Jump to content
GSForum - Segélyvonal

RISEN sorozat


otvosa

Recommended Posts

Guest

3ik zártörés az Delagonál tudsz, aki harbour town elején van.

ugye te Delgadora gondoltál? Mert nekem az nem tanit semmit ! :(

otvosa: jó kösz megpróbálom :)

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

ugye te Delgadora gondoltál? Mert nekem az nem tanit semmit ! :(

otvosa: jó kösz megpróbálom :)

lehet elején aztválasztottad, hogy átattad az információt, amit delgadó mondott neked, a kovács melleti oderes emberkének, hát szerintem ezért.

Link to comment
Share on other sites

raz0r911

Sziasztok ! Elakadtam a Rsen ben és kellene egy kis segítség.

A 3. fejezet elején miután lementünk a nagy templomba van még egy kapu amit ki kellene nyitni. Az Inkvisitor elküld, hogy találjam meg az ajtó kinyitásának módját vagy valami ilyesmi :) (õ közben egy forgó oszlopot nézegez)

Ott akadtam meg ahol egy rácsos ajtót kellene kinyitni. 2 db old bust nyitná ki de nekem csak 1 db van ami az ajtót õrzõ gyíknál volt. Nem találtam több gyíkot. Meg többször is körbenéztem és sehol sincs másik old bust. Azt az ajtót te hogyan nyitottad ki ?

3ik zártörés az Delagonál tudsz, aki harbour town elején van.

hát figy, ogréhez naon erõs fegyó kel :D

kb olyan 90-100 ütõerejû, deitt aza max sajna

Én 28 as ütõerejõ fegyóval é pajzsal már megöltem 2 Ogrét de közbe párszor meghaltam.

Link to comment
Share on other sites

otvosa

2. fejezet.

Eldriket keresem, az egyik rom alján vagyok Cyrussal, kiszabadítottam Dork ogrét, de nem találom azt a gyûrût/ kapcsolót amirõl az ogre beszél.

"A wall in the passage behind the big room" Kicsit pontosabban is megadhatta volna, már csomószor bejártam a barlangot, de nem találom. Valaki meg tudná mondani pontosabban?

2. fejezet.

Eldriket keresem, az egyik rom alján vagyok Cyrussal, kiszabadítottam Dork ogrét, de nem találom azt a gyûrût/ kapcsolót amirõl az ogre beszél.

"A wall in the passage behind the big room" Kicsit pontosabban is megadhatta volna, már csomószor bejártam a barlangot, de nem találom. Valaki meg tudná mondani pontosabban?

nem tudtam már szerekeszteni, de:

megtaláltam...

Link to comment
Share on other sites

Marco1983

Kicsit elakadtam, 21 óra játékidö, level 11; zár nyitás lvl2, kovácsolás lvl2, mágus képzésen vagyok, botos képzés kipipálva, a két mágus adott feladatot, de azt még nem teljesitettem, bejártam a sziget nagy részét. Harbor twonban a betöröt nem találom, monastaryben a gyilkost. Ötletem sincs hogyan tovább. A templomba nem tudok bemenni, a templom mellett nem enged ki az õr. A bandit campben sem enged be 1 helyre az ör. És nem vágom h mire jo a vicc mesélés v hogy kell használni. Jól körülirtam a gondom :D ha vki vágja h mivan segitsen! THX

Link to comment
Share on other sites

otvosa

a gyilkosról nekem sincs semmi fogalmam, épp ezt (is ) meg akartam kérdezni: Próbáltam eladni füvet a templomban, adtam is el, de! Taylor-nál felajánlotta hogy 50 vagy 100 aranyat mondok neki, mint árat, és én 50-et mondtam...lehet hogy itt csesztem el? Ugyanis senki nem tud semmi újat mondani, sõt, az ügyrõl egyáltalán nem tudok senkivel sem beszélni..

másik: hol van Pratty? Miután megtaláltam az apja kincsét, Romanovot megöltem, és találtam nála egy kulcsot. De nem tudom hogy hol keressem. Csak annyit mondjatok - ha tudtok- hogy nagyjából hol keresgéljem...

megvan 3/5 disk, (a javított, a Doné, és az elrabolt, ami Savarinnál volt) de igazából nem tudom hogy hol lehetne a másik kettõ.

Most járok utána a Vassals gyûrûknek, fejlõdésnek nem rossz..

