Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Watch Dogs


Snexi

Recommended Posts

Chuck_Norris

ez a videó priceless :lol: :biglol:

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

na végigvittem, szinte totál kimaxoltam 100%ra.....

nem volt azért olyan rossz ez, de lehetett volna még sokkal jobb is..... bõvebb véleményem a mit vittél végig? topicban lesz nemsokára.

Link to comment
Share on other sites

KaiL

Hu basszus, nem is fut olyan szarul, mint vártam, és igazából lehet még csak az újdonság miatt, de nagyon tetszik pár óra gameplay után, sztoriban még alig mentem elõre, de jó hogy így ki van dolgozva a város, remélem nem fog túlságosan leülni a dolog késõbb, a rendõrök csak szerintem elképesztõen idegesítõek?

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Hu basszus, nem is fut olyan szarul, mint vártam, és igazából lehet még csak az újdonság miatt, de nagyon tetszik pár óra gameplay után, sztoriban még alig mentem elõre, de jó hogy így ki van dolgozva a város, remélem nem fog túlságosan leülni a dolog késõbb, a rendõrök csak szerintem elképesztõen idegesítõek?

Járõrrel alig fogsz találkozni a városban; üldözések során meg legkönnyebben úgy tudod lerázni õket ha átmész egy hídon és utána/közben gyorsan meghackeled és ezáltal felemeled a hidat, így nem tudnak követni és azonnal átkerülsz a keresési fázisba ami azt jelenti, hogy még 30másodpercig keresnek, de hidd el hogy ugyse fognak megtalálni, szóval onnantól kezdve le lehet szarni õket.

Ha nincs a közelben híd, akkor tuti lesz a közelben lámpa, vagy forgalomgátló oszlop amit tudsz használni az üldözések során, vagy késõbb a gázcsõ felrobbantás is elég hatásos tud lenni. (érdemes az elején kimaxolni a hack skill tree-t)

Link to comment
Share on other sites

KaiL

Járõrrel alig fogsz találkozni a városban; üldözések során meg legkönnyebben úgy tudod lerázni õket ha átmész egy hídon és utána/közben gyorsan meghackeled és ezáltal felemeled a hidat, így nem tudnak követni és azonnal átkerülsz a keresési fázisba ami azt jelenti, hogy még 30másodpercig keresnek, de hidd el hogy ugyse fognak megtalálni, szóval onnantól kezdve le lehet szarni õket.

Ha nincs a közelben híd, akkor tuti lesz a közelben lámpa, vagy forgalomgátló oszlop amit tudsz használni az üldözések során, vagy késõbb a gázcsõ felrobbantás is elég hatásos tud lenni. (érdemes az elején kimaxolni a hack skill tree-t)

Amúgy elég nagy kár, hogy nem lehet a kocsiból lõni, amikor õk meg tudnak. És jó lenne ha lehetne csapdákat állítani a konvojoknak, hiába okozok elõttük dugót, és készülök be, egybõl elhajtanak ha rájuk lövök, meg amúgy is kikerülik a dugót, ha bombát dobok meg egybõl észreveszik és megint kikerülik.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Amúgy elég nagy kár, hogy nem lehet a kocsiból lőni, amikor ők meg tudnak. És jó lenne ha lehetne csapdákat állítani a konvojoknak, hiába okozok előttük dugót, és készülök be, egyből elhajtanak ha rájuk lövök, meg amúgy is kikerülik a dugót, ha bombát dobok meg egyből észreveszik és megint kikerülik.

épp ezért kiszámíthatóak

okozz dugót, hackeld meg a lámpákat.

majd ha rámennek a gázcsőre akkor robbantsd fel és kezdődhet a móka

vagy mikor kikerülik a dugót, akkor pont oda rakod a bombát, a másik sávba és bumm-- így lett a chocapic.

De az elején mindig megállnak egy picit amikor pirost kapnak vagy dugóhoz érnek, azt a pillanatot kell kihasználni:

be kell állni a másik sávba, és oldalról rájuk támadni vagy a járdáról.

Később mikor már megvetted a gránátvetőt akkor már sima ügy lesz minden, mert simán beállsz valami kereszteződésbe, dugót okozol és amikor odaérnek akkor fokusz ON és szétlövőd mind.... ameddig nincs se gránátot se vetőd, addig meg a legegyszerűbb ha dugót okozol és mikor próbálják kikerülni akkor fokusz ON és kilövöd a vezetőt vagy a kerekeit a kocsinak és akkor megáll a többi is.

