Jump to content
GSForum - Segélyvonal

RISEN sorozat


otvosa

Recommended Posts

RDGridjanika

Hát ami a játékot illeti, baromira hosszú. Eleinte úgy voltam vele, hogy "k*rva r*hadékos telibev*rt farkasok, folyamatosan hátrálnak, hogy a............* stb...

28 óra játékidõn vagyok túl, hihetetlenül élvezem. Ide-oda barangolok, igyekszem mindenkivel megismerkedni.

Egyetlen problémám, hogy elakadtam ... - spoiler következik a négyes vágányon.

3. fejezet, a vulkán. Inkvizítorral áthaladtam a nagykapun, mely a sötét birodalomba vezet. Problémám csupán annyi, hogy a 2 oldalt megtalálható kart meg kell húzni. Hogy ebbe hol a probléma? Haha, vicceltem sehol, az ez után következik. Ugyanis.. tovább kéne lent haladnom, át a csapattal a gyíkemberek birodalmába. Uram azt parancsolja, menjek elõre és derítsem fel a terepet. Meg is tettem, elõre mentem, kitisztítottam mindent. Átmentem egy leereszthetõ hídon, beszéltem a 2 munkással, akik éjt nappallá téve bányásznak. Egyik mesélte, hogy egy csoport gyíkember éppen a többi munkás felé tart. És itt kezdõdtek a bonyodalmak igazán, mert hát..

1. Inkvizítor nem hajlandó tovább jönni velem, annak ellenére, hogy eleget tettem kérésének. A nagykapu elõtt hezitál társaimmal.

2. Nem találok semmilyen járatot. Egyet találtam felfelé, de az zsákutcába vezetett.

5 órát töltöttem el itt és egyszerûen nem tudom, mit kéne csinálnom - kínomban visszamentem a kolostorba rendet rakni, de az sem segített.

Kérdésem annyi, hogy aki már járt itt, kérem mondja meg Inkvizítort hogy vette rá a továbbhaladásra. Köszönöm

lol,hát, aza nagy kapu, már az út vége, és azzal ellentétes irányba, van egy rácsos ajtó, azt kell kinyitnod és beszélned kell Ursegorral (többit már szerintem tudni fogod)

én most ott akadtam meg, amikor elmegyek a kocsmárossal (Patty) a temetõbe. ott azt mondja, hogy ássak ki egy sírt a követketõ nyomhoz. az idáig oké. van ásóm, de hiába állok rá a sírokra, és nyomom be az inventoryban az ásót, nem ás. a gázci. valami ötlet?

bal egérgomb a ásott területnél és kész :D

azután edig elkel mened pár helyre kiásni kincset

nah megvan a temple - de a köv krédésem ugye oda kel vinni azt a kalandort - de azt meg nem engedik ki abbol a nagy házbol csak ha besozlgátatom azt a 3 serleget - 1 van meg patty kocsmájábol ... hogy találom meg a másik kettõt - oda mentem a világitotoronyhoz de seho lsemmi... a 3. ról fingom sincs - pls segitsen valaki - jah és nem lehetne máshogy kiszabaditani? mert azt a 3 serleget inkább a bnaditák harbor city - i vezetpjének adnám aki ott van sonya háza alatt a pincében - kösz

am, egy tanács, hogyha nem találsz meg valamit, (pl a templom bejáratát vagy mást) megnyomd az L betüt és kapcsolj a quest mapra és bal oldalt a questre

kijelzi térképen hova kéne menned

Link to comment
Share on other sites

Balee

Ebben van valami

Itt például az egyik német GS szerkesztõ kicsomagolja a Collector Editiont

Elég gagyi ez a CE, a térkép mekkora már. :D

Link to comment
Share on other sites

crocki.jpg

bal egérgomb a ásott területnél és kész :D

azután edig elkel mened pár helyre kiásni kincset

ja közben áénis rájöttem :P de azért kösz.

amúgy ezek a lizardmanek böszme erõsek. :\

Link to comment
Share on other sites

Xris

Jó ez jó ez, kicsit nehéz itt-ott de bejön.

