Jump to content
GSForum - Segélyvonal

X-COM Enemy Unknown


CountofHell

Recommended Posts

CountofHell

Játsszik valaki a játékkal ? Nagyon jó játék lett, a topikot meg kellett nyitni . :)

Link to comment
Share on other sites

Enkidu

Én végigvittem nemrég legkönnyebb fokozaton. Ez volt az elsõ XCom játékom és nekem nagyon bejött. Csak hiányoltam belõle a magyar katonákat :D , illetve a végét mintha csak elvágták volna a felénél.

Link to comment
Share on other sites

heureka

Nekem egy bajom van a játékkal hogy nincs hang amikor pl egy katona beszél.

Link to comment
Share on other sites

Enkidu

Nekem egy bajom van a játékkal hogy nincs hang amikor pl egy katona beszél.

Az akkor valami bug. Nekem van hang amikor beszélnek, igaz hogy mindenki amerikai akcentussal, de beszélnek.

Link to comment
Share on other sites

heureka

Az akkor valami bug. Nekem van hang amikor beszélnek, igaz hogy mindenki amerikai akcentussal, de beszélnek.

De már a demoban se vol hang.

Link to comment
Share on other sites

Enkidu

De már a demoban se vol hang.

Akkor nézd meg hogy a optionsban, az audio résznél ki van-e pipálva az enable soldier speak rublika.

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Nálam a SHIVek bugosak... egyszer használom õket, utána a második missziójuk során mint emberek jelennek meg és lefagyasztják a játékot :D

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Azt hittem, hogy belelendültem a játékba, erre megint megakadtam. Egyszerûen alig találok weapon fragmenteket és szinte mindenhez kell, csakúgy, mint az alloy. Már vagy 5 misszió óta gyûjtögetek egy nyamvadt fejlesztésre. <_<

Link to comment
Share on other sites

Gabenn

Azt hittem, hogy belelendültem a játékba, erre megint megakadtam. Egyszerûen alig találok weapon fragmenteket és szinte mindenhez kell, csakúgy, mint az alloy. Már vagy 5 misszió óta gyûjtögetek egy nyamvadt fejlesztésre. <_<

Minden megölt (nem elkábított) idegennek felrobban a fegyvere, azok után kapnod kénen a fragmenteket.

Link to comment
Share on other sites

Masakari

Nem rossz,egynek elmegy de sajnos nincs az alap részek közelében se :ninja:

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Azt vágom, csak kevés van... mondjuk már tárgytalan, mert a végjáték elõtt vagyok, szóval sikerült mindenbõl eleget gyûjteni. Most csak ölöm az idõt és PSI sereget képzek :D Már van egy all star Major csapatom, (köztük két psi katonával), de csak poén volna egy full psi osztaggal kijátszani :D

Mondjuk már extrém nehezek a küldetések. 25+ ellenfél, elit egységek, psi egységek... brutális. Alig várom a Council missziókat, amik szinte hókamóka kis idõtöltések :D Mondjuk a terrorista támadások se semmik.

Amúgy titeket az nem idegesít, amikor 95 százalékos találati arány mellett misseltek? xD

Link to comment
Share on other sites

Hartigan

A Missed lovesektol neha belehet dilizni. 4 katona volt 1 lenyre, es mindegyik misselt. Atlag 50-60%os arannyal. Es ez nem egy nagyon ritka eset...

Amugy remek jatek.

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Jól van... ez kezd most már nonszensz lenni. Kinyírok három muta elitet, utána meg berepül 3 heavy floater és egy berserker + 2 elit muta. Ezeket legyakom, a következõ szobában meg egy sectopod, 2 javító droneal... fuuuuuck :D

Link to comment
Share on other sites

CountofHell

Ufo landing-nél nagyon kell vigyázni, de hülyére lehet venni az alieneket ha körbe járod az Ufo-t kint a szabadban - most egy large supply ufo-t fogtam ki 19 aliennel ) és ami odatéved azt szinte sebzés bekapása nélkül le lehet lõni, sok elit muton, muton és berserker valamint 4xdrone és 2x Sectopod is bekapta a horgot, a Sectopod meglátott fentrõl , de esélye sem volt, nem is tudott lefelé lõni, a plazma sniperekkel és heavy plazmákkal leszedtem, nem sok kellett neki, a Heavy nagyon jó rá a Heat ammo miatt . Közben két Elite mutont is sikerült stunnolnom, érdemes a mutonokat stunnolni mert így lehet hozzájutni a méregdrága plazmafegyverekhez . Azonban a végén volt egy Ethereal, a snipereim már overwatchból leszedték az utolsó megmaradt elite mutont , de az Ethereal sajnos elkapta az egyik legerõsebb katonám mind controllal és az egyik sniperem odaveszett emiatt .

Még csak gyakorlok az Iron Man módra, úgyhogy ki is léptem a játékból . Ma már nincs kedvem, de holnap újra megcsinálom, lehet, hogy kipróbálom milyen a mind shield .

Nagyon sokat kell még játsszanom, hogy kiismerjem a játékot és hardcore módban toljam végig . Régen sem a Diablo 2-t sem a Diablo 3-at most sem volt kedvem hardcore-ban végigjátsszani de ez az xcom sokkal izgalmasabb játék és az ironman a "hardcore " mód .

