Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Battlefield sorozat


Snexi

Recommended Posts

SaltyDave

Hozzám is megérkezett a Premium, letöltés után gyorsan be is ugrottam egy 64-es Donya Fortress-re, de eléggé szaggatott :P 2 pályát próbáltam, a fent említettet és a Ziba Towert, egész jónak tûnnek.

Nem szabad ezeket a mapeket 64-esen játszani. Már 24-nél is rezeg a léc, spawnkill orrba szájba, fõleg a medencés felhõkarcolós pályán. Erre 16 fõ a legjobb szerintem, nem utolsó sorban mert ilyenkor sokkal jobban szoktak együtt dolgozni a squad-ok.

A mélygarázsos pálya a legjobb szerintem (brutális robbanások vannak ott), azt hiszem az Operation 900 valamennyi az, meg persze a Scrapmetal, az a pálya... félelmetesen durván néz ki, bizonyos helyeken még mindig csak ámulok amikor megyek fel egy lépcsõn és felnézek, fölöttem pedig a romos tetõszerkezet, gerendák, betört üvegek, és elképesztõen szép fény ami bevilágít... brutális.

Link to comment
Share on other sites

Szerencsefia

Na azon a mélygarázsos mapon még nem voltam. Egyébként nagyon érzékenyek ezek a pályák a létszámra. Egyszer toltuk 3v3-ban, de úgy meg fél óráig kerestük egymást. A csapatmunka is nagyon kell, mert ha legalább squad szinten nem megyünk együtt, akkor csak fejetlen rohangálkás az egész és fújhatjuk a meccset. Viszont a gunmaster játékmód nem lesz a kedvencem, mindig a végén szívom meg a gránátvetõvel meg a késsel :D

Link to comment
Share on other sites

SnarkovX

Nem szabad ezeket a mapeket 64-esen játszani. Már 24-nél is rezeg a léc, spawnkill orrba szájba, fõleg a medencés felhõkarcolós pályán. Erre 16 fõ a legjobb szerintem, nem utolsó sorban mert ilyenkor sokkal jobban szoktak együtt dolgozni a squad-ok.

A mélygarázsos pálya a legjobb szerintem (brutális robbanások vannak ott), azt hiszem az Operation 900 valamennyi az, meg persze a Scrapmetal, az a pálya... félelmetesen durván néz ki, bizonyos helyeken még mindig csak ámulok amikor megyek fel egy lépcsõn és felnézek, fölöttem pedig a romos tetõszerkezet, gerendák, betört üvegek, és elképesztõen szép fény ami bevilágít... brutális.

Igen, persze , tudom én , de egy próbát megért

Link to comment
Share on other sites

undY1ng

Nagyon jók ezek a CQ mapok. Viszont annyira szaggat a sima BF3 és B2K képest, hogy ami eddig ment FULL hd + medium beállításokon, az már csak ilyen 1280x1024ben megy normálisan. :l

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Nagyon jók ezek a CQ mapok. Viszont annyira szaggat a sima BF3 és B2K képest, hogy ami eddig ment FULL hd + medium beállításokon, az már csak ilyen 1280x1024ben megy normálisan. :l

Hát igen, ha a gépigény határán vagy akkor ez a helyzet. A HD destruction miatt van, ezeken a mapeken minden sokkal részletesebben törik, szakad, repked, és ráadásul sokkal több mindennel is lehet ezt eljátszani mint eddig. A kisebb, zárt pályákért cserébe.

Link to comment
Share on other sites

Szerencsefia

Nektek megy az origin meg a battlelog? Mert engem egyik sem akar beengedni. Vagy kezdjek izgulni?

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Nektek megy az origin meg a battlelog? Mert engem egyik sem akar beengedni. Vagy kezdjek izgulni?

Szerintem kezdj, mert engem beenged mindkettő. Azért próbáld újra, hátha.

Link to comment
Share on other sites

Szerencsefia

Tételezzük fel a legrosszabbat, lopás történt. Mi ilyenkor a teendõ? Mert egyelõre se e-mail címet se jelszót nem fogad el :(

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Tételezzük fel a legrosszabbat, lopás történt. Mi ilyenkor a teendõ? Mert egyelõre se e-mail címet se jelszót nem fogad el :(

Például a jelszó mezõ alatt kapásból ott van hogy mi a teendõ ha nem tudsz belépni. E-mail / Origin ID -t megadsz, küldi a jelszót.