Link to comment
Share on other sites

Marco1983

a gyilkosról nekem sincs semmi fogalmam, épp ezt (is ) meg akartam kérdezni: Próbáltam eladni füvet a templomban, adtam is el, de! Taylor-nál felajánlotta hogy 50 vagy 100 aranyat mondok neki, mint árat, és én 50-et mondtam...lehet hogy itt csesztem el? Ugyanis senki nem tud semmi újat mondani, sõt, az ügyrõl egyáltalán nem tudok senkivel sem beszélni..

másik: hol van Pratty? Miután megtaláltam az apja kincsét, Romanovot megöltem, és találtam nála egy kulcsot. De nem tudom hogy hol keressem. Csak annyit mondjatok - ha tudtok- hogy nagyjából hol keresgéljem...

megvan 3/5 disk, (a javított, a Doné, és az elrabolt, ami Savarinnál volt) de igazából nem tudom hogy hol lehetne a másik kettõ.

Most járok utána a Vassals gyûrûknek, fejlõdésnek nem rossz..

Patty a harbor town kocsmárosa.

Romanov nekem adott 1 kulcsot h a storhouse tetéjén lévö ládát nyitja, de ott már elszállásoltam a beteg nöt és 1 csoka áll melett uhogy nem tom kinyitni a ládát bunyo nélkül.

Link to comment
Share on other sites

otvosa

Patty a harbor town kocsmárosa.

Romanov nekem adott 1 kulcsot h a storhouse tetéjén lévö ládát nyitja, de ott már elszállásoltam a beteg nöt és 1 csoka áll melett uhogy nem tom kinyitni a ládát bunyo nélkül.

nem, nem én ezen már rég túl vagyok: én az utolsó sír kiásása után történtekrõl beszélek

Link to comment
Share on other sites

Marco1983

nem, nem én ezen már rég túl vagyok: én az utolsó sír kiásása után történtekrõl beszélek

furcsa is volt, visszaolvasva láttam h elörébb vagy, sirt még nem ástam, van ásom meg a töltö képernyö irja h lehet kincset ásni, ahhoz van képesség v csak áso kell? és hogy müködik a dolog?

ha nyomsz egy "L"-t és a küldire kattintasza bal oldalon, a jobb oldalon quest map fület választod akkor ott jelöli.

Edited by Marco1983
Link to comment
Share on other sites

otvosa

furcsa is volt, visszaolvasva láttam h elörébb vagy, sirt még nem ástam, van ásom meg a töltö képernyö irja h lehet kincset ásni, ahhoz van képesség v csak áso kell? és hogy müködik a dolog?

csak egyfajta sírt lehet kiásni, és csak ásó kell hozzá. Elé állsz és kész, de majd lesz küldi ezzel kapcsolatban.

Link to comment
Share on other sites

Marco1983

csak egyfajta sírt lehet kiásni, és csak ásó kell hozzá. Elé állsz és kész, de majd lesz küldi ezzel kapcsolatban.

átirtam az elözö hozzászolást probáltad már?

a mágussá váláson tul vagy akkor? abban tudnál segiteni? van a 2 tanonc aki összeveszett a pulykán szereztem pulykát nekik de nem lettek segitökészebbek.

Link to comment
Share on other sites

otvosa

átirtam az elözö hozzászolást probáltad már?

a mágussá váláson tul vagy akkor? abban tudnál segiteni? van a 2 tanonc aki összeveszett a pulykán szereztem pulykát nekik de nem lettek segitökészebbek.

persze, szinte semmi mást nem nézek csak a questmapot :D

ott csak oda kell adni Estonnak (vagy vmi ilyesmi a neve, aki kint sepreget) és szólni a másiknak hogy le van redezve a dolog)

megvan három disk:

-1 Eldrictõl

-1 a csúnya paptól Eldric volt cellájánál

-1 a Dontól...

olvastam, hogy van valami kalóz ládában; ez mit rejt ?

és hol az ötödik?

Link to comment
Share on other sites

Marco1983

persze, szinte semmi mást nem nézek csak a questmapot :D

ott csak oda kell adni Estonnak (vagy vmi ilyesmi a neve, aki kint sepreget) és szólni a másiknak hogy le van redezve a dolog)

megvan három disk:

-1 Eldrictõl

-1 a csúnya paptól Eldric volt cellájánál

-1 a Dontól...

olvastam, hogy van valami kalóz ládában; ez mit rejt ?

és hol az ötödik?

Romanov kapitány ruhája, mert panaszkodik h nem mosnak rá :D

Ha láthato a disk az invertoriban akkor nincs 1se :D

Van 2 elakadt küldim a townban "get rid of" (szabaduj meg) Toni, aki szomorkodik a padon, ha leverem nem történik semi és van még Lukor, öt már levertem 8szor, ha megszolitom nekem ugrik.

