Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Mobilos Játékok


-StiF-

Recommended Posts

Athesz

Kiprobaltam a Prince of Persia-t. Sands of Time-ra vettek a kulcsinyt, es habar jol nez ki, megsem frenetikus az iranyitasa miatt. Mindenestere erdekes volt a retro jatek menetevel menni a "modern"klasszikus designe-javal. Kihagyhato, rajongoknak viszont ajanlott.

Bad Piggies meg egy szemet addiktiv mocsok. Elbuvoloen aranyos, meg kreativan dolgoztatja az agyat, meg vicces is, meg hangulatos. Valahogy minden felveheto extrat meg csillagot ki akarok maxolni benne mert annyira megszerettem.

Nalam par ora leforgasa alatt nagyobb favorit lett mint az Angry Brids, vagy az amugy meg szintugy nagyszeru Alex.

Ilyen mobile game-re mondom azt hogy 10perfuc*king10.

PoP: Régen is kiadták simbianosra is ezt de ott jó volt. De érintõképernyõssel játszani reflexjátékot. :S Amikor a karakternek tényleg rögtön abban a pillanatban és 100%ra azt kéne csinálnia amit én akarok hááááát :/

Bad Piggies: Ahha meg zabálja mint állat az aksit.Legalábbis nálam. :D A sandboxos nagy poén a végén h építs saját járgányt összeszedni a 20 ládát. De h az olyan elborult dolgokat h lehet megcsinálni mint ikor vagyunk mi középen jobbra csillag balra cél és oldjam meg (pl) 6 másodperc alatt. ÍMost vagy a cél fele megyek vagy a csillag és 2 csillagosra tuti meglesz de h mind a kettõt egyszerre h arról ötletem sincs. :D

Amúgy a kék pályák mire jók ahol a szerelõ malac sapkáját kell begyûjteni? Mert azon kívül h begurulunk a célba nem vettem észre h bármi bónuszt adna.

Link to comment
Share on other sites

Hartigan

PoP: Régen is kiadták simbianosra is ezt de ott jó volt. De érintõképernyõssel játszani reflexjátékot. :S Amikor a karakternek tényleg rögtön abban a pillanatban és 100%ra azt kéne csinálnia amit én akarok hááááát :/

Bad Piggies: Ahha meg zabálja mint állat az aksit.Legalábbis nálam. :D A sandboxos nagy poén a végén h építs saját járgányt összeszedni a 20 ládát. De h az olyan elborult dolgokat h lehet megcsinálni mint ikor vagyunk mi középen jobbra csillag balra cél és oldjam meg (pl) 6 másodperc alatt. ÍMost vagy a cél fele megyek vagy a csillag és 2 csillagosra tuti meglesz de h mind a kettõt egyszerre h arról ötletem sincs. :D

Amúgy a kék pályák mire jók ahol a szerelõ malac sapkáját kell begyûjteni? Mert azon kívül h begurulunk a célba nem vettem észre h bármi bónuszt adna.

A harom csillag a palyaknal nem egyszerre teljesitendo kitetelek. A lenyeg h be kell erned a celba. Pl ha arra ker egy csillagert hogy szerezz egy csillagot meg a masik csillagert arra hogy kur.va gyorsan erj be, akkor eloszor csak figyelj az idore, megkapod a 2 csillagot, utana csinald meg ujra a palyat, tegyel magasrol az idore csak szerezd meg a acsillagot, es akkor meglesz a harmadik csillag. Neha a 3 csillagot, 3 fele palya vegig jatszassal teljesitem, mert egyszerre lehetetlen.:)

A kek palyak meg nem adnak terkep foszlanyt, ellenben igenis kaphatsz plusszokat Sand Box-hoz, plussz figyeld mindig a kis feher lenyeket. Bizonyos palyak bizonyos szegleteiben vannak, es oket is gyujteni kell de meg nem tudom miert:D

