Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Watch Dogs


Snexi

Recommended Posts

Chuck_Norris

A Godfather EA nem?

dede

The Godfather: The Game

EA Games - Electronic Arts

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Na de akkor ennyit a GTA-t verõ grafikáról.

Annyiból nem bánom, hogy így esélyesebb hogy játszhatóan fog futni a gépemen.

Annyira nem lett csúnyább szerintem.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

A Godfather EA nem?

De, tényleg. Nem tudom, mivel kevertem, talán a Driverrel.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Annyiból nem bánom, hogy így esélyesebb hogy játszhatóan fog futni a gépemen.

Annyira nem lett csúnyább szerintem.

De optimalizálatlan még lehet :troll:

És szvsz lesz is.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

De optimalizálatlan még lehet :troll:

És szvsz lesz is.

ne legyünk már ennyire borúlátóak. (bár pl a Driv3r esetében pont ez volt. Csúnya is volt és szaggatott is nagyon)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

ne legyünk már ennyire borúlátóak. (bár pl a Driv3r esetében pont ez volt. Csúnya is volt és szaggatott is nagyon)

Na úgy tûnik, hogy korai volt a pozitív nézet.

http://www.gamestar.hu/watch-dogs-gepigeny...ovetelmeny.html

Minimum:

Processzor : IntelCore 2 Quad Q8400 2.66 Ghz vagy AMD Phenom II X4 940 3Ghz

Memória: 6 GB

Videókártya : 1024 VRAM DirectX 11 shader 5.0

Merevlemez: 25 GB

Ebbõl nekem a VGA igencsak problémás lesz :(

A többi rendben van, bár megjegyzem, ha ez a minimum aggasztó lehet az ajánlott.

Link to comment
Share on other sites

Luke2135

Na úgy tûnik, hogy korai volt a pozitív nézet.

http://www.gamestar.hu/watch-dogs-gepigeny...ovetelmeny.html

Minimum:

Processzor : IntelCore 2 Quad Q8400 2.66 Ghz vagy AMD Phenom II X4 940 3Ghz

Memória: 6 GB

Videókártya : 1024 VRAM DirectX 11 shader 5.0

Merevlemez: 25 GB

Ebbõl nekem a VGA igencsak problémás lesz :(

A többi rendben van, bár megjegyzem, ha ez a minimum aggasztó lehet az ajánlott.

Tavaly õsszel is ez volt a minimum gépigény, úgyhogy csodálkoztam is, hogy ezt a hírt minek közölték. Az ajánlott egyébként tényleg húzósabb. Ha érdekel, nézd meg a gepigeny.hu oldalon. (Az volt a másik dolog, amin csodálkoztam, hogy ezt miért nem szerepeltették ebben a hírben.)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Tavaly õsszel is ez volt a minimum gépigény, úgyhogy csodálkoztam is, hogy ezt a hírt minek közölték. Az ajánlott egyébként tényleg húzósabb. Ha érdekel, nézd meg a gepigeny.hu oldalon. (Az volt a másik dolog, amin csodálkoztam, hogy ezt miért nem szerepeltették ebben a hírben.)

Na, hát az ajánlott még húzósabb :

CPU: Core i7 3770 @ 3.5Ghz or AMD FX-8350 @ 4.0Ghz

RAM: 8GB

VGA: 2048 VRAM DirectX 11 with Shader Model 5.0 or higher (see supported list)

DX: DirectX 11

Link to comment
Share on other sites

wolfman8

Na, hát az ajánlott még húzósabb :

CPU: Core i7 3770 @ 3.5Ghz or AMD FX-8350 @ 4.0Ghz

RAM: 8GB

VGA: 2048 VRAM DirectX 11 with Shader Model 5.0 or higher (see supported list)

DX: DirectX 11

Semmi bajom nem lenne ezzel a specifikációval, ha idõközben nem változott volna meg a kinézete a játéknak. Így viszont talán sok ez a teljesítmény igény.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Semmi bajom nem lenne ezzel a specifikációval, ha időközben nem változott volna meg a kinézete a játéknak. Így viszont talán sok ez a teljesítmény igény.

najó, azért várjuk meg a megjelenést, kitudja azok a videók milyen eszköz alatt készültek.... ha majd megjelenés után is a YT-n lévő user gameplay alatt is ocsmány lesz akkor lehet szomorkodni

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Semmi bajom nem lenne ezzel a specifikációval, ha időközben nem változott volna meg a kinézete a játéknak. Így viszont talán sok ez a teljesítmény igény.

