Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Battlefield sorozat


Snexi

Recommended Posts

Copiedname

úgy tûnik manapság a dobozos változat olcsóbb a digitálisnál. :D

régen nem pont fordítva volt?

Ezt a remek gazdaságnak lehet köszönni.

Link to comment
Share on other sites

rexusmaximus

úgy tûnik manapság a dobozos változat olcsóbb a digitálisnál. :D

régen nem pont fordítva volt?

Régi szép idõk :D

Amúgy még az is lehetséges, hogy áremelés lesz a "dobozosnál". Azért 5000 forint különbség nem szokott lenni, fõleg nem nálunk :D

Link to comment
Share on other sites

K3ntAur

Ezt a remek gazdaságnak lehet köszönni.

ezt nem értem

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

ezt nem értem

hát azért ennyire drága a digitális,mert szar a forint,gondolom erre gondolt.

a dobozosok ára meg valamiért sose változik,mindig max 12k ált.

remélem azért ezek ára nem nõ.

Link to comment
Share on other sites

K3ntAur

hát azért ennyire drága a digitális,mert szar a forint,gondolom erre gondolt.

a dobozosok ára meg valamiért sose változik,mindig max 12k ált.

remélem azért ezek ára nem nõ.

jó csak a dobozost is be kell importálni... a digitális meg 250es €-val számolva is több mint 12k, de mindegy...

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

jó csak a dobozost is be kell importálni... a digitális meg 250es €-val számolva is több mint 12k, de mindegy...

kár hogy 300 fölött van az euró. :D

a dobozos valamiért tartja az árát,de az átváltás miatt a digitális viszont nem.

Link to comment
Share on other sites

K3ntAur

kár hogy 300 fölött van az euró. :D

a dobozos valamiért tartja az árát,de az átváltás miatt a digitális viszont nem.

ha megfigyeled akkor én azért írtam 250et mert MÉG ÚGYIS drágább lenne a digitális, amúgy nem veled vitatkozom, hanem azzal aki idefossa gondolkodás nélkül h "merszaragazdaság"

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Hát gyerekek, Bf premium ide vagy oda, csapatjáték az új dlckben sem lesz több, szóval végleg letettem a dologról ^_^

Link to comment
Share on other sites

rexusmaximus

Hát gyerekek, Bf premium ide vagy oda, csapatjáték az új dlckben sem lesz több, szóval végleg letettem a dologról ^_^

Én most toltam egy kicsit, és nem volt semmi gond. A medickek gyógyítottak, a supportok ammóztak, lehet hogy csak a fegyverek megszerzése miatt.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

ha megfigyeled akkor én azért írtam 250et mert MÉG ÚGYIS drágább lenne a digitális, amúgy nem veled vitatkozom, hanem azzal aki idefossa gondolkodás nélkül h "merszaragazdaság"

okok,sry akkor,de részben azért igaza is van,mert a gazdaság el van szarva és emiatt szar a forint.

de ebbe ne menjünk bele,lényegtelen,a lényeg hogy baromi drága minden. -_-

és manapság a dobozos jobban megéri. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Én most toltam egy kicsit, és nem volt semmi gond. A medickek gyógyítottak, a supportok ammóztak, lehet hogy csak a fegyverek megszerzése miatt.

Nem mondom, hogy sosincs, de elég frusztráló azért az 1-2 jó körért 4-5 kört végigszenvedni a sok gyökér miatt <_<

Link to comment
Share on other sites

rexusmaximus

Remélem most a battlelog lassúságát javítják...

Link to comment
Share on other sites

rexusmaximus

Remélem most a battlelog lassúságát javítják...

Nem. :(

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

Régi szép idõk :D

Amúgy még az is lehetséges, hogy áremelés lesz a "dobozosnál". Azért 5000 forint különbség nem szokott lenni, fõleg nem nálunk :D

Oh dehogynem, elõfordul, pl: Steamen az Assasin's Creed 2 30 euró, míg a legtöbb hazai boltban 3000 Ft, sõt még annál is olcsóbb.

Link to comment
Share on other sites

Szerencsefia

Knife only szervereken nagy ellenszenv alakult ki a premium-os késsel rohangálók iránt. Bár nem vettem észre, hogy jobban sebzett volna.

