Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Demon's Souls, Dark Souls I-III, Bloodborne


-Arch-

Felkészültél a halálra?   

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

The_Reaper_CooL

Hello Capra Démon...viszlát 10K soul....az ilyen tud felhúzni egy kicsit mikor ennyit bukom. fõleg még a kezdetekkor 7K-t egy egyszerû leesés miatt.. most ez a 10K is elég rosszul esett :/. De hát szintezni nem akartam belõle másra meg nem kellett.....ajjj gondolom nem lehet betenni a tûzhöz vagy valami ugye? vagy iylen esetben mit csináljon az ember ha iylen sok van nála? költse el azonnal? vagy játszon olyan óvatosan ,hogy ne bánkodjunk?

Én általában elköltöm, de van, hogy nem jön össze, fõleg, mikor egyes szinteknél már 50k+ lélek kell. Azt begyûjteni úgy, hogy ne vesszen el...stb, az nem könnyû :D

Link to comment
Share on other sites

Fletley9

Jól sejtettem ,hogy nincsen soulsafe :D köszönök minden eddigi választ, jövök még majd kérdésekkel, bár mostanra már pihentetem a játékot. Ha most még lesz sok akkor elköltöm, szintezni úgy is kell még ahogy kiveszem wikibõl kicsi vagyok :D, aj ,de milyen jó érzés lenyomni egy nagy valamit 20 próbálkozásra :D

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

van soul safe de csak 1x, ha nem veszed fel miután meghaltál és újra meghalsz akkor bukta xD most vesztettem el így 14000 pontot kb. olyan helyre mentem be ahova még Babi néni se ment volna (Capra szintén) XD :lol:

A gargoyle-ok meg bekaphatják, oda kellett figyelni :D igaz kis illuminált állapotban álltam neki, de a végére kijózanodtam xD :troll:

Link to comment
Share on other sites

Fletley9

A gargoyle-ok meg bekaphatják, oda kellett figyelni :D igaz kis illuminált állapotban álltam neki, de a végére kijózanodtam xD :troll:

Harmadjára meglett, segítõvel. két "villámporba" (amibõl három esett a residencia ládába) valamint 3 fekete bombába került. mondjuk a farkát véletlenül csaptam le :D. mint ne mondja szegény clerlicemnek nehezére esik még felemelni is. :D egyébként azt jól láttam ,hogy negatív effektet pakol ha használjuk? (mintha poisont, vérzést meg még valamit is elindított volna felfele mikor kézbe vettem)

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Cori: Én így csináltam: feltettem, DSfix0.2 (azt hiszem x) majd mondom wtf, mert a képernyő kb 1/4-ből lehetett a játékot lesni xD aztán kikapcsoltam az AA-t akkor jó lett, majd feltettem a 0.3-at, amivel már azért játszható, bár a 0.2-höz képest nem tapasztaltam komolyabb változást. Ehhez controller kell mindenképp, különben mehet a harakiri xD kb olyan szint ez mint a Resi 4, lehet bill-el tolni, (ami valljuk be elég szar volt xD) de jobb a gamepad. ögüü

mit nehéz felemelnie? :D

Link to comment
Share on other sites

Fletley9

gargoyle farok fejszét. mi mást :D

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

jah már értem :D azt még nem próbáltam :) nekem dobott egy sisakot is, az nem rossz. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

TheGrimReaper

Úgy érted, hogy te kétkardos stílussal küldöd, és úgy raknád rá a cuccokat? Amúgy a Lightning és a Fire az rohadtul erõs, fõleg ha tudod, hogy ki ellen érdemes használni :)

Jaa neem, nem az, hogy egyszerre küzdök két greatsworddel (bár már kipróbáltam és szerintem ha kijátszottam akkor lehet megpróbálom úgy végigvinni) hanem, hogy ezt a két kardot alkalmazom különbözõ helyzetekben. Ezért is gondoltam az egyiket villám, a másikat tûz karddá alakítani, hogy ha valaki ellenáló erre, megölöm azzal :D Csak olvastam a wikin, hogy ha átalakítjuk akkor elveszi a stat scalinget, tehát nem kapok többé olyan nagy bonuszt mondjuk a STR miatt. Érdemes errõl lemondani? Inkább csináljam meg +15 karddá és mindenki ellen jó, vagy csináljam meg tûz/villám karddá, amirevalaki elllenálló lehet??

