Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Ingyenes Mmorpg-k


azoxign

Recommended Posts

Csirek

Szerintem itt az ideje, hogy megemlítsem az Albatross18-at. Már fél éve várom, hogy valaki kiejtse ezt a címet, de mindhiába, így hát megteszem én. Konkrétan nem RPG, és gyilkolni sem kell benne, de mégis a legszórakoztatóbb és legigényesebb ingyen-multijáték, amivel valaha játszottam.

Egy golfjátékról van szó. Aki most röhög, az bizonyára nem játszot még vele. Vagy csak velem van valami, de nekem még nem mutattak ingyen-MMO-t, amitõl nem dõltem volna le a székrõl 1 nap múltán unalmamban. (Na jó, elsõ MMO-m sokáig bírta, az Anarcy Online.)

Link to comment
Share on other sites

Douglas

A Luniát ismeritek?Ingyenes és marhajó.Mondjuk nagyon japós,szóval,aki az aiméket nem bírja,óvakodjon tõle...de zselé látványos,érdékes,humoros,van storyja,tök jó harcrandszer,pályák,eredeti és összetett enchantrendszer.....kb olyan mintha a Tales of Symphonia-t összekeverték volna a Guild Wars-al.Aki szereti a könnyedebb animéket illetve a pörgõs,kicsit arcade-os,de mégis összetett ingyenes MMO-kat,próbálja ki.Az egyik legjobb szerintem.Én a 2moons-t,meg a SAvage2-t úgy otthagytam miatta,mint a huzat.

Csirek,ezt próbáld ki.Tuti nem fogod megunni 1 nap alatt :D

Link to comment
Share on other sites

Csirek

A Luniát ismeritek?Ingyenes és marhajó.Mondjuk nagyon japós,szóval,aki az aiméket nem bírja,óvakodjon tõle...de zselé látványos,érdékes,humoros,van storyja,tök jó harcrandszer,pályák,eredeti és összetett enchantrendszer.....kb olyan mintha a Tales of Symphonia-t összekeverték volna a Guild Wars-al.Aki szereti a könnyedebb animéket illetve a pörgõs,kicsit arcade-os,de mégis összetett ingyenes MMO-kat,próbálja ki.Az egyik legjobb szerintem.Én a 2moons-t,meg a SAvage2-t úgy otthagytam miatta,mint a huzat.

Csirek,ezt próbáld ki.Tuti nem fogod megunni 1 nap alatt :D

Hmm... Az baj, hogy a Lunia Global szerver valahogy nem mûxik most... Vagy simán mehetek az U.S.A.-ra is?

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Hmm... Az baj, hogy a Lunia Global szerver valahogy nem mûxik most... Vagy simán mehetek az U.S.A.-ra is?

http://www.12foottall.com/

Itt az oldal. amugy jóó gém :D 1-7nél járok 7es Wizával

Jah és egy kép

IPB Image

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

És végre mi harcolunk , nem az van hogy duplakatt a szörnyre és a kari figurázik és halott :)

Link to comment
Share on other sites

Csirek

Tényleg egész jó ez a Lunia. Most van egy lvl16 Wizardom. A nagy sziklagolyó a kedvencem. :)

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

ma megtaláltam a világ egyik legbetegebb mmoját :)

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Csak nem Holic-ozik vki? :D

Link to comment
Share on other sites

Mike43

Wtf daz sheit és honnan lehet leszedni? ezt ki akarom próbálni vazzeeeeeee lány puskával ien grafika melett ez...ezz...LOL

Link to comment
Share on other sites

Mike43

Meik a jobb fiesta vagy flyff esetleg konkurensek? amivel sok magyar jáccik esetleg? meikkel jáccak jajj!

Link to comment
Share on other sites

Rejji01

Meik a jobb fiesta vagy flyff esetleg konkurensek? amivel sok magyar jáccik esetleg? meikkel jáccak jajj!