Még csak 1-2 órát totlam, Swampban csinálgatom questeket..

Olyasmi lehetek hogy mage/hunter kombó, vagy felejtsem el?

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

ja közben áénis rájöttem :P de azért kösz.

amúgy ezek a lizardmanek böszme erõsek. :\

igen erõsek, de rákel jöni hogykel kinyirni õket, én azt mondom, tanuld meg a harcolásnál az erõs ütést hogy chargeoljál, és harc közben hátraugrasz space-el és rácsapsz az ellenre, meg néha kivéded az ütését és erõsen viszacsapsz,de taktikázni kell

Link to comment
Share on other sites

Tordaj

Hi all!

Tudna nekem vki linkelni egy oldalt ,ahol bõvebb infót találok a játékról ??

Link to comment
Share on other sites

jardo

Elég gagyi ez a CE, a térkép mekkora már. :D

Fõleg a hajgumival... csodálkozott a csávó is elég rendesen... :D

Link to comment
Share on other sites

tomeeto

lol,hát, aza nagy kapu, már az út vége, és azzal ellentétes irányba, van egy rácsos ajtó, azt kell kinyitnod és

Nem, jobbat mondok...

Akkor tekertem el a karokat, mikor még az inkvizítor nem jött velem. és ennyi a baki. Nem vártam meg, míg lejött velem, elõre rohantam. Ezért nem engedett tovább, mert azt hitte még nem csináltam meg...

Jó ilyenek miatt újrakezdeni a játékot XD

szerk.: awsm, hogy 3 napja elrettyintettem az aláírásomat de nem tudom szerkeszteni mert behal az oldal, ha át akarom írni

Link to comment
Share on other sites

Guest

miért fut ez a game full lowon ugyanugy laggolva mint maxon 4xaa-val? egyszeruen nem értem, miért kell ugy csinalni a jatekot hogy p la fu az akkor toltodik be amikor latohatárba ér, ienkor a 4mag kihasznaltsaga felugrik 60%-ra 20%-rol és ilyenkor 50-fps-rol leugrik 10fpsre a game -.- és amikor pl korbe nézek az egerrel akkor is mert kozbe ugye tolti a cuccokat...

Link to comment
Share on other sites

Xris

Sajnos minden nap tudom ha 1-2-3 órát tolni, de jó!

Egy 1-2 dologban megakadtam: így a hunter are to hunt again-ben. Mindkéz kis szigeten lévõ vadásszal dumáltam, megcsináltam questeket, az egyikkel csak trade-lni tudok, a jelentést is leadtam Sam-nek hogy vadásznak megint, Rachel-el se tudok már mirõl beszélni.

Most a részeg fazonnal kéne még vinnem a sört hogy minden opciót kimerítsek? Más nem jut eszembe.

A power struggle-nál szintén ott a gond, hogy Hawkins-nál csak a ruhát tudom megvenni, Sam csak tanítani tud, Brogar hozzám se szól... mással szinten nem megyek semmire.

Link to comment
Share on other sites

tomeeto

miért fut ez a game full lowon ugyanugy laggolva mint maxon 4xaa-val? egyszeruen nem értem, miért kell ugy csinalni a jatekot hogy p la fu az akkor toltodik be amikor latohatárba ér, ienkor a 4mag kihasznaltsaga felugrik 60%-ra 20%-rol és ilyenkor 50-fps-rol leugrik 10fpsre a game -.- és amikor pl korbe nézek az egerrel akkor is mert kozbe ugye tolti a cuccokat...

