Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Battlefield sorozat


Snexi

Recommended Posts

killermonkey

gyakorolni kell

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Hogy erre nem gondoltam..

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Közben már megoldódott, nem tudom mi volt a probléma :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Szerencsefia

Hurrá! Megjött a Premium! És még egy slim dvd tokot is adtak hozzá :D

Mondta a futár, hogy elég népszerû a cucc, mert elég sokat kell még kivinnie belõle.

Link to comment
Share on other sites

SnarkovX

Hurrá! Megjött a Premium! És még egy slim dvd tokot is adtak hozzá :D

Mondta a futár, hogy elég népszerû a cucc, mert elég sokat kell még kivinnie belõle.

Én is várom a csöngetést ^^ :D

Link to comment
Share on other sites

Szerencsefia

Akkor az emelkedett hangulat megvan :D

Ezzel a Premiummal kapcsolatban szinte lelkiismeret furdalásom van, mikor látom, hogy egy szerverre öten állnak sorba, de engem rak legelõre :troll:

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Hurrá! Megjött a Premium! És még egy slim dvd tokot is adtak hozzá :D

Mondta a futár, hogy elég népszerű a cucc, mert elég sokat kell még kivinnie belőle.

CDG-ből elfogyott, pénteken vagy hétfőn jön új szállítmány. Egy kicsit halasztottam én is, jönnek a steam sale-k.

Link to comment
Share on other sites

djlaczoka

CDG-bõl elfogyott, pénteken vagy hétfõn jön új szállítmány. Egy kicsit halasztottam én is, jönnek a steam sale-k.

milyen steam salek ? nem láttam hirezve steamen.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Szokásos uborka szezonos steam akciók. Valszeg jöv. 7-en kezdődik.

Amúgy az ACR-ről mi a vélemény? Melyik az az AT rocket? Bármilyen rakéta megfelel (SMAW, RPG), jó gyalogos ellen is?

Igazából nekem a gyalogos harcok jönnek be, akkor a CQ-t be kell szereznem? Amúgy a többi kiegről lehet valamit tudni?

Nem bánnám amúgy, ha lenne olyan térkép (pl. az EG), ahol motor/quad/jetski lenne csak :D.

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

...Bármilyen rakéta megfelel (SMAW, RPG), jó gyalogos ellen is

Ez nem a te játékod sajnos... :troll:

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Szokásos uborka szezonos steam akciók. Valszeg jöv. 7-en kezdõdik.

Amúgy az ACR-rõl mi a vélemény? Melyik az az AT rocket? Bármilyen rakéta megfelel (SMAW, RPG), jó gyalogos ellen is?

Igazából nekem a gyalogos harcok jönnek be, akkor a CQ-t be kell szereznem? Amúgy a többi kiegrõl lehet valamit tudni?

Nem bánnám amúgy, ha lenne olyan térkép (pl. az EG), ahol motor/quad/jetski lenne csak :D.

Anti Tank, gondolom az alapértelmezett rakétavetõ mindkét oldalon. Tekintve hogy a Javelin mindkettõre jó az IGLA meg csak AA, sok más nem maradt ...

Az endgame DLC dobozképére nézz vess egy pillantást egyébként ;).

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Ez nem a te játékod sajnos... :troll:

Nem tudtam mi hiányzott nekem....

Anti Tank, gondolom az alapértelmezett rakétavetõ mindkét oldalon. Tekintve hogy a Javelin mindkettõre jó az IGLA meg csak AA, sok más nem maradt ...

Az endgame DLC dobozképére nézz vess egy pillantást egyébként ;).

Ezzel tisztában vagyok, de konkrétan érdekelne mit takar, hátha valaki biztosan tudja. De maradt a parasztlogika.

Láttam, utaltam is rá mint olyanra, amiben hátha úgy lesz ahogy szeretném.

Link to comment
Share on other sites

Szerencsefia

Rpg vagy smaw, teljesen mindegy, lõj ki velük húsz embert és kész!

Viszont egy valamit nem értek: ha még azon filózol, hogy beszerzed-e a Close Quarters kieget, akkor hogy akarod megcsinálni az acw-r assignmentet, ha még meg sincs a dlc?

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Jogos :D

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Ezeket a feladatokat én módosítanám. Egy másik, korábbi assignment-hez 50 AT rocket kill kellett, gyakorlatilag rávezetik a normális embert is arra hogy RPG-t spammeljen a gyalogosokra. Jármûvet kellene felrobbantani (ellenségeset, nem üreset ofc) szvsz.

