Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Ingyenes Mmorpg-k


azoxign

Recommended Posts

MenoMano

ez a rohan ez mi? nem találtam semmi infót róla

Hivatalos oldal. Itt nem sok infó van. Inkább a fórumot nézegesd. Ott vannak hasznosabb dolgok pl skillek az összes kasztnak + 2nd job skillek. Vaagy itt néz körül.

Link to comment
Share on other sites

-Dragoon-

Fiesta online.

Épp ma gondoltam, hogy nézek valami mmo-t :) Te melyik szerveren vagy?

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

vááá én találta megy mmo-t

beteges nagyon.

LINK

de sajna az eus ip bannolva, vagy nem tom de erre is van megoldás.

amúgy más mmok is frankón játszhatóak vele:)

IPmegmásitókiforditóizébigyó

lehet benne fõzni, horgászni zenélni, stb

Link to comment
Share on other sites

Sorius

Hát ennek a Mabinogi-nak már a neve is fura, de videók alapján is elég perverz :lol:

Én is a Rohan-t néztem ki. Hétfõn kezdõdik a CB, kedd délelött kitudom majd próbálni. Remélem ez végre letud majd kötni >.<

Másik fórumon még olvastam errõl a Requiem-rõl, hogy nem rossz stb... De most ez is CB alatt van, majd meglátjuk.

Szerk.: Nem tudja vki hogy a Hello Kitty Online ingyenes lessz-e? :lol:

Edited by Sorius
Link to comment
Share on other sites

MenoMano

Én is a Rohan-t néztem ki. Hétfõn kezdõdik a CB, kedd délelött kitudom majd próbálni. Remélem ez végre letud majd kötni >.<

Hehe, én is bent vagyok Rohan CB-ben. Majd ingame találkozunk. :)

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

ha lesz hello kitty open beta akkor ki jön velem? :D

szerk:

vki avasson már be hogy ez a rohan hogyan is müxik!

ugyanis regeltem, email, és mikor meg kellene erösitenem az accom, akkor

a submit után kidob a föoldalra. és nem enged beloggolni.

operával sem ie vel nem müxik a dolog

Link to comment
Share on other sites

Sorius

Nem tudom mi lehet a baja, olvastam másik fórumon hogy vkinek ugyen ezt csinálja.

Én majd jövök Hello Kitty Online OB-ra. Most néztem a CB-be nem jutottam be... pedig regeltem a hello kitty-s e-mail címemmel :( :lol:

Link to comment
Share on other sites

skybot

Anarchi online mikor kapja meg az új motort?

Link to comment
Share on other sites

Borys

Aki szereti a relatív ingyenes web alapú sci-fi játékot, annak szerintem érdemes elkezdeni ezt. Én lassan egy éve nyomom és nagyon bejött :)

És a link: uc.GamesTotal.com/?tft=15dfp

Link to comment
Share on other sites

Herodes

Sziasztok. Én is játszok a Rohan cb-vel.

Akinek nemsikerült, az azért nemtud belépni, mert írták az oldalon egyszer ha jól tudom (az mmorpg.com-n is, én speciel ott olvastam), hogy több bétásra van szükségük. Szerintem akkor vehettem észre, amikor kiírták, ugyanis egybõl próbáltam belépni és sikerült, azóta megy is, haveromnak meg azóta se, õ pár órára próbálta...

Tehát semmi kód stb. valószinüleg jókor voltam jó helyen, akinek nem sikerült az meg nem...

Amúgy hát mivel ma már vasárnap van ezért már ma, véget ér az elsõ cb. Pár nap és indul a 2cb. Hogy lesz e ob, vagy mi lesz nemtudom, bár nemrég volt GM a serveren és valami olyasmit olvastam hogy az nem biztos hogy lesz, hanem egybõl indul majd f2p.

De amúgy majd tudom javasolni, nekem tetszett a játék, kár hogy jönni fog az aoc és valszeg azt választom, mégha az fizetõs is.

Aki még játszik rohan-t mit tapasztalt? Most a karikra gondolok csak, kinek mik a benyomásai, melyik jó, stb. ki mivel lesz, stb. stb.

Sajnos magyar fansite-t még nem találtam a játékkal kapcsolatban...

Link to comment
Share on other sites

otvosa

Az oldal nyitólapján azt írták h kezdés márc 17-én. Akkor ez most a bétásokra vonatkozik? Mert most akartam érvényesíteni a regemet, és az e-mailben kapott kódot nem fogadja el. Ha ez béta, akkor mikor lesz teljesen open game?

Link to comment
Share on other sites

Herodes

Amit az emailbe küldtek, azalapján én tudtam érvényesíteni, de akkor sem tudtam belépni az elsõ 2 napba...

