Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Szoftvert Keresek!


tommygoal

Recommended Posts

lazadio
ahoj.vki tudna mondani olyan progit amivel mp3-ból OGG fájlt tok csinálni?átkonvertálni

Audiograbber. Asszem csak ennyi a neve.

De minek neked ogg? Az jobb?

Én is csináltam már, de nemtom minek. laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Skullkid

Najó, de mire idetalál, addig többet talál Google-ban. smile.gif

De végülis jogos. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Tomiee17
Audiograbber. Asszem csak ennyi a neve.

De minek neked ogg? Az jobb?

Én is csináltam már, de nemtom minek. laugh.gif

van egy játék ahova akarok berakni zenét.és csak ogg kiterjesztést lehet.ezér kell a progi.amúgy thx

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur
Najó, de mire idetalál, addig többet talál Google-ban. smile.gif

De végülis jogos. wink.gif

Nem mindenki tudja használni... lehet, h hülyén hangzik, de így van. Azoknak van ez a topic. Aki meg tudja... ...az segít itt... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

PunkZoli
van egy játék ahova akarok berakni zenét.és csak ogg kiterjesztést lehet.ezér kell a progi.amúgy thx

átírod a végét ogg ra és kész,elfogadja...

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur
átírod a végét ogg ra és kész,elfogadja...

unsure.gif És te valaha próbáltad ezt???

Link to comment
Share on other sites

Norbradar

halihó!

Valki a zenei progik közül MIXVIBES dvs-hez program!

Ennek az lenne a lényege hogy a bakelitlejátszó vonalbemeneten be van kötve a gépbe az pedig a keverőre és érzékeli a lemez mozgást! Ilyen programok kénének pl.:Atomix virtual dj kivül bármi ami müködik lemzjátszóval!

ha lehet a címeket ide kösz: !!!!!!!!!!!!!!!! norbradar@freemail.hu !!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Zinho

Yo, kedves, drága emberek!

Lenne egy kérdésem miszerint mely program/programokkal lehet a filmeknek a méretét csökkenteni? És hogyha tudnátok mellékelni egy letöltési linket(trial verzió is tökéletes), akkor azt naaaaaaaagyon megköszönném. Kössz

Cím: zzinho@citromail.hu, de ha ide van írva, azis zsír

Kössz mégeccer

Link to comment
Share on other sites

SHADOW

Nekem még mindig az a problémám, hogy milyen progival lehet internetes oldalakat tiltani.Thx a válaszokat.

Link to comment
Share on other sites

Skullkid
Yo, kedves, drága emberek!

Lenne egy kérdésem miszerint mely program/programokkal lehet a filmeknek a méretét csökkenteni? És hogyha tudnátok mellékelni egy letöltési linket(trial verzió is tökéletes), akkor azt naaaaaaaagyon megköszönném. Kössz

Cím: zzinho@citromail.hu, de ha ide van írva, azis zsír

Kössz mégeccer

Hello!

Asszem a VirtualDub jó rá.

http://www.virtualdub.org/ - ingyenes. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Skullkid
Nekem még mindig az a problémám, hogy milyen progival lehet internetes oldalakat tiltani.Thx a válaszokat.

Nem biztos hogy jó rá, de egy próbát megér: Web Site Zapper

Link to comment
Share on other sites

SHADOW
Nem biztos hogy jó rá, de egy próbát megér: Web Site Zapper

B.aszik feltenni sad.gif.Azt írja ki, hogy valami szükséges könyvtárat nem talál, de azt nem írja, hogy mit...

Link to comment
Share on other sites

Tomiee17
átírod a végét ogg ra és kész,elfogadja...

nem fogadja el. már próbáltam.az volt az első

Link to comment
Share on other sites

avman

hehehe, na erre varrjatok gombot:

nekem egy olyan - lehetőleg 100 ruppó alatti - progi kellene, ami pdf fájlokat csoportosan ellát digitális aláírással valamint jelszóval, (csak megnyitást engedélyezve jelszó nélkül) + az sem árt ha egy általm kreált háttérstampet is rá tud nyomni... persze 10-20-30-50 pdf fáljra egyzserre...

sajnos a adobe acrobatban nem találtam ilyen funkció, pedig ezért a pénzért illene... még jó h nem vettem meg csak kipróbáltam...

Link to comment
Share on other sites

Guest

Na! Nekem kéne egy olyan software vagy vmi ötlet amivel úgy fel lehet írni a CD-re a honlapot hogy magától elindul, mint plö a GS CDék. Föleg a GSTeamtöl várnám a helpet. Nagyon kéne. Ha tud vki vmit akkor MSNen létszives keresen fel. THX

Link to comment
Share on other sites

Guest
Na! Nekem kéne egy olyan software vagy vmi ötlet amivel úgy fel lehet írni a CD-re a honlapot hogy magától elindul, mint plö a GS CDék. Föleg a GSTeamtöl várnám a helpet. Nagyon kéne. Ha tud vki vmit akkor MSNen létszives keresen fel. THX

Már nem a help. köce.

Link to comment
Share on other sites

ownkiller

Olyan ftp progit amivel fájlokat lehet letölteni bizonyos oldalakról honnan lehet letölteni? Olyan kéne ami nagyjából jó is. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Skullkid

Most itt milyenre gondolsz, amivel fel tudsz lépni egy FTP-re és tölteni azt ami kell ?

Mert akkor én tudom ajánlani a FlashFXP progit.

Link to comment
Share on other sites

ownkiller

Igen az jó lesz kössz!

Link to comment
Share on other sites

kakaj

szerintem nem kell hozzá FlashFXP! ott van a Total Commander! én is azt használtam ftp-ről való letöltéshez!

Link to comment
Share on other sites

ownkiller

Ööö itt a flashben kér valami username-t meg passwordot is az oldalhoz de mért??? huh.gif

Link to comment
Share on other sites

kakaj
Ööö itt a flashben kér valami username-t meg passwordot is az oldalhoz de mért??? huh.gif

oda az sms-ben kapott (ha smsweb-es oldalrol akarsz tölteni) felhasználónevet a password-höz (vagy vmi ilyesmi) pedig jelszót kell!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...