Link to comment
Share on other sites

K3ntAur

Ezeket a feladatokat én módosítanám. Egy másik, korábbi assignment-hez 50 AT rocket kill kellett, gyakorlatilag rávezetik a normális embert is arra hogy RPG-t spammeljen a gyalogosokra. Jármûvet kellene felrobbantani (ellenségeset, nem üreset ofc) szvsz.

Én meg az mcom defender ribbont nem értem ilyen szempontból... az meg arra vesz rá h kempeljen az ember valami sarokban az mcom mellett, ha disarm-ra adnák még értelme is lenne..

Link to comment
Share on other sites

undY1ng

Üdv újra.

Végre sikerült felregelnem magam újra, régi accomal (Ripley) egyszerûen nem tudtam belépni, pedig semmi warmot nem kaptam, no mindegy. :)

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek, hogy érné majd megvenni a CQ DLCt? Egyáltalán majd Originen külön is meglehet majd venni? Mert akkor úgy gondoltam, hogy érdemesebb digitálisan megvenni 15 euróért. Vagy inkább CD Galaxis akciójával kéne élni?

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Üdv újra.

Végre sikerült felregelnem magam újra, régi accomal (Ripley) egyszerûen nem tudtam belépni, pedig semmi warmot nem kaptam, no mindegy. :)

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek, hogy érné majd megvenni a CQ DLCt? Egyáltalán majd Originen külön is meglehet majd venni? Mert akkor úgy gondoltam, hogy érdemesebb digitálisan megvenni 15 euróért. Vagy inkább CD Galaxis akciójával kéne élni?

premiummal,csakis úgy.

Link to comment
Share on other sites

undY1ng

premiummal,csakis úgy.

Megérné azt az 50 eurót? :l

Link to comment
Share on other sites

Meridius

Megérné azt az 50 eurót? :l

Annyit biztos nem, de lehet olcsóbban is szerezni. Van ahol 8500-ért dobálják, de én még jobb lehetőségre várok... :D

Link to comment
Share on other sites

undY1ng

Annyit biztos nem, de lehet olcsóbban is szerezni. Van ahol 8500-ért dobálják, de én még jobb lehetõségre várok... :D

Lehet az lesz és akkor jobban körül nézek. :)

Egyébként ez a Double EXP Activate Now most mi? És mellette a Quick Match. Ha ez alapján megyek akkor 2x exp lesz vagymi? O.o

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Lehet az lesz és akkor jobban körül nézek. :)

Egyébként ez a Double EXP Activate Now most mi? És mellette a Quick Match. Ha ez alapján megyek akkor 2x exp lesz vagymi? O.o

www.gameshop.hu - 8500 Ft.

Önmagában semmiképp nem éri meg (csak ha az összes többi DLC-rõl biztosan tudod hogy nem fog kelleni), 4000 Ft a DLC, 8500 Ft az 5 DLC együtt.

A kör végén kapott XP mennyiséget megduplázza (amikor sorolja hogy miért mennyit kaptál, a végén hozzáad egy bónusz multipler-t).

Link to comment
Share on other sites

undY1ng

www.gameshop.hu - 8500 Ft.

Önmagában semmiképp nem éri meg (csak ha az összes többi DLC-rõl biztosan tudod hogy nem fog kelleni), 4000 Ft a DLC, 8500 Ft az 5 DLC együtt.

A kör végén kapott XP mennyiséget megduplázza (amikor sorolja hogy miért mennyit kaptál, a végén hozzáad egy bónusz multipler-t).

"Elég jó" ár, de valami miatt még nem szeretném megvenni. CQ meg leginkább csak a fegyverek miatt kellene (SCAR-L, Aug). :D

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Lehet az lesz és akkor jobban körül nézek. :)

Egyébként ez a Double EXP Activate Now most mi? És mellette a Quick Match. Ha ez alapján megyek akkor 2x exp lesz vagymi? O.o

Premiumosoknak van most csak dupla xp hétvége.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

"Elég jó" ár, de valami miatt még nem szeretném megvenni. CQ meg leginkább csak a fegyverek miatt kellene (SCAR-L, Aug). :D

Új fegyverek lesznek még szeptemberben is, az Armored Kill-ben, ami szvsz a legjobb része lesz az egész BF3-nak. Így mindjárt +4k, akkor már csak 500Ft és ott vagyunk hogy van Premium-od, vagy ha találsz olcsóbban akkor pláne. Valaki említette itt korábban hogy látott már 6k-ért is.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...