Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Battlefield sorozat


Snexi

Recommended Posts

KaiL

nem hangzik rosszul amúgy, de korántsem érdekel úgy mint egy "rendes" battlefield rész ( jó a 4. rész bukása után már nehéz az ember dolga) nem láttam belõle semmit eddig, de vásárlásra nem hiszem hogy adom a fejem.

Link to comment
Share on other sites

Lendova87

Úgy tûnik ez lett a Police Warfare-bõl.

Lehet az én fantázimmal van baj, számomra elég bugyuta ötletnek tûnik.

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Úgy tûnik ez lett a Police Warfare-bõl.

Lehet az én fantázimmal van baj, számomra elég bugyuta ötletnek tûnik.

A videó nézése, és végig nézése után is csak azt tudtam mondani, hogy ez most komoly? Ez mi franc??? :ninja: :unsure: Ez nem Battlefield...

Link to comment
Share on other sites

KaiL

úgy néz ki futás közben, mint valami olcsójános C kategóriás játék kicsit szarabb kinézettel mint a BF4, plusz Need for Speed,Payday 2, Utolsó Mûszak, meg valami arcade fos játék fattya. EA komolyan, ezzel akarja kicsit helyrehozni?

Link to comment
Share on other sites

Meridius

úgy néz ki futás közben, mint valami olcsójános C kategóriás játék kicsit szarabb kinézettel mint a BF4, plusz Need for Speed,Payday 2, Utolsó Mûszak, meg valami arcade fos játék fattya. EA komolyan, ezzel akarja kicsit helyrehozni?

Fura, nekem pont egy BF4-nek tûnik új karakter skinekkel.

Link to comment
Share on other sites

Snexi

A videó nézése, és végig nézése után is csak azt tudtam mondani, hogy ez most komoly? Ez mi franc??? :ninja: :unsure: Ez nem Battlefield...

mert ez nem is az,amit linkelt az egy másik játék

Link to comment
Share on other sites

Meridius
[GSF] Picture
Link to comment
Share on other sites

TPSfan

An error was reported from EA online...ezt írja ki a battlelog és sehova nem tudok belépni...elõbb nyomtam pedig silk roadon...mi a rák ez?

Link to comment
Share on other sites

Meridius

Hardline beta gameplay

Hát izé... teljesen rendben lenne a dolog, ha ez egy 15 dolláros DLC lenne a BF4-hez. :D

Link to comment
Share on other sites

KaiL

hú basszus mennyivel "élõbb" a patch után :unsure: mintha lassan 1 év után tényleg rendesen kiadnák a játékot

Link to comment
Share on other sites

Meridius

Jó az update, és úgy tűnik nincs meg a CTE-ben tapasztalt framarate-csökkenés. Kár hogy már 1 hónapja ráuntam a játékra. :D

Link to comment
Share on other sites

Nomad90

Hali!

Valaki tudna egy kicsit segíteni? Haveromnak van olyan gondja, hogy tegnap 3-án 4 körül szedte le még az ingyenes bf3-at, és amikor akar játszani a játékkal az aktivációt kér.

Tudja vki, h ez miért van? Én 1-én szedtem le, és nekem megy gond nélkül.

Link to comment
Share on other sites

Lendova87

Sem segíteni, sem válaszolni nem tudunk a kérdésedre.

Haverod, ha szánt volna rá 1 percet, tisztában lenne vele, hogy nem õ az egyedüli, sokan küzdenek ilyen problémával. BF3-on kívül még sok játék szenved ezzel jelenleg Origin-en. Vagy vár napokat, hátha lesz vmi vagy kapcsolatba lép a support-tal.

Link to comment
Share on other sites

Nomad90

Sem segíteni, sem válaszolni nem tudunk a kérdésedre.

Haverod, ha szánt volna rá 1 percet, tisztában lenne vele, hogy nem õ az egyedüli, sokan küzdenek ilyen problémával. BF3-on kívül még sok játék szenved ezzel jelenleg Origin-en. Vagy vár napokat, hátha lesz vmi vagy kapcsolatba lép a support-tal.

Egen, utóbbit javasoltam neki én is, de nem tudom megteszi-e, vagy sem.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

A DLC-s pályák közül mind játszható TDM-ben?

Gondolkodom a premiumon, bár lehet meg kellene várni a final stand DLC-t.

Link to comment
Share on other sites

Lendova87

A DLC-s pályák közül mind játszható TDM-ben?

Gondolkodom a premiumon, bár lehet meg kellene várni a final stand DLC-t.

Igen, mindegyik. Viszont fogalmam sincs róla, hogy jók-e.