Egyértelmûen flyff több a magyar is és a Holic-ban az a kisebb testû faj :)

Link to comment
Share on other sites

Mike43

Linkelsz egy flyff downloadot pls egy kis infoval plz? a flyffes topikban a download nemment vmiért nemtalálta az oldalt vazze :D

Am mikortól lehet röpdösni?

Pet van?:D

Link to comment
Share on other sites

Mike43

Kérdeztem és elképzelheted vazze h válaszoltak:D

Link to comment
Share on other sites

Xeracy

Lol flyff azoknak való akik szeretnek kockulni, gyere inkább domozni....:P

Link to comment
Share on other sites

ghost20

Dream of Mirror Online???

Link to comment
Share on other sites

Agares69

Dream of Mirror Online???

Tudtommal van külön topicja, nem tudom azon kívül mit lehetne róla beszélni.

Viszont egy kérdésem volna. Való igaz, én is játszottam anno Ragnarok Online-al, de érdekelne mi tud még benneteket ilyen "édibédi" játékok elé kötni, amelyek grafika alapján is a 10 éves korosztálynak vannak kitalálva inkább? Ne vegyétek kötekedésnek, csak érdekel.

Link to comment
Share on other sites

Mike43

Há mer nincs jobb :D

Link to comment
Share on other sites

Xeracy

1. Nincs jobb. A legtöbb ingyenes mmo-t odaveri(amit eddig próbáltam).

2. Már valahogy beleuntam az olyan játékokba ahol nincs más szín, csak a szürke...ígyhát inkább olyannal játszom ahol van szín is.

3. Mitõl "édibédi"? Azért mert az elején van egy-két gagyi szörny? Ennyi erõvel nem is kéne játszani, mert ilyeneket mindenhol találsz. Különben se a grafika az ami olyan fontos, hanem maga a játék összetesége.

De nyugodtan mutathatsz olyan mmo-t ami felnõttekre van tervezve. :)

Link to comment
Share on other sites

SlyFox

1. Nincs jobb. A legtöbb ingyenes mmo-t odaveri(amit eddig próbáltam).

2. Már valahogy beleuntam az olyan játékokba ahol nincs más szín, csak a szürke...ígyhát inkább olyannal játszom ahol van szín is.

3. Mitõl "édibédi"? Azért mert az elején van egy-két gagyi szörny? Ennyi erõvel nem is kéne játszani, mert ilyeneket mindenhol találsz. Különben se a grafika az ami olyan fontos, hanem maga a játék összetesége.

De nyugodtan mutathatsz olyan mmo-t ami felnõttekre van tervezve. :)

1.- ...biztos...ezt nem tudom

2.-csak a szürke? ezt nem értem ez hasonlat akart lenni a játékélményre?

de kinek mi nekem pl nagyon nem tetszik az flyff rózsaszin kezelöfelülete meg ezek a kis érdekes figurák rajta igy ránézésre (szerk.: helyesbítek ugylátom lehet álitani vhol láttam szürkében xd), maga a jaték meg szines mint a többi de túl világos nekem

3.-a játék összetettségérõl plz röviden mert topicjában csak élménybeszámolót találtam de megnézem jobban ha találok átirom magam

felnötteknek(bár izlés szerint de most komplexebb játékok közül):

Vanguard,Eve-online,...gondolom én probléma hogy nem ingyenes (mondjuk az utóbbbinál ki lehet kerülni)

Link to comment
Share on other sites

Mike43

Jóvan és is silkroadoztam és lehet h fogok is még meg pwztem is wowoztam is egy picit de a legjobbat még nemtalálom spec a wowot szerettem(, de törtön ugye... :D) am mutass vmi oat aminek nemien a grafja és jó is, sokáig lehet vele játszani és élvezhetõ és nemutolsósorban ingyenes jó énse szeretem az édibédi grafikát de ha nincsmás game? Perfect worldöt 1 óra alatt letudnám szedni de megvárpm amig visszaadják a dvdmet azon rajtavan:D utána meg kitudja pwhez kedvem nemnaon van de ha nincsjobb érteeed

Link to comment
Share on other sites

Xeracy

Igen, hasonlat, színvilágra, meg élményre egyaránt.:) De persze ez csak egyéni, úgyhogy tényleg figyelmen kívül lehet hagyni.:)

Flyffben énis elvoltam egy ideig, amíg nem kezdtem el 0.05 nél kevesebbet kapni killenként...etc.