Nem lehet, hogy csak alacsonyabb grafikai részletesség mellett készültek az új vidik?

Esetleg még ma sem volt olyan konfig ami zökkenőmentesen futtatná? (bár az régen rossz)

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Esetleg még ma sem volt olyan konfig ami zökkenõmentesen futtatná? (bár az régen rossz)

ez hülyeség

Nem lehet, hogy csak alacsonyabb grafikai részletesség mellett készültek az új vidik?

a fejlesztõk miért vágnák maguk alatt a fát direkt? nem értem

Link to comment
Share on other sites

Luke2135

Nem lehet, hogy csak alacsonyabb grafikai részletesség mellett készültek az új vidik?

Esetleg még ma sem volt olyan konfig ami zökkenõmentesen futtatná? (bár az régen rossz)

Nekem már ott gyanús volt az az összehasonlító videó, hogy a durván akadozó játékmenet (inkább animált GIF-ek) mellett köze nem volt az összehasonlításhoz. Egy összehasonlító videónak úgy kell mûködnie, ahogy a GameStar csinálta pl. a Tomb Raider Definitive Edition esetében. Ugyanaz a jelenet, egyik oldalon egyik platform, másik oldalon másik platform (és nem kérdõjelesen).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Chuck_Norris

új videó a multiról

bemutatásra kerül:

hack

race

ctf/tdm

SKwn4nK5J28

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Season Pass bemutató videó

- Play as TBone

- új mód

- új ruhák

- stb

3VAM6njTlJs

Link to comment
Share on other sites

Meridius

Kínosan szarnak tûnik az autóvezetõs rész. :D

Link to comment
Share on other sites

wolfman8

Kínosan szarnak tûnik az autóvezetõs rész. :D

Csak ne menjenek le az Enter the Matrix szintjére, mert annál hitványabb megvalósítást sosem láttam. :)

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Amúgy ilyenkor az összes kiadó menjen el a Censored!, amiért még a játék megjelenése előtt elkezdenek DLC-ket raklámozni -_- Legalább próbálnák meg tettetni, hogy extra tartalom, nem csak feldarabolták a játékot...

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Amúgy ilyenkor az összes kiadó menjen el a Censored!, amiért még a játék megjelenése előtt elkezdenek DLC-ket raklámozni -_- Legalább próbálnák meg tettetni, hogy extra tartalom, nem csak feldarabolták a játékot...

sajnos már egy olyan világban élünk, ahol ezt már mindenki leszarja és ahogy látom a többség beletörődött, a kiadók/cégek meg egyenesen az arcunkba röhögnek

amíg nem lesz egy erősebb jellegzetesebb fellépés a dlc-k ellen addig tovább fog ez fokozódni, bár nem tudom, hogy ennél jobban hogyan lehetnének még pofátlanabbak (megjelenés előtt hirdetnek már DLC-t?!?! wtf?? legalább várnának 1 hetet megjelenés után vagy valami...)

viszont olyan szempontból meg jó, hogy aki úgyis letorrentezi, annak jobb így (mivel elég 1x crackelni és nem kell minden dlc-t külön belerakni :D )

Link to comment
Share on other sites

Luke2135

Amúgy ilyenkor az összes kiadó menjen el a Censored!, amiért még a játék megjelenése elõtt elkezdenek DLC-ket raklámozni -_- Legalább próbálnák meg tettetni, hogy extra tartalom, nem csak feldarabolták a játékot...

Ja, mert marhára hiányozni fog az az idióta másik hacker a játékból, ha nem veszed meg...

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Ja, mert marhára hiányozni fog az az idióta másik hacker a játékból, ha nem veszed meg...

Én speciel ha kifizetek 10+ ezer forintot egy játékért akkor szeretem megkapni a teljes élményt. Pofátlanság direkt kivenni belõle valamit és külön árusítani.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Ja, mert marhára hiányozni fog az az idióta másik hacker a játékból, ha nem veszed meg...