Elvileg még zárt béta lesz egy ideig, a második pl. április 3-9-ig. szal addig tuti nem nyílik meg semmi.

Addig meg nyílik a dekaron ob (ápr. 2), de szerintem mindenképp kövessétek nyomon a rohan-t is, mert biztos lesz olyan, aki élvezni fogja, nemrossz játék, mondjuk remélem lesz valami multiplayer része is, mert a fejlõdés úgyis csak ideig óráig lesz élvezetes.

Amúgy meg nem mindig élvezet a béta, rengeteg bug van még és nagyon sokszor relogolni kell ezekmiatt, elég sok bosszantó dolog vár még javításra...

ob-rõl sajnos még nem olvastam, de én azokat feleslegesnek is tartom.

Aki esetleg játszik az tényleg ossza meg az élményeit, meg a statpontokat hogy csinálja.

Speciel az uniq dolgok szerkesztésére még nem jöttem rá, pénzem alig van.

a human tetszik nekem a legjobban, valószinüleg olyan karit kezdenék, ha játszok vele.

Van egy, amit védõnek szántam, azt full vit-re nyomtam, de kegyetlen lassan gyak, igaz nemnagyon tudnak megölni, és a buffokra mentem, hogy kegyetlen jó védelmem legyen ami meg is van, viszont rettentõ lassan gyak és rohadt unalmas is.

Kezdtem egy támadóbbat is, 3 str-1vit felállásban, az meg rettentõ élvezetes.

Ha Item mall-ba lesz lehetõség statpontok újraosztására, mindenképp a gyors gyakós változat az ajánlatos aztán elosztod ahogy ideális.

Nagyon szívesen várnám mások véleményét is, meg ha van kérdés megpróbálok válaszolni, hogy érdemes e várnod a játékra, mert ha nem jön be a stílus majd, akkor elég nagy csalódás lesz.

Link to comment
Share on other sites

Agares69

Amit az emailbe küldtek, azalapján én tudtam érvényesíteni, de akkor sem tudtam belépni az elsõ 2 napba...

Elvileg még zárt béta lesz egy ideig, a második pl. április 3-9-ig. szal addig tuti nem nyílik meg semmi.

Addig meg nyílik a dekaron ob (ápr. 2), de szerintem mindenképp kövessétek nyomon a rohan-t is, mert biztos lesz olyan, aki élvezni fogja, nemrossz játék, mondjuk remélem lesz valami multiplayer része is, mert a fejlõdés úgyis csak ideig óráig lesz élvezetes.

Amúgy meg nem mindig élvezet a béta, rengeteg bug van még és nagyon sokszor relogolni kell ezekmiatt, elég sok bosszantó dolog vár még javításra...

ob-rõl sajnos még nem olvastam, de én azokat feleslegesnek is tartom.

Aki esetleg játszik az tényleg ossza meg az élményeit, meg a statpontokat hogy csinálja.

Speciel az uniq dolgok szerkesztésére még nem jöttem rá, pénzem alig van.

a human tetszik nekem a legjobban, valószinüleg olyan karit kezdenék, ha játszok vele.

Van egy, amit védõnek szántam, azt full vit-re nyomtam, de kegyetlen lassan gyak, igaz nemnagyon tudnak megölni, és a buffokra mentem, hogy kegyetlen jó védelmem legyen ami meg is van, viszont rettentõ lassan gyak és rohadt unalmas is.

Kezdtem egy támadóbbat is, 3 str-1vit felállásban, az meg rettentõ élvezetes.

Ha Item mall-ba lesz lehetõség statpontok újraosztására, mindenképp a gyors gyakós változat az ajánlatos aztán elosztod ahogy ideális.

Nagyon szívesen várnám mások véleményét is, meg ha van kérdés megpróbálok válaszolni, hogy érdemes e várnod a játékra, mert ha nem jön be a stílus majd, akkor elég nagy csalódás lesz.

A béta egyébként errõl szól, a bugok keresésérõl, a játék tesztelésérõl, a kasztok, fajok, skillek kipróbálásáról, területek felfedezésérõl. Nem értem miért kell mindenképpen függeni mások stat buildjétõl, indítasz pár karaktert és teszteled a különbözõeket. CB után úgyis törlik mindet.

Link to comment
Share on other sites

Herodes

Én tudom, hogy errõl szól a béta, nem elõször jutottam be cb-re, ha nem tudnám mi a célja és nem élvezném ettõl függetlenül, akkor nem jelentkeznék. De élvezem, sõt, a saját munkám miatt is fontos, mert nekem is hasonló vállalkozásom van, de ezt hagyjuk, azért az mmorpg-ktõl még messze van...