Link to comment
Share on other sites

Athesz

A harom csillag a palyaknal nem egyszerre teljesitendo kitetelek. A lenyeg h be kell erned a celba. Pl ha arra ker egy csillagert hogy szerezz egy csillagot meg a masik csillagert arra hogy kur.va gyorsan erj be, akkor eloszor csak figyelj az idore, megkapod a 2 csillagot, utana csinald meg ujra a palyat, tegyel magasrol az idore csak szerezd meg a acsillagot, es akkor meglesz a harmadik csillag. Neha a 3 csillagot, 3 fele palya vegig jatszassal teljesitem, mert egyszerre lehetetlen.:)

A kek palyak meg nem adnak terkep foszlanyt, ellenben igenis kaphatsz plusszokat Sand Box-hoz, plussz figyeld mindig a kis feher lenyeket. Bizonyos palyak bizonyos szegleteiben vannak, es oket is gyujteni kell de meg nem tudom miert:D

Ja h több újrajátszásnál is összeadja. Mivel mindig megjelentek azok a csillagok is amiket már összeszedtem azt hittem egyszerre kell mindent. :D

Ja h az engedi a bónuszt...

A "kis fehér lények" vagy mi a fenék azok olyanok mint a sandbox nekik is lesz külön map ott az ikonja a sandboxos melett az utolsó fejezetben csak még lelakatolt.

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Amúgy ha esetleg nem tudnátok a play store-be most -72% azaz magyarul 55 ft os akció van a 25 milliárd letöltés miatt:

https://play.google.com/store/apps/collecti...rate_25_billion

Nagyon jó cuccok vannak kint föleg most(world of goo,sketchbook,cut the rope) Naponta változik tegnap az Officesuit 6 és az Angry Birds Space-t vettem meg 55 ft minden úgyhogy hajrá.

Errõl 2 napja lemaradtam, a tegnapiakat meg elfelejtettem megnézni, de ma nem maradt el és egy Mass Effect Infiltratort meg egy PDF olvasót vettem -érdekes h Google Wallet megjegyezte a bankkártya-számomat az IndieGala-vásárlásból, pedig emlékeim szerint nem jegyeztettem meg vele (ennek majd még utánanézek), de legalább nem kellett elõkotorni a kártyát- (ja és mind2 kompatibilis, jövõ hét során unokatesómék Wifijén majd le is szedem õket :D )...kíváncsi vagyok, holnap mit pakolnak ki ilyen olcsón :)

Link to comment
Share on other sites

Hartigan

Rayman-t ki kell probalnotok! Meg anno megvettem pcre az Originst es nagyon megszerettem, almodni se mertem volna hogy mobile verzioja is van , es nem is akarmilyen. Tokeletesen igenyes konvertalas. Aki kulonosebben nem nagy Rayman fan az is mindenkepp probalja ki! Meg egy betegesen addiktiv jatek a Bad Piggies melle. Mostmar tenyleg 0-24 tolton van a telo:)

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Rayman-t ki kell probalnotok! Meg anno megvettem pcre az Originst es nagyon megszerettem, almodni se mertem volna hogy mobile verzioja is van , es nem is akarmilyen. Tokeletesen igenyes konvertalas. Aki kulonosebben nem nagy Rayman fan az is mindenkepp probalja ki! Meg egy betegesen addiktiv jatek a Bad Piggies melle. Mostmar tenyleg 0-24 tolton van a telo:)

Gép már be sincs kapcsolva és lassan leülünk mobillal meg a töltõvel a konektor mellé h várni se kelljen amíg tölti xD

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Gép már be sincs kapcsolva és lassan leülünk mobillal meg a töltõvel a konektor mellé h várni se kelljen amíg tölti xD

Én ezt már a Nokiával is így csináltam...Final Fantasykkal csak így lehetett 3 óránál többet játszani :) Arról meg már ne is beszéljek h ha nekiáltam Warspear Online-t tolni, még gyorsabban lezabálta az aksit(és minden hülyesége ellenére az is mocskosul idõrabló mobilos MMO... ha lenne a mostanihoz állandó net-forrásom-akár WiFi, akár mobilnet- mást már nem is pakolnék a telefonra :D )

Link to comment
Share on other sites

Snexi

nem érkezik valamilyen régi pc-s cím mostanában mobilra? :)

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Bad Piggy copy kis fizikával keverve.

