Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Path of Exile


Stromblast

Recommended Posts

Stromblast

A Path of Exile egy készülõfélben lévõ hack and slash alapú mmo lesz. Helyettem beszéljen a hivatalos oldal, ahol minden apró információ le van írva:

http://www.pathofexile.com/

A játék jelenleg béta fázisban van. Sokminden hiányzik még a játékból, de a készítõk szinte naponta rakják az újabb és újabb tartalmat a gamebe.

A topikot két okból nyitottam: Hátha van olyan aki imádta/imádja a diablo sorozatot és még nem hallott a játékról illetve felhívjam a figyelmet, hogy a 7végén mindenki kipróbálhatja a Path of Exile-t ugyanis open beta lesz...

Az alsó 3 kép a játék jelenlegi állapotát tükrözi, a felsõk pár hónappal ezelõttiek:

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Cori

nagyon ígéretesnek nézki. most szedem a bétát. remélem tényleg olyan jó, mint amilyennek mondják.

Link to comment
Share on other sites

Stromblast

nagyon ígéretesnek nézki. most szedem a bétát. remélem tényleg olyan jó, mint amilyennek mondják.

Hát ha a készítõk minden ígéretüket beváltják, akkor valóban egy szuper jó MMO-val gazdagodunk, ami szinte ugyan azt a színvonalat tudja hozni, mint a diablo.

Pl. a skillfa nekem különösen tetszik...nagyon jól megoldották, tényleg úgy fejleszted a karakteredet amerre neked tettszik... A grafika pedig szintén nagyon hagulatos, a helyszínekrõl nem is beszélve...

Sõt, ha már a helyszínek: nemsokára élesbe bejön az act 3 is a játékba...szóval tényleg gõzerõvel nyomatják a srácok

Link to comment
Share on other sites

Cori

Hát ha a készítõk minden ígéretüket beváltják, akkor valóban egy szuper jó MMO-val gazdagodunk, ami szinte ugyan azt a színvonalat tudja hozni, mint a diablo.

Pl. a skillfa nekem különösen tetszik...nagyon jól megoldották, tényleg úgy fejleszted a karakteredet amerre neked tettszik... A grafika pedig szintén nagyon hagulatos, a helyszínekrõl nem is beszélve...

Sõt, ha már a helyszínek: nemsokára élesbe bejön az act 3 is a játékba...szóval tényleg gõzerõvel nyomatják a srácok

az a skillfa nagyon rémisztõ volt mikor megláttam :D de tetszik az ötlet.

és végre egy ARPG, ami darkos mint a diablo. ilyenre vártam már a D2 óta. :P

ez az ingyenesség nem tudom mennyire fog bejönni nekik, de nagyon örülök, h nem pay to win.

Link to comment
Share on other sites

Stromblast

az a skillfa nagyon rémisztõ volt mikor megláttam :D de tetszik az ötlet.

és végre egy ARPG, ami darkos mint a diablo. ilyenre vártam már a D2 óta. :P

ez az ingyenesség nem tudom mennyire fog bejönni nekik, de nagyon örülök, h nem pay to win.

Igen :D Nálam is pontosan ugyan ez volt, eleinte rémisztõ, aztán ahogy fejlõdsz úgy szépen tuisztul, hogy milyen irányba viszed a karidat...

Ami nekem kicsit furcsa volt, hogy a kövek adják a spec támadásaidat, viszont az, hogy fejlõdnek veled együtt az baromi jó ötlet és ráadásul ki lehet õket venni a tárgyból....

Egyébként a diablo óta várok én is egy ilyen játékra...és nálam be is váltotta a hozzá fûzött reményeket.

Egyébként ami hiányzik a játékból de nagyon az: AH...jelenleg még a trade funkció is eléggé kezdetleges..., de nemsokára ezek is bekerülnek...

Link to comment
Share on other sites

undY1ng

az a skillfa nagyon rémisztõ volt mikor megláttam :D de tetszik az ötlet.

és végre egy ARPG, ami darkos mint a diablo. ilyenre vártam már a D2 óta. :P

ez az ingyenesség nem tudom mennyire fog bejönni nekik, de nagyon örülök, h nem pay to win.

Na igen az a skillfa elsõ látásra nagyon fura, de mennyi lehetõséget tartogat.. :)

Emlékszem anno csináltam egy Rangert ami "tank" lett (1kezes fegyó/shield) és nagyon jól megállta a helyét. :D

Azóta talán már kilépett a BETA fázisból és az utsó class is volt ha jól tudom.. de az nem tetszett, hogy az is f@szi lett... :huh: :)

Link to comment
Share on other sites

Cori

Na igen az a skillfa elsõ látásra nagyon fura, de mennyi lehetõséget tartogat.. :)

Emlékszem anno csináltam egy Rangert ami "tank" lett (1kezes fegyó/shield) és nagyon jól megállta a helyét. :D

Azóta talán már kilépett a BETA fázisból és az utsó class is volt ha jól tudom.. de az nem tetszett, hogy az is f@szi lett... :huh: :)

nem lépett ki :o még closed betában van, õsszel jön az open.

egyébként nagyon hangulatos kis cucc. az animációkon úgyis javítanak még, mert az nagyon otromba. meg nekem a karakterek kinézete se tetszik, remélem azon is lesz változtatás, de amugy nagyon szépen össze van rakva.

