Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Sleeping Dogs


Cortez_Corleone

Recommended Posts

GustyX

" • New option added! Mouse Free Look: Enables/disables camera auto-centering behind the player when using the mouse and on foot

• New option added! Mouse Raw Input: When enabled, input is sampled directly from the mouse which improves responsiveness and accuracy on supported mice

• New option added! Mouse Sensitivity: A modifier that determines how much speed is recorded from mouse movement"

Ezek mit takarnak? Ha jól értem azt, hogy mostmár egérrel is tolható lesz rendesen és fel is lehet nézni, nem lesz csiga lassú a kamera körbenézésnél? Akkor lehet maradok egér+bill-nél :).

De ha már van aim assist, úgyis jó :).

Steam igaz magától pecseli a játékot?

Link to comment
Share on other sites

SnarkovX

Ugyehogyugye? xD Az kúúúrva Rokonát!, aki azt kitalálta. Amúgy három van a játékban, szal egy még hátra van (ha meg akarod csinálni az utolsó police case-t) :D

jaja, nagyon felidegesített, amikor az utolsó részt sikerül hatszor elrontani egymás után, utána meg az elõzõk se mennek. tényleg borzalmas, ez minimum 10% mínusz az értékelésben :P

de azért sikerült végigjátszani, és a kövi lockpicknél csak negyed órán át szitkozódtam :P :D

Link to comment
Share on other sites

Hartigan

Bar nincs benne akkora szabadsag mint a GTA-ban, nekem jobban tetszett mint az elobb emlitett sorozat negyedik resze.

A harcrendszer igazan szorakoztato, meg a kuldetesek is jok, engem megis a hangulat fogott meg. Nem zavart hogy egyseges a varos atmoszferaja, nem sok szinu, mivel nem oda koltozni akarok hanem csak belemerulni amikor leulok ele jatszani, es arra tokeletes lett. Este neon hirdetesektol fenyes utcakon vagy borus delutani esos korulmenyek kozt, elmeny csak siman motorozni is celtalan mert nagyon eros eleterzest ad. Foleg egy szaguldo speedmotoron:)

Utobbi hosszu idok legkellemesebb meglepetese ez a jatek.

A zar torest miatt csak parszor anyaztam (de akkor nagyon)

Engem jobban felk.urt a szamsor kalkulatoros feladvany, ami neha konyebben maskor lehetetlenul nehezen ment, es

nem sokat segitettek azzal az alkotok hogy X hiba utan reseteltek a kodot, igy hiaba jottel mar ra 2-3 szamra...kezdheted elorol.

Link to comment
Share on other sites

_Jazz_

Engem jobban felk.urt a szamsor kalkulatoros feladvany, ami neha konyebben maskor lehetetlenul nehezen ment, es

nem sokat segitettek azzal az alkotok hogy X hiba utan reseteltek a kodot, igy hiaba jottel mar ra 2-3 szamra...kezdheted elorol.

Pedig ha logikusan csinálod és nem csak random próbálgatod a számokat, akkor ~fél perc alatt megvan és kizárt dolog, hogy túllépd a 6 próbálkozási lehetõséget.

Link to comment
Share on other sites

Hartigan

Pedig ha logikusan csinálod és nem csak random próbálgatod a számokat, akkor ~fél perc alatt megvan és kizárt dolog, hogy túllépd a 6 próbálkozási lehetõséget.

Ertem mire gondolsz, de matematikai, illetve elrendezesi szempotbol, igenis lehetseges a 6-os szam tul lepese, sooot, a variaciok ha szerencsetlen tippeket nyomsz az elejen egesz nagyra nohetnek.

Link to comment
Share on other sites

SnarkovX

Pedig ha logikusan csinálod és nem csak random próbálgatod a számokat, akkor ~fél perc alatt megvan és kizárt dolog, hogy túllépd a 6 próbálkozási lehetõséget.

ezt én is tanúsíthatom, mentek is retry nélkül

Link to comment
Share on other sites

_Jazz_

Ertem mire gondolsz, de matematikai, illetve elrendezesi szempotbol, igenis lehetseges a 6-os szam tul lepese, sooot, a variaciok ha szerencsetlen tippeket nyomsz az elejen egesz nagyra nohetnek.