Link to comment
Share on other sites

otvosa

Romanov kapitány ruhája, mert panaszkodik h nem mosnak rá :D

Ha láthato a disk az invertoriban akkor nincs 1se :D

akkor viszont 4 diksem van, de fingom sincs hol van az ötödik.. Szerk.: hohó, utánaolvastam, ha minden igaz talán meglesz :P

nem láthatóak - én legalábbis nem találtam meg õket- ami elég szívás mert nem tom pontosan hogy hány van.

Link to comment
Share on other sites

Marco1983

áááááááááá

találkoztam 1 hatalmas teknössel :D nagyobb mint 1 kunyhó :S

Link to comment
Share on other sites

Guest

:lol: :lol: mi törpént itt, egek ugylátom nemcsak én vagyok a xarban de még rajtam kivül sokan mások, nekem is van egy kissebb bajom, Leon adott egy feladatot hogy szerezek neki 6 gyürüt, 5 már megvan de az utolsó fingom nincs hol van, pls segitsetek thx :(

ha valaki bekerült a mágusszövetségbe kérem irja le nekem hogy hogyan :blink:

Link to comment
Share on other sites

Marco1983

:lol: :lol: mi törpént itt, egek ugylátom nemcsak én vagyok a xarban de még rajtam kivül sokan mások, nekem is van egy kissebb bajom, Leon adott egy feladatot hogy szerezek neki 6 gyürüt, 5 már megvan de az utolsó fingom nincs hol van, pls segitsetek thx :(

ha valaki bekerült a mágusszövetségbe kérem irja le nekem hogy hogyan :blink:

nekem 2 van csak, az 1ik 1 csontitol a toronyban északra leontol, a másik lett vhonnan :)

Link to comment
Share on other sites

riz

Üdv!

A Leontól kapott küldetésekben össze kell szedni 7 gyûrût (ha megszerzel egyet, kiírja, mennyibõl mennyi van nálad). Egyet kapsz Leontól, egyet kiszedsz Lord Patrosconból (õt kell elõször lenyomni), majd még ötöt az Undead Lord-októl a romos tornyokból. Egy kis segítség:

IPB Image

Ha mind megvan, vissza kell menni Leonhoz.

Link to comment
Share on other sites

otvosa

Egyet kapsz Leontól, egyet kiszedsz Lord Patrosconból (õt kell elõször lenyomni),

úgy vettem észre hogy mindegy, hányadiknak mészárolod le. Én asszem utolsó elõttiként tettem meg és semmi nem romlott el.

Link to comment
Share on other sites

riz

a gyilkosról nekem sincs semmi fogalmam, épp ezt (is ) meg akartam kérdezni: Próbáltam eladni füvet a templomban, adtam is el, de! Taylor-nál felajánlotta hogy 50 vagy 100 aranyat mondok neki, mint árat, és én 50-et mondtam...lehet hogy itt csesztem el? Ugyanis senki nem tud semmi újat mondani, sõt, az ügyrõl egyáltalán nem tudok senkivel sem beszélni..

másik: hol van Pratty? Miután megtaláltam az apja kincsét, Romanovot megöltem, és találtam nála egy kulcsot. De nem tudom hogy hol keressem. Csak annyit mondjatok - ha tudtok- hogy nagyjából hol keresgéljem...

megvan 3/5 disk, (a javított, a Doné, és az elrabolt, ami Savarinnál volt) de igazából nem tudom hogy hol lehetne a másik kettõ.

Most járok utána a Vassals gyûrûknek, fejlõdésnek nem rossz..

Vigyázat, spoiler!

El kell adnod az összes füvet amit kaptál (a mesterek is vesznek!), ha megtetted, kiírja. Ezután be kell menned a fürdõbe, és beülni egy kádba, és várni a gyilkost. Jön is, Aric lesz az. Némi duma után le kell nyomni. Van itt egy kisebb bug: Aric a fürdõ ajtajában áll. Ha a túlsó faltól elkezded lövöldözni íjjal vagy nyílpuskával, nem támad meg. Ha lelövöldözöd annyira, hogy csak egy kicsi életereje maradjon, a dumálás után sokkal könnyebb lenyomni. Ez persze nem szép dolog, de nagyban megnöveli a siker esélyét. :)

Patty: A kulcsot a leg-északnyugatibb (de szép szó! :) ) romtoronynál kaptad Romanovtól. Ha elindulsz vissza a sziget közepe felé, lesz még egy rom. Itt van egy ajtó, ami a tenger felé néz, ez mögött találod meg Pattyt (és a ládában egy disk-et is).