Ha már teszteled a skilleket, akkor már a statokat is tesztelned kell, mivel kb. ugyanannyi köze van a kettõnek egymáshoz, és érdekel más véleménye, hisz hiába béta, gondolom mindenkinek van valami, ami tetszik és kiváncsi vagyok rá, hogy kinek mi és hogy képzeli el a játékot. És azért érdekel, mert a rohan játékba van stat, ami nem jellemzõ minden mmorpg-re.

Tehát nem függök tõle, most is játszok, pedig aztán nem írt rá senki semmit.... pusztán érdeklõdök, ha tudnád értelmezni az irományom tartalmát.

a cb utáni törléssel nem mondtál újat, nem vagyok kezdõ.

Tehát ha te nemtudsz érdemben írni a témáról akkor sajnos nemtudok mást reagálni rá, puszta kötözködésre, okításra nemigazán van szükségem, köszi...

Aki játszik még vele és tud érdemben hozzászólni az kérem tegye meg.

Amúgy másról nemnagyon akarnék írni, hisz a bugokról nem itt kell jelentést tenni, hanem a fejlesztõknek, így arról regélnék itt, az nem lenne valami élmény.

Link to comment
Share on other sites

Agares69

Én tudom, hogy errõl szól a béta, nem elõször jutottam be cb-re, ha nem tudnám mi a célja és nem élvezném ettõl függetlenül, akkor nem jelentkeznék. De élvezem, sõt, a saját munkám miatt is fontos, mert nekem is hasonló vállalkozásom van, de ezt hagyjuk, azért az mmorpg-ktõl még messze van...

Ha már teszteled a skilleket, akkor már a statokat is tesztelned kell, mivel kb. ugyanannyi köze van a kettõnek egymáshoz, és érdekel más véleménye, hisz hiába béta, gondolom mindenkinek van valami, ami tetszik és kiváncsi vagyok rá, hogy kinek mi és hogy képzeli el a játékot. És azért érdekel, mert a rohan játékba van stat, ami nem jellemzõ minden mmorpg-re.

Tehát nem függök tõle, most is játszok, pedig aztán nem írt rá senki semmit.... pusztán érdeklõdök, ha tudnád értelmezni az irományom tartalmát.

a cb utáni törléssel nem mondtál újat, nem vagyok kezdõ.

Tehát ha te nemtudsz érdemben írni a témáról akkor sajnos nemtudok mást reagálni rá, puszta kötözködésre, okításra nemigazán van szükségem, köszi...

Aki játszik még vele és tud érdemben hozzászólni az kérem tegye meg.

Amúgy másról nemnagyon akarnék írni, hisz a bugokról nem itt kell jelentést tenni, hanem a fejlesztõknek, így arról regélnék itt, az nem lenne valami élmény.

Ok, ezt teljesen félreértetted. Legközelebb nem hagyom le a szmájlikat, mert abszolúte nem kötekedésnek írtam, csupán megjegyzésnek. Elnézést ha félreérthetõ volt. :)

Link to comment
Share on other sites

MenoMano

Sziasztok. Én is játszok a Rohan cb-vel...

Aki még játszik rohan-t mit tapasztalt? Most a karikra gondolok csak, kinek mik a benyomásai, melyik jó, stb. ki mivel lesz, stb. stb...

Hali! Én is játszottam CB-n. Lv20as Dekan-om van/volt. A Többit is kipróbáltam, de ez tetszett a legjobban (meg a Half Elf archer). Amit én tapasztaltam, hogy egyedül nagyon lassan fejlõdök sajnos :(. Partyban azért már jobb a helyzet. A küldikkel mindíg bajom volt mert felvenni felvettem, tudtam is, hogy mit kell csinálni de leadni nem tudtam, mert mindíg másnak kellet és sosem találtam meg az illetõt. :S Na mind1 lehet csak én voltam noob :). Szóval ezért hanyagoltam a küldiket. Vissza térve a Dekan-omra. Mivel ezt a kaszt inkább str-es, ezért 3 str 1 vit arányban tettem a pontokat. Majd amikor úgy ítéltem meg, hogy elég nagyot sebzek akkor 2str 1vit 1 agi (ebben nem vagyok biztos! ez növeli az evasion-t?) vagy 1str 2vit 1agi. Tehát ahogy éreztem úgy raktam a pontokat. Az archer-emnél szintén így jártam el. A Skilleknél meg a kb 20ból 4et használtam a többi sztem semmire nem volt jó. A Pénz! Nos ezaz amibõl mindíg kevés volt nekem (erre sokan panaszkodtak). Annyira elég volt, hogy megcsináljam a rare cuccokat magamnak aztán kész.

