Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Ingyenes Mmorpg-k


azoxign

Recommended Posts

Mike43

Arra hogy nemtom :D

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Akkor már rakok én ha megkerestem magamnak :)

perfectworld

__________

http://www.perfectworld.com.my/(nem biztos hogy ezaz, az az igazság hogy pont akkor nem jött be nekem)

(vidi alapján megkapó)

_______________

Bots

NeoSteamhez nem rakok ha zárt.

És egy saját link:(pvp alaú mint a bots) Ez jó csak tudni kell játszani vele vagy nagyon megtépnek

http://gunz.ijji.com/

http://www.youtube.com/watch?v=ic4bdR2SFFs

Link to comment
Share on other sites

Mike43

A botson kívül mindegyikkel jáccottam már a gunzban lehet zuzni 10 es szint után kapható rajkétavetõ :D Ezt a bots-t megnézem magamnak közben rákaptam a naruto-ra am nincs vmi jó ninjás (esetleg jutsu-s) mmorpg? :D

Link to comment
Share on other sites

Agares69

A botson kívül mindegyikkel jáccottam már a gunzban lehet zuzni 10 es szint után kapható rajkétavetõ :D Ezt a bots-t megnézem magamnak közben rákaptam a naruto-ra am nincs vmi jó ninjás (esetleg jutsu-s) mmorpg? :D

Próbáld ki a 9Dragonst. :)

Link to comment
Share on other sites

Mike43

Kipróbálnám de ninc hely a c ben és sehogyemtok többet csinálni a windosw törlésével meg nembirnám felrakni ugye-ugye :D valami más????pls

vagy vmi jó mmo-t a metin2,pw,sro,dungeon runners(ez nem is annyira jó) flyff,fiesta,(és az ien mangás-animes izéken kívül) voyage century, pirates of the carribeanon kívül valami jóóóóóóóóóóót?????????

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Látom te is átrágtál már minden MMOt hogy hátha van vmi jó de bele kell törõdni ami ingyen van az szar <_< , és a kockulás a lényege...

Link to comment
Share on other sites

Mike43

Jah én már csak a battlefield heroes-t várom addig tesztelgetem a maradék fosokat :D

Link to comment
Share on other sites

Agares69

Kipróbálnám de ninc hely a c ben és sehogyemtok többet csinálni a windosw törlésével meg nembirnám felrakni ugye-ugye :D valami más????pls

vagy vmi jó mmo-t a metin2,pw,sro,dungeon runners(ez nem is annyira jó) flyff,fiesta,(és az ien mangás-animes izéken kívül) voyage century, pirates of the carribeanon kívül valami jóóóóóóóóóóót?????????

9Dragonst nem próbálod ki mert nincs helyed, de nyávogsz másért...pedig az egyik legkisebb kliensû játék, a többi sem lesz sokkal kisebb amit találni fogsz, mert egyébként rengeteg free mmo van amirõl nem is tudunk.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Vki ránézne erre a oldalra nekem:Régen volt topicja nemtom ki emlékszik.

A savage 1 menünél azt irja ingyenesen töltsd le a 2-õt. Átmegyek oda és röhög a 24 dollár ... :huh: (mármint letölteni hagyja accountnál van a pénzes link ezért nem értem)

Most akkor ingyenes v nem? Vagy aki érti leirná hogy a kettõbõl egyáltalán ingyenes valamelyik? :huh:

Megtetszik vmelyik v nem megy a gépen v fizetõs egy igy szokott lenni <_<

http://savage2.s2games.com/main.php

Link to comment
Share on other sites

Sorius

Az elsõ része ingyenes. A másodikat le lehet tölteni ingyen, és ki lehet próbálni, de az fizetõs.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Köszi. Na letöltöttem , szerverlistáig el is jutottam. Adatoknál ez van. Time:???? Race: ? vs ? . Ping:99999( :blink: ) . Mondom OK nembaj proba csatlakozzunk. Connectolnék kirja kis ablak waiting for free place. és visszadob és mindnél ez. És annyira nem volt kedvem most belemerülni hogy mért ugyhogy ráhagytam... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Mike43