Nem tudom, nekem még nem esett le 50 fps alá :/

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

miért fut ez a game full lowon ugyanugy laggolva mint maxon 4xaa-val? egyszeruen nem értem, miért kell ugy csinalni a jatekot hogy p la fu az akkor toltodik be amikor latohatárba ér, ienkor a 4mag kihasznaltsaga felugrik 60%-ra 20%-rol és ilyenkor 50-fps-rol leugrik 10fpsre a game -.- és amikor pl korbe nézek az egerrel akkor is mert kozbe ugye tolti a cuccokat...

nekem se megy tökéletesen, csak néhány helyen, néhol meg elkezd akadni mint állat, közbe meg csak a táj van. picit rossz az optimalizáció itt is

Sajnos minden nap tudom ha 1-2-3 órát tolni, de jó!

Egy 1-2 dologban megakadtam: így a hunter are to hunt again-ben. Mindkéz kis szigeten lévõ vadásszal dumáltam, megcsináltam questeket, az egyikkel csak trade-lni tudok, a jelentést is leadtam Sam-nek hogy vadásznak megint, Rachel-el se tudok már mirõl beszélni.

Most a részeg fazonnal kéne még vinnem a sört hogy minden opciót kimerítsek? Más nem jut eszembe.

A power struggle-nál szintén ott a gond, hogy Hawkins-nál csak a ruhát tudom megvenni, Sam csak tanítani tud, Brogar hozzám se szól... mással szinten nem megyek semmire.

hát a hunter are to hunt , azzal ugykel megcsinálnod, hogy brogaral beszélsz hogy engedje el, de asszem elõbb rachelel kell beszélni róla és úgy.

de a fõcél hogy bejuss a templomba a donhoz( ha hozzá csatlakozol persze ) ehezz beszélj a kováccsal mert kapsz egy küldit

Link to comment
Share on other sites

Plata

Próbáljátok ki eredeti játékkal.Régen is ment a rinya G3 miatt,megvettem és szinte semmi bajom nemvolt vele,sok gagyi netrõl szedettel meg csak a baj vót.

Link to comment
Share on other sites

Xris

hát a hunter are to hunt , azzal ugykel megcsinálnod, hogy brogaral beszélsz hogy engedje el, de asszem elõbb rachelel kell beszélni róla és úgy.

de a fõcél hogy bejuss a templomba a donhoz( ha hozzá csatlakozol persze ) ehezz beszélj a kováccsal mert kapsz egy küldit

Á hogy most állok, szerintm ezek befagytak nekem.. késõbb visszajövök Joke spellekkel, hátha segít valamit...

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

Á hogy most állok, szerintm ezek befagytak nekem.. késõbb visszajövök Joke spellekkel, hátha segít valamit...

azok arra jók, hogyha felidegesítettél valakit,akkor legyugtatja õket és beszélhetsz velük újra, de nem tudom azt csináltad e ,de probáld meg

Link to comment
Share on other sites

shadowbeast

Nem tudjátok miért van az, hogy nekem az egész gém olyan homályos, és kb 1 méterre látok el élesen. amugy geforce 7600 gt-m van. Szerintetek ez lehet a probléma? Elõre is kösz.

Link to comment
Share on other sites

skybot

Sajnos minden nap tudom ha 1-2-3 órát tolni, de jó!

Egy 1-2 dologban megakadtam: így a hunter are to hunt again-ben. Mindkéz kis szigeten lévõ vadásszal dumáltam, megcsináltam questeket, az egyikkel csak trade-lni tudok, a jelentést is leadtam Sam-nek hogy vadásznak megint, Rachel-el se tudok már mirõl beszélni.

Most a részeg fazonnal kéne még vinnem a sört hogy minden opciót kimerítsek? Más nem jut eszembe.

A power struggle-nál szintén ott a gond, hogy Hawkins-nál csak a ruhát tudom megvenni, Sam csak tanítani tud, Brogar hozzám se szól... mással szinten nem megyek semmire.

Hawkinstól, hogy lehet ruhát venni? Nekem nem engedte.

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

Hawkinstól, hogy lehet ruhát venni? Nekem nem engedte.

nekemse, de nemis arra mentem, hanem a fighter ruhára, amit a dontol kapsz, és az job is

Link to comment
Share on other sites

SH4D0W

Nem tudjátok miért van az, hogy nekem az egész gém olyan homályos, és kb 1 méterre látok el élesen. amugy geforce 7600 gt-m van. Szerintetek ez lehet a probléma? Elõre is kösz.