Edited by riz
Link to comment
Share on other sites

otvosa

óó ezer köszönet! Épp tegnap olvastam gamespoton, hogy sokan a bandit-camp-ben találtak disket, és el is indultam én is: a végeredmény pár száz xp, a vulkán keleti bejáratáig jutottam, találtam egy teleportkövet, de az ogrék, az ashbeast és a skorpiók tömegesen nekem még túl sok :P

ezer köszönet mégeccer!

Link to comment
Share on other sites

Guest

ó de megérte felnézni ezer köszönet neked RIZ mert már csak ennyi maradt nekem a gyilkos felkeresése ügyében :)

amugy orkok meg skorpiók már nekem csak egyetlen egy barlangban maradtak, oda a banditák tábora felett kell bemenni, és egy leszakadt hid vezet beljebb csak varázslattal lehet továbbjutni. Varázslatom az van de még nem szántam rá magam hogy bemenjek, azért kiváncsi vagyok milyen jó dolgok várnak ott rám :)

Link to comment
Share on other sites

otvosa

Vigyázat, spoiler!

El kell adnod az összes füvet amit kaptál (a mesterek is vesznek!), ha megtetted, kiírja. Ezután be kell menned a fürdõbe, és beülni egy kádba, és várni a gyilkost. Jön is, Aric lesz az. Némi duma után le kell nyomni. Van itt egy kisebb bug: Aric a fürdõ ajtajában áll. Ha a túlsó faltól elkezded lövöldözni íjjal vagy nyílpuskával, nem támad meg. Ha lelövöldözöd annyira, hogy csak egy kicsi életereje maradjon, a dumálás után sokkal könnyebb lenyomni. Ez persze nem szép dolog, de nagyban megnöveli a siker esélyét. :)

Patty: A kulcsot a leg-északnyugatibb (de szép szó! :) ) romtoronynál kaptad Romanovtól. Ha elindulsz vissza a sziget közepe felé, lesz még egy rom. Itt van egy ajtó, ami a tenger felé néz, ez mögött találod meg Pattyt (és a ládában egy disk-et is).

hát... :unsure:

a templomban már senkinek sem tudok eladni füvet, és Aric sem jön. Még megpróbálom, hátha este kell beülni a kádba.

Patty: Pattyt megtaláltam, a ládában viszont nem volt disk..

Link to comment
Share on other sites

otvosa

képtelen vagyok rájönni mit hagytam ki:

SPOILER!

-megvan a Harbor Town-i házban lévõ Seamen's Treasure Chest tartalma

-Az Eastern templomban lévõ szörnytõl, ami Eldricet õrizte

-Megvan Eldrictõl a megjavított disk

-megvan a Dontól.

-és jártam Henrik vadásszal a Gryger-nél, amikor egy hosszú hídon kellett átmenni...és még is csak 4 disk van nálam(közben rájöttem hogy megtalálható az inventoryban)

megyek és megnézem még egyszer a Grygernél, de már nem bízok benne egyáltalán..

Link to comment
Share on other sites

Marco1983

Üdv!

A Leontól kapott küldetésekben össze kell szedni 7 gyûrût (ha megszerzel egyet, kiírja, mennyibõl mennyi van nálad). Egyet kapsz Leontól, egyet kiszedsz Lord Patrosconból (õt kell elõször lenyomni), majd még ötöt az Undead Lord-októl a romos tornyokból. Egy kis segítség:

IPB Image

Ha mind megvan, vissza kell menni Leonhoz.

5 gyürünél tartok, déli megvan a 2 nyugati is, amit leon ad, meg amit leon mond h töle északra a toronyban (az amelyik a hid mellett van) nem tudom h lehet eljuni a másik kettöhöz ÉK-re :(

Elkaptam Aric-et :D

van 4200 aranyam és 24 learning pointom, de értelmes dologra nem tudom elkölteni, csak erö növelésre meg combat skillekre. Jobb fegyvert se lehet szerezni :(

3dik szintü zárnyitást se mondja meg senki :(

a felyezeteket nem vágom h melyiknél tartok, 28 ora játékidö és 14es szintü vagyok

mi az a teleport kö? jo lenne teleportálgatni, a sziget 4 sarka közt ingázi ugy h ellenfél se nagyon van már elég uncsi

elöre is köszi a helpet (meg az edigieket is) :P

Edited by Marco1983
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...