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Tudom h old school, meg minden de a Bf2142-höz kéne némi segítség (hiába volt ingyé' a Bf3 nemrég, ha nincs alá vas, nem fogok tudni vele játszani): már régóta megvan a Deluxe Edition belõle és ma ki akartam próbálni... az hagyján, hogy NEM hajlandó felismerni a regisztrált EA fiókomat semmilyen módon (persze jelszó-visszaállítást engedne hozzá, de h beléptessen, az luxus), de valamiért folyamatosan frissítésért nyavajog, holott leszedtem az utolsó patchet, és installnál közölte h a gépen levõ verzió a legfrissebb... Van rá mód, hogy mûködõképessé lehessen tenni, még mielõtt a GameSPy végleg lelövi a szervereit, vagy hagyjam a fenébe és használjam poháralátétnek :) Origin nem fogadja el a CD-kulcsát, azt már megpróbáltam... nem tudom, a support tudna-e segíteni bármi módon így velük még nem próbálkoztam... valakinek vmi ötlet esetleg?

Link to comment
Share on other sites

Lendova87

Nekem se megy...pedig végigpróbáltam az összes jelszó variációt, amit akkoriban használtam. Origin-rõl telepítve is nyavalyog update-ért, de tölteni már nem hajlandó. Belépés nélkül meg nem tudom megnézni a verziót, hogy jogos-e a rinyálása.

Az account recovery-re pedig tesz magasról, nem jött eddig e-mail. Este majd futok még 1 kört vele, hogy mi a fene van. Nekem se ártana tolni kicsit, ha megvettem 4-5 éve és toltam vele 1 kört talán...:D. Ócsó vót a teszkóba!!!

Gondolom neked is régebbi a játék vétele, mint az Origin kliens. Ha kapcsolatba lépsz a supportal, akkor hozzá tudják csatolni a fiókodhoz egy új kulccsal, amennyiben megadod nekik a régit. Tavaly nyáron én is hozzá adattam ezt, BF2-t, ME 1-et, Mirrors Edge-et.

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Nekem se megy...pedig végigpróbáltam az összes jelszó variációt, amit akkoriban használtam. Origin-rõl telepítve is nyavalyog update-ért, de tölteni már nem hajlandó. Belépés nélkül meg nem tudom megnézni a verziót, hogy jogos-e a rinyálása.

Az account recovery-re pedig tesz magasról, nem jött eddig e-mail. Este majd futok még 1 kört vele, hogy mi a fene van. Nekem se ártana tolni kicsit, ha megvettem 4-5 éve és toltam vele 1 kört talán...:D. Ócsó vót a teszkóba!!!

Gondolom neked is régebbi a játék vétele, mint az Origin kliens. Ha kapcsolatba lépsz a supportal, akkor hozzá tudják csatolni a fiókodhoz egy új kulccsal, amennyiben megadod nekik a régit. Tavaly nyáron én is hozzá adattam ezt, BF2-t, ME 1-et, Mirrors Edge-et.

Régebbi bizony, óccóé' vettem még CDGalaxisban egy nagyobb halom játék mellett...csak azóta nem raktam még fel :)

Faja, jövõ héten végre lesz szabadidõm, majd akkor hozzáadatom (meg a Mass Effect 1-et is... mondjuk az Gurus teljesként van meg, de dobozosan...elvileg kéne lennie kódjának... na majd lecsekkolom :) )

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Nem is fog menni soha a GameSpy lelövése miatt.

Link to comment
Share on other sites

Lendova87

Nem is fog menni soha a GameSpy lelövése miatt.

Ennek ellenére a BF2 megy, BF2142 stats szerint pedig van majdnem 400 aktív szerver meg 200 játékos az utóbbihoz.

"edit"

June 30th, 2014 -- Online Services Shutdown

Battlefield 1942 for PC and Mac (including The Road to Rome and Secret Weapons of WW2 expansions)

Battlefield 2 for PC (including Special Forces expansion)

Battlefield 2: Modern Combat for PlayStation 2

Battlefield 2142 for PC and Mac (including Northern Strike expansion)

Forrás

Link to comment
Share on other sites

Gravedigger666

Valaki tolja bár a Hardline-betat?

Nekem full low és 1340*980 felbontásban élvezhetetlenül akad.

Link to comment
Share on other sites

Lendova87

Valaki tolja bár a Hardline-betat?

Nekem full low és 1340*980 felbontásban élvezhetetlenül akad.

Tegnap néztem egy kört futólag, gyorsabb volt mint a BF4.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...