Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Planetside 2


Ardo

Recommended Posts

Ardo

http://www.planetside2.eu/ Itt a játék linkje minden infót megtaláltok.

Azért gondoltam hogy Fórumra kéne hozni a játékot mert ezt a játékot igazából NAGY! csapatban, baráti társasággal érdemes játszani, bár meg kell hagyni anélkül is élvezhetõ, de mivel elég nagy hangsúly van a csapatjátékon, gondoltam itt lehet könnyen megtalálni egymást :D

A játékrõl röviden: egy MMO FPS, tehát csak world vs world van benne, tele jármûvekkel fegyverekkel és perkekkel.

Link to comment
Share on other sites

klarnorbert

Iszonyat jó játék! Még jó hogy most veszem az új gépemet.

Link to comment
Share on other sites

undY1ng

Optimalizáltabb lett a játék a megjelenést követõen?

Mert nekem leginkább az vitte el a kedvemet, hogy aránylag jó gépem van és 20 fps...

Link to comment
Share on other sites

Ardo

Optimalizáltabb lett a játék a megjelenést követõen?

Mert nekem leginkább az vitte el a kedvemet, hogy aránylag jó gépem van és 20 fps...

Még nem ,de a fórumon már sokan panaszkodtak rá hogy az ajánlott rendszer követelményekkel rendelkezõ gépeken is alig megy 20-25 FPS fõlé, és dolgoznak az ügyön....de jó lenne ha megcsinálnák mert ahol már 100+ játékos van egyszerre nekem is 20 fps-em van pedig jó a vasam...:D

Link to comment
Share on other sites

undY1ng

Még nem ,de a fórumon már sokan panaszkodtak rá hogy az ajánlott rendszer követelményekkel rendelkezõ gépeken is alig megy 20-25 FPS fõlé, és dolgoznak az ügyön....de jó lenne ha megcsinálnák mert ahol már 100+ játékos van egyszerre nekem is 20 fps-em van pedig jó a vasam...:D

Jó lenne ha megoldanák, tuti nyomatnám, mert így BF3 után ez a sci-fis téma számomra Etalon! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
SaltyDave

Optimalizáltabb lett a játék a megjelenést követõen?

Mert nekem leginkább az vitte el a kedvemet, hogy aránylag jó gépem van és 20 fps...

Borzalmasan fut, a BF3 pedig hasít. Csak ez mellé legalább ronda is.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Ardo

Hejjej 1 év óta sokat változott a játék, optimalizáltabb lett + van sok new feature.... valaki akinek van kedve catlakozni egy 6 fõs teamhez Woodman szerón TR-ben megtalál :)

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Optimalizáltabb? Milyen beállításokon tolod, és hány fpst nyertél? És milyen géped van?

Link to comment
Share on other sites

Ardo

Optimalizáltabb? Milyen beállításokon tolod, és hány fpst nyertél? És milyen géped van?

Már nincs mai gépem, a Vidikártya lett beújítva nyáron de az is csak egy Radeon Hd 7770-es proci az 2 magos 3 ghz, minden highon van az árnyékokat kivéve, max felbontás és 35-75 fpsel fut attól függõen hog yépp egy 100+ fõs csatában vagyok vagy nem :D

Tavaly minden lowon volt kb annyi különbséggel hogy Radeon 4850-em volt.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

az optimalizáció patch az a procira ment rá,próbáltak úgy optimalizálni hogy kevésbé legyen proci függõ a játék,de ha jól tudom még lesznek ilyen patchek amikkel segítenek rajta.

Link to comment
Share on other sites

Ardo

az optimalizáció patch az a procira ment rá,próbáltak úgy optimalizálni hogy kevésbé legyen proci függõ a játék,de ha jól tudom még lesznek ilyen patchek amikkel segítenek rajta.

Jól teszik, mert egyébként nincs olyan eget rengetõ grafikája hogy nagy vas kelljen hozzá, deház nem lehet könnyû egy ekkore világot teljesen optimalizáltan megcsinálni. Minden estre én csak ajánlani tudom hogy aki anno kipróbálta és a low fps miatt csalódott benne adjon neki még egy próbát.

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Letöltöttem - szarul futott - letöröltem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...