Link to comment
Share on other sites

Snexi

na erre kiváncsi leszek

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

dafuq,eddig az volt a gond hogy túl közel voltak a pontok,most meg túl távol lesznek. :lol:

Link to comment
Share on other sites

rexusmaximus

Jók az új fegyverek, bár nincs még meg mindegyik. :)

Link to comment
Share on other sites

Meridius

na erre kiváncsi leszek

[GSF] Picture

Na ez az Armored Kill tuti vétel lesz. :D

Link to comment
Share on other sites

Snexi

[GSF] Picture

Na ez az Armored Kill tuti vétel lesz. :D

nekem is,csak félek,hogy mire kijön már totál leszarom a játékot

Link to comment
Share on other sites

Szerencsefia

Az új fegyverekkel megjelent egy új bug(?) is: pl. shotgun only szerveren a shotgun kivételével minden fegyvert kickel az auto admin, viszont az új fegyvereket nem. A sok retardált meg még direkt ezért jön oda. :fuu:

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Az új fegyverekkel megjelent egy új bug(?) is: pl. shotgun only szerveren a shotgun kivételével minden fegyvert kickel az auto admin, viszont az új fegyvereket nem. A sok retardált meg még direkt ezért jön oda. :fuu:

:omg:

Rendben, akkor lassan írom hátha számít :D. Nem bug. Shotgun only. Ez nem úgy néz ki hogy a szerver admin bepipál egy X-et hogy csak shotgun-t lehet használni (honnan tudná egy adatbázis hogy mi minek számít, nincs szeme), hanem szépen fegyverenként kijelölte valamikor hogy mit lehet, és mit nem. Ez az adatbázis frissült ill. bővült most, és az adott szerver adminja még nem állította be az újak közül mit lehet és mit nem. Ha csak piros avatarú emberek vannak a barátlistádon és a kéket letörlöd, attól még nem garantált hogy X ember akit legközelebb felveszel kapásból piros lesz, neked kell eldöntened utána hogy a listádon hagyod-e, érted :). Erre a döntésre vár a szerver a tulajától.

http://www.youtube.com/watch?v=vb0ZdxHp7WU

Ezt hogy lehet megcsinálni? Engem baromira zavar hogy a megjelenés óta úgy látom a loading képernyőt, hogy mint egy kis ablak a képernyőm közepén, 15cm-es fekete keretben, neki pedig fullscreen.

Ill. arra továbbra sincs orvosság, hogy a régi radar zoom-ját vissza lehessen hozni? Az közelebbről mutatott mindent, ha láttam rajta egy piros pontot hogy lőnek valahonnan akkor be lehetett lőni hogy nagyjából honnan, főleg milyen távolságból (ill. be lehetett látni így is az egészet csak ugye M-et kellett nyomni), de ezen a mostanin már szinte az irányt sem, másra sem jó csak hogy lássuk merre vannak a zászlók, ami amúgy is ott van a képernyőn, annyira távolról mutat mindent. Egy tankot nem lehet rajta kiszúrni ha épp egy zászlóért folyik a harc úgy egymásra tolódnak az ikonok <_<. Bár a CQ DLC-nél rendben van, de ilyen volt az alapjátékban is régen.

Ahogy látom ilyenkor még a respawn képernyő is normálisabban néz ki, olyan mint a BC2-ben. Nem akarom elhinni hogy az a probléma pl. a loading screen-el, hogy túl nagy felbontáson játszom, és nem voltak képesek ehhez igazítani :omg:.

nekem is,csak félek,hogy mire kijön már totál leszarom a játékot

Ez érdekes. Nekem is ez jutott eszembe, és nem fura, hogy anno évekig nyüstöltünk egy-egy játékot (CoD2 multi esetemben, másnál BF2), a BF3-nál pedig, ahol jön a tartalmi frissítés, ráadásul 5, félő hogy már nem fog érdekelni 1 év múlva? Furcsa hogy ennyire változnak (ill. változtatják nagyon okosan) a fogyasztói szokásokat.

Link to comment
Share on other sites

Imishark

Valamelyik gombbal lehet állítani a térkép léptékét, de ne kérdezd, hogy melyikkel, már régen toltam.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Valamelyik gombbal lehet állítani a térkép léptékét, de ne kérdezd, hogy melyikkel, már régen toltam.

úgy emlékszem mintha az n-nel lehetett volna.

Link to comment
Share on other sites

rexusmaximus

úgy emlékszem mintha az n-nel lehetett volna.

Tutira azzal lehet. Én mindig állítgatom helyzettõl függõen, néha nagyon hasznos, ha messzebbre látsz. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...