Jump to content
GSForum - Segélyvonal

RISEN sorozat


otvosa

Recommended Posts

PogiAdam

Jah, az ugrás gombbal is el lehet ezt érni..én megszoktam a dupla irány gombot :) . Gygler nehéz lehetett a csávó nelkül..mondjuk én jól megtömtem a fejét crystal bullettel majd utána hupákoltuk szét.

Most épp keresem Patty apjának az elásott kincseit, nyomait, jelenleg a déli kicsi szigethez tartok, csak sajna hûlye fele mentem, megöltem rakás szörnyet..aztán késõn vettem észre, hogy vissza kellene fordulni :) .

Az a Master Pallas egy KÖCS amúgy, hogy ennyi lóvét elkér a Frost Magic tanításáért. Igaz, ha viszel neki Bogbody Cold heart-ot, meg small sapphire-t vagy micsodát, akkor olcsóbban adja, de akkor is KÖCS.

Kérdés: mi a különbség a 3 fajta mágia között? Ha jól emlékszem valamelyik mester..mintha Vitus mondta volna, hogy a Frost az lassít, és elég jó sebzése van, a legjobb sebzése a Crystal Bulleté..a tûzre viszont már nem emékszek. Fel tudna valaki világosítani? :D Köszi.

Területre ható sebzés, csak kell kb 2 mp. mire újratölti. Amúgy durvább, mint a Rain of Fire :)

Link to comment
Share on other sites

crocki.jpg

Az a Master Pallas egy KÖCS amúgy, hogy ennyi lóvét elkér a Frost Magic tanításáért. Igaz, ha viszel neki Bogbody Cold heart-ot, meg small sapphire-t vagy micsodát, akkor olcsóbban adja, de akkor is KÖCS.

szvsz felesleges megvenni, 3. chapterben (ráadásul az elején) ingyen megkapod.

Link to comment
Share on other sites

otvosa

elkezdtem én is :wub:

FANTASZTIKUS!

nagyon állat, a gothic 3 pihenõn van.

mivel mágus akarok lenni, ezért az elsõ lehetõség adtán elkapattam magam a monastery embereivel..most meg nem tom legyõzni Aric-ot ... 2 vágás vagyok neki és kész...pénzem nincs a staff fightning 2-re...ez már most ver nálam minden gothicot eddig ^^

Link to comment
Share on other sites

crocki.jpg

miylen jó, hogy, elõtte érdemes a városba menni :\

Link to comment
Share on other sites

otvosa

miylen jó, hogy, elõtte érdemes a városba menni :\

majd megyek a következõ karakteremmel. Nem bírtam már várni :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest

sziasztok, az lenne a kérdésem hogy ennyi az egész térkép, vagy lesz nagyobb is?

már minden állatot kinyirtam, és már mindent bejártam amit lehet, a questek nagy részét is kivittem.

Van két alagut ahol van egy energiamezõvel ellátott kapu, oda hogyan tudok bejutni?

ha valaki tudja kérem irja le nekem, köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

sziasztok, az lenne a kérdésem hogy ennyi az egész térkép, vagy lesz nagyobb is?

már minden állatot kinyirtam, és már mindent bejártam amit lehet, a questek nagy részét is kivittem.

Van két alagut ahol van egy energiamezõvel ellátott kapu, oda hogyan tudok bejutni?

ha valaki tudja kérem irja le nekem, köszönöm.

ekkora a térkép, am a fõküldiket csináld, ha tovább akarsz jutni, ha chapter 3 nál tartassz akkor megkel találnod az öszes discet hogy bejus egy kapun fent a hegynél monastery mellet

Link to comment
Share on other sites

Guest

ekkora a térkép, am a fõküldiket csináld, ha tovább akarsz jutni, ha chapter 3 nál tartassz akkor megkel találnod az öszes discet hogy bejus egy kapun fent a hegynél monastery mellet

köszi, azt hittem nagyobb lessz a bejárható terep :) - az a baj hogy az énjátékom nem magyar hanem orosz és én nemnagyon tudok oroszul, és nagyon sok kis mellékes questet is felszedek, eddig még volt aki még szóba ált velem és tudtam vele beszélni qustet leadni vagy felvenni, de most már senki nem áll szóba velem és sok quest a nyakamon maradt az egész térképet bejártam, 15. szinten elakadtam, szerintem én valamit elrontottam :(