Szerintem nem nõ olyan nagyra az az esély. 3. körre már az összes helyes számot tudod és annak az esélye, hogy egyik helyes szám sincs a megfelelõ helyen és mind a 4-et cserélgetni kell... ráadásul a 3. körben már 2 számot egybõl tudsz cserélni és még marad 3 köröd a maradékot jó helyre mozgatni. Az összes kamera hackelést megcsináltam és sose léptem át a limitet. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

Szerintem az összes minijáték marha egyszerü és szorakozatot (jo egy kicsit unalmas lesz a sokadik) de én még 1xer nem kezdtem elölröl 1 ilyen minijátékot se.

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone

Én is végigvittem a játékot, néhány mellékszál maradt hátra, de a négy nyomozás és a fõsztori ki lett pörgetve nálam. Nekem összességében baromira bejött, fõleg ez a nem-mainstream "amerikai álom gengszterköntösben" tálalás. Hong Kong cool hely, eddig is nagyon vártam, hogy eljussak oda, most pedig már tûkön ülve várom a decembert, hogy a csodálatos kínai vizsgaidõszak után a -20 fokos északkeleti fogvacogtató hidegbõl ide menekülhessek majd egy jó két hétre.

A bunyó nagyon fun, a shooter rész elég primitív, de a célnak megfelel (szvsz nem is kellett volna ezt annyira erõltetni, Ázsiában elég durván büntetik a fegyvertartást, 10+ letöltendõt kapnak érte a delikvensek, szóval nem sokan kockáztatnak), a minijátékok ötletesek, de hosszú távon repetitívek. Ettõl függetlenül a sztoriszál érdekes (bár vannak komoly csúsztatások, és a valóságtól messze elrugaszkodó események), illetve a hangulat az csillagos ötös, nagyon odafigyeltek minden apró részletre, a játékon keresztül is lüktet Hong Kong egyszerre tradicionális és modern jellege. Én egy játékban általában ezt értékelem a legjobban, a gameplay a legtöbbször mellékes, szóval baromi jól szórakoztam ez alatt a tizenpár óra alatt. Negatívuma az, hogy elég rövid, és a DLC-k se fogják folytatni a sztoriszálat :(

Kis kedvcsináló Hong Konghoz:

LqvDpnZmAqw

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
GustyX

Lenne pár kérdésem:

- triád/police/pofa pontokat hogyan tudok szerezni? Csak küldetések teljesítésével, vagy egyéb "free roam" módban is? Ehhez rosszalkodnom kell és egyszerû polgárokat agyonverni?

- a rosszfiúk (térképen piros emberkék) kiiktatása miért jó nekem, a szimpla verekédsen túl? Eddig semmit sem kaptam értük.

- valóban ilyen kicsi a játszótér? Már az elején elérhetõ a város össze pontja?

Cortez: lesz sztori DLC is, elvileg októberben.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Lenne pár kérdésem:

- triád/police/pofa pontokat hogyan tudok szerezni? Csak küldetések teljesítésével, vagy egyéb "free roam" módban is? Ehhez rosszalkodnom kell és egyszerû polgárokat agyonverni?

- a rosszfiúk (térképen piros emberkék) kiiktatása miért jó nekem, a szimpla verekédsen túl? Eddig semmit sem kaptam értük.

- valóban ilyen kicsi a játszótér? Már az elején elérhetõ a város össze pontja?

Cortez: lesz sztori DLC is, elvileg októberben.

  1. különbözõ pontokat küldetések alatt tudsz szerezni
  2. a piros emberkéknél általában van 1 táska amiben pénz illetve ruha van
  3. igen
Link to comment
Share on other sites

GustyX

Köszi, közben már rájöttem.

Viszont azt nem vágom, hogy miért írta ki jutalomként a játék, hogy a források (életet adó szirszarok) megjelennek a térképen (Amanda fotózása után).