Vagy ha nagyon agresszív player stílusban nyomod akkor meg simán ütközz beléjük a kocsiddal és megállnak akkor is (csak néhány küldetésnél van olyan amikor az AI meg akar lógni, ált. kiszállnak a kocsiból és lőnek rád)

De az is egy megoldás ha hátulról követed őket és amikor lámpához, gázcsőhöz érnek akkor elkezd sípolni a game, jelez akkor meghackeled és ezzel kiiktatod ált. az 1. kocsit. Az utolsónak nekimész te hátulról és kipörgeted a faránál így a 3. kocsinak is annyi, mert tuti kiszállnak belőle, így marad a 2. kocsi a célpont egyedül aki vagy megáll szintén védekezni vagy megpróbál elmenekülni, de ezáltal a 3. kocsis támogatását hátrahagyja, így ha elkezded üldözni akkor a köv. hackelésig tart kb. mert 1 kocsit már könnyű hack-csapdába csalni.... vagy megelőzöd, befékezel elé, erre ő is fékezni fog, megpróbál megfordulni vagy kikerülni, ezalatt te kiszállsz a kocsiból, benyomod a fokusz ON és kilövöd a sofőrt (ha csak leütni lehet a célpontot), célpontot (ha meg is lehet ölni) vagy a kocsi 2-3 kerekét (van annyi idő rá, főleg ki kimaxolod a fokuszt).... 1 kerék kilövése ált. még nem elég sajnos, azzal még megpróbál elmenekülni (ami mondjuk elég menőn néz ki amint húzza a csíkot a kereke :D )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Luke2135

jelenti, hogy még 30másodpercig keresnek, de hidd el hogy ugyse fognak megtalálni, szóval onnantól kezdve le lehet szarni õket.

Ha a keresési területen maradsz, akkor megtalálnak. Kezdetben elég sokat szívtam emiatt, de aztán belejöttem, hogyan kell lerázni õket. :)

Amúgy elég nagy kár, hogy nem lehet a kocsiból lõni, amikor õk meg tudnak. És jó lenne ha lehetne csapdákat állítani a konvojoknak, hiába okozok elõttük dugót, és készülök be, egybõl elhajtanak ha rájuk lövök, meg amúgy is kikerülik a dugót, ha bombát dobok meg egybõl észreveszik és megint kikerülik.

Lehet kocsiból lõni, de csak az utasnak. Az meg Aidennél nincs, ugye.

Nagy nehezen elkészült TheWorse (meg VAAS és Maldo) 0.8-as Watch Dogs modja. Az elsõ változatot nem érdemes leszedni, tele van hibával, de a 848 MB méretû jónak tûnik. (Bár abból is hiányzik egy dolog, ha anamorfikus fényeket akar valaki beállítani.) Azt mondjuk nem tudom, hol tanultak programozni, mert az Alt+Tabot nem kezeli ez a konfigurációs program, mozgatni nem lehet az ablakát, és választó listáról még nem hallottak, úgy tûnik (bár ezt a Watch Dogsban is rosszul oldották meg. Végül is, ha van 10 féle beállítási lehetõség valamihez, akkor végig lehet menni egyesével is rajtuk, mire megtaláljuk azt, ami kell.)

http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=390438

Képek:

http://forums.guru3d.com/showpost.php?p=48...p;postcount=942

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Ha a keresési területen maradsz, akkor megtalálnak.

nem mindig, fõleg ha normálisan elbújsz (pl. egy sikátorban, stb.)

Link to comment
Share on other sites

Luke2135

No kérem, itt van az eddigi legjobb Watch Dogs mod:

http://www.guru3d.com/files_details/watchd...d_download.html

Persze nem tökéletes, mert TheWorse 0.8-as módosításán (is) alapszik, emiatt az autók fényszórói idõnként vibrálnak, de lesz ez még jobb is. Külön érdekesség, hogy ha túl soknak tûnik a mélységélesség (vagy a ...homályosság), akkor tetszõleges objektumra igazítva a kamerát megváltozik a fókusz. A leírás szerint a készítõ gamerprofile.xml változatát kellene használni, én ezt inkább mellõztem, mert egyrészt bekapcsolta a supersampling beállítást, ami ugyan jól néz ki, de jelentõs erõforrásigénye van. (Ennek a modnak pedig az is az egyik nagy elõnye, hogy jelentõsen csökkenti az akadozást.) Másrészt nem az õ billentyûzet kiosztásával akarok játszani. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Luke2135

Ma volt egy érdekes meccsem Watch Dogs multiban. WTF?????? nevû figurát kétszer elütöttem, ezek után felállt, és lelõtt. Máskor ketten is lõttünk rá pár méterrõl, lelõtt. Úgy is lelõtt (egyetlen lövéssel), hogy fedezékben voltam. Nagyon tud a figura...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
GustyX

Na, már tolom én is, egyelõre még csak I. fejezet, 1. küldit fejeztem be (telefonybetyárosat), eddig határozottan tetszik. Grafikával nincs gond, autók irányításával már kevésbé vagyok kibékülve, de közel sem olyan szar mint arra számítottam.