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

köszi, azt hittem nagyobb lessz a bejárható terep :) - az a baj hogy az énjátékom nem magyar hanem orosz és én nemnagyon tudok oroszul, és nagyon sok kis mellékes questet is felszedek, eddig még volt aki még szóba ált velem és tudtam vele beszélni qustet leadni vagy felvenni, de most már senki nem áll szóba velem és sok quest a nyakamon maradt az egész térképet bejártam, 15. szinten elakadtam, szerintem én valamit elrontottam :(

az nem orosz, csak nem cserélted ki a fájlokat angolra

ami levan irva hogykell,és ezér nem tudsz pár dolgot

megmég magyar felirat sincs asszem

Link to comment
Share on other sites

otvosa

ötvenszer próbáltam meg megölni Aricot. (kb, nem hiszem hogy kevesebbszer). Nem ment. Ideges lettem, és egy korábbi mentést folytatva most a Don táborában küldizgetek, kicsit erõsödök, meglátogatom a várost és csak utána megyek majd Aric ellen. Addigra legalább lesz egy kis pénzem is..

Link to comment
Share on other sites

PogiAdam

ötvenszer próbáltam meg megölni Aricot. (kb, nem hiszem hogy kevesebbszer). Nem ment. Ideges lettem, és egy korábbi mentést folytatva most a Don táborában küldizgetek, kicsit erõsödök, meglátogatom a várost és csak utána megyek majd Aric ellen. Addigra legalább lesz egy kis pénzem is..

Shield block - attack - attack - Shield block - attack - attack ... 10 perc múlva Aric kiterül :) kb én is 20-szor mentem neki, 30-as strength-el, kard,pajzs, de sikerült agyonvágni. Csak türelmesnek kell lenni :D

Link to comment
Share on other sites

otvosa

Shield block - attack - attack - Shield block - attack - attack ... 10 perc múlva Aric kiterül :) kb én is 20-szor mentem neki, 30-as strength-el, kard,pajzs, de sikerült agyonvágni. Csak türelmesnek kell lenni :D

nah én most megyek vissza. Beszéltem a Donnal, van 1100 aranyam, kb 60 lp-m, szóval van mit fejleszteni.

remélem hogy ha leverem Aricot, használhatok már mágiát...de hogy használtál te pajzsot és kardot? nem veszik el minden fegyveredet mikor leütnek az õrök?

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

nah én most megyek vissza. Beszéltem a Donnal, van 1100 aranyam, kb 60 lp-m, szóval van mit fejleszteni.

remélem hogy ha leverem Aricot, használhatok már mágiát...de hogy használtál te pajzsot és kardot? nem veszik el minden fegyveredet mikor leütnek az õrök?

szerintem õ nem a behurcolás féle utat használta, hanem kivite a harbour cityben a küldiket,és csatlakozott a orderhez

Link to comment
Share on other sites

chaosmonger

ötvenszer próbáltam meg megölni Aricot. (kb, nem hiszem hogy kevesebbszer). Nem ment. Ideges lettem, és egy korábbi mentést folytatva most a Don táborában küldizgetek, kicsit erõsödök, meglátogatom a várost és csak utána megyek majd Aric ellen. Addigra legalább lesz egy kis pénzem is..

Hmm nem is régen beszéltük itt meg, hogy Aricot nem erõvel kell legyõzni, hanem ésszel.

Beszélj William-mel az Aric problémáról.

Link to comment
Share on other sites

otvosa

Hmm nem is régen beszéltük itt meg, hogy Aricot nem erõvel kell legyõzni, hanem ésszel.

Beszélj William-mel az Aric problémáról.

tényleg, visszaolvastam. Köszönet szépen.

Link to comment
Share on other sites

Guest

az nem orosz, csak nem cserélted ki a fájlokat angolra

ami levan irva hogykell,és ezér nem tudsz pár dolgot

megmég magyar felirat sincs asszem

De full orosz nekem, szinkron minden szerepet játszik, az oroszok nem alszanak xd

csak nekem kicsit erõltetni kell hogy megértsem pontosan mitis kell egy küldi alatt csinálnom.

-- ha valaki nemtudja legyõzni Aricot, akkor fejlõdjön kicsit terepen, én igy tettem. És mikor önként bementem a kolostorba olyan erõs voltam hogy 4-ütés és Aric a földön volt.

-saját kardolt kovácsoltam 45 erõ kell hozzá 50-et sért, a pajzsot meg egy lord skeletontól vettem el, gondolom már megvan néhányótoknak.

ha tudok teszek fel kép-linket . :)

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

De full orosz nekem, szinkron minden szerepet játszik, az oroszok nem alszanak xd

csak nekem kicsit erõltetni kell hogy megértsem pontosan mitis kell egy küldi alatt csinálnom.

-- ha valaki nemtudja legyõzni Aricot, akkor fejlõdjön kicsit terepen, én igy tettem. És mikor önként bementem a kolostorba olyan erõs voltam hogy 4-ütés és Aric a földön volt.