Jade szobroknak van valami ismertetõ jegye? Elvileg azzal tudok feloldani pár mozdulatot, azonban még egyet sem találtam és a statisztikában sem szerepel.

Link to comment
Share on other sites

_Jazz_

Minden barátnõ, akivel randizol, felold a térképen egy adott dolgot, így nem kell vakon keresgélni. Amanda a health shrines-ek lelõhelyét oldotta fel, Tiffany pedig a jáde szobrok helyét fogja majd megmutatni.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

vagy leszarod a csajokat (ne tedd) és a térkép nézetnél megnyomod a Q gombot és az adott felvehető cuccot beállítod a gps-nek és odamész ;)

(így lehet a játék elején összeszedni 3 jade szobor kivételével az összeset... a maradékot meg küldetések alatt megtalálod a vége felé)

(ugyanígy a health shrine-okból is)

Link to comment
Share on other sites

GustyX

He-he, akkor megint csak türelmetlenkedem :D

Amúgy megérte elõrendelni, a Shaolin Showdown küldetés élvezetes, mert akár 2-3 óra játék után meg lehet az összesa triád képesség :D. Azt hiszem neki is kezdek :D.

Még pár kérdés: versenyezni mikortól lehet? Találkoztam pár versenyzõs arccal (á'la Halálso iramban stílus: csajok, dögös verdák, kemény csávók), azonban nem lehetett velük semmit sem kezdeni, natúr szétve3rni õket nem akartam.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

He-he, akkor megint csak türelmetlenkedem :D

Amúgy megérte előrendelni, a Shaolin Showdown küldetés élvezetes, mert akár 2-3 óra játék után meg lehet az összesa triád képesség :D. Azt hiszem neki is kezdek :D.

Még pár kérdés: versenyezni mikortól lehet? Találkoztam pár versenyzős arccal (á'la Halálso iramban stílus: csajok, dögös verdák, kemény csávók), azonban nem lehetett velük semmit sem kezdeni, natúr szétve3rni őket nem akartam.

Megint türelmetlenkedsz.....

ahelyett, hogy a küldetéseket csinálnád, ide irogatsz hülyeségeket..... versenyezni is majd tudsz, különböző osztályokkal (a,b,c), de lesz egy kifejezetten versenyzős küldetés az egyik triád csajának barátnőjével és annak haverjaival.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Megint türelmetlenkedsz.....

ahelyett, hogy a küldetéseket csinálnád, ide irogatsz hülyeségeket..... versenyezni is majd tudsz, különbözõ osztályokkal (a,b,c), de lesz egy kifejezetten versenyzõs küldetés az egyik triád csajának barátnõjével és annak haverjaival.

Ráérünk arra még, elõbb még kiélvezem a játékot. :D

25%-nál azért már csak illõ lenne minden lehetõséget megmutatnia a játéknak, nem?

Link to comment
Share on other sites

_Jazz_

Már miért lenne? :DD Jobb lenne, ha minden puskaport ellõnének a játék 1/4-énél és utána semmi újdonság? :\

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Ráérünk arra még, előbb még kiélvezem a játékot. :D

25%-nál azért már csak illő lenne minden lehetőséget megmutatnia a játéknak, nem?

nem

sőt :lol:

(amúgy ma végre végigvittem én is a játékot, szerény véleményem a "Mit vittél végig?" topicban)

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Egy sandboxnál szvsz jobb lenne, hogy aztán szabadon lehessen élvezkedni, majd egyben le tudni a sztorit.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
GustyX

Horror témájú DLC....

Na bazz...

Bár azért kíváncsi vagyok rá.

Sleeping Dogs 2 viszont 99%-ban NO1 lesz nálam all time :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Lord_KROK

Egy sandboxnál szvsz jobb lenne, hogy aztán szabadon lehessen élvezkedni, majd egyben le tudni a sztorit.

Szerintem is.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

YT videk alapján nagyon megjött hozzá a kedvem.

Csak sajna a gépem a mostani formában nemigen vinné :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...