Link to comment
Share on other sites

Enkidu

Igen az Etheriealok nagyon szemetek tudnak lenni, az eggyik küldetésen 3-mal is találkoztam és mindhárom átvette az irányítást az egyik katonám felett. Na ott újra is töltöttem a játékot.

Link to comment
Share on other sites

Cori

ez a játék zseniális. most fejeztem be de kb egész héten ezt nyüstöltem. :P remélem jön még több ilyen játék a közeljövõben.

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

Na, 467 nappal én is a végére értem normálon. Nagyon jó volt, ez elmúlt évek egyik legjobb körökre osztott stratégiája. Ha lesz életerõm majd valamikor neki ugrok classickon is.

Link to comment
Share on other sites

Trungi.X

Még nem toltam ki, de eddig az év játéka nállam. A karakter kreálás nagyon tetszik benne, de túlságosan kevés benne a haj, meg az arc szõrzet, bár elképzelhetõ hogy a DLC+vel bõvülni fog ez is : )

Link to comment
Share on other sites

CountofHell

Impossible difficulty done . :-) Nem gondoltam volna, de a hatalmas erejû Heavy Plazmás katonáimmal szemben még az Elite Mutonoknak is meg kellett gondolniuk, hogy mit és hogyan és amikor a Pszí katonámmal eleresztettem a Riftet .... xD

És Alloy Cannon . Az assault class brutálisan erõs vele, egy emelet magasból a kint szabadban kószáló Elite Mutont egy lövéssel leterítette xD Mindezt impossible nehézségen ( kb. 1,5x-es alien életerõ ).

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Impossible difficulty done . :-) Nem gondoltam volna, de a hatalmas erejû Heavy Plazmás katonáimmal szemben még az Elite Mutonoknak is meg kellett gondolniuk, hogy mit és hogyan és amikor a Pszí katonámmal eleresztettem a Riftet .... xD

És Alloy Cannon . Az assault class brutálisan erõs vele, egy emelet magasból a kint szabadban kószáló Elite Mutont egy lövéssel leterítette xD Mindezt impossible nehézségen ( kb. 1,5x-es alien életerõ ).

Az alloy cannon egy szörnyeteg, fõleg, ha van crit százalékot adó skillje a katonádnak. A heavy classból mindig csak egyet vittem magammal. Psi kimaxolva, plazma golyó vetõ + plazmagépágyú... eléggé durva karakter, így elég volt belõle egy :D Plusz egy sniper, 2 assault és 2 support.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Trungi.X

A saját osztagunkról képet berakni ér? Mert akkor teszek is be gyorsan :D

[GSF] Picture

Balról jobbra: Natasha Vasquez"Skinner", Justice Prime"Prototype", Vendel Harris"Mad Dog", Stuart Stinson"The Godfather", Spartan O'Niel"Disco", Guile Constantine"Padre"

A Nickneveket amiket a gép osztott szándékosan nem változtattam meg, minden mást igen :)

Amúgy csak nekem nõttek a szívemhez az embereim? Csak én találtam ki nekik személyiséget, háttértöténetet vagy valamit amivel életszerûbbé thetem õket?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
killermonkey

Elég jó játéknak tűnik, szerintem megy azon kevés játékok közé amiket végig is toltam :)

(nem rég kezdtem el)

Link to comment
Share on other sites

OG

Nah sikerült végigtolnom, utolsó pályán voltak szivatós részek, sajnos a programozók ott is elsütötték rengetegszer a "lépek kettõt oszt az ellen mellémspawnol" féle szemétségeket, de azért élvezhetõ volt. Bár sokkalta epikusabb befejezésre számítottam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
sadoman

Tegnap este gyanútlanul feltelepítettem a gépre a játékot, nem gondoltam h egybõl 6 órát lehúzok :D Nem bírtam abbahagyni.

Nagyon jó a game, de még elég sok dolog ködös. (elsõ xcom amivel játszom)

A legnagyobb problémám:

Soxor scannelés közben találok UFOkat, amiket nem tudok megtámadni, mert nincs a közelben légierõm. Ezt hogyan lehet orvosolni? Nem zavarna a dolog, de általában mindig ott találom a "legnagyobb" UFOkat ahol nem tudom megtámadni.

Nekem 2assault, 2snipa, 1heavy, 1support összeállítás jön be.

Normalon kezdtem, de bevallom sokat szoptam úgy, szal átraktam easy-re. De van egy sanda gyanúm hogy ez egy olyan game amit végigjátszás után azonnal újrakezdek. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
nesher666

Srácok, másnak is volt olyan gondja a játékkal, hogy full screen-en (1920*1080) nagyon sötét az egész kép játék közben (főmenüben, és annak animációja alatt nem), hiába állítottam a gammát, vagy kapcsoltam ki az árnyékolást, filteringet vagy az anit-aliasingot. Aztán a neten láttam valahol, hogy segít neki, ha window-ed módba rakom ki 1920*1080-ra, és tényleg bevált, így már rendben is van a kép (csak ugye keretesen megy, 1920*1080-on :) ).

Mi a franctól lehet ez? Öreg a VGA, vagy a PhysX driver? Nálatok is volt ezzel probléma?

(rég nem frissítettem drivert és lehet mellőzném is, a sok mostanság gyakori bugos update miatt, mindkét cégnél, a gém meg bolti)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...