Link to comment
Share on other sites

undY1ng

nem lépett ki :o még closed betában van, õsszel jön az open.

egyébként nagyon hangulatos kis cucc. az animációkon úgyis javítanak még, mert az nagyon otromba. meg nekem a karakterek kinézete se tetszik, remélem azon is lesz változtatás, de amugy nagyon szépen össze van rakva.

Na igen, azok nekem se tetszettek... :l Remélem lesz valami kisebb változtathatóság karikon.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Poszka

ha meg valaki esetleg jatszik meg ezzel akkor szivesen partyznek, Hokuszpok neven talatok meg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Shudzsi

Ha jól rémlik mostanában lesz open beta nem?

Illetve a kérdés, lesz e még wipe vagy ezek a karik már maradnak?

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Open Beta

Path of Exile enters Open Beta on January 23.

At this point the final character wipe will occur. We're looking forward to seeing you then!

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

Nem tudok haverral partyzni meg játszani.

Ugyanaz a szerver, ugyanaz a league de nem látjuk egymást a városban és a partyt se akarja elfogadni, azt írja h oké de nem jelenik meg bal oldalt...

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

Nem tudok haverral partyzni meg játszani.

Ugyanaz a szerver, ugyanaz a league de nem látjuk egymást a városban és a partyt se akarja elfogadni, azt írja h oké de nem jelenik meg bal oldalt...

ok, megoldva

Link to comment
Share on other sites

Fletley9

Ma kipróbáltam én is és veszettül bejön a rendszer ^_^ Elsõre furcsa volt z egész a skillek minden, de pár óra játék után már ráérezni. Rangert kezdtem gondolom nekem fõleg zöld soceketes cuccok kellenek (mivel a kék/piros-t nem is tudom magasabb szintre húzni :D), hangulatilag nekem kicsit titan quest/dio2 ami a két legjobb h&s játéka szóval ;) 4 órát tudtam ma tolni és eddig nagyon nagyon bejön, holnap folyt köv.

Link to comment
Share on other sites

Shudzsi

Ma kipróbáltam én is és veszettül bejön a rendszer ^_^ Elsõre furcsa volt z egész a skillek minden, de pár óra játék után már ráérezni. Rangert kezdtem gondolom nekem fõleg zöld soceketes cuccok kellenek (mivel a kék/piros-t nem is tudom magasabb szintre húzni :D), hangulatilag nekem kicsit titan quest/dio2 ami a két legjobb h&s játéka szóval ;) 4 órát tudtam ma tolni és eddig nagyon nagyon bejön, holnap folyt köv.

kb én is így vagyok, nagyon jó.

14-es templar "tank"

meg funból kezdtem egy dual wieldes maraudert, 13-as.

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

nekem van 1 hc summoner witchem, 45 lvl körül, cruel act2. Eléggé bejön, csak para, hogyha rosszul rakod a passzívokat akkor szart sem érnek a karik, tehát nem árt utánaolvasni, hogy hogy érdemes skillezni.

Amúgy úgy tolom h 10 csonti, 7 zombi, 1 spectre. Elég tankosak lettek már, a csontinak 1000, a zombinak 2000 hpja van. A spectre-re meg rá van rakva 2 amplify damage support gem, tehát közel 2xes damage-t tol, általában ilyen ranged aoe enemyket keltek életre.

Ezek mellett nyomok 1 wrath aurát (1-47 cold damage), és clarity-t(10.7 mana regen). Normalon elég gyenge voltam, de így cruelen igen beerõsödött a kari, ha para van le tudok rakni egy totemet ami folyamatosan summonolja a csontikat, átveszik az aggrot én meg túlélem. Sajnos én magam nem vagyok elég tanky, tehát nem árt odafigyelnem, van 1000 hpm, 330 energy shieldem, de armorom az alig. Amúgy nagyon jó game, egyelõre bejön.

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Ma elbasztuk véletlen Vaal-t haverral és újra kellett menni. Kipróbáltuk milyen 6 fővel. Az lett a vége h a partyból 2 lvl50es meghalt(hc) a plafonról eső kövek miatt, úgyh 1 jó tanács : vaalra max 3man menjetek, mert 6 fővel lehetetlen dodgeolni azt a kőmennyiséget :D

(mondjuk az egyik megérdemelte mert egy nyomorék ninja volt, softcoreban van a helye :D)

Link to comment
Share on other sites

Fletley9

Én most pihentetem a még mindig lévő vizsgák miatt. Holnap este talán tudok játszani majd. Jó mert öcsémmel fogunk tudni party-ba ha minden jól alakul és ott nincs ninjázás :D amúgy még 28 körüli a rangedem. Pár kérdés: Mennyire életképes egy full AOE-s ranged kari?

