Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Szoftvert Keresek!


tommygoal

Recommended Posts

godside

Vadászok már pár éve egy progot. Egy unreal motoros flipperről van szó valami adventure pinnball a neve. és asszem 1999-ben jelent meg ha valaki tudna segíteni... A demó nem kell,mert az megvan asszem GS cd-ről, de lehet még pc-x-esről.

Link to comment
Share on other sites

OlegGontar

//to Tuvok - Pms megy.

Link to comment
Share on other sites

kuglefang

Sziasztok! Keresek egy olyan programot amivel át tudom nevezni az optikai meghajtóim vagy virtuális meghajtóim betűjelzésést, mert minden eggyes windows frissítésnél ezek nem értem milyen logikai sorrenben de megváltoznak.

Szóval ha valamelyikőtök tud ilyen programról hogy eggyáltalán létezik e kérem válaszoljon már! Olyanra gondolok mint pl.:a Partition Magic-nél a merevlemezes partíciók "letter"-jét is át lehet nevezni

Kössz előre is!

Link to comment
Share on other sites

treso

Hello azt szeretném kérdezni hogy hogyan tudom összerakni a 4GB nál bagyobb szétdarabolt filmeket. A rar al ellindítom az összerakást és olyan 90% nál leáll mert azt írja ki hogy az ntfs file rendszer nem tudja kezelni a 4GB nál nagyobb filmeket .

A másik a nero 6 ban hol kell beálítani azt hogy ne zárja le a cd-t?

Link to comment
Share on other sites

Skullkid
A másik a nero 6 ban hol kell beálítani azt hogy ne zárja le a cd-t?

Assszem mikor hozzáadtad a felírandó fájlokat és utána Tovább-ot (Next-et) nyomsz, ott be lehet állítani alul.

Vagy ha ott nem, akkor mielőtt a Tovább-ra mennél, fölötte van két opció. Az egyik azok közül (de nem emlékszem hogy hol is van, de inkább az 1. megoldás a valószínűbb).

Link to comment
Share on other sites

Dark_Lord
Hello azt szeretném kérdezni hogy hogyan tudom összerakni a 4GB nál bagyobb szétdarabolt filmeket. A rar al ellindítom az összerakást és olyan 90% nál leáll mert azt írja ki hogy az ntfs file rendszer nem tudja kezelni a 4GB nál nagyobb filmeket .

A másik a nero 6 ban hol kell beálítani azt hogy ne zárja le a cd-t?

múvi összerakáshoz ajánlom a blaze media pro-t... egész jól működő program. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

zolyyy
Sziasztok! Keresek egy olyan programot amivel át tudom nevezni az optikai meghajtóim vagy virtuális meghajtóim betűjelzésést, mert minden eggyes windows frissítésnél ezek nem értem milyen logikai sorrenben de megváltoznak.

Szóval ha valamelyikőtök tud ilyen programról hogy eggyáltalán létezik e kérem válaszoljon már! Olyanra gondolok mint pl.:a Partition Magic-nél a merevlemezes partíciók "letter"-jét is át lehet nevezni

Kössz előre is!

Asztal->Sajátgép jobb klikk->Kezelés

Elvileg itt lehet ilyeneket csinálni. A vinyó betüjeleket biztos lehet változtatni itt...

Link to comment
Share on other sites

zolyyy

Azé nekem is lenne egy kérdésem smile.gif

Mondjatok má pls olyan progit, ami megkeresi azokat a file-okat, amik többször megvannak.

Link to comment
Share on other sites

OlegGontar

//to Tuvok - Pms-t nem tudok küldeni. Állandóan elszáll szerverhibával, úgyhogy ide írom. Megkaptad mindet? Elvileg sikerült felraknom mindet.

Link to comment
Share on other sites

Tuvok

Ha 4 file van akkor igen megkaptam mindet ARJ, A01, A02, A03. Köszi szépen!

Link to comment
Share on other sites

Dark_Lord
Azé nekem is lenne egy kérdésem smile.gif

Mondjatok má pls olyan progit, ami megkeresi azokat a file-okat, amik többször megvannak.

ajánlom a system mechanikot Iolo - System Mechanic Egészségedre...

Link to comment
Share on other sites

freenemesis

HI!

Ngayon keresek egy SANTINATOR nevű játékot ami régen a cd guruhoz adtak freeware játékként. ha valakinek megvan az küldej át e-mailbe vagy küldjön privátüzenetet. cool.gif

Link to comment
Share on other sites

OlegGontar

//to Tuvok - Várj. Még van egy lba.a04 is. Mindjárt felrakom azt is. Nézd meg, hogy nem e hibás valamelyik. Kérek visszaigazolást.

Szövegfelolvasóról senki sem tud semmit?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
cokler

nekem nagyon kéne egy hely ahonnan a paragon partition managert tudnám leszedni mert elszállt a vinyom... vagyis csak részben és a demoval semmit nem tudok kezdeni... HELP !!

partition magic nem jo...

Link to comment
Share on other sites

OlegGontar

Ha megadod PM-ben az email címed, akkor el tudom esetleg küldeni a Paragon Partition Manager 2000-et majdnem 5 MB, de viszont nem tudom, hogy teljes verziós e, vagy sem. A demód mekkora?

Link to comment
Share on other sites

OlegGontar

//to cokler - Képes vagy ekkora állományt fogadni levélben?

Link to comment
Share on other sites

freenemesis

HI.

Nagyon keresem a protel 98-at trial is lehet csak legyen és fontos hogy a 98 legyen vagy ha esetleg tudtok adni a 99SE-hez magyar nyelvű használati utasitást akkor az is jó.Thnx

Link to comment
Share on other sites

treso

Keresnék egy olyan progit amivel a dvd felvevővel felvett filmet tudom vágni egyszerűen és gyorsan!

Link to comment
Share on other sites

tomxtom

Sziasztok!!!!! Azt szeretném megkérdezni hogy nincs olyan tömörítő progi amivel a sérült fájlokat is ki lehet csomagolni???????? És ha van mi a neve? Elöre is köszi!!!!! huh.gif

Link to comment
Share on other sites

Skullkid
Sziasztok!!!!! Azt szeretném megkérdezni hogy nincs olyan tömörítő progi amivel a sérült fájlokat is ki lehet csomagolni???????? És ha van mi a neve? Elöre is köszi!!!!! huh.gif

Max. a WinRAR-al próbálhatod Javítani (Repair) a sérült fájlt, de olyan nincs ami kicsomagolja.

Link to comment
Share on other sites

kirol

Helló!

Nem tudja valaki, hogy honnan lehetne letölteni a Norton Antivirus 2005-öt!

Link to comment
Share on other sites

Skullkid
Helló!

Nem tudja valaki, hogy honnan lehetne letölteni a Norton Antivirus 2005-öt!

Hehe, no warez!

Amúgy http://www.symantec.com

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone

Nem tudna vki segíteni?

Zenét szeretnék letölteni, de kell vmi ActivateX vagy mi. Honnan tudom leszedni? és egyáltalán mi az?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...