-saját kardolt kovácsoltam 45 erõ kell hozzá 50-et sért, a pajzsot meg egy lord skeletontól vettem el, gondolom már megvan néhányótoknak.

ha tudok teszek fel kép-linket . :)

hát, a szinkron is angol lesz meg felirat is :)

Link to comment
Share on other sites

PogiAdam

szerintem õ nem a behurcolás féle utat használta, hanem kivite a harbour cityben a küldiket,és csatlakozott a orderhez

Valóban nem üttettem le magam :) Harbor City-t érdemes mindenképp végigvinni elõtte. Nem vagyok biztos benne, de én úgy tudom, hogy mage csak akkor lehetsz, ha önszántadból mész oda és van ajánlóleveled Commandant Carlos-tól.

Link to comment
Share on other sites

crocki.jpg

Valóban nem üttettem le magam :) Harbor City-t érdemes mindenképp végigvinni elõtte. Nem vagyok biztos benne, de én úgy tudom, hogy mage csak akkor lehetsz, ha önszántadból mész oda és van ajánlóleveled Commandant Carlos-tól.

ez tényleg így van. bennem is felmerült miért nem lehettem mágus, de nanyira nem bántam, sose szerettem a Gothicban a mágust.

Link to comment
Share on other sites

Dracon

Nah végre én is normálisan ki tudtam próbálni a Risen-t. S elsõ benyomásom sajnos nem valami pozitív.

Abszolút elavult grafika, baltával faragott karakterek, bugyuta harc, gyenge szinkron és dialógusok jellemzik a játékot eddig. S valahogy végig az az érzésem, hogy ezzel a játékkal már játszottam, mert annyira hasonlít a Gothic-ra, fõleg a 3-ra. A Piranha Bytes nem tudott elvonatkoztatni tõle, s ez szerintem baj...

A játékot már csak a kidolgozott világ, izgalmas küldetések, és jó sztori mentheti meg. Remélem ez meg lesz benne.

Abban viszont biztos vagyok, hogy az év rpg-je díjat nem a Risen fogja megnyerni, sõt a legtöbb helyen jelölni sem fogják.

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

Nah végre én is normálisan ki tudtam próbálni a Risen-t. S elsõ benyomásom sajnos nem valami pozitív.

Abszolút elavult grafika, baltával faragott karakterek, bugyuta harc, gyenge szinkron és dialógusok jellemzik a játékot eddig. S valahogy végig az az érzésem, hogy ezzel a játékkal már játszottam, mert annyira hasonlít a Gothic-ra, fõleg a 3-ra. A Piranha Bytes nem tudott elvonatkoztatni tõle, s ez szerintem baj...

A játékot már csak a kidolgozott világ, izgalmas küldetések, és jó sztori mentheti meg. Remélem ez meg lesz benne.

Abban viszont biztos vagyok, hogy az év rpg-je díjat nem a Risen fogja megnyerni, sõt a legtöbb helyen jelölni sem fogják.

hát, pedig nagyon jó játék

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

http://kepfeltoltes.hu/091023/xxl_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/091023/_n__s_a_seg_...ltoltes.hu_.jpg

hát most ennyit sikerült feltennem, asszem még nemvagyok nagyon jó állapotban ahoz hogy Ogrékat öljek de már minden kissebb állat egy két ütés után a foldön van.

Valaki tudja hol tudom megtanulni a zárfeltörés 3. fázisát? :unsure:

3ik zártörés az Delagonál tudsz, aki harbour town elején van.

hát figy, ogréhez naon erõs fegyó kel :D

kb olyan 90-100 ütõerejû, deitt aza max sajna

Link to comment
Share on other sites

Guest

3ik zártörés az Delagonál tudsz, aki harbour town elején van.

hát figy, ogréhez naon erõs fegyó kel :D

kb olyan 90-100 ütõerejû, deitt aza max sajna

az eggyik képen látható mellettem egy skeleton, az a haverom, én idéztem és minden utamon kisér engem, õ vele a banditák tábora felett tanyázó összes ogrét kinyirtam.

persze nem az egykezes kardommal, hanem egy kétkezes kardal aztis én kovácsoltam teszek egy képet róla, az alapanyagot nyersanyagért cserébe kaptam, asszem vagy valahol egy ládában találtam. Nemrossz kard 54-erõ kell hozzá és 58-at sért. :)

Link to comment
Share on other sites

otvosa

ó je, mágus lettem :wub:

nekem állatira bejön a monastery..minden küldetése állat, Hemlar gyilkosát nem kis feladat megtalálni (még nincs meg, de már nem sok hiányzik)

a beavatás meg valami baromi jól van kivitelezve B)

FPavel: légy szives legközelebb imageshack-re tölsd fel a képeidet, képfeltöltés baromi szar.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...