Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Path of Exile


Stromblast

Recommended Posts

killermonkey

soha nem halok meg

Link to comment
Share on other sites

Zangetas

Charge-kat ugyanugy skillgem formában lehet használni ?

Link to comment
Share on other sites

moody

feltettem én is a játékot. valami auto loot féleséget nem lehet bekapcsolni? mert alig veszem észre sokszor a dropot

Link to comment
Share on other sites

Fletley9

alt nyomva tart vagy megnyomod a "z"-t. Sose játszottál még h&s-el? :D az összesbe amivel toltam így volt :) egyébként öcsémmel nem jött össze a pénteki játék (bátyám mégse dolgozott így nem kaptuk meg alapiját enyémen meg nem hiszem ,hogy futna..), majd holnap ha minden jól megy. Viszont megöltem ma act2 boss-t kicsit felhúzott meghaltam egy lagg miatt, de volt teleport így nem zavart csak mire visszaportáltam volna dc...így tp-m eltûnt maradt a waypont......ami persze már resetelõdõtt, és igaz ,hogy végigszaladtam rajta egy halálba így is benne voltam elakadás miatt ehh :/

Link to comment
Share on other sites

moody

köszi. de igen csak mindig volt auto loot vagy kiírta a cuccok nevét :D

Link to comment
Share on other sites

moody

act 1 végén azért az a boss elég zúzós volt :D

Link to comment
Share on other sites

Fletley9

Act2-es sokkal jobb :D, btw toltuk most öcsémmel és awesome hangulatos minden act 3 feléig kb (megcsináltuk csatornás questet), holnap foylt köv.

Link to comment
Share on other sites

RatcomC

Act 1 felfogható tutorialnak. Act 2 vége fele kezdi el kimutatni a foga fehérjét.

Link to comment
Share on other sites

Zangetas

én már 2. karit nyomom és ugy veszem észre a skill tree nem annyira sok lehetõséges mert ugyis van pár hely amit mindenki használ (pl mana helyet hp költés)

de amugy Puding!ántos csak dobhatná olyan socketokkal az itemeket amiket használni is tudok =)

Link to comment
Share on other sites

Kevin_

én már 2. karit nyomom és ugy veszem észre a skill tree nem annyira sok lehetõséges mert ugyis van pár hely amit mindenki használ (pl mana helyet hp költés)

de amugy Puding!ántos csak dobhatná olyan socketokkal az itemeket amiket használni is tudok =)

Igen szerintem is csalóka a nagy fa, van azért átfedés a karakterek között...

Nem tudom tudod-e hogy a ládával tradelhetsz a a karakterek között..

Link to comment
Share on other sites

Zangetas

a traderől tudok csak azt nem tudom hogyan =D

(lépésről lépésre manualt szyvesen olvasok)

Edit: ha arra gondoltál hogy amit egyik karival szedtem össze azt a masiknak odatudom adni stashal akkor azt tudom)

amugy még szeret nekem Exceptionos errort adni a játék(jó sokat <_< )

act 2 bosst 2. karival 3x kellet vegigvinni

Edited by Zangetas
Link to comment
Share on other sites

RatcomC

Nálam kékhalált okozott 5-10 percenként. Utánanéztem, nem szereti a hangkártyám. Kikapcsolt hangal remekül megy...

Link to comment
Share on other sites

Zangetas

nekem meg a texturet kell mediumra rakni <_<

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Pepperoni

Tegnap lett vége a bétának, ma steamen letöltöttem és kirpóbáltam. A 2004 szeptemberi GS mellé adott Spells of Gold volt az itolsó RPG amit a kezembe vettem, úgyhogy meg kellett szokni, de viszonylag könnyen ment. Bár van jópár dolog amit fogalmam sincs, hogy kell csinálni. Még.

Innen játszik még vele valaki? :huh:

Kipróbálnám csapatosan milyen. lvl13-as Rangerem van, szóval még az elején vagyok nagyon.

