Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Battlefield sorozat


Snexi

Recommended Posts

rexusmaximus

[GSF] Picture

576-ban 11 ért lehet előrendelni.

Link to comment
Share on other sites

Szerencsefia

Remélem nem fog elfogyni nagyon hamar, mert egyelõre a pénzzel sz*rul állok.

Viszont a kés az nagyon izgatja a fantáziám, hogy a mostaninál mivel tudhat többet.

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

Viszont a kés az nagyon izgatja a fantáziám, hogy a mostaninál mivel tudhat többet.

Egy hírben egyszer leírták miben más az a kés: fekete lesz .......

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Erre lehet benevezek.

Link to comment
Share on other sites

djlaczoka

Egy hírben egyszer leírták miben más az a kés: fekete lesz .......

És felkockázza az ellenfelet :D

ha összeségben nézzük, megéri, hiszen az 5 dlc igy marha jo árban van. Habár számomra leszarom kategoria. Mert egy ilyenre 5 euronál nem költenék többet.

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

Régi önmagadat ismertem fel :D

Kdrbd3MZFk0

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Hogy kicsit feldobjam a topicot:

-Ma egy újabb patchet ad ki a Dice, itt a changelist.

-16 és 21 óra között karbantartást végeznek a Battlelogon, ezért nem lesz elérhetõ.

- Az E3-on a Close Quartersen kívül az Armored Kill is kint lesz.

Végezetül Battlefield Premium trailer(kis Armored Kill gameplayyel):

2J6vOe4m6wI

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

szóval ez a premium az hogy most megveszed és az összes dlc elérhetõ lesz?

nézem 11k az ára,és úgy hogy megvan már egy és kb 4500 lesz a dlc-k ára,megérni megérné ha az ember mindet akarja,de egyenlõre tuti nem veszem meg egyik dlc-t se. :D

Link to comment
Share on other sites

K3ntAur

szóval ez a premium az hogy most megveszed és az összes dlc elérhetõ lesz?

nézem 11k az ára,és úgy hogy megvan már egy és kb 4500 lesz a dlc-k ára,megérni megérné ha az ember mindet akarja,de egyenlõre tuti nem veszem meg egyik dlc-t se. :D

én is így vagyok vele, egy teljes játék árát nem költöm el DLC-kre inkább megveszem a következõ teljest:D (bár elgondolkodtató, hogy premium esetén kapok 16 új mapot, teljes játékban meg van/lesz alapból 8-10)

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Én se költök már egy fillért se erre a játékra :D

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

a gáz,hogy mostanában már nem játszok vele és az új dlc-k is csak max 1-1 hónapra rángatnának vissza.

utána mennék vissza tolni amit elõtte toltam vagy valami újat kezdek el. :D

jó ötlet hogy így olcsóbban egyben meglehet õket venni,de majd ha 5k lesz az összes,majd akkor. :D

ha egyáltalán akkor életben lesz még a game. :D

Link to comment
Share on other sites

Szerencsefia

A javítás az mikor élesedik? Vagy abból inkább majd holnap lesz? Mert eddig az origin nem sok aktivitást mutatott.

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Szerintem battlelog karbantartással :unsure:

Link to comment
Share on other sites

rexusmaximus

Na már a CGD-nél is lehet kapni a Premiumot 9800-ért.

Link to comment
Share on other sites

Szerencsefia

Rögtön adtam le elõjegyzést rá!

Már csak az a kérdés, addig honnan szedem össze az árát :D

Link to comment
Share on other sites

Meridius

Ha ezt is be tudnám féláron szerezni Vateráról, még érdekelne is a dolog. :D

Apropó, mitől lett 2 gigás a patch? Akaratlanul is leszedeti velem azt a Close Quarters nevű förmedvényt?

Link to comment
Share on other sites

rexusmaximus

Ha ezt is be tudnám féláron szerezni Vateráról, még érdekelne is a dolog. :D

Apropó, mitõl lett 2 gigás a patch? Akaratlanul is leszedeti velem azt a Close Quarters nevû förmedvényt?