Neked ilyen?

IPB Image

Ha igen, nem valószínû, hogy a videókártyád miatt. Kapcsold ki a Depth of Field-et, és talán megoldódik :)

Link to comment
Share on other sites

skybot

Nem tudjátok, hogy miért lép ki kékhalállal 64-bites Win7-en induláskor? 32-esen nem volt ilyen gond. Legújabb DX, driver stb.

Link to comment
Share on other sites

Leo88

nincsa játékhoz vmi végigjátszás, vagy segítség questekhez? van egy rkat fos quest(amúgy az ilyen játékokat már mostanában nem szeretem) és nem bírom õket megcsinálni, egyikhez összegyûjtök mnident amit kell ,de a palival nem elhet beszélni, másiknál Petty apjának a házát kell megtalálni Costa háza közelében, de nem nagyon látok egy oylan házat sem ,ahol nem laknak, másik questet nem merem leadni, mert félek, hogy a donhoz ad pontokat, de nem oda akarok csatlakozni.

nnics vmi walkthrough hozzá????

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

nincsa játékhoz vmi végigjátszás, vagy segítség questekhez? van egy rkat fos quest(amúgy az ilyen játékokat már mostanában nem szeretem) és nem bírom õket megcsinálni, egyikhez összegyûjtök mnident amit kell ,de a palival nem elhet beszélni, másiknál Petty apjának a házát kell megtalálni Costa háza közelében, de nem nagyon látok egy oylan házat sem ,ahol nem laknak, másik questet nem merem leadni, mert félek, hogy a donhoz ad pontokat, de nem oda akarok csatlakozni.

nnics vmi walkthrough hozzá????

ha 1 questet leadsz donhoz, és 4et orderhez, akkor orderhez csatlakozol, hiába van 1 küldi donhoz, azt leadhatod nyugodtan

Link to comment
Share on other sites

crocki.jpg

orderhez bármikor tudsz csatlakozni. ha kimész a város elé a titkos alagúton keresztül, és összevereted magadat az õrökkel, tökmidnegy kihez mit scináltál, elvisznek a monasterybe.

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

orderhez bármikor tudsz csatlakozni. ha kimész a város elé a titkos alagúton keresztül, és összevereted magadat az õrökkel, tökmidnegy kihez mit scináltál, elvisznek a monasterybe.

na igen, de az nem önakaratból lesz :D

Link to comment
Share on other sites

Leo88

Jó ez a játék. x)

Megcsináltam végre valahára a questjeim nagyrészét, úgyhogy elérkezettnek láttam az idõt, hogy csatlakozzak az orderhez. Megyek fel a guard postra nincs ott Carlos! Ilyenkor mivan? Mondom jólvan megszökök vhogy, kijutottam a városból, egy gedvás õr sem vett észre x) Kénytelen voltam odamenni a fõkapuhoz, hogy megverjenek és behurcoljanak... Igaz bent már mindenkinek azt modtam, hogy én jelentkeztem xDxD

Aztán jött ez az Avric csávó. Ezt miért rakták bele? Egyet üt negyed hp, egyet ütök 1 miliméter...Most fél óráig szenvedjek vele? Végülis megoldottam ezt is, de megint kaptam egy rakat questet, és a legjobb, hogy minden learningemet elnyomtam staff skillre meg str-re, hogy le tudjam nyomni avricot, de így is le kellett vennem easyre. most varázslatok hgoyan fogok tanulni?

nem tudom miért, de vhogy nem fogott meg ez a játék. vohgy mostmár jobban tetszik a lineáris játékmenet egy-két kitérõvel. itt ezt az "adjunk egy rakat questet, csinálja amelyiket akarja" megoldás nagyon nem fogott meg. vhogy oblivionban joban mûködött :/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...