Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Ingyenes Mmorpg-k


azoxign

Recommended Posts

Agares69

Akkor nem teljesen értem, mert akkor miért van ott a PST? Mert az alapján szerda 5 óra. Mint ahogy az itt is látszik. Na mind1, majd meglátjuk.

Én csak annyit tudtam, hogy 27th May PST, egy másik magyar oldal szerda hajnali kettõt írt...szerintem maradjunk annyiban, hogy az a hivatalos, amit a visszaszámláló jelez a honlapon. :)

Link to comment
Share on other sites

moody

srácok, visszaolvastam 1-2 postot, és ez a rohan online felkeltette az erdeklõdésemet, de 1-2 dolgot nemértek. most ti az europai szerok indulásáról beszéltek, vagy mi?:) mert én is kipróbálnám a játékot.

Link to comment
Share on other sites

MenoMano

Nem európai. Amerikai, de nemzetközi.

Link to comment
Share on other sites

Agares69

Nem európai. Amerikai, de nemzetközi.

Így van.

m00dy: A korábbi postoknál megtalálod a címet, www.playroham.com

Itt csak regelned kell, leszedni a klienst, és várni a bûvös kedd estét(vagy szerda hajnalt, mondjuk ennyire nem érdekel:)).

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

kedd este 20:00

ha pontos a visszaszámolás és reggeli kávé nélkül jól számoltam :D

sro forumosokkal beszéltem, szal együtt szeretnénk kezdeni. tehát akit érdekel kedd este TS en leszünk. pmben küldök cimet akit érdekel csak jelezze.

nem irom ki mert nem public.

Link to comment
Share on other sites

Agares69

Azannyát...szóval rosszul írtam korábban, http://www.playrohan.com Elnézést, néha a két betû túl közel van egymáshoz. :)

Remélhetõleg pontos a kedd este 8.

Link to comment
Share on other sites

Horakme

Én is ott leszek nyitásnál pár régi jó ismerõssel :) .Milyen karakterrel kezdtek?

Link to comment
Share on other sites

MenoMano

Na ez az amit nem tudok eldönteni már 1 hónapja! :S

*A hivatalos oldalon a visszaszámláló a saját géped idejét veszi alapul = nem jó!

Link to comment
Share on other sites

SchG

Hát nekem a dekan tetszik szóval azzal.

Most kedden este 8kor nyit vagy szerda reggel 5kor? Mindeni mást mond.

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

átállitottam az idözónát, és ugyanúgy 2 nap 6óra 47 percet ir....

akkor is ha kinában vagyok emg akkor is ha az északisarkon.

ergó kedd este 8 :)

Link to comment
Share on other sites

Agares69

Nekem már olyan mindegy csak kezdõdjön el...szar látni hogy mindenki conanozik, én meg csak 2 hét múlva mert addig nincs fizetés...valamit kell csinálnom, könyveket már 3x kiolvastam, munka minden készen van, asszony meg volt sétáltatva, wááá :D

Link to comment
Share on other sites

MenoMano

Már nekem is mindegy! Egyszer úgy is elkezdõdik. Csak, hogy mi legyek azt nem tudom. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

redbul

Eredetileg a perfect wolrd-öt akartam elkezdeni, de miután 6-7 óra letöltés után közölte hogy "hát ez nem települ" nyáztam egyet és benéztem ide. Az eredmény: el"rohantam" regelni a Rohanba, már 200 km/h-val jön le a kliens :)

Link to comment
Share on other sites

Mike43

Jójátéknak igérkezik ez a rohan? mer akkor hazaRohan ok:D

Link to comment
Share on other sites

redbul

Nekem anak tûnik szeritem próbáld ki nem veszthetsz semmit ;) :)

Link to comment
Share on other sites

Mike43

de vazze 6 giga!!! kiakartam próbálni reggeltem is de hujujujj!! a wow 10gb volt de annak a helye már rég nincsmeg majd megpróbálok szerezni helyet:SMer szép is meg minden csak hujujj!

Link to comment
Share on other sites

rexusmaximus

de vazze 6 giga!!! kiakartam próbálni reggeltem is de hujujujj!! a wow 10gb volt de annak a helye már rég nincsmeg majd megpróbálok szerezni helyet:SMer szép is meg minden csak hujujj!

Csak elborzasztás képen megemlítem, hogy a Conan 50 giga sazabad területet követel!!!

Link to comment
Share on other sites

Mike43

2 dolog

1: rühellem a conant(fõleg azé mer fizetõs)

2: má megvan h mit törlök le neki hajszál híjja lesz!!!

2+1:Télleg 50 gb-kell neki vagy csak elírták? :D

Link to comment
Share on other sites

kenderendre

Az 50 giga tényleg nem kis hely, de ha az van ráírva, akkor minden bizonnyal kell is neki annyi. Ilyesmit elég ritkán írnak el, fõleg ennyire

Link to comment
Share on other sites

Mike43

néztem gémpléj videót a hazafutról :D és télleg nemrosssz 1 próbát megér ha már ugyis reggelve vok :D

a telepítõ oan félóra alatt lenntlesz szépnagy netlassításokkal :D holnap leszedem felrakom aztán kedden meg idepofátlankodok és agyonra fagyasztom a gépet :D

Link to comment
Share on other sites

rexusmaximus

a ROHAN-t honna szedtétek le, mert vannak elég rossz tapasztalataim ilyen ingyenes letöltögetéssel, és szertenék biztosra menni vele( pl.: flashgetttel nem tudom leszedni filefrontról, böngészõverl meg a fax vállaljon be 1,6 gigát)

Link to comment
Share on other sites

Agares69

a ROHAN-t honna szedtétek le, mert vannak elég rossz tapasztalataim ilyen ingyenes letöltögetéssel, és szertenék biztosra menni vele( pl.: flashgetttel nem tudom leszedni filefrontról, böngészõverl meg a fax vállaljon be 1,6 gigát)

Filefrontról böngészõvel. Amikor én szedtem még csak onnan lehetett, máshol nem volt fent, még torrenten sem, most nem tudom mi a helyzet. Fel van telepítve, egy darabig nem találta a szervert sem, de ma hajnalban már fel is peccselt.

Link to comment
Share on other sites

rexusmaximus

Filefrontról böngészõvel. Amikor én szedtem még csak onnan lehetett, máshol nem volt fent, még torrenten sem, most nem tudom mi a helyzet. Fel van telepítve, egy darabig nem találta a szervert sem, de ma hajnalban már fel is peccselt.

torrenten találtam valami fáljt. de amögött ott van, hogy USA! Van több verzió vagy az is jó??

Link to comment
Share on other sites

MenoMano

Igen jó! Mert ez amcsi verzió.

Link to comment
Share on other sites

rexusmaximus

Elkezdtem tölteni, a hivatalos oldalról a beépítve, remélem azzal nem lesz gond!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...