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Jaa neem, nem az, hogy egyszerre küzdök két greatsworddel (bár már kipróbáltam és szerintem ha kijátszottam akkor lehet megpróbálom úgy végigvinni) hanem, hogy ezt a két kardot alkalmazom különbözõ helyzetekben. Ezért is gondoltam az egyiket villám, a másikat tûz karddá alakítani, hogy ha valaki ellenáló erre, megölöm azzal :D Csak olvastam a wikin, hogy ha átalakítjuk akkor elveszi a stat scalinget, tehát nem kapok többé olyan nagy bonuszt mondjuk a STR miatt. Érdemes errõl lemondani? Inkább csináljam meg +15 karddá és mindenki ellen jó, vagy csináljam meg tûz/villám karddá, amirevalaki elllenálló lehet??

Ha elég erõs a fegyver tüzes vagy villámos bónusz sebzéssel, akkor lényegtelen a Stat Scaling. Legalábbis szerintem, mert amikor lezúztam az egyik bosst, oda speciel a tüzes cucc nagyon jól jött. Csak néztem, mikor 25-50 sebzés helyett 150-200-akat nyomattam rá :lol:

Amúgy ha egy tárgy negatív státuszt rakna, tehát a poison meg ezek felemelkednek, akkor az azt jelenti, hogy valószínûleg sokkalta ellenállóbb lettél azzal szemben, DE az ellenállást a felvétel pillanatában "sebzésként" kapod meg, tehát arra a kis idõre felnõnek ezek a csíkok.

Viszont van egy fegyver a játékban, ami nagyon aljas módon mûködik, de az egy olyan helyszínen van, ahová csak segítséggel fogtok eljutni. Nem azért, mert olyan nehéz, hanem direktbe el van rejtve (hát még az új DLC tartalom :D).

Link to comment
Share on other sites

K1llrzzZ

Nem tudja valaki hogy mi szükséges annak a fegyvernek a rendes használatához amit a gaping dragon farkából vágunk ki?Nem,nem a drake sword,késöbbi boss farkából is ki lehet vágni egy fegyvert,ilyen hatalmas kõ fejsze vagy buzogány kicsit olyan mint a Gargoyle csak nehezebb és nagyobb.Illetve szereztem egy ilyen Stone Armort,olyat ami az erdõben a Moonlight butterfly elötti óriásoknak van és rohadt jó védelme van csak éppek ha fölveszem az emberem mozdulni nem tud annyira nehéz,csak sétálni lehet,olvastam hogy több cuccot bírok el ha berakom azt a gyûrût amit a Taurus démonos watchtower alsó szintjén található csávó dob,de azt meg egyszerûen lehetetlen megölni,nagyon durvákat sebez és alig ütök bele.

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Az nem Havel? azt egyszerûen ki lehet nyírni, menj le a legalsó szintre, a lépcsõn nem szabad vele harcolni, amikor üt, ugorj hátra és egy jobb fajta karddal csapj oda neki, nem tudom melyik karakterrel nyomulsz, de harcossal van egy olyan támadás, hogy helybõl ugrassz egyet és szúrsz, nah az jól sebez. ögüü

Link to comment
Share on other sites

K1llrzzZ

Az nem Havel? azt egyszerûen ki lehet nyírni, menj le a legalsó szintre, a lépcsõn nem szabad vele harcolni, amikor üt, ugorj hátra és egy jobb fajta karddal csapj oda neki, nem tudom melyik karakterrel nyomulsz, de harcossal van egy olyan támadás, hogy helybõl ugrassz egyet és szúrsz, nah az jól sebez. ögüü

Drake Sword-al szoktam menni,most meg épp BlightTown-ban vagyok,de rohadt idegesítõ hogy azok a mérgezett nyilat lövõ akárkik 1-szer eltalálnak és toxic...és alig van olyan toxic ellenes növénykém ami megszûnteti...

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Drake Sword-al szoktam menni,most meg épp BlightTown-ban vagyok,de rohadt idegesítõ hogy azok a mérgezett nyilat lövõ akárkik 1-szer eltalálnak és toxic...és alig van olyan toxic ellenes növénykém ami megszûnteti...