Jsqbl-RNq00

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Marha jó ûr"stratégia".

Egész összetett. Van a vezérhajód aminek ugye nem szabad elbukni.Annak vannak vadászai és bányász robotjai amivel meteoritokból kell alapanyagot kinyerni miközben támadnak téged hullámokban.

Ha kibányásztál X mennyiségû kristályt hívhatsz le még hajókat.De ezek elbukhatnak, tudsz újat lehívni. Lehet olyat amiben vagy vadászhajó van vagy bányász.A vadászhajóból létezik a standard ez a gyorsabb de gyengébb és van a lassabb de erõsebb, masszívabb hajókat kiküldõ de ez két külön hajó tipus. Plusz van a bombázó aminek nincsennek hajói hanem konkrétan rakétákat lõ.

GhdAosf7f9g

Link to comment
Share on other sites

XCube

Friss Androidosként nálam ezek a játékok vannak most fent:

101 in 1 games

Asphalt 7

Ant Smasher

Angry Birds Space

Blood & Glory Legend

Bad Piggies

Bombshells Hell's Belles

BlockWorld Lite

Bomberman Free

Brothers In Arms 2 Free+

Contact Killer

Ceramic Destroyer

Chainsaw Slicer

Coin Dozer

Cut The Rope Experiments Free

Dead Trigger

Destinia

Diamond Blast

Dungeon Hunter 3

Eternity Warriors

Frontline Commando

Fruit Ninja Free

GT Racing Motor Academy Free+

Gun Disassembly 2

Heroes Call

Indestructible (baromi jó szerintem)

Jewels

John NES Lite (egyelőre csak Zelda játékok miatt)

Juggernaut Revenge of Sovering

Classic Jewels

Legend of Master 3

Mutant Roadkill

Paint With Friends

Minecraft Pocket Ed. Demo (ebből lest teljes is vásárolva)

Six-Guns

Sonic CD Lite (ebből is)

Stair Dismount :D

Townsmen

Zenonia 3

aDosBox (ez nálam alap)

aTilt3D Labyrinth Free

iBeer Free :D

Most, hogy végre egy hónap kínlódás árán sikerölt beaktiválni a német számlámon a netbankot tudtam utalni a magyar számlámra, így tudok vásárolni is. Ezek vannak rövidtávon tervben:

GTA 3

Max Payne

The Dark Knight Rises

Plants vs. Zombies

Where's My Perry?

Where's My Water?

Shadow Gun

World of Goo

Minecraft Pocket Edition

Mass Effect Infiltrator

The Amazing Spiderman

Z Origins

És még sok más természetesen :D .

Végigböngészve a topikot találtam pár érdekes címet, amit érdemes lesz meglesnem :) .

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Rátaláltam egy régi kedvencre. :wub:

EeXTAABZ-yk

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Friss Androidosként nálam ezek a játékok vannak most fent:

101 in 1 games

Asphalt 7

Ant Smasher

Angry Birds Space

Blood & Glory Legend

Bad Piggies

Bombshells Hell's Belles

BlockWorld Lite

Bomberman Free

Brothers In Arms 2 Free+

Contact Killer

Ceramic Destroyer

Chainsaw Slicer

Coin Dozer

Cut The Rope Experiments Free

Dead Trigger

Destinia

Diamond Blast

Dungeon Hunter 3

Eternity Warriors

Frontline Commando

Fruit Ninja Free

GT Racing Motor Academy Free+

Gun Disassembly 2

Heroes Call

Indestructible (baromi jó szerintem)

Jewels

John NES Lite (egyelõre csak Zelda játékok miatt)

Juggernaut Revenge of Sovering

Classic Jewels

Legend of Master 3

Mutant Roadkill

Paint With Friends

Minecraft Pocket Ed. Demo (ebbõl lest teljes is vásárolva)

Six-Guns

Sonic CD Lite (ebbõl is)

Stair Dismount :D

Townsmen

Zenonia 3

aDosBox (ez nálam alap)

aTilt3D Labyrinth Free

iBeer Free :D

Most, hogy végre egy hónap kínlódás árán sikerölt beaktiválni a német számlámon a netbankot tudtam utalni a magyar számlámra, így tudok vásárolni is. Ezek vannak rövidtávon tervben:

GTA 3

Max Payne

The Dark Knight Rises

Plants vs. Zombies

Where's My Perry?

