Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Ferencvárosi TC


-StiF-

  

27 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

-StiF-

Hóhó, de nagy pusztítás lesz Miskolcon. :B

Link to comment
Share on other sites

marco045

Hajrá. :D Utálom a sok diósgyõri divatdrukkert.

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Ez a Knézy eléggé benézte a lest a 2. diósgyőri gólnál... Egyértelműen nem volt az, mert ugye Tisza mikor kapta a labdát, akkor a vonal mögött volt. Mikor mondogatta, hogy les volt, akkor én elhittem egy pillanatra, hogy ennyire rosszul tudom a szabályt? :rolleyes: :D

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Benézte, nem is kicsit... :D

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Na, tegnap a Harmadik félidőben Puhl is megerősítette, hogy nem volt les. Lehet, hogy sokak szerint ő egy lezüllött alkoholista, viszont csak megválasztották 4-szer a világ legjobb bírójának. És ha ő azt mondja, hogy nem les, akkor én el is hiszem neki. /bár eleve gondoltam én is, hogy nem lehet les semmiképpen se/

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

te nézed azt a szemetet? :D

Link to comment
Share on other sites

Tomina

te nézed azt a szemetet? :D

magyar focit? ögüü

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Ilyen szar külföldi foci mellett néha a magyar minõséget is csodálni kell. :troll:

Amúgy nem szoktam nézni - Sevilla-Atleticót és Juve-Milant néztem párhuzamosan természetesen -, de 1-1-szer odakapcsoltam, mert kíváncsi voltam, mit mondanak a 2. miskolci gólra... Aztán az egyik odakapcsolásnál pont el is kaptam, amint ezt vesézik. :D

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Sajnos én is belenéztem már. Fúj, de szemét.

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Olyan, mint a magyar foci, na. :D

Amúgy tényleg nem értem, hogy a magyar futballnak minek kell egy ilyen majdnem 2 órás műsor, de mindegy. Mindenesetre egy pozitívuma van: az egyik műsorvezető csaj eszeveszettül néz ki... ha látom, hogy éppen ő van, akkor kicsit szoktam nézni. :D Ha sokáig nem szerepel, akkor elkapcsolok. :troll:

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

[GSF] Picture

:B :B

5-1

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

reszkess Vidi. :B

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

reszkess Vidi. :B

Ajánlom is, hogy nyerjetek, ha már a mi fiaink így elbaszták a pénteki meccset...

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

néztem az eredményt, hát mondom szééép.

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

A félidõben még arról beszélgettünk a nézõtéren, hogy ebbõl milyen szép kis 6-0 lehet -_-

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

áá, nem lettem volna a helyedben.

ez a meccs... pfejj. kassai egy nulla, azt eddig is tudtam...de ennyire? a fradi meg úgy volt szar, ahogy... a szurkolás viszont remek volt. -_-

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
hunocsi

Hétvégén jössz Gyõrbe?

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Úgy néz ki, h igen. Pont nemrég hívott fel egy ismerõsöm, h elvinné õt az édesapja a mecsre, mert aznap lesz neki a születésnapja és kérdezte, h érdekel-e engem is. Mondom naná. :D

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Elõre sajnállak :D

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

A gyõri ultrak miatt? :biglol:

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Bizony, ha kell, még én is beállok a körülbelül 50 szép szál legény közé B) Amúgy viccet félretéve elég sok nézõ lesz most. Remélem a DVSC elkalapálja a Vidit, aztán bajnokot avatunk este B)

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

elfogyott a vendégjegy... a szégyentelen gyõriek pedig nem adnak több jegyet meccsnapon. ezért fradi mezben, irány a hazai szektor -_- -_-

Link to comment
Share on other sites

Tomina

elfogyott a vendégjegy... a szégyentelen gyõriek pedig nem adnak több jegyet meccsnapon. ezért fradi mezben, irány a hazai szektor -_- -_-

elég kirívó leszel te ott a zöld-fehér mezben. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

a gyõrieknek nincs eto mezük, csak divatbuznyákok. -_-

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

a győrieknek nincs eto mezük, csak divatbuznyákok. -_-

Sőt, ruhánk sincs, pucéran megyünk :unsure:

elfogyott a vendégjegy... a szégyentelen győriek pedig nem adnak több jegyet meccsnapon. ezért fradi mezben, irány a hazai szektor -_- -_-

Tudtommal az összes vendégjegyet nálatok árulták, úgyhogy azért már nincs mit árulniuk aznap. Vagy nem?

Meg eszerint sincs mit adniuk.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...