Ha kinyírod õket, akkor õk azon kevés egyedek közé tartoznak, akik nem respawnolnak/nem élednek újra, és ez jó :D

Link to comment
Share on other sites

Lorion

Hú, most vagyok a gargoyle-nál de elõtte lenyomom a moonlight butterfly-t. Viszont kevés a hp potim. Honnan a francból szerezzek humanityt? O.o

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Hú, most vagyok a gargoyle-nál de elõtte lenyomom a moonlight butterfly-t. Viszont kevés a hp potim. Honnan a francból szerezzek humanityt? O.o

Van egy remek Humanity farmoló hely, méghozzá mondom is, hogy hol:

Van a Hellkite Dragon, ami a Taurus Demon után van a hídon. Ha be tudsz futni alatta, akkor ott egy Bonfire rögtön. Úgy kellene, hogy mész a Taurus Demon felõl. Picit bemész, majd gyorsan vissza, és vársz. A sárkány végigfújja a hidat, gyorsan bemész jobboldalt alul a cuccba, használod a Bonfire-t lent. Utána felmész egy pillanatra majd vissza, kinyírja a csontvázakat. Aztán átmész a túloldalra (tehát feljösz a lépcsõn, és a túloldalra mész a falhoz simulva). Ha minden jól megy, a sárkány csak fújkálni fog, de nem tud megsebezni. Amint leugrott, AZONNAL MEGÁLLÁS NÉLKÜL FUTSZ A KAPUHOZ, és szépen beaktiválod a Bonfire-t de izibe. Azt beaktiválod, ott pihensz, majd kinyitod a kaput. Ott ahogy mész le tudsz ereszkedni jobbra egy létrán (amúgy ha létrán lefelé mentek, gyorsan benyomva a gurulás gombját egybõl lecsúsztok róla). Odalent van három rohadt nagy patkány. Ha azokat kinyírod, azok dobhatnak Humanity-t.

Slusszpoén: Ha be van aktiválva a Humanity, mármint elfogyasztottad de nem változtál emberré, és van 10 Humanity-d, akkor sokkal nagyobb eséllyel szerezhetsz tárgyakat. És ha még mellette meglenne a Covetous Gold Serpent gyûrû, és be van rakva, akkor mégnagyobb eséllyel szerezhetsz tárgyakat. Nem azt mondom, hogy garantált Humanity farmolós hely, de sokkal könnyebb, mint máshol.

Bonfire-t használ -> Lemegy a létrán -> Patkányokat kinyír -> Humanity-t felszed (ha van) -> Vissza a létrán -> Vissza a Bonfire-höz -> Ismétel :lol:

Amúgy ez azért van, mert az Item Discovery Rate élõholt formában 100. Ember formában 200 asszem, ha 10 Humanity-d van az rádob még egy 100-ast, és ha a Covetous Gold Serpent gyûrû is rajtad van, akkor 400. Annál több asszem nem lehet.

Megj.: Nem próbáltam ki még ezt, de ki fogom, amint meglesz a játék holnap (remélhetõleg :D). Aztán farmolok mondjuk 100 Humanity-t, annyi elég is lesz (Multihoz és Covenantokhoz simán)

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

jó hogy mondtad, oda még nem mertem bemenni...majd ha kevés lelkem lesz :ninja:

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

rohadt Capra démon...még nem sikerült kinyírni :s53:

Link to comment
Share on other sites

Fletley9

Nem dobnak olyan sűrűn humanityt :) nekem most egy se esett kb 10-15 próbálkozásból. Caprát mára én is pihentettem 16-os voltam így elmentem lelket farmolni illetve megölni a kihagyott kisbosst (vaddisznó) na meg a kovácshoz felhasználni a legutóbb el nem használt fejlesztés lehetőségeket. Holnap pedig megint neki esem caprának mostmár 21-es szinten aztán meglássuk :)

Egyébként arról a létráról kevésbé biztonságos menni ha behúzod mindhármat beragadsz és meghaltál. a híd alatt is el lehet menni biztonságosan ott még van pluszba két csonti. bár nem tudom ,úgy hol van a legközelebbi tábortűz

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Nem dobnak olyan sûrûn humanityt :) nekem most egy se esett kb 10-15 próbálkozásból. Caprát mára én is pihentettem 16-os voltam így elmentem lelket farmolni illetve megölni a kihagyott kisbosst (vaddisznó) na meg a kovácshoz felhasználni a legutóbb el nem használt fejlesztés lehetõségeket. Holnap pedig megint neki esem caprának mostmár 21-es szinten aztán meglássuk :)

Egyébként arról a létráról kevésbé biztonságos menni ha behúzod mindhármat beragadsz és meghaltál. a híd alatt is el lehet menni biztonságosan ott még van pluszba két csonti. bár nem tudom ,úgy hol van a legközelebbi tábortûz

Én úgy szoktam, hogy lezuhanok, de lehetõleg úgy, hogy jobbra fordulok, alig fogy életerõm. Ha benyomom a támadást zuhanás közben, az egyik patkány tutira elpatkol. Kettõvel meg simán el lehet bírni, a legtöbb fegyver alapszinten megöli õket 1-2 ütésbõl.