Where's My Water?

Shadow Gun

World of Goo

Minecraft Pocket Edition

Mass Effect Infiltrator

The Amazing Spiderman

Z Origins

És még sok más természetesen :D .

Végigböngészve a topikot találtam pár érdekes címet, amit érdemes lesz meglesnem :) .

Tegyél fel GameBoid GBA emut és nyomj Pokémont. Laza 40 óra míg te leszel a Champion aztán meg jön a felfedezõs rész :3

Link to comment
Share on other sites

XCube

Tegyél fel GameBoid GBA emut és nyomj Pokémont. Laza 40 óra míg te leszel a Champion aztán meg jön a felfedezõs rész :3

Ezzel csak annyi a bibi, hogy sosem voltam odáig a Pokémonért :D .

Link to comment
Share on other sites

XCube

Valaki próbálta már a Heroes III -at telón? Felraktam a VCMI -t, mindent a leírás alapján csináltam és mégsem mûködik. Az aLogcat -el sem jutottam elõrébb, mert a VCMI folyamatról nem ír az égvilágon semmit :unsure: .

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

Én egyedül a Heroes2vel probálkoztam az müködik rendesen

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Tegyél fel GameBoid GBA emut és nyomj Pokémont. Laza 40 óra míg te leszel a Champion aztán meg jön a felfedezõs rész :3

És mennyi ideig bírja kb a telfon , nem terheli jobban?

Amúgy érdekes h gépen is menne PS1/2,GC,DS emu de gépen alig játszom de ahogy felhoztad az ötletet már néztem is a listát telefonra. :D

Link to comment
Share on other sites

Jelan

És mennyi ideig bírja kb a telfon , nem terheli jobban?

Amúgy érdekes h gépen is menne PS1/2,GC,DS emu de gépen alig játszom de ahogy felhoztad az ötletet már néztem is a listát telefonra. :D

A Quiz cuccok nekem speciel sokkal jobban szívják az aksit, pedig az semmi. Mondjuk így-is úgy-is naponta kell töltenem, úgyhogy nekem szinte mindegy.

Ezzel csak annyi a bibi, hogy sosem voltam odáig a Pokémonért :D .

Attól a játék még baromi jó. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

XCube

Attól a játék még baromi jó. :rolleyes:

Azt elhiszem, viszont ha egy játék témája nem érdekel, attól még nem fogok játszani vele, mert jó a játékmenete :D .

Más:

A Google Play azt írja, hogy a Plants vs Zombies nem kompatibilis a telómmal. Első héten még az volt, most már nem. Ez miért lehet? Nagyon szeretnék játszani vele mobilon is.

Link to comment
Share on other sites

XCube

Vagy ez sem jó?

Rátapintottál a lényegre :D . Egyik sem jó.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Rayman-t ki kell probalnotok! Meg anno megvettem pcre az Originst es nagyon megszerettem, almodni se mertem volna hogy mobile verzioja is van , es nem is akarmilyen. Tokeletesen igenyes konvertalas. Aki kulonosebben nem nagy Rayman fan az is mindenkepp probalja ki! Meg egy betegesen addiktiv jatek a Bad Piggies melle. Mostmar tenyleg 0-24 tolton van a telo:)

És ez ingyenes?

Link to comment
Share on other sites

Athesz

És ez ingyenes?

Dehogy is. :unsure:

640 a játék 840 a cheat. :lol:

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Dehogy is. :unsure:

640 a játék 840 a cheat. :lol:

Akkor felejtõs.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Athesz

2rzUx9iPxV0

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...