Összeségében nem rosz jéták. Egy próbát megér mert sztem nem egy hétköznapi mmo.

(Bocsi az össze vissza hsz-ért de úgy írtam ahogy az eszembe jutottak a dolgok :)).

Link to comment
Share on other sites

Herodes

Oks Agares69, akkor én is elnézést kérek, valóban félreértettem :)

Amúgy ja, hasznos volt a cb, írok is majd egy összegzõ véleményt nekik, szerintem egetverõ hibák már nincsenek, csak sok apró bosszantó... Azért kérdeztem a karicsinálást, mert a játékosoknak az lesz a lényeg, és van akit csak ez fog érdekelni úgyis, ha játszani szeretne, hisz senki se szeretné elcseszni a kariját, meg hát ja, a hibákkal gondolom mindenki találkozott aki játszott, mert sajnos most zárva van a server és csak április 3-án fog újra nyitni...

Én majdnem minden kariba belekezdtem, hisz az elsõ skilloldalt már lvl12-sen tudod tanulni mindegyiket, a többit csak lvl 50-n...

Nézegettem youtube-n is videokat, és engem az archer gyõzõtt meg, pedig human párti voltam.

Na de...

Elsõnek én egy wizard-ot kezdtem, de ugye ott intre kéne tolni hogy legyen sebzésed... nos az oké is, de szerintem pvp-be nem lesz jó kari és azért elég könnyen hal... (más játékokba is szoktak str-s varit csinálni, én nem igazán szeretem azokat, itt nincs is értelme szerintem, mert a sebzés nagyon kicsi lesz). És még a skillek se tetszettek, ami ugye varinál elég vonzónak kéne lennie, bár csak pár skillt láttam, de semmi látványosság.

A human-ba kezdtem kétfélét. Egy full vit-eset, szal hp-ra toltam mindent. Abszolút nem voltam életveszélybe sosem, viszont mivel alig sebeztem, írdatlan lassú volt a fejlõdés... Késõbb valóban sokkal jobb party-ba gyakni, tank karinak biztos a legjobb, lehet úgy könnyen talál majd party-t és jó lesz a fejlõdése, de én nem szeretek másokra szorulni, szeretek solozni....

Ezért kezdtem egy másik human-t is (pajzsos volt mindkettõ amúgy, bár láttam dualos human-t, arra sajnos nemjöttem rá, hogy csinálták, csak az assasinál láttam dualos fegyót...), azt 3 str-1vit-l nyomtam, tehát a sebzésre mentem rá nagyon. Életveszélybe itt se voltam, de azért figyelni kellett, ha 2 mob jön rád és nem str-s vagy, akkor gond van... Viszont rettenet jól öltem vele, gyorsan fejlõdik szerintem.

Íjászból is kettõt csináltam, a chat-be mindig írták, hogy a full agis archer milyen jó lesz pvp-be ( igen mano, az növeli az elkerülést). Hát mondjuk azt, hogy én több miss-re számítottam, szerintem nem elég jó az elkerülés, azon kéne még javítani... pvp-be meg lehet jó, de grindelni szörnyû vele.

Az az érdekes, hogy a lõvõs kariknál (wizard, archer) nincs a skilleknek cast time-ja (remélem jól írtam...) vagy csak én vagyok hülye. Tehát nemtudod félbeszakítani a skilljét... Sõt, közbe tudsz hátrálni velük és akkor is lõnek... Ezt mondjuk én túl nagy elõnynek tartom...

Ez egy pont, hogy ilyen fajta karit válassz mondjuk.

A másik íjászom 1 vit-3dex, szal egy kis hp, és amúgy a sebzés erõssége és pontosságra mentem. Na azzal már nagyon jól sebez, ezzel a karival sebeztem a legnagyobbakat a játékba.

Igaz, gyakni óvatosan kell, ha több mob jön rád, akkor gond van, de én mindegyik karinál ezt tapasztaltam, ez mondjuk nem tetszik, hogy óvatosnak kell lenni...

Ja és még annyi, hogy nekem az íjász skillek tetszenek a legjobban, szerintem azok a leglátványosabbak.

Amúgy a fejlõdés valóban lassú, amit én õszintén nem bánok, a max szint jó nagy és partyorientál ami szintén nem baj, bár elég nehéz normális party-t találni, magyarán bunkónak találtam a játékosokat, reméljük csak a cb-ben...

Tehát akik játszanak majd, nem árt ha tartják a kapcsolatot és együtt partyzgatnak majd, az nagyban meggyorsíthatja a fejlõdést.