Link to comment
Share on other sites

Szerencsefia

Na, így, hogy megváltoztattam a jelszót, beengedett. Battlelog nem mutat aktivitást, hogy használta volna valaki. Akkor ezek szerint más volt a gond. Köszönöm a segítséget, én kicsit bonyolultabb dologra gondoltam, azt hittem keressem a supportot vagy valami.

Link to comment
Share on other sites

undY1ng

Hát igen, ha a gépigény határán vagy akkor ez a helyzet. A HD destruction miatt van, ezeken a mapeken minden sokkal részletesebben törik, szakad, repked, és ráadásul sokkal több mindennel is lehet ezt eljátszani mint eddig. A kisebb, zárt pályákért cserébe.

Igazából az ajánlott gépigényhez képest is feljebb vagyok, szóval azért érthetetlen egy picit, de valószínûleg a HD destruction miatt. :)

Link to comment
Share on other sites

undY1ng

Amúgy használtok bármilyen fps növelõ cfg-t (bocsi, hogy még mindig errõl kérdezgetek :troll: ) ? :)

Link to comment
Share on other sites

Meridius

worldrender.dxdeferredcspathenable 0

Más paranccsal csak a látvány kárára tudtam több fps-t kicsikarni.

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Látom a P90+flashlight most nagyon menõ az új pályákon -_- :D

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Ahogy látom már M60-nal sem lehet lenni -_- nevetséges <_<

T-UGS assists az micsoda?? :huh:

Recon lerakható kis mozgásérzékelője, ha megölnek valakit akit az fedett fel a radaron akkor kapod.

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Recon lerakható kis mozgásérzékelõje, ha megölnek valakit akit az fedett fel a radaron akkor kapod.

Aham, értem köszi :)

Tetszenek az új pályák, végre van értelme shotgunt használni :) nameg nem kell tartani a sniper fesztiváltól.

Link to comment
Share on other sites

Szerencsefia

Ma milyen ingame tartalmak érkeztek? Mert edig csak a két új egyenruhát láttam, mást nem.

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Jó ez a gun master, csak engem a végén megfognak azzal a szerencsétlen sniper fegyverrel :ninja: :( kész, ott rohangálok és nem tudok senkit megölni :D egy lövéstõl meg persze hogy nem hal meg a szerencsétlen :angry: nem mintha késsel a végén jobb lennék :lol:

Viszont elég érdekes dolgokat ad be késelésnél, leakarták szúrni a csapattársat pont ott álltam mellette, már ment az animáció, a csapattárs mellett elment és engem késelt le szembõl :blink: az új Prémiumos késsel.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Ma milyen ingame tartalmak érkeztek? Mert edig csak a két új egyenruhát láttam, mást nem.

Van 5 új assigment, fegyverfestések.

Link to comment
Share on other sites

Szerencsefia

Még 5 új assignment? Én azokat nem látom. Gondolom nem a fekete dögcédulásokra gondolsz.

Link to comment
Share on other sites

undY1ng

BTW. minden fegyverhez van ilyen CAMO vagy csak azokhoz amik az assignmentelnél kell?

Legalább ne ahhoz a f*staliga F2000hez lehetne unlockolni (és csinálni) dolgokat...

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

BTW. minden fegyverhez van ilyen CAMO vagy csak azokhoz amik az assignmentelnél kell?

Legalább ne ahhoz a f*staliga F2000hez lehetne unlockolni (és csinálni) dolgokat...

Az F2000 az egyik legjobb fegyver a játékban *imo*.

Csak ahhoz a 4 fegyverhez van, illetve mindkét frakciónak 1-1 új soldier camo.

Még 5 új assignment? Én azokat nem látom. Gondolom nem a fekete dögcédulásokra gondolsz.

http://battlelog.battlefield.com/bf3/news/...54784089556895/

Ingame látni õket kör végén.

Link to comment
Share on other sites

Szerencsefia

Miután elolvastam, hogy miket kell csinálni, égnek állt a nem létezõ hajam! Ezért a pár festésért többet kell szopni, mint egy komplett fegyverért.

Az F2000-rel pedig egyet értek, a javítások óta az egyik legjobb fegyver, félelmetesen lehet vele darálni.

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

bétába is a legjobb fegyver volt az f2000 nyilván valóan nem 200mre lévö emberkéket kell löni vele de a mapok 80%ra elég jó fegyver

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...