Nekem azt írta az Origin, hogy 15 gigát szedett le :D

Link to comment
Share on other sites

djlaczoka

Szerintem mindenkinek leszedi, az más kérdés hogy nincs kódod hogy azt feloldjad.

Link to comment
Share on other sites

Szerencsefia

Kissé átalakult a battlelog, de alapjában véve tetszik.

Viszont már látni az új assignmenteket. Hát egy-kettõnél vért kell majd izzadni, az biztos!

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Kissé átalakult a battlelog, de alapjában véve tetszik.

Viszont már látni az új assignmenteket. Hát egy-kettõnél vért kell majd izzadni, az biztos!

de csak 1-2nél,java részük elég piti.

most viszont hogy láttam a fegyókat,meg a vidit,kedvet kaptam hogy beszerezzem a cuccost,de akkor is max premiummal,mert csak úgy éri meg,de pénzem sincs rá,meg annyira sokáig úgyse rángatna vissza se. :unsure:

utálom a hülye gameplay trailereket is nézni mikor egy új jó game jön ki,mindig kedvet kap az ember tõle. -_-

aztán persze nincs rá pénze,ha szorít rá akkor másra nem jut. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Meridius

Egy korábbi nyilatkozat a DICE-tól:

''Battlefield: Bad Company 2 developer DICE has pledged that it will never charge for downloadable map packs. The news comes after Infinity Ward put a pricetag of 1200 Microsoft Points on its Modern Warfare 2 Stimulus Map Pack. IW's pack went on sale yesterday - with some complications. DICE's own VIP 2 map pack became available on the same day - without cost. "We don't ever want to charge for our maps and insisted to EA that this attitude was crucial when it came to keeping our community happy and playing together," DICE senior producer Patrick Bach told Xbox World 360 magazine.''

...:D

Persze van egy rakás új fegyver, amik a kinézetükön és a hangjukon kívül semmiben nem fognak különbözni a mostaniaktól. Az Armored kill járművekre viszont kíváncsi leszek, mondjuk hogy mit lehet ebben a játékban kezdeni egy önjáró tüzérségi löveggel vagy csapatszállító repülővel...

95rV_9IFfAo

4:55-nél látszanak az ikonok.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Egy korábbi nyilatkozat a DICE-tól:

''Battlefield: Bad Company 2 developer DICE has pledged that it will never charge for downloadable map packs. The news comes after Infinity Ward put a pricetag of 1200 Microsoft Points on its Modern Warfare 2 Stimulus Map Pack. IW's pack went on sale yesterday - with some complications. DICE's own VIP 2 map pack became available on the same day - without cost. "We don't ever want to charge for our maps and insisted to EA that this attitude was crucial when it came to keeping our community happy and playing together," DICE senior producer Patrick Bach told Xbox World 360 magazine.''

...:D

ez még a bc2 idejében volt,azóta rájöttek ha adnak még 10 fegyvert akkor már kérhetnek érte pénzt. :D

de ha megnézed a premium packot,azért még mindig jóval olcsóbb mint a codos dlc-k. 10k-ért az összes.

codnál meg 10k darabja. :D

ez inkább emlékeztet kiegészítőre így egyébként,de azért picit olcsóbb lehetne. :D

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Játszottam egy gyors tdm-et és tele van a játék már premiumosokkal :o

Link to comment
Share on other sites

rexusmaximus

Játszottam egy gyors tdm-et és tele van a játék már premiumosokkal :o

Mert már 4 étõl elérhetõ a nagyvilágban. Digitálisan már simán meg lehetne venni, mondjuk úgy 15000 HUF lenne, ami húzós.

Amúgy én sem értem, hogy itthon miért 22-tõl lehet kapni.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Mert már 4 étõl elérhetõ a nagyvilágban. Digitálisan már simán meg lehetne venni, mondjuk úgy 15000 HUF lenne, ami húzós.

Amúgy én sem értem, hogy itthon miért 22-tõl lehet kapni.

úgy tûnik manapság a dobozos változat olcsóbb a digitálisnál. :D

régen nem pont fordítva volt?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...