A játék témája vagy inkább az egész alapja (fõszerepben: okostelefon...) továbbra sem áll közel hozzám.

Ha kijavítanak ezt-azt és olyan fokú elõrelépés lesz a folytatásban, mint anno Altair és Ezio között volt, már most borítékolható a több GotY cím.

Ha jól tudom a fejlesztõk is sorozatban gondolkodnak, ezért szerintem tudatosan nem raktak bele mindent, különben mi kerülne a folytatásba? Ráadásul már van GTA 5 is, úh. lehet honnan nyúlni.

Én ebben élvezem a "tájban" való gyönyörködést, hangulatos kocsikázást, mi lesz majd a GTA5-ben? Omg.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

1

Ha kijavítanak ezt-azt és olyan fokú elõrelépés lesz a folytatásban, mint anno Altair és Ezio között volt, már most borítékolható a több GotY cím.

2

Én ebben élvezem a "tájban" való gyönyörködést, hangulatos kocsikázást, mi lesz majd a GTA5-ben? Omg.

1

nem lesz olyan nagy ugrás a wd1 és wd2 között, hidd el :lol:

2

semmi.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

1

nem lesz olyan nagy ugrás a wd1 és wd2 között, hidd el :lol:

2

semmi.

Azért hátha.

Dehogynem!

annak van valami jelentõsége, hogy lopakodok-e a cTOS központban, vagy ajtóstól be a házba végigrambózom?

Rendõrkocsit hogy lehet szerezni?

Valahányszor köröznek, megvárom míg kiszállnak, de mire elérném a kocsijukat, lelõnek :(

rendõrt ölni lehet igazságosztóként legalább ilyenkor?

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

1

annak van valami jelentősége, hogy lopakodok-e a cTOS központban, vagy ajtóstól be a házba végigrambózom?

2

Rendőrkocsit hogy lehet szerezni?

3

Valahányszor köröznek, megvárom míg kiszállnak, de mire elérném a kocsijukat, lelőnek :(

4

rendőrt ölni lehet igazságosztóként legalább ilyenkor?

1.

Annyi, hogy lehet lopakodva is meghackelni és akkor nem kell leölnöd senkit így maradhatsz good guy. Ha rambozol akkor meg akaratlanul is le kell mészárolnod mindenkit és akkor bad guy leszel

2.

Mikor üldöznek akkor ellopod. Amúgy meg csak NAGYON RITKÁN látsz járőrt a városban (én 20óra alatt kb. 2x láttam összesen a belvárosban) Szóval marad az üldözés.

3. Béna vagy.

A kocsitól el kell csalni őket és amikor utánad futnak akkor kell kicselezni őket, kikerülni, stb. és ellopni a kocsijuk.

4.

Nem.

Azt mindig negatív pontként számítja fel, bármi is a helyzet. Csökkeni fog a reputációd vagy mi

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...
VassGabor

Most elindítottam és teljes képernyőben volt érdekes. Jó rossz küldit fogtam ki menekülő csávót kellett meghekkelnem rakás ellenfél mellette meg helikopter.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
VassGabor

Uplayen ingyenes volt nem tudom minek adják megint epicen. Jó game egyébként az utolsó küldi az nagyon szar.

Link to comment
Share on other sites

XCube
14 hours ago, VassGabor said:

Uplayen ingyenes volt nem tudom minek adják megint epicen. Jó game egyébként az utolsó küldi az nagyon szar.

Talán mert a UPlay az UPlay, az EPIC Store pedig EPIC Store?

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

A 2-őt kellett volna akkor már.

Link to comment
Share on other sites

Edemking
On 3/20/2020 at 8:26 AM, XCube said:

Talán mert a UPlay az UPlay, az EPIC Store pedig EPIC Store?

Ami azért vicces mert amint elindítod az epicen be kell jelentkezni a uplaybe autentikáció miatt és utána elvileg ott lesz a uplay könyvtáradban is. 
 

Ezek mellett az ingyen játék az ingyen játék még akkor is ha volt előtte már máshol is ingyen. 

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

Hát végülis csak így egy kicsit baromság.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
VassGabor

Így utólag megjött a kettő is, ebbe is van magyar felirat?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...