Link to comment
Share on other sites

Fletley9

Ha szükség lesz rá visszanézek, most haladnék már tovább csak capra nagyon megfogott, ha holnap se fog nagyon menni elnézek az erdõ felé (lehet buta ötlet), viszont próbálkoztam a patkányos torony tetején lévõ fekete lovaggal kétszer majdnem meglett, de aztán mindig bekapta egy instant kill kombót :(

pc-n milyen gombal lehet megnyitni a fegyverek statisztikáit? mert elég gáz ,hogy semmitnem bí el a kari (oké úgyis a mace-t használom), de akkor is megnézném ,hogy néz ki egy claymore vagy a gargoyle farok ha nem csak szenved vele :lol: , egyébként mocskosul jól meg van csinálva ez az egész, ha nincsenek meg a megfelelõ statok dolog , nem úgy mint mindenhol máshol ,hogy akkor a kezedbe se veheted..

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

azt a lovagot én a csigalépcsőn vágtam le, ki kell várni aztán oda csapni :D nekem elég volt 2x betalálnia és már feküdtem, de másodjára sikerült, ad valami könnyű bicskát. :troll: xD

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Nah végre megérkezett az én példányom is, és eredetivel tudok tolni. Újra kell kezdeni az egészet, de ez nem jelent problémát, cirka fél óra vagy kevesebb alatt már ott vagyok a Hellkite Dragon alatt, aztán lehet farmolni a Humanity-t, hogy tudjak haverral (vagy akár veletek) zúzni.

Csak arra kell figyelni, hogy én úgy fogom játszani, hogy ugyanakkora szintû leszek, mint haverom. Ugyanis itt csak úgy lehet multizni ugyanazzal a személlyel a lehetõ legkönnyebben, hogy egyszerre indítjuk el a játékot/egyszerre loginolunk be, ugyanabban a Covenantban vagyunk/Co-op Covenantban vagyunk, egyszerre mászkálunk ugyanazon a helyen és csak akkor rakjuk le a feliratot, de a legeslegfontosabb, hogy ugyanazon a szinten legyünk.

Tehát ha õ 10-es szintû, akkor én is az leszek, esetleg egyel több-kevesebb. Ugyanis úgy van kialakítva, hogy a te szintednek plusz/mínusz 10%-a + 10 csatlakozhat rád. Tehát ha 100-as szintû vagy, akkor 80-120 közöttiek, de ha csak 10-es, akkor 1-21 között. Poén, mert én eddig csak a százalékos cuccról hallottam, de látom megváltoztatták (vagy eddig is így volt?), hogy plusz-mínusz 10 is legyen. Így nagyobb körben lehet csatlakozni, ami jó. Attól még ugyanazon a szinten leszünk :D

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Capra démonra van egy jó taktika :unsure:

Azonnal védekezõ állás, majd fel a lépcsõn, kutyákat levágni, jön fel Capra, megvárjuk míg felér, majd leugrunk, õ is leugrik, ekkor szinte egyáltalán nem védekezik, 2 erõs vágást be lehet venni, utána viszont nagyon figyeljünk :ninja:

Én meg persze közben megátkozódtam xD haver azt mondta, hogy 3 db béka lesz, és futottam elõre, de ha 10-el nem taliztam akkor egyessel se xD

Link to comment
Share on other sites

Lorion

UUUUUUUUUUUHHHHHH...UH. Öcsém Darkroot Garden egyik barlangjából ment Valley of Drakes-be. Ott vannak kék sárkányok. Azokkal küzdött aztán ment fel egy hegyen. Talált egy haaaaaatalmas látszólag döglött sárkányt. Akkora volt a kari mint a sárkány lábfeje O.o Még akkora se. Nem ébredt fel. Gondolta döglött. Megütötte, és felkelt. 1 ütés, és vége volt :D De gyönyörûen ki van dolgozva, imádom a sárkányokat. Nem fogom megölni ha 1x eljutok oda. De egylõre Moonlight Butterfly-vel szarakodom. Tudom, könnyû, de kevés hp-m van szerintem (15-17 körül) és 19-es vagyok. Túl sokat sebez, és nem tudom mikor mivel fog támadni...

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

vissza lehet repülni a legelső helyszínre a madárkával, az ami ott vár a kíváncsiskodóra az nem egyszerű eset xD :fuu:

Nekem is az tetszik a játékban, hogy nagyon egyedi, és szépen kidolgozott, az art book jól jönne :D simán megvenném és dark fantasy és az kiráááály :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...