Jelenleg amit legjobban használok a poison arrow+fork Ezzel hatalmas területet lehet lefedni akár egy lövésel. Rain of arrow. Valamint az osztódós (nem jut eszembe a neve) fork+ +2lövedékes support gemmel. (ami annyit tesz ,hogy egy lövésből 24 lövedék is lehet (jól számoltam? (alapjáraton hat+2 és még ezekből kettő) És eddig nincsen gond. Single targetra meg Punchture (vagy mi, ami vérzés pakol). Mennyire életképes egy ilyen a későbbiekben? A sebzésem jelenleg leginkább elementális, de olvasgatva fórumokat sokan elmennek pl blood magic felé critsebzéssel meg ilyen olyan sebzésekkel, de csak elementált alig láttam. Remélem nem lesz később se használhatatlan a kari. Ahogy a passiv fámat is építettem eddig olyanokat láttam máshol is. De valamiért mindenki BM felé veszi az irányt meg a deffensiv dolgokat részesíti előnyben. Azt hiszem nekem is váltani kellesz olyan irányba. védelmem eddig főleg evason/evade szóval gondolom ha marad ez akkor az olyan skillek is kellenek majd. Ej ha látnám előre milyen az endgame okosabb lennék, de félek ,hogy első karim fail lesz később

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Nagyon erõs tud lenni, viszont hpra soha ne spórolj skill pontot. Hát én találkoztam 1-2 rangerrel farmolós partykban, és általában mind blood magic + rain of arrows(amikor fellõ az égbe, és elég nagy aoe-ban zöld nyílak fúródnak a földbe), tehát életképes, viszont sok hp kell neki, és ha blood magic akkor hp regen. Sajnos annyira nem vágom, mindenképp megéri utánanézni milyen buildet érdemes építeni mert ha elrontod nem nagyon van visszaút vagy csak nagyon lassan(amíg összeszedsz kellõ mennyiségû orb of regretet).

Milyen ladderbe nyomjátok?

Link to comment
Share on other sites

Fletley9

default? az alap nem a hc. sose volt hc karim sajnálnám elveszteni :D, plusz néha rosszalkodik a net=/= nem életbitosítás, egyébként még nem volt alkalmunk kipróbálni eddig OB óta sose jött ki, hogy mindketten ráértünk és szabad volt a két olyan gép amin fut, de kb egy szinten vagyunk és ugyanott szóval elvileg jó lesz (már ha nem fog a net rosszalkodni előfordul az is néha), és igen szinte az összes build amit néztem eddig olyan irányba ment és még nekem se késő mert olyan sok pontot nem osztottam szét (plusz van questből 4 respect pont meg 2 orbom is már ha úgy alakul) De akkor szétnézek még mielőtt tovább osztogatnám :)

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Nekem ez az elsõ hc karim ilyen játékokban (pedig a diablo 2-t iszonyat sokat nyomtam) de hatalmas fun :D

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Itt a hc karaktered nem veszik el, ha meghalsz vele, csak átkerült default leaguebe.

Szóval semmit nem vesztesz, ha hc karit indítasz. Az itemeket is át tudod vinni a hc stashbõl, azok sem vesznek el.

Azt vettem észre, mintha hc-ban jobb és több cuccot dobálnának a szörnyek.

Link to comment
Share on other sites

Fletley9

Engem tényleg az tart vissza ,hogy otthon van ,hogy megszakad net egy-egy pillanatra (fogalmam sincs ,hogy miért és csak néha csinálja) szóval egy olyan miatt bekövetkezett halálnál lehet szitkozódnék és köszönöm inkább nem :D

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Itt a hc karaktered nem veszik el, ha meghalsz vele, csak átkerült default leaguebe.

Szóval semmit nem vesztesz, ha hc karit indítasz. Az itemeket is át tudod vinni a hc stashbõl, azok sem vesznek el.

Azt vettem észre, mintha hc-ban jobb és több cuccot dobálnának a szörnyek.

de ki akar játszani softcoreban... ez olyan mint az automata váltó, vagy a guminõ...

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

de ki akar játszani softcoreban... ez olyan mint az automata váltó, vagy a guminõ...

Majd holnap könnyes szemmel ráfanyalodsz miután meghaltál egy minilagban.

Engem tényleg az tart vissza ,hogy otthon van ,hogy megszakad net egy-egy pillanatra (fogalmam sincs ,hogy miért és csak néha csinálja) szóval egy olyan miatt bekövetkezett halálnál lehet szitkozódnék és köszönöm inkább nem :D

Akkor buktad a hc-t és semmi egyéb nem történik, folytatod ahol abbahagytad, csak már nem vagy hc. :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...