Összetettségérõl annyit, hogy van main quest, filmszerû részekkel mint a sima pc játékokban.

Jobrendszer olyan, hogy egy karakterrel az összes jobbot fejlesztheted, és amelyik jobbal épp játszol, ahhoz berakhatsz a másik jobbokból skilleket.(azaz 20alapskill a pillanatnyi jobtól+ 20 további másik jobboktól és még 4weapon/armor viselési skill.) Tehát lehet combokat építeni. Van pvp arena 7 különbözõ mappel, mindegyikben másfajta pvp. Max lvl atm 60, amit per pill nehéz elérni mert a legnagyobb normal mob az lvl50, de lvl58ig azokon fellehet menni. Solo-zva is simán ellehet addig jutni, nem vagy partyfüggõ egy jó buildal. Van még, de most nem sorolom tovább.:)

Link to comment
Share on other sites

Mike43

Mért te most mit tolsz linkeld oszt megnézem ha nemnéztem rá már valami jó mmorpg kéne amit nemunok meg... :D

Link to comment
Share on other sites

Machuck

ecsém, én mostanság hármasával kapom a meghívókat zárt bétákra, mert beregiztem gamengamere meg ilyenekre:D höhöhö. Ami mostanság igen jó cucc lesz (tényleg odavág) az a NeoSteam. steam-punk mmo, én zárt bétában toltam, tényleg jó cucc lesz ingyenes mmo-k között, és vannak kifejezetten odav'szó featurejei. Szórakoztató lehet hosszútávon is, nem úgy mint a flyff, amit rohadt hamar meguntam. amire még kaptam meghívót, és hosszútávon próbáltam ki, az a T-crew. Aranyos mmo, bots játékrendszerével (nem egységes világ van, hanem game room-ok megnyitásával és csapatban pályák teljesítésével fejlõdsz) Viszont bots-nál sokkal több dolog van benne. Enchantok, maguknak a crew-öknek, a játékstílusodat meghatározó kis peteknek fejlesztgetése, tanítgatása, meg szokásos mmo featureök, mint kereskedelem és karakterünk felgearelése, meg pvp és pvp rewardok. Meg külön boss mód, ami más mmo-któl eltérõen felkészülést igényel, így kisebb az esélye hogy lelkes amatõrökkel kell bénáznunk. Ami még jó, és igen hatalmas feature-jei vannak, habár idõnként, fõleg kezdeteknél, leül a játékmenet, az a Perfect World, aminek hangulata és a hihetetlen jó karakterépítési lehetõségek adnak pluszpontokat. többmódon repülni, saját ruhákat tervezni, saját házat uralni/építgetni, saját ingame rádió, ohhohohó :) Szal jó cucc az is, csak leült bennem a küzdõszellem, mert questtipusokban nem bõvelkedik. Amúgy tényleg fun cucc. Na megyek Indiana Jones Emperor's Tomb-ozni, lehetõ leghülyébb helyeken vagyok képes meghalni. Egy párkánnyal lejjebb esek, de a játék beadja az ,,ÁÁÁÁÁááááhhhh" hangot, miközben ottvagyok húsz centivel lejjebb mint az elõbb, vagy elfelejtem feltölteni az életem, és egy rossz ugrás miatt másfél méter zuhanás után halok meg... jól fel is húztam magam xD

Link to comment
Share on other sites

Richo25

Machuck linkek?^^

Link to comment
Share on other sites

Xeracy

Minek találták ki a googlét?:P:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...