Ja a savage 2-t má én is kiakartam próbálni csak rájöttem h nemingyenes :D gyere tze is Kungfuzni a world of Kung Fu -ba :D

Link to comment
Share on other sites

g-m4n

Ja a savage 2-t má én is kiakartam próbálni csak rájöttem h nemingyenes :D gyere tze is Kungfuzni a world of Kung Fu -ba :D

én kipróbáltam a savage 2-õt sztem jó cucc leköti az embert,de valóban free mmok közül csak kaksik vannak,

jó gamekért fizetni kell... pl: wow,gw,lotro,stb ha valaki talál igényes, nem manga mmorpgt az szólhatna! thx :)

Link to comment
Share on other sites

Mike43

www.worldofkungfu.com bár ez lehet h manga nemértek hozzá asszem az is de nemeteljesen

nézz be a topicba

Link to comment
Share on other sites

Agares69

Ennyire azért ne reklámozd agyon, aki akarja megtalálja ebben egészen biztos vagyok. ;)

Link to comment
Share on other sites

Mike43

Õ mondta h adjunk neki mmorpg-ket hát itt 1 én csak segíteni próbálok :D hoppá betöltötte a Narutot na viszlát 20p erc mulva

Link to comment
Share on other sites

g-m4n

Ennyire azért ne reklámozd agyon, aki akarja megtalálja ebben egészen biztos vagyok. ;)

köszi de ez nem az én stílusom :)

Link to comment
Share on other sites

Richo25

ELindult a Requiem Open Betája, elsõ látásra valami horror MMOnak tûnik. Grafikája se rossz. http://www.playrequiem.com/ itt a cím.

Nem tudja valaki ingyenes marad-e béta verzió után?

Link to comment
Share on other sites

Sorius

Elvileg az marad:

# Is the game free to play?

* The game is essentially free to play.

o A subscription fee for premium services will be available in the future live release of the game; however, paying for premium services is not mandatory.

o An item mall will be available for users to purchase equipment in the future.

o More information regarding these features will be available on the website or the Requiem: Bloodymare forums in the near furture.

Link to comment
Share on other sites

Agares69

ELindult a Requiem Open Betája, elsõ látásra valami horror MMOnak tûnik. Grafikája se rossz. http://www.playrequiem.com/ itt a cím.

Nem tudja valaki ingyenes marad-e béta verzió után?

Csodálkozom, hogy akad valaki aki nem volt ott a zárt bétában. :) Már-már nyílt volt az is, hisz gyakorlatilag mindenki kapott kulcsot hozzá aki regisztrált a zártra. Mellesleg nem lenne rossz mert látványban sem utolsó és hangulatban sem, csak monoton nagyon, mountok legalábbis még zártban nem voltak és nagyon nagy részét a játékidõnek A pontból a B-be jutás tette ki, ami nem kifejezetten vált a dolog elõnyére.

Ha ezt kijavították és színesítették egy kicsit változatosabb kvesztekkel, akkor remek kis ingyenes játék válhatott belõle.

Link to comment
Share on other sites

Mike43

na ki mien mmokat ismer halljuk halljuk szép hosszú sorokat szeretnék látni :D

Link to comment
Share on other sites

Richo25

Letöltöttem ezt a Requiemet de iszonyat lassan patchel :\.

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

Letöltöttem ezt a Requiemet de iszonyat lassan patchel :\.

a patch ugyanis 350mb kb...szal ajánlott az 1.1 klienst szedni vagy manual patchel felpatchelni a dolgokat.

Link to comment
Share on other sites

Sorius

Good news! The Hello Kitty Online Closed Beta has just been extended

until the 25th of May, 2008! So now we want you, one of our special

Closed Beta subscribers from Sanriotown, to join in and experience

the game that has many of its players hooked!

Jeeeee úgy várom már a 25-ét. Nem térek magamhoz :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...