érte ip?

Link to comment
Share on other sites

Mikimano

Már nem jár érte ip.

Link to comment
Share on other sites

Richo25

Azóta mindenki csak punishol, és minden marhaságért bannt kapnak az emberek tribunal miatt. Pl. Az a poppy aki spamolta a karaktere emotejait, ránéztek hogy reportolták 6an, és akkor punish :D

RIOT kiveszi minden free IP és RP szerzési lehetõséget, régen ha 1 órára nem volt szerver már ip boost, hát már jó régen kaptunk ilysmit... skin és karakter árak is egyre magasabbak.

Link to comment
Share on other sites

_George_

Ha már Tribunal:

m9P4trNWxYk

Link to comment
Share on other sites

Kevin_

Lesz Winter pálya? Ha igen mikor?

Link to comment
Share on other sites

Mikimano

van és decemberben lesz

Ha már Tribunal:

sajnos már mindet olvastam summonerscode.comon és volt linkelve ide az oldal :|

Link to comment
Share on other sites

DarkPhoenix

Nem tudom, ki hogy van vele, de én az új itemeknél pislogtam egy-kettõt. pl. a 70% ats-es, ami mellé még sebzi a célpont mellett állókat 10-zel, plusz az AD-d felével. oO

Link to comment
Share on other sites

Fletley9

Jók lesznek az új itemek, lesz egy kis változatosság végre. meg rengeteg lehetõség. Egyébként amit mondasz se lesz OP item egyébként a célponton kívül még két egységet sebez csak és nem mindenkit aki mellette áll. (ha meg tényleg nagyon nagyot dob a sebzésen a1 vagy nerfelik a2 jobban rákényszerítik a népet a jó fókuszra.) Jó lesz ez.

Link to comment
Share on other sites

buub

Jók lesznek az új itemek, lesz egy kis változatosság végre. meg rengeteg lehetõség. Egyébként amit mondasz se lesz OP item egyébként a célponton kívül még két egységet sebez csak és nem mindenkit aki mellette áll. (ha meg tényleg nagyon nagyot dob a sebzésen a1 vagy nerfelik a2 jobban rákényszerítik a népet a jó fókuszra.) Jó lesz ez.

Elõbb-utóbb úgyis kialakul valami standard build minden role-ra megint. A jó fókuszról meg annyit, hogy fókuszolhat akármilyen jól egy csapat, ha a másik teamben meg tudják védeni a célpontot.

Link to comment
Share on other sites

Syliander

Azóta mindenki csak punishol, és minden marhaságért bannt kapnak az emberek tribunal miatt. Pl. Az a poppy aki spamolta a karaktere emotejait, ránéztek hogy reportolták 6an, és akkor punish :D

RIOT kiveszi minden free IP és RP szerzési lehetőséget, régen ha 1 órára nem volt szerver már ip boost, hát már jó régen kaptunk ilysmit... skin és karakter árak is egyre magasabbak.

Ammm.... Az a problem ugyebár.... hogy... amiket a tribunál bűnösnek talál az a riot elé kerül, és ők itélik el végül.

Nem tudom, ki hogy van vele, de én az új itemeknél pislogtam egy-kettőt. pl. a 70% ats-es, ami mellé még sebzi a célpont mellett állókat 10-zel, plusz az AD-d felével. oO

Nem ez a legtáposabb item. Mellesleg szerintem valamit benéztél. Ugye elősször is csak ranged only. Az a 10+50% nem nagy sebzés. 300 ADnél, 160. Kayle többet sebez területre ütésenként. Ami félelmetes az onhit, de viszont az csak AS itemeken van. Az AS 20%al többe került, és már nincsen madred, ami ezzel lenne igazán táp.

A félelmetesebb itemek között a support itemek egy része van. (EXTREME PUSH+renegeteg lehetőség társak megmentésére, pushra, torony leszedésre) "Ingyen" promote.

A hydra-t láttad? Na az a táp item. Területi sebzés, valószínűleg szélesebb range-en mint a taimatnál, nem is kevéssel, tekintve, hogy a szélei felé csökken.... de megkapod az összes hpt amit elszívsz a területi sebzéssel.

Mellesleg a leginkább kérdéses dolog az AD carry lett. A magek sokat nem változtak. Az AD carryknél két pronléma jön elő. Az első, hogy túl sok az item. Mostmár simán tudnak AD mellett kivenni quicksilvert, ha jobbnak látják mint a GA-t. (Tekintve hogy a GA mostmár %os) Illetve.... Az armor pen.... Mostmár a % a flat előtt van.

Példa.: Régi rendszer.: 30flat+50% 70 armoron= 20 armor

Új rendszer ugyanezekkel a statokkal: 5 armor

Így hát az ad carryk nem biztos, hogy csak egy itemet fognak venni amivel reduceolhatják az armort... + a másik dolog, hogy ez a crit chace rovására megy... szóval valamit fell kell áldoznia az ad carrynek minden esetben a most hatásos buildből. Érdekes érdekes.

Link to comment
Share on other sites

DarkPhoenix
itemek

nem néztem be, láttam, hogy csak távolságira jó. a Kayle példára csak annyit, hogy azért egy item ne vetekedjen már egy champ skilljével. :D az kicsit azért durva lenne. az utility még elmegy, de hogy helyettesítsen bizonyos képességeket... az nem annyira hiányzik. amúgy a többiben egyetértek, végignéztem most már kb. a passive-active dolgokat is.

azt nem tudom láttad-e, hogy a manamune is kapott valami fejlesztést, amivel új item lesz belőle max. stackon. azzal pl. Chaox Ezreallal konkrétan ownolta az ellenséget streamen. (a 3% manáért cserébe dupla magic sebzésre gondolok).

Link to comment
Share on other sites

Mikimano

Ammm.... Az a problem ugyebár.... hogy... amiket a tribunál bűnösnek talál az a riot elé kerül, és ők itélik el végül.

az 1930-as években miután az utcagyerekekkel lepucoltatták az urak a cipőiket, még 1x lepucolták azt a biztonság kedvéért...

szép álom de nem így van

ha 1x bannolnak ( ha jogosan is) akkor onnantól kezdve rádszáll a system, meg vagy markolva és minden kis suttyó 1 reportos case-ért kidobnak 1-2 hetekre, olyanokért is ahol nagyon neked van igazad

>ad carry itemek

eddig volt 2 build: infinite, vagy BT

ha speciális ad carry vagy akkor trinity vagy PD első itemnek

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...