Egyszer voltam egy jó party-ba, úgy nagyon nagyon jól lehet fejlõdni...

A healer karikról nemtudok mit mondani, nem kedvelem õket.

Van még a Dhekan nép, ami majd áttud változni egy sárkányszerû valamivé, hát azt mondják az nagyon erõs, láttam is videot, hogy 4-n ütötték és nemtudták megölni, de nekem nem tetszik az a kari.

Tehát valszeg én archer leszek majd.

Na de senki se mondta, hogy érdekli valamelyik kaszt különösen, ha valakit igen, kérdezzen, megpróbálok arról részletesen írni, amúgy tényleg nem átlagos mmo lesz szerintem és ingyenes is lesz, biztos kifog alakulni egy kis magyar közösség.

Itt egy kis vidi amúgy, engem ez erõsített meg abban, hogy archer leszek. lvl50-n kasztosodhatsz, itt mind a kétféle archerlehetõséget bemutatja, de nem az összes népet. Csak hogy mi az erõssége néhány karinak:

Link to comment
Share on other sites

MenoMano

Igen az archer-nek látványos skilljei vannak és ami még fontosabb, hogy értelmük is van!

Én a Dekan-ommal sebeztem a legnagyobbat lv19en 800 valamennyit. Persze ez crit volt. De alapból is jól sebez + a támadás sebessége!! Na az nagyon komoly. Separation módban 60%al gyosabban ütök! A másik, hogy 3 szintem beli mob volt rajtam és nem volt semmi problémám, mert gyorsan sebeztem és jól + a miss-ek is jöttek rendesen (persze nem én ütöttem a miss-t). Szóval én is 2 kaszt között vacilálok. Archer vagy Dekan. Na majd meglátjuk.

A 2. cb ezt most hogy lesz? Törlik a karikat vagy megmaradnak? Kell új klienst letölteni?

Link to comment
Share on other sites

Herodes

Nemtudom, de szerintem nem kell új kliens, max lesz egy jó nagy patch.

Meg szerintem még a karikat sem törlik, majd ob-re, most hülyeség lenne, nagyobb szinten is kéne tesztelni a karikat és hát... szerintem még a rate-n tolhatnának egy kicsit, hogy ne normal módba menjen már....

Dekan-t is próbáltam, igaz csak kis szinten, csak nemigazán értettem, ott elvileg azt írták, hogy az elkerülés az erõssége a karinak, szal nekem ilyen assassin féle karinak tûnt, hogy szépen sunnyognia kell aztán meglepibõl támad, ezekszerint nem. De a dekan is tetszett az tény, persze ennyivel az összes kari jó, csak megkell találni a megfelelõ buildet... De még mindig az archerre hajlok jobban.

Csak most várhatunk ápr. 3-ig ehh, azt lesz a nehéz kivárni.... :)

Link to comment
Share on other sites

Sorius

Well we all hope that you are enjoying this closed beta, however, there are still some things that were not tested and things that we are still working on. So at the end of this closed beta, we will be fixing some more issues and on April 3rd, we will have another closed beta. Your characters you have now will not be wiped. You will have all your items and levels you have now. The second Closed Beta will begin on April 3rd and end on April 9th. The time and more details will be announced as the date gets closer. Thank you all for the feedback we’re receiving now.

"Your characters you have now will not be wiped."

Tehát a karikat nem fogják törölni 2. CB-re. Én is Dekan-t kezdtem lvl20-as 3 str 1 vit és nagyon bejön. Lvl 52 vagy 54-tõl pedig át tud változni sárkánnyá. Kár hogy annyit nem játszok CB-vel hogy kitudjam próbálni :P

Azért 2. CB alatt megpróbálom elérni a lvl30-at hogy tudjak pvp-zni, mert le akarom tesztelni milyen pvp-re.

Másik kaszt amit kipróbáltam az az íjász volt, de valahogy gyöngének éreztem, bár valószínû csak a build-emmel vagy a skill elosztással volt a gond.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
fenris

üdv

tudtok egy olyan 'normális' mmorpg-t ajánlani ami nem japós? :(

Link to comment
Share on other sites

Eddie

üdv

tudtok egy olyan 'normális' mmorpg-t ajánlani ami nem japós? :(

Perfect world?

Nekem lehet olyat is ami japós :D

Link to comment
Share on other sites

fenris

Perfect world?

Nekem lehet olyat is ami japós :D

megnéztem jutubon, sajnos ez is japós :(

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

a legtöbb mmo japós :) mármint ami ingyenes

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Cabal Online 4ever.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...