Hát igen, nagyonis hiányozni fog

Ennyi erővel kivehették volna a végső boss harcot mondjuk (utolsó story mission) és árulhatnák DLC-ként, hiszen ez úgyis csak egy "modernkori sandbox game", nemde?????? :fuu:

VAGY a kocsik használata DLC-hez kötött, mert csak ott szerez jogsit (tanulja meg a vezetés skillt :D ) mondjuk a karakter, addig meg sétálhatsz, futhatsz vagy mehetsz metróval a városban. :lol: örülnél neki? nyilván nem.

De azért nehogy azt hidd már, hogy neked van igazad, mert szűklátokörű vagy. Itt konkrétan nyílt átb-szásról/lehúzásról van szó és nem azt kéne oltogatni aki ez ellen felszólal. ;)

Ha téged nem zavar hogy lassan már min. 2x fizetsz egy adott szellemi termékért (ez esetben játék szoftver) akkor az a te egyéni fasssságod, és ha tényleg ilyen hülye vagy hogy észre sem veszed ezt a lehúzást akkor Te tipikusan olyan debil vagy akit én örömmel nézek, ahogy átb.-sznak a fejlesztők/kiadók, stb. :)

Link to comment
Share on other sites

Luke2135

Hát igen, nagyonis hiányozni fog

Ennyi erõvel kivehették volna a végsõ boss harcot mondjuk (utolsó story mission) és árulhatnák DLC-ként, hiszen ez úgyis csak egy "modernkori sandbox game", nemde?????? :fuu:

VAGY a kocsik használata DLC-hez kötött, mert csak ott szerez jogsit (tanulja meg a vezetés skillt :D ) mondjuk a karakter, addig meg sétálhatsz, futhatsz vagy mehetsz metróval a városban. :lol: örülnél neki? nyilván nem.

De azért nehogy azt hidd már, hogy neked van igazad, mert szûklátokörû vagy. Itt konkrétan nyílt átb-szásról/lehúzásról van szó és nem azt kéne oltogatni aki ez ellen felszólal. ;)

Ha téged nem zavar hogy lassan már min. 2x fizetsz egy adott szellemi termékért (ez esetben játék szoftver) akkor az a te egyéni fasssságod, és ha tényleg ilyen hülye vagy hogy észre sem veszed ezt a lehúzást akkor Te tipikusan olyan debil vagy akit én örömmel nézek, ahogy átb.-sznak a fejlesztõk/kiadók, stb. :)

Igyekszem finoman válaszolni a személyeskedõ, és oltári módon téves hozzászólásodra:

teljes mértékben egyetértek az aláírásoddal.

(Egyébkén nem zavar, hogy kétszer fizetek egy szellemi termékért, mert nem fizetek kétszer egy szellemi termékért. DLC-ket nem kötelezõ megvenni. Az mondjuk zavar, hogy pont lemaradtam az ingyen Watch Dogsról iPonnál, de hát ez van, kicsit lassú voltam.)

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Igyekszem finoman válaszolni a személyeskedõ, és oltári módon téves hozzászólásodra:

teljes mértékben egyetértek az aláírásoddal.

(Egyébkén nem zavar, hogy kétszer fizetek egy szellemi termékért, mert nem fizetek kétszer egy szellemi termékért. DLC-ket nem kötelezõ megvenni. Az mondjuk zavar, hogy pont lemaradtam az ingyen Watch Dogsról iPonnál, de hát ez van, kicsit lassú voltam.)

De igen 2x fizet az, aki a teljes játékot akarja megvenni jelenleg (1x fizet a játékért, 1x meg a belõle kiharapott és DLCként eladott további termékekért); míg ugyanezt a "csomagot" pár évvel ezelõtt még fele ennyi pénzért megkapta volna.

Az, hogy ma már ott tartunk, hogy "inkább nem kell a DLC-s tartalom / lemondok róla" az meg a pénzhiány miatt van.... pedig megkaphatnád az eredeti "csomaggal is" csak át-bsznak, ezért inkább "nem kell" (pedig ha ingyen jönne a "játékkal együtt" azért te is kipróbálnád azokat a tartalmakat, ne mondd ). :lol:

Ez a lényeg, de látom nem fogod fel. :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...