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

A kezdõ hsz-beli screenshot-okon jóval kevesebb helyet foglal a utility bar mint nálam, nekem csettel együtt kitakarja a fél képernyõt. Valami mód van rá hogy visszavegyek ezeknek a méretébõl? Interface-en nem találtam semmit.

Egyébként eddig 4 órát öltem a játékba, bejövõs, tetszik a skill gem rendszer, a talentfa is szimpatikus és úgy en bloc rendben van a cucc :D

Link to comment
Share on other sites

Pepperoni

A kezdõ hsz-beli screenshot-okon jóval kevesebb helyet foglal a utility bar mint nálam, nekem csettel együtt kitakarja a fél képernyõt. Valami mód van rá hogy visszavegyek ezeknek a méretébõl? Interface-en nem találtam semmit.

Egyébként eddig 4 órát öltem a játékba, bejövõs, tetszik a skill gem rendszer, a talentfa is szimpatikus és úgy en bloc rendben van a cucc :D

Ez engem is zavar, meg kellett szoknom, hogy nem látok mindig mindent, de eddig nem találtam semmilyen beállítást, ahol lehetne rajta változtatni :\

Link to comment
Share on other sites

Zangetas

nagyobb felbontáson nekem kisebb =D

nekem amugy már van egy 70es marauder meg most egy 50es witch

uj bossfight elég ganaj

de most nem igazán köt le, csak farmolás h jobb cuccom legyen <_<

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Na, a teljes verziót lehúzom este sztem.

Link to comment
Share on other sites

Pepperoni

Ezt nem lehet abbahagyni. :D

Nem is tudom mi volt ami ennyire beszippantott utoljára.. Oké, meg egy küldetés.. ok, csak még egy utolsó.. Ok, csak megnézem mi van arra. Ú még oda is elmegyek.. kész :D

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Engem is meglep mennyire ráfüggtem a cuccra, mert nem épp vagyok a hack'n'slash mûfaj nagy rajongója, de ez le tud kötni :D így 10 óra játékban eltöltött idõ után két dolog zavar; egyszer a chat window amitõl nem csak hogy nem látni de még az inventory-t is kitakarja + az idõszakosan bekövetkezõ dc hullámok, most is csak azért léptem ki mert (nem túlzok) 3 percenként kivágott és kezdhettem újra a városból. Ez utóbbin biztos vagyok majd javítanak, végülis ez megszokott új gameknél, a chattel pedig csak nagyon remélem hogy kezdenek valamit. Ezeket leszámítva nagyon jó a cucc :)

Ti guildestõl toljátok? Vagy van állandó partner? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

he-he most nézem hogy még megvan az 52es hc witchem :-p

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

hmm kb 10x próbáltam wpvel bemenni 1 területre, miután mind sikertelen volt, inkább nem játszottam :D

Link to comment
Share on other sites

laarson

vannak különbözõ eventek is easy, hard meg stb módban idõre kell menni és ha meghalsz akkor vége is

Link to comment
Share on other sites

Pepperoni

Ti guildestől toljátok? Vagy van állandó partner? :rolleyes:

Sorry, de a guildestől mit jelent ? :D

Én egyedül mászkálok, ha nagyon nem megy valami, akkor keresek/csinálok egy public party-t aztán együtt gyakjuk le a szörnet.

hmm kb 10x próbáltam wpvel bemenni 1 területre, miután mind sikertelen volt, inkább nem játszottam :D

Ezt is megkérdezném... :D Mi az a wp?

igyekszem visszafogni a noob kérdéseimet a jövőben.

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Sorry, de a guildestõl mit jelent ? :D

Én egyedül mászkálok, ha nagyon nem megy valami, akkor keresek/csinálok egy public party-t aztán együtt gyakjuk le a szörnet.

Ezt is megkérdezném... :D Mi az a wp?

igyekszem visszafogni a noob kérdéseimet a jövõben.

Waypoint

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...